Dodaj do ulubionych

Polecane szkoły angielskiego w Warszawie

15.07.16, 16:12
Jakie polecacie szkoły angielskiego, szczególnie interesuje mnie poprawienie mówienia, myślę także o zdaniu jakiegoś certyfikatu???
Edytor zaawansowany
  • 15.07.16, 18:39
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • 24.07.16, 20:04
  • 11.08.16, 17:28
    Rzeczywiście metoda oparta na współpracy lektora polskiego i native speaker wygląda zachęcająco
  • 25.02.17, 15:54
    Taka formuła jest the best
  • 16.08.16, 08:13
    ja studiuję na LINGWISTYCZNEJ SZKOLE WYŻSZEJ W WARSZAWIE bardzo wiele się uczę szczerze polecam
  • 05.09.16, 09:16
    Może troszkę wiecej szczegółów
  • 06.09.16, 22:53
    Szkoła językowa BEST Academy of Languages - nuaka wyłącznie z Native Speakerami w grupach max. 8-osobowych. Płatność w ratach miesięcznych bez dodatkowych kosztów. W czasie zajęć używane są dodatkowe materiały w postaci tabletów, fiszek. gier edukacyjnych itp.
    Więcej informacji www.bestacademy.pl biuro@bestacademy.pl
  • 08.09.16, 09:36
    do centrum egzaminacyjnego - tam gdzie się znają na przygotowaniu do tak wysokiego poziomu. W niektórych szkółkach dostaniesz lektora, który będzie się uczył razem z tobą, a chyba nie za to płacisz ciężkie pieniądze ;) Ja w Warszawie uczyłam się w Langu na Niepodległości - wdrapać się na 3 piętro nie jest łatwo (no i wystrój nie w moim guście) ale warto, bo lektorka super, grupa nieduża i A z CAE :)))))))) Sorki, musiałam się pochwalić, bo jestem mega dumna z siebie
  • 13.09.16, 13:03
  • 15.09.16, 19:50
  • 05.10.16, 11:57
    Ja miło wspominam naukę w Metropolitan School
  • 03.11.16, 10:48
    Polecam translator m-translate.pl , który jest nowoczesnym translatorem oraz za pomocą którego Twoje dziecko będzie uczyć się języków obcych z radością.
  • 06.12.16, 18:15
    Generalnie system edukacji językowej proponowany w English For You jest dla mnie bardzo przekonywujący. Przede wszystkim każ…da grupa niezależ…nie od poziomu jest prowadzona przez dwóch lektorów, to jest waż…ne, gdyż… nawet na niż…szych poziomach masz polskiego lektora od gramatyki i Nativa od konwersacji. Nazywa się to dualny system. Kończę właśnie pierwszy semestr. Osobiście polecam w English for You Travisa z USA oraz Justynę Borsuk. Ten team okazał się dla mnie bardzo trafiony. Grupki małe 5 osób, to moż…liwość kontaktu szczególnie podczas konwersacji
  • 10.01.17, 13:30
    Widzę, ze mamy podobne wrażenia
  • 12.02.17, 13:45
    Prawda, prawda. Dobra jakość w Wawie
  • 15.12.16, 15:25
    Warto zajrzec w ren ranking link
  • 09.01.17, 12:46
    Dodam swoją pozytywną opinię o English For You. Dobra szkoła jezykowa, gdzie można ogarnąć zarówno gramaykę ale przede wszystkim speaking. Właśnie mówienie jest głównym atutem tej szkoły. Szczególnie polubiłem chodzić na warsztaty konwersacyjne. Jest bardzo miła atmosfera a native speakers opracowują bardzo ciekawe materiały. Zawsze starannie wyłapują nasze błędy i zachęcają do brania udziału w dyskusjach. Uważam, że po nauce w English For You udało mi się przełamać strach przed mówieniem
  • 12.01.17, 13:16
    Właśnie też biorę pod uwagę English For You. Zaczyna się nowy semestr i szukam szkoły a widzę, że właśnie ta szkoła ma dobre recenzje i fajny system nauki z dużą ilością konwersacji z native speakers
  • 29.01.17, 15:15
    Chodziłam do English For You i muszę przyznać, ze poziom zajęć w tej szkole jest bardzo wysoki. Lektorzy bardzo dokładnie tłumaczą różne zagadnienia. Każda osoba jest traktowana bardzo indywidualnie. Jeżeli się czegoś nie rozumie to sprawa jest tłumaczona aż do skutku. Materiał realizowany zgodnie z postępem ucznia. Uczyła mnie Pani Kamila i muszę napisać, że bardzo skorzystałam na tych lekcjach. Podobnie przedstawia się część konwersacyjna realizowana przez native speakera z USA - Adama. Gość ma talent, potrafi poprowadzić dyskusję, zachęcić do mówienia. Poprawia błędy i moderuje dyskusje. Polecam naukę w English For You. Uporządkowali teorię i potrafili pomóc z blokadą mówienia
  • 07.07.17, 14:27
    Jak komuś zależy już na innym języku nie tylko angielski to uważam, że lepiej jedak oddać się w ręce specjalistów. dobrego nauczyciela jezyka angielskiego dla syna znalazlam tu za pół roku uczył się angielskiego od podstaw do A2. naprawde polecam
  • 07.07.17, 14:29
    firryma napisał(a):

> Jak komuś zależy już na innym języku nie tylko angielski to uważam, że lepiej jedak oddać się w ręce specjalistów. dobrego nauczyciela jezyka angielskiego dla syna za pół roku uczył się angielskiego od podstaw do A2. naprawde polecam
  • 07.07.17, 14:46
    uważam, co ci pomoże korepetycje angielski warszawa. dobrzy specjaliści, dobry wynik
  • 23.08.17, 15:23
    WOlę szkoły językowe niż korki
  • 18.02.17, 16:34
    Co w kwestii CPE
  • 05.03.17, 15:37
    Nadchodzi czas aby poszukać szkoły na wakacje
  • 15.03.17, 23:25
    SPOKO SPOKO
  • 14.04.17, 17:05
    Warto wybierać mniejsze grupy
  • 17.05.17, 15:31
    Fajną ofertę na wakacje ma English For You, chodziłem tam kiedyś na kurs i bardzo mi odpowiadało
  • 17.05.17, 16:54
    Jak ktoś wybiera szkołę powinien wziąc pod uwagę dobry ranking, daje to pewność, że nie kupimy kota worku. Wrzutka rankingu tutaj:
    rankig szkół językowych w Warszawie i Polsce
  • 06.07.17, 10:17
    Ja nie patrzyłam na rankingi tylko na metody uczenia i na to czy są one dostosowane do wieku. Inaczej przyswaja język małolata, a inaczej osoba dorosła. Mój mąż na przykład zadowolony jest z zajęć w Speak Up. No i plusem jest to, że może sobie dopasować godziny do planów zawodowych, bo nie wszędzie się da.
  • 12.06.17, 13:18
    Warto wskoczyć do English for You, bardzo fajna oferta, bardzo dużo konwersacji z native speakers, rzeczywiście nacisk na mówienie i można zrobić w miesiąc cały semestr
  • 17.06.17, 21:03
    Wakacyjne kursy to dobra opcja na szybką nauke języka
  • 03.07.17, 19:15
    Tez obiło mi się o uszy jeżeli chodzi o English for You, szkoła specjalizuje się w angielskim i to plus sprawy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.