- Kto ukuł termin "wesołe miasteczko"? Poznaniacy! - prezydent Grobelny wylicza, w czym Poznań był pierwszy. A my odwracamy tabelę. I w czym teraz jesteśmy na czele?
W Poznaniu powstało też najstarsze Muzeum Narodowe, tzn. Muzeum Starozytności Polskich i Słowiańskich złożone z inicjatywy TPN, już w 1857! Wcześniej to niż w Warszawie i Krakowie, ale gdzie by to prezydenta interesowało... Mógłby się czegoś dowiedzieć na jubileuszowej wystawie w Muzeum Narodowym sprzed dwóch lat, albo kupić książkę na ten temat, ale widocznie nie chciał... nie uznał tego za wazne... Ot, taki to prezydent. Słabo sie robi
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.