Dodaj do ulubionych

Dobre szkoły języka francuskiego w KRAKOWIE!!!

15.07.05, 16:57
Od października zamierzam naprawdę efektywnie uczyć się francuskiego na
kursie. Dopiero przewprowadzam się do Krakowa i nie mam rozeznania wśród
tamtejszych szkół!!! Proszę poradźcie mi gdzie lektorzy naprawdę przykładają
się do zajęć i rzetelnie przekazują wiedzę!
z Góry dzięki
Edytor zaawansowany
  • 18.07.05, 16:54
    rowniez dolanczam sie do pytania!!!!
  • 22.07.05, 11:34
    chodziłam przez miesiąc wakacji do Poligloty i w sumie to nie byłam przekonana o
    tym czy to dobra szkoła, ale zajęcia prowadiła tam fantastyczna lektorka - nie
    wiem jak miałam na nazwizko, w każdym razie na imię ma Alicja - ma świetne
    podejście, mówi właściwie prawie cały czas po francusku, co było bardzo dobre,
    bo uczyłam się francuskiego od podstaw, więc kiedy ona francuskie słówko
    tłumaczyła po francusku nie łatwo mi bylo zrozumieć, ale zawsze pytała czy jest
    ok i kiedy mówiłam, że nie tłumaczyła dalej, aż do skutku

poza tym wiem, że dobre kursy organizuje empik - tak słyszała od znajomych, na
    włansej skórze nie dane mi było sprawdzic, bo nie pasowały mi godziny
    --
    Człowieku, świat stoi przed toba otworem, więc uważaj, żebyś przezeń nie wyleciał...
  • 25.08.05, 23:30
    Oczywiście Instytut rancuski ! jest kilku native-speakerów, ale polecam ich
    dopiero na póxniejszym etapie nauki, bo nie są zbyt wymagający. kojarze dwóch,
    szwajcara i Francuza (Patrick Fortin).
  • 19.09.17, 12:06
    Polecam le Rêve. Mała szkoła francuskiego, grupy po max 4 osoby i widać że nauczyciele uczą z pasji. Praktyka przede wszystkim i bezstresowo :)))))) Wiem, że nie w temacie ale znacie może jakieś fajne miejsce z kuchnią francuską w Krakowie?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.