Dodaj do ulubionych

francuski w Krakowie ale NIE Instytut

31.10.11, 16:55
Witam!
Chciałabym się spytać o doświadczenia Wasze/Waszych znajomych nauki francuskiego w Krakowie. Czy znacie jakąś dobrą szkołę (a może nawet konkretnego lektora)? Chodziłam troche do Instytutu Francuskiego, ale podzielili poziom B1 na cztery semestry a wszędzie indziej program realizuje się w dwa (to samo zrobili z B2). Mimo że są dobrzy to nie chce marnować tego roku.

Jeśli były już takie tematy to pisze dlatego, że większość z nich kończyła się właśnie na stwierdzeniu "Instytut Fr.", dlatego zakładam nowy :)

Bardzo proszę o pomoc, semestr już w toku!

Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 09.12.11, 13:02
    akacja91 napisała:

> Witam!
    > Chciałabym się spytać o doświadczenia Wasze/Waszych znajomych nauki francuskieg
    > o w Krakowie. Czy znacie jakąś dobrą szkołę (a może nawet konkretnego lektora)?
    > Chodziłam troche do Instytutu Francuskiego, ale podzielili poziom B1 na cztery
    > semestry a wszędzie indziej program realizuje się w dwa (to samo zrobili z B2)
    > . Mimo że są dobrzy to nie chce marnować tego roku.
    >
    > Jeśli były już takie tematy to pisze dlatego, że większość z nich kończyła się
    > właśnie na stwierdzeniu "Instytut Fr.", dlatego zakładam nowy :)
    >
    > Bardzo proszę o pomoc, semestr już w toku!
    >
    > Pozdrawiam
    Ja przy wyborze szkoły w krk korzystałem ze strony
    www.na-jezykach.pl/szkoly/185_angielski/8_krakow/lista.html
  • 17.12.11, 12:52
    A pytałaś w AP Edukacji W Krakowie? Moja kumpela właśnie tam robiła kurs francuskiego i z tego co wiem w dwa semestry robiła jeden poziom. Ale pewna nie jestem, więc jesli mogę Ci doradzić to zadzwoń tam do nich i się dopytaj. Pamiętam że kumpela chwaliła sobie tam poziom.
  • 19.09.17, 11:55
    Cześć :) Z mojego doświadczenia- w Instytucie Francuskim jest po prostu sztywno, podręcznik i mało praktyki... Ostatnio znalazłam nową szkołę Le Rêve i jestem mega zadowolona. Mają własny program, 4 osoby w grupie i praktyka cały czas, a przy tym jest bardzo wesoło więc się nie stresujesz, że masz mówić. Ale mam jeszcze pytanie- nie znacie może dobrego nauczyciela francuskiego dla dziecka, który dojeżdżałby na Azory???

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.