Dodaj do ulubionych

wykup mieszkania komunalnego od miasta Poznan

03.12.07, 21:30
Panie Marku

By wykupic mieszkanie komunalne mieszkancy musza zlozyc wniosek, gdzie
wymagane jest podpisanie sie pod tym ze nie bedzie dochodzic sie zwrotu kaucji
(w momencie wejscia w stosunek najmu nalezy uiscic roczny czynszm miasto nie
chce zwracac kaucji bo stosuje duze ulgi). Czy jest to klauzula niedozwolona?
Jezeli tak to czy po jej podpisaniu mozna domagac sie zwrotu kaucji w
przypadku wykupu mieszkania?

pozdrawiam

Sławek
Edytor zaawansowany
  • Gość: nieruchomista IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.07, 22:12
    Nie mozna zadac zwrotu kaucji w przypadku mieszkan obciazonych hipoteka.Sad
    wieczystoksiegowy oddali takie powodztwo w mysl art. 124 ust. 4b ustawy o
    gospodarce nieruchomosciami(Dz. U. z 1998, nr 24, poz. 1854).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka