Dodaj do ulubionych

Admico -obsługa nieruchomosci , jacy są ?

11.10.08, 19:03
Rozważamy wybór Admico nieruchomości z ul. Winogrady ?
Czy ktoś na tym forum zechciałby się podzielić opiniami co do ich
funkcjonowania: czy warto? jak gospodarzą? czy są uczciwi?...itp
Z góry dziękuję
Mam nadzieję , że ktoś się znajdzie wtajemniczony w ten temat..
Edytor zaawansowany
  • Gość: spidodido IP: *.echostar.pl 12.10.08, 21:33
    Są w porządku. Zarządzają moją nieruchomością, na razie nie narzekam
  • Gość: jak IP: 89.108.200.* 22.10.08, 20:44
    moją zarządzają również...
    ceny administracyjne - z kosmosu..:(
    za zieleń (zamiast której notabene jest SIANO, bo nikt trawy nie
    podlewa, płacimy nawet zimą)
    jeśli chodzi o tzw części wspolne - moze i ok, ale -czego nie zycze -
    jak cos sie przytrafi w mieszkaniu, to jest kompletna ignorancja,
    nawet na maila nie odpiszą....
    bałagan w dokumentach - w teczcce z moim blokiem mają plany
    kompletnie innego budynku:)
    jesli nie jest to konieczne - odradzam!!!
  • Gość: aras IP: *.echostar.pl 06.01.09, 08:16
    niestety to prawda - wszystko jest w porządku dopóki tylko kasują. w przypadku jakichkolwiek problemów nie ma co liczyć na pomoc , mało tego - wszelkie prace są wykonywane przez najgorszych podwykonawców - nie zawsze najtańszych. szkoda że nie zdążyłem ostrzec wcześniej. ZDECYDOWANIE ODRADZAM
  • Gość: xxl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.09, 21:00
    ostatniona moi osiedlu wymontowali bramkę blokującą wjazd i
    zamontowali nową w innym mijescu....klucze chyba mamy sobie sami
    dorobić z kosmosu
    :(
  • czarny-blacky 18.03.09, 19:30

Zgadzam się z wypowiedzią - ODRADZAM!!!!Mają kompletny bałagan w dokumentach,
    nie dbają o interesy klienta,narażają klienta na straty zwiazane z
    niedopilnowaniem terminowych płatności przez najemców.
    Najgorsze jest to ,że chowają głowę w piasek i nie umieją
    przyznać się do błędu. Takim zachowaniem na pewno nie zyskają sobie klientów, są
    niewiarygodni. Pracownicy nie odpisują na maile i kłamią, że np. są na urlopie.
    Takie firmy nie powinny istnieć.
  • Gość: Stefan IP: 87.204.181.* 15.04.09, 13:17
    Mam zupełnie inne odczucia. Obsługują moje cztery mieszkania i wszystko jest jak
    w najlepszym porządku.
  • Gość: fgrt IP: *.adsl.inetia.pl 31.07.12, 06:49
    Części wspólne podlegają pod Zarządcę, mieszkania prywatne - nie!!!.
    Wiele wspólnot rezygnuje z Admiko, bo zatrudniają zarządców bez licencji -czyli ludzi z ulicy. Niektóre opłaty są z sufitu. Ogromna administracja. Płaci klient.
  • Gość: keff IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.09, 12:24
    Czy u was tez doliczają powierzchnię garażu do czynszu w cenie
    takiej samej jak cena 1 m2 mieszkania?
  • Gość: rudy IP: 87.204.181.* 21.01.09, 15:48
    We wspólnocie mieszkaniowej dzielicie się kosztami zgodnie z wysokością udziału.
    Jeśli w udział wchodzi garaż to opłaty są także naliczane za garaż. Polecam
    lekturę ustawy;)
  • Gość: rudy IP: 87.204.181.* 21.01.09, 15:47
    Mieszkam w budynkach które obsługuje Admico na Polance (Rataje) i wszystko jest
    ok. Nie są idealni (pewnie żadna firma nie jest), ale się starają i to widać.
  • Gość: lili IP: *.eastwest.com.pl 18.04.09, 18:17
    mieszkałam w budynku zarządzanym przez admico i byłam bardzo zadowolona. chyba
    nigdzie nie miałam tak niskiego czynszu. uczciwie rozliczali liczniki, ogolnie
    mam o nich jak najlepszą opinię.
  • Gość: stefan IP: *.echostar.pl 27.04.09, 20:03
    Mieszkałem kiedyś w budynku zarządzanym przez Admico, wydawało mi się, że są
    normalnym zarządcą. Zmieniłem zdanie jak się wyprowadziłem - akurat musiałem
    przeprowadzić się do większego mieszkania. To co w Admico jest standardem jeśli
    chodzi o jakość usług u innego zarządcy jest nieosiągalnym luksusem. Słowem
    polecam Admico.
  • Gość: CGR2508 IP: 95.108.26.* 14.07.09, 10:01
    Nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonów - czyli tak jak
    pisali przedmówcy - wszystko jest ok, dopóki nie pojawią się
    problemy.
    Skrzynka na korespondencję dla Admico jest wciąż pełna, nikt jej nie
    opróżnia, a zarządca/administrator powinien choć raz na tydzień na
    osiedle zajrzeć, zwłaszcza gdy urządza głosowanie.
    Prace remontowe - cholernie drogie i fuszerka jak nigdzie indziej.
    Nikt podwykonawców nie pilnuje.
    Grzyb w oddanej chacie? "Wina lokatorów".

Nigdy więcej Admico!
  • Gość: mimi IP: *.echostar.pl 01.06.10, 11:50
    "Prace remontowe" - przecież to nie zarządca prowadzi prace remontowe, tylko
    wynajęta firma (w moim bloku też zarządza Admico i sami na zebraniu wybraliśmy
    firmę remontową, nasz administrator i sąsiedzi z branży zebrali oferty firm),
    więc dlaczego ma być czyjąś winą co kto inny zrobił źle? Możecie cisnąć zarządcę
    o dopilnowanie poprawek albo obniżenie wynagrodzenia ekipie remontowej. Jesteśmy
    właścicielami swoich mieszkań, to nie spółdzielnia, więc to co jest do zrobienia
    w mieszkaniu nikt za nas nie zrobi (chociaż fajnie byłoby móc zrzucić ten
    obowiązek na kogoś innego).
    Dodatkowo,pewnie tak jak wszędzie, wiele zależy od osoby, która opiekuje się
    konkretnym budynkiem, ale jeśli są problemy z komunikacją, zawsze możecie
    zadzwonić do przełożonych tej osoby.
    Z Admico nie mam problemów. Wynegocjowali nam wiele poprawek u dewelopera, nie
    wiem skąd znaleźli panią, która codziennie sprząta, a zimą kiedy ciągle padało,
    non stop odśnieżała podjazd bez podwyższania ceny. Jeśli ktoś lubi narzekać, to
    powód zawsze się znajdzie, ale jeśli zależy wam na rozwiązaniu problemu i
    potraficie określić o co wam chodzi, to bez kombinacji i spychologii wam pomogą
    (tyle mogę powiedzieć na podstawie własnych doświadczeń).
  • Gość: zdz IP: *.dtnet.com.pl 06.01.12, 09:41
    stanowczo odradzam. tak jak pisza inni sa niekompetentni. juz sama tresc umowy daje duzo do myslenia. grzyb w chacie, nieszczelne rury, stara niesprawdzana kratka wentylacyjna i inne ....
  • Gość: Zyta62 IP: *.128.62.50.static.crowley.pl 01.06.10, 12:08
    Zarzadzaja budynkiem, w ktorym mieszkam 4 lata. Byly czasowe problem z kontaktem
    ale to sie ostatnio poprawilo. Prowadza czytelne rozliczenia tak ze widac za co
    sie placi. Najlepiej na poczatku wszystko dokladnie ustalic i jesli to zrobisz
    powinno byc ok.
  • Gość: Kamil IP: *.echostar.pl 01.06.10, 12:10
    Prosta sprawa - wystarczy pójść na pierwszą lepszą nieruchomość, w podobnym
    wieku jak wasza, zarządzaną przez daną firmę i widzicie już, czy jest zadbana
    (chociaż przyznajmy sami, wiele zależy od lokatorów i ich poczucia estetyki, nie
    wszyscy szanują wspólne, a świadomość segregacji śmieci wszędzie woła o pomstę
    do nieba).
    Moim budynkiem zarządza Admico i jest ok. Uważam, że to uczciwa firma.
    O kosztach decydujecie sami na zebraniu, takie rzeczy jak woda łatwo samemu
    sprawdzić czy stan licznika się zgadza i policzyć wg stawek, które są znane.
    Jak jest problem z wywozem śmieci albo zepsutą furtką, nie mam skrupułów,
    dzwonię do pani administrator i ona to załatwia.
    Krótko mówiąc, nie musimy sobie zawracać głowy pierdołami, które zwykle
    uprzykrzają życie.
  • Gość: Karolina IP: *.glos.com 29.06.10, 15:14
    Mieszkam w nowym budynku zarządzanym przez Admico, od początku sprawnie
    poprowadzili sprawy poprawek budowlanych, wdrożyli nam wspólnotę do działania,
    nie ma problemów.
  • Gość: Eho IP: *.icpnet.pl 13.07.10, 17:59
    To może ja z innej beczki - rada dla wynajmujących mieszkanie od Admico - jedna
    wielka ściema - kasę potrafią zerżnąć i to nie mało...z agentem nie idzie sie
    dogadac w jakiejkolwiek kwestii...mieszkania są niezadbane, ok - widzimy na co
    sie piszemy ok. ale kwestie kosmicznych wyrównań za okresy w których sie akurat
    nie wynajmowało a sa doliczone do czynszu np. są sniesamowite..burdel i
    balagan...byle sie nachapać..gdy coś się psuje, coś trzeba wyjaśnić, jest cięzka
    sytuacja życiowa ADMICO dla wynajmującego od nich mieszkanie - NIE ISTNIEJE.
    Po prostu odradzam...
  • wlody1 13.04.11, 06:51
    Mam mieszkania na osiedlu administrowanym przez Admico i zdecydowanie odradzam!!!!
    Są bardzo bezczelni i nie liczą się ze zdaniem właścicieli wspólnoty. Na nowym osiedlu zaprzyjaźnili się z deweloperem - co to oznacza w przypadku dochodzenia reklamacji nie trzeba tłumaczyć. Bardzo słaby kontakt i naliczenia "z kosmosu" . Wszelkie błędy doliczane do kosztów wspólnoty.
    --
    Jeżeli myślisz o tym samym co ja,
    to jesteś niezła świnia...
  • Gość: JS IP: *.play-internet.pl 15.11.11, 22:43
    Ostrzegam przed nimi, w czasie przegladow nalezy patrzec im na rece i najlepiej nagrywac wszsytkie rozmowy z nimi
  • Gość: adt IP: *.ip.netia.com.pl 28.11.11, 14:35
    A jestem zadowolony. Dotrzymuja slowa, staraja sie, a jak sie pomyla to potrafia przeprosic i zalatwic tak zeby klient byl zadowolony
  • Gość: Najemca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.01.12, 23:46
    Stanowczo odradzam złodzieje wynajmuje mieszkanie, ktore jest rozliczane przez Admico złodzieje zspejalnie zawyzaja stawki za oplaty kombinuja i narazaja ludzi na stres niektorzy sadza sie z nimi przed sadem, wszystko sie zaczyna jak trzeba zaplacic za ogrzewanie czy zuzycie wody. biora zaliczki w czynsz kaucje na poczatku za wynajem a potem kaucji nie zwaracja stanowczo odradzam
  • Gość: !!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.05.12, 20:51
    ZŁODZIEJE, ZŁODZIEJE I JESZCZE RAZ ZŁODZIEJE!!! Kaucji nie oddali jeszcze Nikomu!!!
  • Gość: Poznaniak IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.06.12, 15:55
    Nie wiem o co chodzi. U nas na osiedlu wszystko zajebiście. Czysto, administrator zawsze odbiera telefon. Do usterek jest człowiek 24 h na dobę. Chyba nie mieszkaliście nigdy w bloku zarzadzanego przez kogoś innego. Ja mam porównanie to wiem.
  • Gość: MArek IP: *.icpnet.pl 29.01.13, 18:23
    Ignorancja pełna. Nie potrafią nawet na email odpisac, człowiek juz ich nie chce zadreczac telefonem, to pisze email. Bez odpowiedzi. Nie podoba mi sie to. Place za administarcje 40zł m-c , ja sie pytam - za co? Za to, ze jedna pani z druga kawkę pije i jak jej sie chce to odbierze telefon, albo nie. Wiecznie na urlopach, wiecznie w terenie, wiecznie cos. Ludzie nie dajmy sie tak robic. Admico zdecydowanie NIE NIE NIE !!!
  • Gość: mira IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.13, 12:27
    niestety to szczera prawda. Całkowita ignorancja, nie odpisują ma emalie.
  • Gość: gośc 231 IP: *.softdesk.eu 05.06.13, 18:43
    bezwględni, bezczelni, nie można się nijak dogadać, nie idą na rękę, szczególnie jedna Pani tam pracująca. Taka brunetka z krótkimi włosami, zgroza.
  • arteventy 21.08.13, 21:27
    Polecam tanie domy wolno stojące i bliźniaki w Pamiątkowie. Jest to 20 km od Poznania a domy tańsze niż w Poznaniu 50-100 tyś! Piękna okolica, dobry dojazd do miasta, spokój i cisza. Jakby ktoś szukał kontaktu do dewelopera to proszę o kontakt. Podam.
    --
    Przyjęcia urodzinowe dla dzieci
    urodziny dla dzieci Poznań
    imprezy dla dzieci
    Organizacja Imprez Poznań
  • Gość: Ana pastwa IP: *.pppoe.avangarddsl.ru 02.11.13, 20:05
    Dziekuje za opine admico,wlasnie mnie uratowaliscie od nowych problemow,bo juz z jedna firma je mam.
    Prosze mi doradzic moze jakas wiarygodna firme zarzadzajaca ?
  • Gość: SpłukanuPrzezAdmic IP: *.icpnet.pl 18.01.15, 16:04
    Ja również chętnie dopowiem coś od siebie, Jeżeli chcecie być oszukani a pieniądze nie maja dla Was żadnego znaczenia, gorąco polecam Admico
  • Gość: pat IP: *.icpnet.pl 23.06.14, 10:19
    Nasz wspólnotę czyli mały, nowy (5lat) blok na ratajach administrator z ramienia admico okradł na ok 6000zł. Został zwolniony ale admico nie chce się przyznać, że ich parcownik "nawalił" i udaje że wszystko w porządku. Jest koniec czerwca a my dalej nie mamy rozliczenia za ubiegły rok ponieważ nie wiedzą jak te koszty upchnąć......nikomu nie polecam, szukamy nowej firmy.
  • Gość: Piotr Derkacz IP: *.static.ip.netia.com.pl 18.07.14, 12:03
    Szanowny Panie,
    bardzo mi przykro czytać takie nieprawdziwe informacje. Z tego co jest mi wiadome, nic takiego nie miało miejsca. Bo gdyby miało to przecież mieszkańcy zgłosili by sprawę do odpowiednich organów ścigania.
    Jeśli jest Pan członkiem wspólnoty, trudno mi powiedzieć której, to proszę o bezpośredni kontakt i sprawa zostanie wyjaśniona.
    z poważaniem
    Piotr Derkacz
    Dyrektor Zarządzający
    piotr.derkacz@admico.pl
  • Gość: Radek IP: *.adsl.inetia.pl 23.02.15, 19:16
    Witam,
    Odnośnie Admico aktualnie odbywa się wymiana pionów wod-kan, w celu podłączenia cieplika. Firma którą proponuje Admico ma ceny z kosmosu, wymiany dokonali na 20 lokalach z czego część została zalana po ich pracy, w kosztorysie firmy wykonującej prace uwzględniona została kwota na zakup niezbędnego sprzętu do wykonania tej pracy, po przedstawieniu ofert innych firm które osobiście znalazłem, różnica w cenie to około 60 tyś zł na samej wymianie pionów, nie ma możliwości wybrania innej firmy. ABSOLUTNIE NIE POLECAM
  • Gość: Jarek IP: *.173.35.212.tesatnet.pl 09.03.15, 15:05
    Okresowo warto kontrolować zarządcę wspólnoty mieszkaniowej. Z jednej strony kontrola może wychwycić nieprawidłowości, z drugiej zmobilizować zarządcę do lepszej pracy, a mieszkańcom pozwolić spać spokojnie bo będą pewni, że zarządca został sprawdzony z zewnątrz. Taka kontrola może przybrać formę audytu wspólnoty mieszkaniowej. W razie potrzeby służę pomocą.
    adminion.pl/audyt-wspolnoty-mieszkaniowej/
  • Gość: Renata IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.15, 12:00
    Bardzo ciekawa usługa. Ciekawe kto kontroluje Pana, Panie Jarku.
  • Gość: Marcin IP: *.icpnet.pl 02.07.16, 08:32
    Nie bierz ich. Płacę 460zł za 25 metrów w tym 78 za wydatki celowe. Co to jest? Nie wspomnę już o funduszu remontowym w nowym mieszkaniu!!. Mam drugie mieszkanie, które jest dwa razy większe, 20 lat starsze i płacę 530zł. Naprawde nie polecam. Kasują nie wiadomo za co!!!!
  • Gość: Gosc IP: *.static.ip.netia.com.pl 04.07.19, 09:32
    Jestem bardzo niezadowolona z usług firmy Admico. Osoba przydzielona do kontaktu z moją wspólnotą z wszystkim się ociąga, nie odpowiada na maile i nie odbiera telefonów. Naprawa najdrobniejszych usterek trwa miesiącami. Każde zebranie to wojna pomiędzy mieszkańcami bloku , a firmą Admico, która zachowuje się jakbyśmy nie płacili za jej usługi, tylko jakby robiła coś dla nas z wielką łaską za darmo. NIE POLECAM!!!!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka