Dodaj do ulubionych

Gdzie w poznaniu sushi?

• Gość: Susha IP: *.adsl.inetia.pl 22.09.10, 15:24
    Zapraszamy na imprezę z Nyotaimori - Body Sushi! Kultowe Sushi wprost z pięknych ciał ponętnych kobiet przez całą sobotnią noc w Czekoladzie!
    W tą sobotę (25.09) czeka Was wyjątkowa noc, a w szczególności miłośników kultury dalekiego wschodu oraz japońskiej kuchni.

We współpracy z restauracją Violet Sushi w Poznaniu przygotowaliśmy coś specjalnego i wyjątkowego. To będzie nie lada gratka dla fanów sushi, mianowicie 2 pokazy NYOTAIMORI - BODY SUSHI, czyli sushi serwowane wprost z pięknego ciała jeszcze piękniejszej kobiety :)

A muzycznie też będzie grubo ;) Salę R'n'B rozkręcać będzie dj Romi z Warszawy, a na house'owy parkiet z pewnością porwie Was Matthew Clarck

Serdecznie zapraszamy :)

Start: 21.00
    Wstęp: 20 pln / selekcja
  • Gość: kris 856 IP: *.adsl.inetia.pl 24.09.10, 12:18
    Sushi na nagiej kobiecie?? czemu nie hihi... tymbardziej ze sushi jak rozumiem dostarcza violet sushi, a oni maja jedzonko w sumie calkiem dobre :0
  • marek.es 22.09.10, 16:17
    Nigdzie. Sushi bazuje na surowej rybie. O ile można sobie wyobrazić świeżą, surową rybę w Japonii, serwowaną z wasabi (zabija robaki w rybie), to jesteśmy daleko od tego kraju.
    --
    OBCY są wśród nas! Tabliczki z napisem OBCYM wstęp wzbroniony to dowód na ich istnienie :-)
  • Gość: Poznaniak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.10, 19:26
    Hi,hi - co ty pleciesz człowieku - zerknij na mapę - łososie jedzone w Japonii pochodzą w 90% z farm Norweskich. W Polsce 100% łososia jest z Norwegii i zapewniam cie, że do Polski dociera z Norwegii szybciej niż do Japonii.
    Co do tuńczyka - tu masz racje - jesli jesz go w np. w Tokio - masz gwarancję, że jest bardzo świeży ale różnica wynosi max 2-3 dni. Ryby na sushi latają samolotem, a nie jadą koleją czy ciężarówkami.

Co do sushi w Poznaniu - mogę powiedzieć, że jadłem sushi w wielu miejscach w Polsce i zagranicą ale najlepszą rybkę ZAWSZE mają w Sakanie. Poznańska Sakana jest obecnie najlepszym sushi barem w Polsce, nawet Sakana w Warszawie (przy Operze) nie może się równać z Poznaniem. I to głownie zasługa MEGA profesjonalnych sushi masterów, którzy wraz z paniami-kelnerkami tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. W kilku miejscach w Poznaniu są też panowie, którzy w Sakanie zdobywali szlify -np wojskowa, katowicka etc ale pomimo całej do nich sympatii - to już nie to.

A piszę to wyłącznie jako klient (żadnego marketingu czy reklamy - można sprawdzić po IP), który od pierwszego roku otwarcia Sakany jest jej wielkim fanem

• vipunia 22.09.10, 21:01
    Świeżutkie na miejscu przygotowywane sushi, ale nie tylko układane jak to bywa często w barach, ale krojone ryby, itp. poza tym to restauracja, więc można zjeść coś na ciepło i zabrać ze sobą wegetarianina (nie jedzącego owoców morza).

--
    ::: VIPka/VIPunia ::: Vigorous Independent Person'ka
    ::: Iwona Janicka (Jankowska)
    ::: MAKSymalna radość
  • l.george.l 22.09.10, 23:35
    www.sushi.poznan.pl
    --
    Homo est creator dei
  • Gość: trzustka IP: *.internetdsl.tpnet.pl / 192.168.0.* 21.10.10, 16:50
    Wygrałam zaproszenie na sushi do "violet sushi" na 100zł bardzo chętnie je sprzedam za jakies 80? a moze jeszcze sie cos spuszcze... Zainteresowanych prosze o kontakt: skrzypka4@wp.pl
  • Gość: adamoos IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.10, 13:30
    ja kupiłam ostatnio na gruper kupon za 50zł o wartosci 100 i zamierzam to wszystko radośnie skonsumować:) Wszystkim zainteresowanym violet s. polecam zupe - na B, nie pamietam nazwy, ale była megapycha. w dość sporej miseczce, pikantna i rewelacyjna. warto isc chocby dla samej zupy.
  • Gość: chriss IP: *.adsl.inetia.pl 22.11.10, 14:59
    Również polecam Violet, ponieważ oprócz doskonałego jedzenia mają mnóstwo promocji (np czesto są na omawianym tu gruperze) dzięki czemu czesto można zjeśc smacznie i oszczędzić trochę kasy. Pozdrawiam
  • Gość: kondziu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.11, 19:59
    Jesli lubicie odwiedzać nowe miejsca koniecznie pójdźcie do Zindo na Kramarskiej 15!!!
    Jak dla mnie ZINDO to ODKRYCIE ROKU 2011 !!!!!!!!!
  • Gość: eli IP: *.play-internet.pl 02.11.11, 11:47
    polecam Zindo!
  • mapo0 02.11.11, 12:21
    Najlepsze sushi jest z tchórzofretki. A wątek wręcz wali tchórzofretką.
  • Gość: tchórzofretka IP: *.173.38.73.tesatnet.pl 05.11.11, 12:36
    wypraszam sobie :)
  • Gość: paxi IP: *.icpnet.pl 11.02.11, 22:31
    na wojskowej 4 w starych koszarach!Polecam!
  • Gość: paxi24 IP: *.icpnet.pl 11.02.11, 22:33
    Polecam na wojskowej 4 w starych koszarach!Polecam! KYOKAI SUSHI BAR
  • Gość: marioo IP: *.serv-net.pl 26.02.11, 15:06
    W Poznaniu pojawiła się taka nowinka jak serwis www.sushi-taxi.pl, służący do zamawiania sushi przez internet. Dobry pomysł dla ludzi przyklejonych do klawiatury. Sushi-taxi bazuje na sushi z Matii Sushi, więc jak smakuje, każdy szanujący się poznanski sushi maniak może sobie wyobrazić...;)
  • mixa_u 27.02.11, 10:30
    Znam, rewelacja! zamawiam przez neta, dowożą do domku, za zamowienia gromadzi sie w serwisie punkty, punkty wymienia sie na nagrody, ja czaje sie na żeliwny czajnik i czarki do zielonej herbaty, sliczne. sushi pyszne, ogolnie fajny pomysl, polecam.
  • Gość: lux*(7 IP: *.serv-net.pl 27.02.11, 15:17
    skorzystałam i sprawdziłam. Smaczne sushi, cena rozsądna, dojazd w miarę. jest ok ale szkoda ze z napojów nie mają coli. wróce!
  • Gość: la la la IP: *.icpnet.pl 10.03.11, 19:03
    nie ma to jak promować lokal w tak żenujący sposób. Gratulacje Panie Mikolaju
  • Gość: sdfwer IP: *.ip.netia.com.pl 11.03.11, 15:33
    no nie wiem, forum chyba służy do tego by wyrazac swoje opinie i każdy ma do tego prawo. nie korzystalem jeszcez z tego serwisu ale moze skorzystam bo lubie sushi z matii
  • jimboston 25.07.11, 21:20
    Ja polecam Nippon Sushi, mają naprawdę smacznie sushi i ceny też dobre. Kiedyś jadałem w Sakanie, później w Arcie i Hanami, teraz niezmiennie w Nipponie. Polecam.
  • Gość: suchi Bolek IP: *.dsl.bell.ca 14.08.11, 17:26
    ...ech tam maja gowno nie suchi.....www.zegardlugu.pl/
  • jimboston 15.08.11, 00:13
    Skąd taka opinia?
  • Gość: Gulka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.10.11, 17:29
    Jadłam sushi z Nippon. Nawet dobre sushi.
    Dlaczego Planet Shushi jest złe?
    Jadłam juz tam pare razy i jeszcze nie zdażyło się,abym wyszła niezadowolona.
    Jedzonko dobre, fajnie podane.
    Ja polecam
  • oszolom-z-radia-maryja 15.08.11, 10:51
    prawie w kazdym piotrze i pawle dostaniesz sushi od 16 zł z groszmi w góre za porcje
    ponadto restauracje japońskie znajdziesz chyba na Koziej oraz na Milczańskiej obok torów tramwajowych ratajskiego szybkiego tramwaju
  • Gość: suchi glupek IP: *.dsl.bell.ca 15.08.11, 23:16
    ......dzis wluczylem sie po plazie robizc zakupy ...robie to raz moze dwa razy do roku....na plazie sa male sklepiki z ogrodkami serwujace zywnosc ....przy picach, dobrych salatkach grochowkach , kielkaskach europejskich kolejka...przy suchi pustki.

• Gość: wiesia9@ IP: *.205.8.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.03.12, 09:43
    Hanami Suchi na ul.Wrocławskiej 21
    W Poznaniu.
    UWAŻAJCIE NA KELNERKI OSZUKUJĄ...
  • Gość: mp IP: *.play-internet.pl 12.08.12, 13:48
    sakura-sushi na strzeszynie, na razie najlepsze jakie jadlem, rewelacja. Na miejscu tez klimatycznie i jeszcze masaz tajski ;)
  • matias887 30.08.12, 16:42
    Ja polecam SUSHI BUSHI jest to suszarnia godna polecenia od wielu lat miły lokalik i przystepne sushi! a także dowóz za darmo! Polecam!
  • matias887 30.08.12, 16:45
    sushipoznan.pl
  • hugovandog 19.02.13, 15:12
    Prawdopodobnie najtańsze sushi w Poznaniu jest właśnie na placu Cyryla Ratajskiego.
    To nowy lokal, który nie stosuje żadnych zniżek! Beluga sushi jest na facebooku i można zobaczyć ceny. Hosomaki po złotówce, duże maki z łososiem i innymi rybami po 2 zł. Nigiri z łososiem po 3 zł. Dodatkowo zawsze są jakieś konkursy. Był konkurs walentynkowy – do wygrania kolacja. Teraz jest konkurs dla kobiet – do wygrania 200 zł na dzień kobiet.
    Można też, jak ktoś jest prawnikiem wygrać kolację dla całej kancelarii. Tyle z facebooka.
    W lokalu jest inny klimat niż w typowej japońskiej restauracji. Są tam organizowane koncerty. Lokal jest duży. Nie wiem, na 70 osób? Sushi, jak zapewnia mnie nie jeden bywalec dobre, a w tej cenie najlepsze! Na pewno świeże i smaczne. Jest też czysto i miło. Po co przepłacać? Wybierasz zestaw „14”. Czternaście kawałków za 23 zł. Policzyłem to dla Was. 1.64 za kawałek. Chyba nie drogo? Lokal sushi jest w samy centrum Poznania na placu Cyryla o którym teraz dużo się mówiJ. Szkoda, że zamykają już o 20. Ważne, że można zamówić przez telefon i odebrać na miejscu. Jak ktoś chce to taxi za 15 zł wozi po centrum. To chyba tyle o tanim sushi w Poznaniu. hugo
  • Gość: karola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.13, 14:48
    Polecam suszarnię w Puszczykowie KATEI Sushi Bar. Wyjątkowo duże porcje :-) A samo jedzenie..pychaaa...Byłam z całą rodziną, fajne miejsce na odpoczynek po długim spacerze :-)
  • 82misiek 21.06.13, 14:37
    Ja od kiedy zainstalowałem aplikację welcome2poland na telefonie, to już nie mam tego typu problemów ;)
  • Gość: t.d. IP: *.icpnet.pl 13.08.13, 22:09
    Właśnie odkryłam nową restauracje z genialnym sushi - Nagoya Sushi z ul. Sieradzkiej.
    Do tej pory uważałam, że najlepszy jest Imbir Sushi, ale odkąd przenieśli się na Drużbickiego i zwolnili najlepszych kucharzy zaczęłam szukać alternatywy. I oto jest. Porcje bardzo przyzwoite, ceny ok., promocje, rabat 30% już od drugiego zamówienia, dowóz gratis pow. 30 zł i co najważniejsze, przepyszne sushi. Polecam bo naprawdę warto.
  • Gość: t.d. IP: *.icpnet.pl 13.08.13, 22:12
    Właśnie odkryłam nową restauracje z genialnym sushi - Nagoya Sushi z ul. Sieradzkiej.
    Do tej pory uważałam, że najlepszy jest Imbir Sushi, ale odkąd przenieśli się na Drużbickiego i zwolnili najlepszych kucharzy zaczęłam szukać alternatywy. I oto jest. Porcje bardzo przyzwoite, ceny ok., promocje, rabat 30% już od drugiego zamówienia, dowóz gratis pow. 30 zł i co najważniejsze, przepyszne sushi. Polecam, bo naprawdę warto.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka