Dodaj do ulubionych

ceny mieszkan w poznaniu !!!!!

03.05.06, 18:03
hej zastanawia mnie jedna rzecz !!!!! ogladalem wczoraj w telewizjii tvn 24h godzinie 20 00 program i porusznao w nim ceny mieszkan w wiekszosci miast Polsce i w tym Poznania porownujac o ile wzrosly ceny mieszkan w miescia MARCU 2006 !!!!!!!!! i jakiez bylo moje z dziwnienie ze ceny w naszym miecie potanialy o 2% a w miastach takich jak krakow podrozaly o 8 % a we wroclawiu podrozaly o 4 % !!!!!!!! Oglnie patrzac czyzby w Poznaniu zaczely sie jakies wielkie inwestycje mieszkaniowe w ostatnich miesiacach i co nagle ceny spadaly na chwile bo i pewnie i tak zaraz poszybuja w gore !! czekam na wsze opinie i co wy otym sadzicie !!!!!! ps . moze telewzja kalmie :) ktoz to wie ??????????
Edytor zaawansowany
  • Gość: mih IP: *.adsl.inetia.pl 03.05.06, 22:28
    a moze wczesniej mocno zawyzono ceny? niestety nie mozna powiedziec, ze
    mieszkania w poznaniu sa tanie. jesli cena 30 m klitki z wielkiej plyty w
    morowkowcow zaczyna sie od poziomu ok. 100 tys. to chyba mozna mowic o drozyznie...
  • Gość: kes IP: 194.98.34.* 04.05.06, 13:24
    Cena rosnie kiedy popyt przewyzsza podaz.
    A popyt na mieszkania w Poznaniu nie rosnie bo:

1. Mlodzi ludzie uciekaja do pracy do Londynu, Dublina, a takze do Warszawy i
    innych miast w Polsce (znam osobiscie wiele przypadkow)
    2. W Poznaniu nie powstaja nowe miejsca pracy
    3. Nie ma duzych inwestycji
    4. Pokolenie wyzu demograficznego (81-83) wlasnie wkracza w doroslosc. Z roku
    na rok chetnych do kupowania mieszkan bedzie coraz mniej.
  • Gość: barbi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.06, 18:07
    z tym spadkiem cen to jakies totalne bzdury. szukam mieszkania od pół roku i
    wzrosły (na wtórnym, do 10 lat) z ok 3.500-3.800 za metr do 4.000-5.000!!!!
  • Gość: macias IP: *.eurodruk.com.pl / *.eurodruk.com.pl 16.05.06, 21:21
    a ja szukam chaty i ceny rosna strasznie. Od grudnia wręcz w oczach poszły o
    kilkanascie-dziesiąt tysięcy!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka