Dodaj do ulubionych

kurs językowy Angloville - Angielska Wioska

06.05.13, 10:28
Hej! Uczestniczył może ktoś w Kursie języka angielskiego organizowanym przez Angloville???
Zastanawiam się nad wakacyjnym kursem dla mojej 16 letniej córki. Z tego co mają w programie to dużo obiecują, w programie mają konwersacje z native speakerami 1-2, 1-1 z krajów anglojęzycznych przez cały dzień - i tak przez cały kurs. Czy taki kurs nie jest zbyt intensywny? jakie są opinie o tej szkole językowej? Nie chce wyrzucić pieniędzy w błoto.
Edytor zaawansowany
  • mangomango123 13.05.13, 15:41
    Ja ten kurs oceniam pozytywnie, 2 miesiące temu byłam na szkoleniu Angloville w Hotelu Stary Młyn w Suchedniowie. Zastanawiam czy aby nie pojechać jeszcze raz. Zaznaczę, że wybierając ten kurs trzeba przygotować się na intensywność rozmów w języku angielskim, jeśli ktoś składa tylko słowa w języku angielskim to dobrze nie skorzysta w pełni z tego kursu, nie można być zbytnio zielonym.
  • wl.o 13.05.13, 18:38
    Wakacje to dobry czas żeby podszkolić język na kursie za granicą, można połączyć przyjemne z pożytecznym np. wyjazd i nauka na Malcie. Jest kilka firm w Polsce które organizują takie wyjazdy ja mogę polecić T&T (Teaching & Travel) w Warszawie.
  • annakokoko 14.05.13, 16:09
    Ja wybieram się na kurs językowy w lipcu dla profesjonalistów organizowanym przez Angloville Angielska Wioska, a Syna posyłam w sierpniu na ich kurs dla młodzieży. Jak znalazł przed maturą.
    Od kolegi, który uczestniczył już w tym kursie wiem, ze są bardzo skuteczni. Antek dzięki temu kursowy chwycił kilka cennych kontaktów międzynarodowych. Za tym kursem przemawia przede wszystkim cena i możliwość rozmów z native speakerami od rana do nocy.
    Mi zależy przede wszystkim aby szlifować język. Kurs na Malcie, w Anglii jest stanowczo poza moim zasięgiem finansowym myślę, też że ciepłe morze bardzo rozpraszałoby mnie od głównego celu- nauki. Moja siostra była na kursie na Malcie i oczywiście głównie
    leżała na plaży przez co straciła wiele cennych rozmów....
    Warto sobie porównać koszt kursów zagranicznych i tego organizowanego przez Angloville w Polsce. Kolosalna różnica.
  • filipfilipowski1959 14.05.13, 16:40
    Byłem na kursie 2 miesiące temu i było super, bardzo intensywnie i skutecznie. Teraz wysyłam w sierpniu na ten kurs dzieci, od wakacji mają ofertę skierowaną specjalnie dla młodzieży. Angielski jest bardzo ważny i moje dzieci muszą mieć jak najlepszą edukację. Zgadzam się z przedmówcą, że ten kurs jest najtańszy na rynku, ale za to bardzo profesjonalny. Kadra z krajów Anglojęzycznych. Rozmowy 1:1. Człowiek musi się przełamać. Byłem parę lat temu na kursie w Anglii i nie był tak fajny jak ten prowadzony przez Angloville.
    Minusem tego kursu jest to, że trudno było mi się przestawić na język Polski po przyjeździe do domu.
  • bettinek 04.06.13, 23:13
    Ja byłam i podobało mi się, ale ceny mają kosmiczne!!! W te wakacje znalazłam sobie coś lepszego i za połowę ceny. W lipcu będę się uczyć języka na luksusowej łajbie na Mazurach. Firma nazywa się NATIVE TRAVEL, pracują znaną metodą Colina Rose i mają tylko native speakerów. Z informacji na ich stronie wnioskuję, że czeka mnie fajna przygoda a jak bedzie to się okaże juz niedługo. :))))
  • lilianna_25 05.06.13, 20:21
    Fajny pomysł z żaglami, ale obawiam się, że angielskiego się tam chyba nie nauczysz za bardzo. Ale może nie po to jedziesz. Jeśli chodzi o cenę to po sprawdzeniu obydwu ofert widzę, że relatywnie podobna (różnica kilkaset złoty). Ci pierwsi od wioski angielskiej, oferują jeden na jeden zajęcia z nativami przez 70 godzin. Ci drudzy, czyli żeglarze - mają tylko parę godzin zajęć dziennie w grupach. No ale za to można zawsze popływać w jeziorze. Mam nadzieję że nie będzie padać w tym roku.

• piotruspan50 05.06.13, 20:56
    W sumie każdy inwestuje w to co lubi.
    Ja jeśli wykładam pieniążki to wymagam. Zdecydowałem się ze współpracownikami na kurs w Angielskiej Wiosce Angloville.
    70 h 1:1 z native speakerem to rewelacja, to ja muszę być w centrum uwagi i to przez cały dzień!!!
    W tej drugiej ofercie masz tylko kilka godzin zajęć z native speakerami i to w grupach...
  • ewas24 02.09.13, 22:54
    Witam,
    poważnie myślę, żeby zapisać się na kurs w anglolive. Może ktoś jeszcze podzielić się swoimi doświadczeniami z przebytego kursu?
  • 3kasia72 09.09.13, 17:34
    Byłam w zeszłym roku w angloville a w tym roku wysłałam córkę na wyjazd dla juniorów. Jestem zachwycona tym programem ponieważ daje dużo więcej niż pobyt w Anglii czy na Malcie(Malta to pomyłka Tam dzieciaki bawią się a nie uczą). Tu przez 6 dni rozmawiałam więcej po angielsku niż w Anglii przez 2 tygodnie kursu intensywnego. Kurs dla juniorów jest mniej intensywny niż dla dorosłych więc córka cieszy się że niedługo kończy 18 lat i będzie mogła wyjechać z dorosłymi. Na tym wyjeździe przestawiasz się całkowicie na angielski i naprawdę jest problem po powrocie mówić po polsku. Organizatorom bardzo zależy żeby wszyscy skorzystali jak najwięcej z wyjazdu i byli zadowoleni.Angloville polecam szczerze w 100% dla ludzi którzy jak ja uczą się angielskiego ale mają problem z mówieniem i ze stresem związanym z używaniem obcego języka. Ja planuję jechać ponownie.
  • klepsydra11 19.09.13, 11:43
    Też czytałam o ich kursach. Wielu moich znajomych jest pod ich ogromnym wrażeniem.
  • sciopka 01.10.13, 08:53
    Dopiero teraz dowiedziałam się, że coś takiego jak Angloville istnieje! To rewelacja, na pewno taki kilku dniowy pobyt bardziej pomaga w nauce angielskiego niż roczny kurs w szkole językowej. Jak byłam na Erasmusie, to przez pół roku nauczyłam się więcej niż przez całe życie w szkole.
  • vitipl 15.10.13, 07:51
    Słyszałam w firmie pogłoski, że może szef zorganizuje tam nasz wypad integracyjny razem ze współpracującą z nami korporacja z Wielkiej Brytanii. To świetny pomysł, że istnieje miejsce w Polsce, gdzie nie tylko rozwijasz swoje jezykowe umiejętności, ale i możesz poznac inne ciekawe osoby, porozmawiać z nimi i wynienić się doświadczeniami. Znakomity pomysł!
  • krzysztoff1974 16.10.13, 13:51
    Wysłałiśmy z firmy 3 osoby, włącznie ze mną. Jestem bardzo zadowolony, 6 dni w Angloville pozwoliło mi się rozgadać i przełamać barierę, którą już miałem od tak dawna. Duży plus kursu, to fakt, że każda godzina jest z innym nativem. Osłuchałem się z akcentami i zmienił się odbiór angielskiego w moim uchu. Wszystko obyło się w bardzo wyluzowanej, entuzjastycznej atmosferze. Będę naprawdę polecał ten kurs!
  • daliaj 22.11.13, 11:16
    Moja kolezanka byla na takim obozie. Wrocila bardzo zadowolona, mowi ze w ciagu 3 lat nauki angielskiego nie nauczyla sie tyle co w Angloville przez tydzien. Codzienne uzywanie jezyka angielskiego przelamalo jej wstyd w uzywaniu tego jezyka. Ma ladny akcent i pozbyla sie problemow w komunikacji
  • patrykijka841 18.12.13, 10:22
    Moja koleżanka brała udział w tym kursie, faktycznie jest dużo zajęć z native speakeram, jest to co prawda intensywny kurs ale nie czuć zbyt dużego obciązenia. Szybko pozbyła się blokady językowej, przez to że rozmowy prowadzi się wyłącznie w języku angielskim. Na pewno nie są to pieniadze wyrzucone w błoto.
  • asia.ko1 17.01.14, 08:13
    Od znajomych z pracy słyszałam że to wspaniały kurs nauki, można się wiele nauczyć w ciągu tych paru dni, zajęcia odbywają się w formule 1 na 1 z native speakerem, na terenie wioski obowiązuje całkowity zakaz mówienia po polsku, wszyscy znajomi którzy korzystali albo z oferty Anglowille albo znają osoby które były na tym kursie i bardzo sobie go chwalą
  • clavier12 24.10.14, 18:49
    moja córa wróciła bardzo zadowolona i autentycznie rozgadana po angielsku. Możliwość rozmów 1:1 z nativami z różnych krajów daje namiastkę pobytu w kraju anglojęzycznym. Obudzona w środku nocy odpowiadała po angielsku ;))
  • elza1977 20.05.15, 22:05
    czytając te wszystkie wpisy odnosi się wrażenie że poł Polski już korzystało z tej oferty, szefowie, znajomi, dzieci, znajomi znajomych..... i jakoś dużo ogólników w tych wpisach, ktore każdy może przeczytac na stronie, za to żadnych szczegółów...

--
    [url=http://lilypie.com][img]http://b1.lilypie.com/MdX4p1/.png[/img][/url]
  • anhaitaa 14.08.15, 10:19
    Ponieważ osób, które korzystały z tego kursu tutaj nie ma - to są wpisy osób (lub osoby), które są związane z Angloville - to widać na pierwszy rzut oka :( A szkoda, bo sama szukam rzetelnych opinii - 3700 zł to dla mnie bardzo dużo i muszę mieć pewność, że dostanę dobrą jakość.
  • zenon122 23.08.17, 09:23
    Wysłałem dziecko na taki obóz. oprócz zajęć wyznaczonych kompletna porażka. Dzieciaki non stop siedzą w telefonach.
    Moja córka wysyłała mi 30 sms dziennie. Nie wychodzą na zewnątrz bo zimno, nie idą na basen bo nic tam się nie dzieje bo opiekunowie nawet zabawy w berka poza zajęciami nie organizują.
    Opiekunowie organizują czas w postaci zajęć a reszta dzieciaki puszczone samopas czyli siedzenie w komórkach... Porażka!!!
  • rejka232 31.05.16, 14:00
    Ja wróciłam niedawno z kursu Angloville. Wrażenia generalnie pozytywne, ale uważam, że najlepiej żeby pojechała osoba która ma duży zasób słów, generalnie nie ma problemów z gramatyką jest minimalnie na poziomie B2. Native speakerzy są wolontariuszami nie nauczycielami. Czasami nie mają pojęcia o niektórych wyrażeniach które mają uczestnikom wytłumaczyć. Niektóre wyrażenia w ogóle się nie używają. Niektórzy podchodzą do zajęć bardzo luźnie, są mało kreatywni, zadają mało pytań, nie pilnują żeby używać nauczonych słówek, fraz. Generalnie nie nauczyłam się prawie w ogóle żadnych nowych słówek. Uważam że kurs jest zbyt drogi i przereklamowany.
  • krakus177 12.06.16, 12:45
    Ciekawa opinia, aż zajrzałem co to za kurs. A nie było w ich opisie, że celem jest przełamanie bariery w mówieniu, a nie nauka słówek ? Tydzień to krótko na naukę nowego kontentu, generalnie w tego typu kursach zazwyczaj liczy się nacisk na "rozgadnie" - spodziewam się, że tam jest podobnie.
  • zenon122 23.08.17, 09:24
    Dokładnie tak!
  • kokski 19.03.16, 13:04
    Nuaka ma sens jeżeli nie ma Polaków w grupie
  • maaakkreella 06.04.16, 17:39
    Dokładnie jeżeli są Polacy to jest porażka
  • mali456 13.06.16, 17:06
    Zapraszam na darmowy kurs angielskiego online w serwisie WWW.OXWORD.PL .

Do końca czerwca 2016r. kurs 1000 słów angielskich jest zupełnie darmowy w pełnej wersji, ze wszystkimi funkcjami i z NAGRANIEM mp3 do pobrania do całego kursu.

Kliknij aby zamówić kurs oxword.pl/produkt/kurs-1000-slow-angielskich-3-miesieczna-subskrypcja/
    Zapraszam na www.oxword.pl
  • krania123 19.07.17, 15:51
    Ja korzystałam z programu opisanego tutaj: www.klubturbulencja.pl/uslugi/ceny-wyjazdow-jezykowych/. Budżet jest kluczowym czynnikiem, który odgrywa praktycznie najważniejszą rolę i bez niego nie można wykonać wielu atrakcji, które sprawią, że na pewno wszyscy pracownicy będą z wyjazdu zadowoleni i wyniosą z niej wiele wiedzy. Oceniam pozytywnie
  • gosia_gosia2017 04.09.17, 13:23
    Witam,
    moja córka, lat 13 uczestniczyła w tym obozie. Wróciła zachwycona. Na jej turnusie była dziewczynka na 3 tygodnie i druga, która była na zimowisku. Więc dzieci wracają. Ekipa native speakerów bardzo sympatyczna. Młodzi ludzie z całego świata; Kanady, Nowej Zelandii, Anglii. Uśmiechnięci, młodzi ludzie. Córka bardzo się ośmieliła z angielskim po tym obozie. Namiastka prawdziwej angielskiej wioski w Polsce. Wieczorami była wyeksploatowana psychicznie po całym dniu myślenia w obcym języku;) Polecam.
  • tymber 23.10.17, 14:10
    Jak dobrze trzeba znać język angielski żęby poradzić sobie na takim obozie? Sam chciałbym jechać na taki kurs angielskiego, uważam że to może być super sprawa.
  • peter-1976 26.02.18, 14:44
    Muszę przyznać, że taki profil nauki wygląda całkiem zachęcająco

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka