Dodaj do ulubionych

Prawybory w Poznaniu - klęska PiS

06.10.19, 14:00
Wyniki prawyborów:

Koalicja Obywatelska - 51%
Lewica - 28%
Konfederacja - 14%
Prawo i Sprawiedliwość - 5%
PSL - 2%

poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,25275133,wybory-parlamentarne-2019-uczniowie-prestizowego-ii-lo-w-poznaniu.html
Prawybory przeprowadzono w II Liceum Ogólnokształcącym im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej.

S.
--
Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
Edytor zaawansowany
  • renepoznan 06.10.19, 16:08
    Nie podniecałbym się tą zabawą. ;)

--
    A poza tym uważam, iż należy wyrzucić ruch samochodowy z Starego Miasta "w murach".
  • snajper55 06.10.19, 16:49
    renepoznan napisał:

> Nie podniecałbym się tą zabawą. ;)

Te wyniki są ciekawe jako pokazujące sympatie pewnego środowiska.

Gdyby w prawyborach w Wieruszowie była przyzwoita frekwencja, to można by się podniecać, ale przy 5% na godzinę 12...

S.
    --
  • snajper55 06.10.19, 16:54
    I jeszcze - spotkałem się z tezą, że w Polsce istnieje normalna scena polityczna plus PiS. Te wyniki jakby ją potwierdzały. Mamy lewicę i prawicę (Lewica i Konfederacja), mamy ludowców i liberałów (PSL i KO). Cała gama polityczna od lewa do prawa. No i na przyczepkę PiS - populiści.

S.
    --
  • t-zorro 07.10.19, 19:00
    Młodzież z bogatych rodzin to nie całe społeczeństwo. Oczywiście dla zdrowych, wykształconych (choć to nie niezbędne), mających bogatych rodziców, młodych - nie zawsze tak będzie! - demokracja liberalna to istne eldorado :)

A wracając na ziemię. Kto wygra wybory? Wiadomo. Kto będzie na drugim miejscu - też. Wieszczę, iż między Lewicą a KO nie będzie przepastnej różnicy.
  • qwardian 07.10.19, 21:23
    Mam wątpliwości, czy II na Matejki podtrzymuje standardy z lat 70-tych. Kończyłem Dwójkę i tam zdawałem mature, w końcu jestem z Grunwaldu, ale przedtem "odwiedziłem" 9-tkę na Winogradach. SąsiednMarcinek z pewnością był bardziej prestiżowy, miał więcej słynnych absolwentów. No i LO III z profilem matematycznym było niedoścignione. 40 lat minęło..

--
    Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
  • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 07.10.19, 22:33
    qwardian napisał:

> Mam wątpliwości, czy II na Matejki podtrzymuje standardy z lat 70-tych.

W każdym razie młodzi ludzie powinie się jeszcze bardzo dużo nauczyć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka