Co do 1. i 2. - zgoda.
Pkt 3 to dość durny przykład - na prawym pasie jest zielona strzałka i dość dużo kierowców chce z jej pomocą skręcić w Żeromskiego (to nie jest Niestachowska), w godzinach szczytu zawsze ten pas jest w całości zajęty, więc nie wiem, o co Ci chodzi. Niestety często zdarzy się ktoś, kto za skrzyżowaniem chce wyprzedzić kolumnę lub, co jeszcze rozumiem, zjechać na stację, uniemożliwiając wcześniejszy skręt w prawo.
Co do skrzyżowania z Polską i wlotem na 2pasmówkę, sam jadę zwężającym się pasem, i raczej dużo osób z tego korzysta, więc nie widzę problemu.
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.