Dodaj do ulubionych

Dzieciom do lat 6 wstęp wzbroniony

27.08.19, 19:13
Do jednej z poznańskich restauracji. Ten news stał się ogólnopolskim hitem a dla mnie to ewidentna dyskryminacja osób posiadających małe dzieci . Komentarze na Polsacie niestety pozytywne . Ogłosić strefę wolna iod LGBT to zle zle jestvtez w ogłoszeniu biorące zawrzeć oświadczenie żadnych Ukraińców ale strefa wolna od małych dzieci ? Jak najbardziej jak widać ...liberalny Poznan okazuje rasistowskie oblicze
Edytor zaawansowany
  • ke2 29.08.19, 00:34
    Widocznie zasady idiotów,to już norma społeczna.
  • Gość: creative IP: *.dyn.telefonica.de 29.08.19, 18:05
    Oszolom nie swiruj,to nie ma nic wspolnego z rasizmem..Szczyle w tym wieku nie powinni chodzic z rodzicami do knajpy czy restauracji..W wiekszosci sa one nieprzewidywalne i trudne do okielznania..Moze bedziesz sie jeszcze domagal zeby zabierali dzieciarnie do opery,filhamonii etc..??

PS Otworz swoja restauracje - bedziesz inaczej spiewal niz teraz..
  • oszo-lom-z-rm 30.08.19, 15:38
    Jasne lepiej wpuścić psy koty i małpy
  • Gość: creative IP: *.dyn.telefonica.de 30.08.19, 16:13
    W spolecznosci za Odra nikomu nie przyjdzie nawet do makitry,zeby z b.malymi dziecmi wybrac sie do restauracji etc..To nie ta mentalnosc i zasciankowa polskosc..Tu sie ceni spokoj i atmosfere ciszy jak przystalo na "kulturnych" ludzi..Dzieci kochamy tak samo jak Wy,ale to wszystko ma swoje granice i miejsca w ktorych moga przebywac..A wiec oszolomku,musisz sie jeszcze wiele "doksztalcic" w tej materii..I nie wyjezdzaj mi tu z jakims tam rasizmem czy innymi lewackimi symbolami..

PS Szanuje Cie jak zawsze i nie mam zamiaru Ci "dowalac"..Pozdrawiam..
  • t-zorro 31.08.19, 06:40
    Posiedź trochę w restauracji z dziećmi, to zrozumiesz
  • Gość: creative IP: *.dyn.telefonica.de 31.08.19, 07:06
    No wlasnie..Widocznie Sz.Oszolom nie jest bywalcem eks.restauracji..Jakas oaza spokoju i prywatnosci powinna obowiazywac wszystkich po obu stronach Odry- bez zadnego rasizmu,faszyzmu i lewackich symboli..

PS Milego dnia zycze..
  • t-zorro 31.08.19, 08:12
    Dziękuję. Dyskusja ważna, bo jak w soczewce skupia problem granic naszej wolności. Są tacy, którzy uważają, że wolność nie może podlegać żadnym ograniczeniom. Przeważnie głoszą to ci, którzy sami mieszkają w willi pod miastem, do restauracji chodzą 5 gwiazdkowej, a wczasy spędzają w Hiltonie 🤗
  • t-zorro 31.08.19, 11:08
    Rozumiem twoją troskę o dzieci, ale tu przestrzeliłeś. Jako społeczeństwo mamy prawo do Stref Wolnych od Hałasu i Chamstwa. Ideologię zostawmy doktrynerom. Jeśli pies czy kot lepiej zachowuje się niż latorośl ludzka, tak pozwoliłbym na mu na wstęp.
  • t-zorro 30.08.19, 21:03
    Tak, mamy prawo się bronić przed uciążliwą lub agresywną mniejszością. Doktrynerzy - jak to osobnicy zideologizowani - są w błędzie sugerując zamach na demokrację i wolność. Czyją wolność?
  • snajper55 01.09.19, 14:57
    t-zorro napisał(a):

> Tak, mamy prawo się bronić przed uciążliwą lub agresywną mniejszością.

A ja mam wątpliwości. To bardzo niebezpieczne podejście. Ktoś uzna na przykład, że muzułmanie to agresywna mniejszość i ma prawo się przed tą mniejszością bronić. Albo uzna, że Żydzi to uciążliwa mniejszość. Poza tym co z uciążliwości i agresywnością większości?

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 01.09.19, 23:24
    snajper55 napisał:

> A ja mam wątpliwości. To bardzo niebezpieczne podejście.
    > Ktoś uzna na przykład, że muzułmanie to agresywna mniejszość
    > i ma prawo się przed tą mniejszością bronić.

Po co tak teoretyzować? Są przecież praktyczne przykłady.

Już przecież ktoś uznał, że gwałciciele to agresywna mniejszość przed którą prawo powinno bronić. Ktoś tu widocznie nie przyznał racji symetrystom?

Już przecież ktoś ustalił prawo broniące dzieci przed pedofilami, a przecież pedofile to mniejszość. Pewnie dlatego legalizacji pedofilii domagali się francuscy i niemieccy zieloni. Francuscy zieloni legalizację pedofilii mieli nawet zapisaną w programie wyborczym na lata 80-te.
  • makurokurosek 02.09.19, 23:14
    Masz rację, jedynym rozwiązaniem nie godzącym w wolność każdego obywatela była by możliwość doliczania do rachunku kosztów zniszczonych mebli, oraz niedogodności wynikających z hałaśliwego zachowania potomstwa. Sądzę, jednak że gdyby takim rodzicom doliczyć 1000 zł do rachunku to również podniósł by się krzyk.
  • oszo-lom-z-rm 04.09.19, 11:46
    tu się zgodzę, dzieciak zniszczy rodzic płaci
  • t-zorro 04.09.19, 20:48
    Rodzic dobrowolnie nie zapłaci. Trzeba wezwać policję lub straż miejską. Następnie oddać sprawę do sądu (do 3 lat trwa postępowanie). Opłacić komornika, a wynik niepewny...
  • makurokurosek 02.09.19, 23:11
    Mam dwójkę dzieci mimo to jak najbardziej popieram taki zakaz. Wiele osób wychodzi z założenia, że rola matki kończy się na urodzeniu dziecka, a później to dziećmi ma zająć się każdy byle nie rodzice. Zaświnione siedzenia, wrzaski, rzucanie jedzeniem to bardzo częsty widok w restauracjach, oczywiście nie są temu winni ani właściciele tych restauracji ani rozbestwione dzieci tylko ich rodzice którym nie chce się zająć własnymi dziećmi.
  • t-zorro 03.09.19, 19:16
    Przecież restauratorzy i klienci nie usiłują się bronić przed jakąś wyabstrahowaną mniejszością, tylko przed realnym agresywnym, uciążliwych, hałaśliwym zachowaniom.
    Podobnie było z Anglikami, którzy do niedawna robili desant na Kraków, nie oglądając w ogóle miasta. Ważne dla nich było, że mogą tu robić wszystko co im się podoba (za co w Anglii by siedzieli lub płacili grzywnę), do tego tanio. Pełny liberalizm! Nie wiem czy coś z tym zrobiono.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka