Dodaj do ulubionych

Kurs języka angielskiego

15.06.12, 11:53
Witam, poszukuję wakacyjnego intensywnego kursu języka angielskiego w Warszawie dla początkujących.
Czy możecie mi coś polecić. ?

Edytor zaawansowany
  • bellafont 15.06.12, 13:51
    jak jesteś początkująca? ja zapisałam się na konwersacje A2 w EQ na wakacje. ale ja potrzebuję w końcu coś mówić ;)
  • wl.o 01.02.13, 15:13
    polecam szkołę T&T: www.tt.edu.pl/
  • oskiboski2 12.03.13, 08:21
    Ja za 2 tyg jadę do Anglii. Podobno teraz lepiej niż w wakacje bo mniej uczników i lepiej mi się bedzie uczyć - tak mi doradziła Pani w JPEdukacja. Nie wiem jakie będą moje efekty ale cenowo wyszło mnie teraz tyle co za kurs w kraju - a tam jednak będę musiał mówić i słuchać cały czas po ang. Moje oczekiwania są bardzo duże. Zawstanawiam się czy jakoś się teraz przygotować do tego wyjazdu- językowo. Czy wziać kilka lekcji z nauczycielem tutaj w kraju czy już nie?
  • lizlis 27.03.13, 12:32
    Cześć. Mam doświadczenia z różnymi lektorami ( potrzebuję angielskiego w pracy), ale z ręka na sercu mogę Ci polecić wyłącznie jedną osobę. Jest to native speaker z którym miałem lekcję prywatne w centrum Wawy w mieszkaniu. swietnie poczucie humoru i duże doświadczenie. Mam jego e-mail : nolanwarsaw@gmail.com Napisz do niego i się przekonaj. Pozdrawiam, życzę powodzenia
  • dailyenglish 05.05.13, 17:45
    Zapraszamy do dailyenglish.pl :) Nasze kursy prowadzone są przez znających jęz. angielski od podszewki lektorów, którzy ZACHĘCAJĄ sposobem nauczania, a nie zniechęcają :) My kochamy jęz. angielski i tyle! :) Nie jesteśmy kolejną, olewającą klienta szkółką.. ;) Zapraszamy!
  • wl.o 17.07.13, 18:53
    zawsze można połączyć urlop lub wakacje z nauka języka i jechać na kurs za granicę, np. na Maltę na stronie www.tt.edu.pl można znaleźć ciekawe propozycje
  • tomasz936 30.09.13, 16:16
    Speek-up to firma, która namawia swoich klientów do podpisania niekorzystnej umowy. Jeśli skorzysta Pan z tego kursu będzie to drogo kosztowało, dużo więcej niż w umowie.

Podpisuje się ze szkołą umowę i kredyt bankowy !!! Ewentualna rezygnacja z kursu ciągnie za sobą dodatkowe koszty, o których nikt w szkole Panu nie powie, ale wszystko jest zawarte w umowie, więc te koszty ponosi kursant.

DODATKOWE NIESPODZIEWANE KOSZTY
    1. darmowa książka, którą się otrzymuje na początku - koszt 128 zł
    2. pierwsza wplata - ZADATEK - przepada na rzecz szkoły
    3. kursant musi zapłacić różnicę pomiędzy wykorzystanym kursem, a jego całkowitym kosztem.

PROSZĘ SOBIE POSZUKAĆ INNEJ SZKOŁY, KTÓRA NIE BĘDZIE Z PAŃSTWEM CHAŁA PODPISAĆ UMOWY KREDYTOWEJ !!!
  • marcintumazewski 25.02.14, 11:04
    A może kurs angielskiego za granicą? Inna lepsza alternatywa:)
    Popularne wyjazdy to np. angielski na Malcie, w USA, w Anglii, w Australii czy w RPA.
    Na moim blogu opisałem wiele różnych szkół i firm. Znajdziecie także wywiady z wieloma frmami oferujacymi naukę angielskiego za granicą jak np. ✗ Sprachafe ✗ Kaplan ✗ ATAS ✗ Glossa ✗ JDJ ✗ Lingwista. Informacje z rynku i ciekawostki:)

✈ ☛ kursy-angielskiego-za-granica.pl/
  • josoy 25.06.14, 09:56
    moim zdaniem to jest idealne wyjście, żeby się nauczyć języka, jak się jedzie za granicę. Tutaj ranking-szkol.com.pl/najlepsze-szkoly-jezykowe-za-granica/ też możecie sprawdzić opinie o różnych szkołach zagranicznych szkołach językowych
  • luisgaravito 29.07.14, 10:42
    W moim przypadku było troszkę inaczej, bałbym się chyba zaryzykować tak jak TY i wyjechać za granicę mając problemy z dogadaniem się – to musi być bardzo stresująca sprawa kiedy nie jesteś w stanie do końca zrozumieć czego ktoś od Ciebie chce ( wiem z doświadczenia bo spędziłem około dwóch miesięcy w Londynie ). Zorganizowałem to troszkę inaczej, przed moim kolejnym wyjazdem zapisałem się na kurs do Langa. Ja akurat miałem ten komfort, że wróciłem z Londynu w wakacje a potem miałam ostatni rok studiów do zaliczenia, więc miałem więcej czasu żeby podszlifować język przed planowanym wyjazdem. Na zajęciach miałem trochę problemów bo systematyczność, której od nas wymagano to mój słaby punkt..Ale za to zajęcia z Native speakerami... bajka. Przekonałem się, że to chyba jedna z fajniejszych metod nauki języka i przełamania lęku przed mówieniem:))
  • robsonos 30.07.14, 08:29
    aga20123 napisał(a):

> Witam, poszukuję wakacyjnego intensywnego kursu języka angielskiego w Warszawie
    > dla początkujących.
    > Czy możecie mi coś polecić. ?
    >
    >

Najlepiej odwiedź kilka szkół, porozmawiaj z ich uczniami. Polecam Speak Up ze względu na renomę, ciekawe zajęcia i dobrą skuteczność nauczania.
  • alinalinda 29.01.16, 16:17
    Polecam kurs języka obcego za granicą za pośrednictwem interlingo.pl/
  • agatka453 29.05.18, 13:37
    A wyjazd wchodzi w grę? Mnie się wydaje, że nauka języka na kursie zagranicznym najbardziej wchodzi do głowy. Wyjeżdżałam z nimi do Londynu na taki kurs www.wyjazdy-jezykowe.com/ i dużo więcej z niego wyniosłam niż przez kilka miesięcy stacjonarnej nauki w Wawie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka