Dodaj do ulubionych

Język polski dla cudzoziemców

23.06.11, 13:06
Witajcie,
wszystkich zainteresowani nauczaniem języka polskiego obcokrajowców zapraszamy na kurs do Wrocławia-UNi Wroc./3 tygodnie/full time/profesjonalna kadra/1500zł/lipiec 2011/jedyna taka okazja/czytajcie poniżej.


Jeszcze przez tydzień można się zgłaszać (do 1.07) na kurs dla nauczycieli, który odbędzie się w dniach 11-29 lipca- na Uniwersytecie Wrocławskim. Pełna nazwa to kurs dokształcający - nauczanie języka polskiego obcokrajowców. Czas trwania to 3 tygodnie, opłata 1500zł, dodatkowo można wykupić (nauczyciele spoza Wrocławia) pobyt w akademiku w dobrej cenie. To doskonała okazja, by podnieść kwalifikacje, by profesjonalnie nauczać naszego języka ojczystego przybyszów z Europy i spoza niej. Zgłoszenia są przyjmowane do wspomnianego 1 lipca, kurs - z wykwalifikowanymi profesorami z uniwersytetu ruszy, jeśli zgłosi się przynajmniej 6 osób (są już trzy, więc czekamy na odważnych). Więcej informacji na stronie www.sjpik.uni.wroc.pl w zakładce ‘Kurs dla nauczycieli’ (w czasie intensywnego kursu letniego). Zainteresowanych proszę o kontakt z uczelnią, ja się zgłosiłam, inicjatywa to całkiem nowa i dopiero co ogłoszona:)
Edytor zaawansowany
 • media_hole 29.06.11, 14:46
  Kursy polskiego dla cudzoziemców prowadzi również szkoła Axon z Krakowa ze szczególnym naciskiem dla umiejętności komunikacyjne. Polska gramatyka to jednak twardy orzech do zgryzienia, lepiej wprowadzać ją stopniowo ;)
 • super-blablabla 29.06.11, 15:53
  We Wrocławiu organizowany jest kurs dla nauczycieli, którzy nauczają lub chcą nauczać języka polskiego jako obcego, kurs dokształcający, nie chodzi o kurs dla cudzoziemców.
 • klubdialogu2 10.08.11, 12:04
  Serdecznie zapraszamy do szkoły języka polskiego jako obcego KLUB DIALOGU. Szkoła została stworzona z myślą o obcokrajowcach przebywających w Polsce, pragnących szybko i solidnie przyswoić sobie język polski. Bogata oferta zajęć dodatkowych umożliwia naszym klientom także dogłębne poznanie polskiej kultury. Nasze siedmioletnie doświadczenie pozwoliło nam przygotować kursy dostosowane do potrzeb klienta. Specjalnie opracowana metoda umożliwia naukę języka zarówno do celów biznesowych, jak również do życia codziennego w Polsce.
  Autorski program nauczania w połączeniu z wydanym przez nas podręcznikiem „Start 1” do nauki języka polskiego na poziomie A0 czyni nas liderem na rynku. Zajęcia odbywają się w małych grupach bądź indywidualnie, co pozwala lektorom poświęcać większą uwagę każdemu uczniowi z osobna. Ponadto w celu utrwalenia nabytej wiedzy oferujemy bezpłatne konwersacje.

  KLUB DIALOGU
  Tel.: (22) 498 10 10 info@klubdialogu.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka