Dodaj do ulubionych

Autorskie lekcje online - niemiecki

15.10.11, 18:33
Nazywam się Antek, jestem osobą dwujęzyczną po wieloletnim pobycie w Niemczech, dzięki czemu mój poziom językowy jest porównywalny do poziomu native-speakera! Nauczycielem niemieckiego jestem od ponad 6 lat, wcześniej studiowałem germanistykę oraz samodzielnie pogłębiałem swoją wiedzę językową!

Oto moje założenia:
- Nauka odbywa się wyłącznie w oparciu o autentyczne materiały lub o autorskie scenariusze!

- Język musi nawiązywać do codziennych przeżyć, do emocji, wspomnień i doświadczeń ucznia tak, aby go lepiej zapamiętał!

- Na platformie edukacyjnej przygotowane będą urozmaicone ćwiczenia służące do regularnej powtórki materiału, do kreatywnej pracy, do ćwiczenia mówienia i wymowy, do dyskusji itp.!

Spotykamy się online raz w tygodniu na intensywne ćwiczenia 75-minutowe, moja propozycja to sobota (wystarczy dostęp do Internetu i zestaw słuchawek z mikrofonem!); potem otrzymujesz ćwiczenia na platformie, a przed kolejną lekcją nową porcję materiału do przygotowania przed lekcją. Tak że masz co robić:)

Proponowana cena to w przeliczeniu nieznacznie ponad 35zł. za 45 minut. Ale zauważ, że:
- Przygotowuję dodatkowo różnorakie ćwiczenia na platformie edukacyjnej, które następnie monitoruję. Wyszukuję ciekawe materiały filmowe, robię do nich transkrypcję i zakładam słowniczek! To wszystko jest wliczone w cenę lekcji!

- Rozliczam się z Urzędem Skarbowy - wyobraź sobie ceny korepetycji, jakby każdy tak robił;)

- Jeżeli znasz kogoś albo ja znajdę Tobie kogoś do pary, to możemy zorganizować lekcje dwuosobowe za 35zł./75 minut od osoby. Może to być ktoś na drugim końcu Polski:). W razie "nieobecności" któregoś z was, lekcję można nagrać, i w każdej chwili odsłuchać!

- Za zapłatę za miesiąc/dwa/trzy miesiące z góry oferuję rabat aż do 15%.

Proponuję ci jedną darmową lekcję, na której możesz dokładnie zapoznać się z moim warsztatem nauczycielskim, z platformą edukacyjną i moimi pomysłami na lekcję:)

Pozdrawiam i mam nadzieje, że do usłyszenia:)
Adres e-mail: antonitabin@gazeta.pl
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka