Dodaj do ulubionych

Kraków - angielski dla dorosłej osoby - gdzie?

06.07.16, 13:43
Przez wiele lat uczyłam się angielskiego. Przez wiele kolejnych lat miałam przerwę w nauce i w używaniu języka (czytam, rozumiem co ktoś mówi, sama mam kłopot z pisaniem i mówieniem). Teraz chciałabym wrócić do angielskiego.
Szukam dobrej szkoły oferującej kursy angielskiego dla dorosłych.
Czy ktoś może coś polecić? Zależy mi na jakości (wysokim poziomie), a nie na oszczędzaniu pieniędzy.
Edytor zaawansowany
 • mardzida 31.08.16, 10:53
  Jeśli zależy Pani na jakości, to polecam szkołę Present Perfect w Krakowie. Zatrudniają tylko wykwalifikowanych nauczycieli z międzynarodowym doświadczeniem, a nie studentów filologii jak w innych szkołach, np. NEO w Niepołomicach. Jakiś czas temu szukałam dobrej szkoły, bo przecież to od nauczycieli zależy jakie postępy będą robić uczniowie i się na nich nie zawiodłam. Wpadłam na ich stronę (www.presentperfect.edu.pl) i najbardziej przekonały mnie innowacyjne lekcje angielskiego. To fakt, starają się bardzo i póki co super im to wychodzi.
 • maciej.wisniewski-balicki 14.09.16, 21:51
  Cześć,
  Polecam Ci szkołę www.lingathome.pl
  Osobiście uczyę się tam angielskiego i jestem bardzo zadowolony. Dojeżdzają do domu.
  Jest fajnie bo robią z Tobą dokładną ankietę, pobierają szczegóły na temat Twoich oczekiwań a potem dobierają lektora. W moim przypadku uczę się z lektorem doktorantem filologii angielskiej. Facet ma naprawde ogromną wiedzę i ciekawie uczy. Przygotowuje mnie do CAE.
  Również mam kłopoty z pisaniem, więc proszę go o robienie "writingów". Mogę nawet czasami się skontaktować z nim i go coś dopytać poza lekcją.
  Ceny też spoko. Z oni zawsze robią lekcję próbną i jak Ci gość nie pasuje, to możesz sobie go zmienić
 • jarojaro2000 04.10.16, 19:38
  Polecam szkołę Hyde Park School. Miałem ten sam problem, dużo rozumiałem ale nie potrafiłem mówic. Kurs w tej szkole pomógł mi w swobodnym posługiwaniu się językiem angielskim. Wysoki poziom i jednocześnie przystępne ceny, szkoła mieści się na Dywizjonu 303. Dużo miejsca do parkowania, jest tam dawny pas startowy lotniska stad z parkowaniem nie ma zadnego problemu.
 • julneth 03.11.16, 10:48
  Możesz uczyć się razem ze swoim dzieckiem języków obcych bez żadnych problemów za pomocą naszego efektywnego, przy czym całkowicie darmowego translatora - www.m-translate.pl
  Otrzymuj tylko najlepsze wyniki tłumaczenia!
 • emams755 13.06.17, 13:08
  Z własnego doświadczenia polecam wyjazdowe kursy językowe. Jedziesz do kraju, w którym każdy mówi w obcym języku i chcąc nie chcąc słuchasz tego bez przerwy. W końcu też musisz się odezwać. Moim zdaniem taki wyjazd daje najlepsze efekty. Byłam na obozie organizowanym przez szkołę językową glossa.
 • annyshka 19.07.17, 13:10
  w Krakowie jest dobre korepetycje angielskiego dla dorosłych: buki.org.pl/korepetycje/jezyk-angielski/, można uczyć się języka z każdego poziomu. mam nadzieję, że Ci pomoże ta informacja:)
 • moniaxo 17.08.17, 15:20
  hey, a nie byłabyś zainteresowana wyjazdem językowym? Zanurzenie się w kulturze i języku daje naprawdę dobre rezultaty i sporo satysfakcji + nowe znajomości. Angielski będzie Twoim codziennym must havem. Mogłabym Ci pomóc w wyborze kursu idealnego dla Ciebie :)
 • shd_2 18.08.19, 14:31
  Polecę Ci szkołę angielskiego Speaking House. Fajne, indywidualne zajęcia z naciskiem na konwersacje i praktyczne podejście. sprawdź ich stronkę: www.speakinghouse.pl
 • kryst_jan 29.08.19, 11:30
  Spróbuj kursu online SkyHi - ja odświeżyłem język w kilka dni. Tylko słuchanie co prawda, ale za to nie trzeba chodzić na zajęcia tylko się słucha. mi wystarczyło żeby przypomnieć sobie podstawy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka