Dodaj do ulubionych

PI School Warszawa- opinie

23.02.12, 16:03
Będę wdzięczna za opinie o tej szkole.
Edytor zaawansowany
  • vikasia1 28.02.12, 14:28
    zdecydowanie Ci polecam. Chodzę od kilku miesięcy. Po pierwsze- lektorzy: moja (Kasia) jest po prostu rewelacyjna- wiedza, sposób przekazywania, babka z klasą ale zajęcia prowadzi z humorem. Widuję też innych lektorów jak przychodzę na zajęcia i wszyscy wydają się bardzo sympatyczni. Zresztą czasem rozmawiam z innymi ludźmi przychodzącymi na kursy i nie poznałam nikogo, kto byłby niezadowolony. Po drugie- ceny. Mi zależało na tanim kursie- znalazłam kilka dość tanich szkół, ale w każdej za 600-700zł za semestr musiałabym być w grupie kilkunastoosobowej. A w Pi School jest nas 6 osób w grupie. Po trzecie- bardzo mi się podoba sama szkoła/lokal/atmosfera przy Jerozolimskich- jest tak kameralnie. Jeśli chodzi o jakieś minusy to musiałam trochę czekać na propozycję grupy, ale dziewczyny z mojej grupy podobno dostały propozycję dzień po teście kwalifikacyjnym.
  • murmagda 06.09.12, 02:19
    Ja również jestem zadowolona z Pi School. Przez semestr byłam na zajęciach w grupie w oddziale przy Jerozolimskich. Efekty były niezłe i faktycznie byłam happy, ale w wakacje zmieniłam pracę i zdecydowałam się na zajęcia indywidualne z dojazdem do mnie do domu. Przyjeżdża lektorka z Pi School, p. Gosia. Na razie jest naprawdę nieźle- dostaję to, co chcę, czyli sporo mówienia i trochę języka biznesowego. Lektorka zawsze świetnie przygotowana do zajęć, wykorzystujemy każdą minutę i co ważne (dla takiego lenia jak ja) mocno mnie ciśnie. Poza tym, dziewczyna z konkretną wiedzą a do tego normalna i niezblazowana. Ceny niskie. Obsługa biura: mocna czwórka.
  • banpek 20.08.14, 11:53
    ja kończę teraz wakacyjny kurs angielskiego w Pi School i jestem bardzo zadowolony, faktycznie te dwa miesiące to taki rok w pigułce. zajęcia są ciekawe, nie ma mowy o tym, że się nudzisz, albo że udajesz, że słuchasz a tak naprawdę nie nadążasz - grupy są niewielkie i lektor każdemu pomaga/tłumaczy. no i ceny naprawdę niskie.
  • wajlamore 28.08.14, 13:16
    ja właśnie planuję zapisać się do jakiejś szkoły od października. kiedy oni prowadzą nabór i gdzie dokładnie mają siedzibę?
  • pidzama7 14.09.14, 19:48
    Super szkoła, próbowałem różnych szkół, żeby nauczyć się dobrze biznesowego, ale dopiero tam nauczyli mnie tak, że zdałem certyfikat, polecam PISchool każdemu
  • bari-stan 30.09.14, 19:35
    mnie też bardzo szybko nauczyli biznesowego, zdałem certyfikat, a wszystko za dobrą cenę, polecam pischool
  • simkola 18.11.14, 12:13
    a mają w Pi School także włoski?
  • zepp_elin 30.12.14, 20:45
    Mają. Ja chodzę na angielski, ale mam koleżankę na włoskim i bardzo sobie chwali
  • 2harden 20.01.15, 11:00
    Bardzo dobra szkołą jestem zadowolony z nauki u nich. Lokal jest w porządku zajęcia ciekawe i miła atmosfera. Według mnie nie ma sie do czego przyczepić mają sporo możliwych zniżek trzeba tyko zajrzeć na ich strone i tam jest przejrzysty cennik
  • juliaaa30 11.03.15, 16:21
    Polecam ! Mają wiele języków np włoski - francuski - hiszpański - rosyjski - japoński. Przygotowują do matury i wszelakich testów językowych ;) Ja jestem zadowolona - zaczynam właśnie hiszpański.
    Saludos !
  • hoodymoody 17.03.15, 00:30
    ja także polecam. Niedawno zaczęłem naukę w Pi School i muszę przyznać, że umieją człowieka nauczyć. Dobry kontakt z prowadzącym :)
  • oudrej 02.04.15, 12:44
    Zgadzam się, pi school ma świetny system nauczania, chodzę tam na angielski.
  • oudrej 17.04.15, 15:49
    Moim zdaniem szkoła świetna, dobry system i atmosfera sprzyjająca nauce. Ja chodziłam na angielski jakby co.
  • gerson_66 15.12.15, 11:25
    agac.ik napisał(a):
    > No ja też z Pi School jestem zadowolona - dla mnie fajne miejsce, które pozwoli
    > ło mi się przygotować do matury z angielskiego. Wiem, że wiele osób korzysta z
    > ich zajęć i raczej są zadowoleni, nie słyszałam zeby ktoś był niezadowolony
    PI School bardzo mi pomógł przed zarobkowym wyjazdem. Poziom jest naprawdę wysoki a lektorzy znakomici. Bardzo polecam!
  • krobea 19.12.15, 09:37
    W PI School są świetni lektorzy. Bardzo fachowi i pomocni. Mam bardxzo pozytywne zdanie o tej szkole.
  • gerson_66 23.12.15, 08:26
    krobea napisał(a):
    > W PI School są świetni lektorzy. Bardzo fachowi i pomocni. Mam bardxzo pozytywn
    > e zdanie o tej szkole.
    Potwierdzam. Pi School ma bardzo dobra kadrę!
  • bato-nik 19.12.15, 12:13
    Szkoła naprawdę przyjazna dla słuchacza. lektorzy są bardzo przyjaźni dla słuchaczy a jednocześnie bardzo profesjonalni. Sposób uczenia bardzo pragmatyczny ale w związku z tym efektywny. Jak najbardziej polecam.
  • kolorowyjim 20.12.15, 11:43
    bato-nik napisał(a):
    > Szkoła naprawdę przyjazna dla słuchacza. lektorzy są bardzo przyjaźni dla słuch
    > aczy a jednocześnie bardzo profesjonalni. Sposób uczenia bardzo pragmatyczny al
    > e w związku z tym efektywny. Jak najbardziej polecam.
    To wszytsko prawda! PI School to świetna szkoła z kapitalnymi nauczycielami. Mi pomogli jak wyjezdzalem do roboty na zachod. Polecam.
  • michas892 27.12.15, 09:59
    Szkółka godna polecenia. Nauczyciele bardzo pomocni. Przygotoeali mnie do certfikatu w sposób świetny. Polecam.
  • jasmin192 28.12.15, 07:41
    michas892 napisał(a):
    > Szkółka godna polecenia. Nauczyciele bardzo pomocni. Przygotoeali mnie do certf
    > ikatu w sposób świetny. Polecam.
    Mnie przygotowali do egzaminu FCE. Bardzo dobra szkoła!
  • kokski 19.03.16, 14:42
    Kolezanka chodziła i bardzo sobie chwliła
  • maaakkreella 06.04.16, 14:31
    Długo na rynku
  • omkaska 26.07.17, 21:53
    szkoła jak najbardziej ok - sporo mozna się nauczyć w przyjaznej atmosferze. grupy są mocno wyrównane i dzięki temu w grupach są osoby na tym samym poziomie!
  • debkas 19.08.17, 12:32
    o Pi School jest na prawdę fajną szkołą, ciekawe kursy. bardzo zadowolona jestem z nauki u nich bo to była przyjemność!
  • samiszka 21.10.17, 13:25
    No tak, chodziłam też tam na kursy i jestem bardzo zadowolona z tego! bardzo mi sie podobały zajęcia!
  • peter-1976 25.02.18, 23:40
    Fajni lektorzy, chodziła kumpela

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka