Dodaj do ulubionych

Język angielski-jaka szkoła?

06.11.08, 10:18
Mam dwa pytania: czy ktoś z was wie jak jest na kursach Open Mind w Krakowie na ul. Brackiej? reklamują się,że za godzinę płaci się jedynie 9 PLN!
Jaka szkołę angielskiego w Krakowie polecacie?- chodzi mi o szkołę, w której duży nacisk kładzie się na mówienie, ale też nie jest zaniedbywana gramatyka.
Czy ktoś może coś doradzić?
Z góry dziękuję i pozdrawiam:)
Edytor zaawansowany
  • paulinka-20 28.07.09, 15:11
    Ja polecam szkołę językową Vivid na ulicy pilotów. Niskie ceny, małe
    grupy, kompetentni lektorzy i nativi.
  • grrrzyb 08.08.09, 12:44
    Polecam "3 lions" na krupniczej! Uczyłam się już w kilku szkołach językowych i z
    czystym sercem mogę polecić właśnie tę.
    Atuty:
    ->nauczycielami są wyłącznie native speakerzy
    ->bardzo przystępna cena (za 6 tyg kursu wakacyjnego=100x45min zapłaciłam 880 zl)
    ->bardzo ciekawie prowadzone lekcje (nie ma żadnego podręcznika, wszystkie
    materiały są autorstwa "szefostwa";) - dla mnie jest to baaardzo duży atut, bo
    jakoś przyjemniej się z tego uczy...)
    ->małe grupy, kameralna atmosfera (szef - też native - kojarzy wszystkich po
    nazwisku, co jest bardzo miłe:))
    ->darmowe zajęcia dodatkowe - konwersacje, exam practice, zajęcia filmowe,
    gramatyka....
    ->cała masa materiałów (zadania domowe, przygotowanie do egzaminu) dostępna jest
    online na stronie szkoły
    ->biblioteka+wypożyczalnia DVD
    ->social eventy - "pub quiz", czyli "impreza na koszt firmy";) Bardzo fajna
    rzecz, z która spotkałam się po raz pierwszy.

Naprawdę pierwszy raz w życiu byłam mile zaskoczona jakąś szkołą językową.
    Jeszcze raz polecam!
  • asiek99999 21.06.10, 14:47
    Zdecydowanie się zgadzam! Najlepsza szkoła w Krakowie!! Zaskoczenie na maxa, ze
    za taką cenę można zyskać tak wiele. Swietni nativi, przyjazna atmosfera,
    mnostwo materialow, dodatkowych zajęć i szybkie, widoczne postępy. Polecam!
  • someday_someone 20.05.10, 11:52
    Fakt faktem mieszkam w Krakowie, ale powiem szczerze, że nie słyszałam nic o tej
    szkole. Ale w zasadzie w tym mieście jest bardzo dużo szkół językowych i czasem
    ciężko zdecydować się na ta najlepszą. Ale ja myślę, że jedną z lepszych jest
    Axon. ( działa też na terenie Olkusza i Wieliczki )
    zajęcia są prowadzone w małych grupach, wprowadzone są ciekawe metody nauczania
    jak np coputer klasses,a dla dzieciaków karaoke. i chyba najważniejsze, że
    jednego poziomu uczymy się w jeden semestr.
  • adresnieprawidlowy 15.06.10, 13:55
    Ciekawą ofertę mają w axonie. Jedna z lepszych szkół językowych w kraku. Możesz
    sobie wejść na ich stonkę i poczytać. O tej o której piszesz niestety nic nie
    słyszałem, więc nie mogę się wypowiedzieć.
  • iza-1980 17.06.10, 13:01
    Nie jestem z Krakowa, ale w Warszawie zamiast na kursy złożyłam papiery na
    Policealne Studium Stenotypii i Języków Obcych
    www.ogrodowa.edu.pl/
  • gosc1992 26.07.10, 12:49
    Sprawdź sobie ten kurs:
    www.darmowy-kurs-angielskiego.mediagold.pl/
  • lucyinthestars 28.07.10, 11:31
    Słyszałam trochę dobrego o szkole językowej AXON. Podobno grupy są małe i mają
    bardzo indywidualne podejście, co dla mnie byłoby ważnym kryterium przy wyborze
    szkoły. Może wpisz sobie w wyszukiwarkę i coś jeszcze poczytaj.
  • ericastefani 03.08.10, 09:12
    No, na wielu forach piszą, że jest to dobra szkoła. Z tego co ja słyszałam to
    mają również kursy informatyczne, muszę się dowiedzieć, czy uczą photoshopa na
    przykład, bo w tej dziedzinie chętnie bym się podszkoliła. A może tutaj ktoś coś
    wie?
  • marasbone 03.08.10, 15:34
    Też tak słyszałem, koleżanka z roku też mi mówiła pochlebne rzeczy na temat
    Axon. Zastanawiam się nad kursem angielskiego, bo mój na uczelni był tragiczny,
    umiem mniej niż w liceum. A oni są nastawieni na komunikację podobno, więc mi by
    to odpowiadało.
  • only-tolok 08.08.10, 10:30
    Wydaje mi się,że przy wyborze szkoły językowej nie ma sensu kierować się ceną.
    Oczywiście ważna jest, by nie kosztował on jakiś kosmicznych pieniędzy ale te
    super tanie oferty nie powinny być dla nigkogo atrakcyjne. Przecież dobzi
    lektorzy nie będą pracowac za pół darmo
  • karrantum 05.09.10, 22:17
    Za jakość się płaci. Lepiej wybrać coś z wyższej półki i mieć szybki efekt
    płacąc czasami nieco drożej niż wybrać super promocje, które różnie się kończą.
    Oczywiście wybierając szkołę należy ja odwiedzić i zapytać o metody nauk. O cenę
    pytajmy na końcu, będziemy potraktowani bardziej profesjonalnie. U callanistów
    podobało mi się, że zwracali za zajęcia, na których nie byłam. Elita rozkładała
    na raty bardzo korzystne, w Speak Up można wziąć kredyt na naukę (kiedyś tego
    nie było, a jest to bardzo wygodne- mój brat korzystał )
  • alek06 27.09.10, 14:29
    W sumie z tym kredytem to nie jest głupi pomysł.Przeciez nie zawsze jest tak,ze w danym momencie jest Ciebie stac na taka nauke.
  • prawdziwy.seba90 07.09.10, 14:11
    Hejka, słyszeliście kiedyś o WSB w Dabrowie Górniczej (nie mylić z WSB w chorzowie!). Mój znajomy chodził na wakacyjny kurs angielskiego organizowany przez ich szkołe angielskiego. Kurs był za darmo, a znajomy był naprawdę zadowolony. Ta szkoła nazywała się ESJO czy jakośtak. Tak czy siak polecam! :)
  • styllowka 07.09.10, 15:57
    Jeśli chodzi o innowacyjne podejście do zajęć i efektywna naukę to szkoła Axon wychodzi tu na prowadzenie. Bardzo podobają mi się zajęcie gdzie kursanci sami siebie nagrywają i później mogą ocenić i uczyć się na własnych błędach. Poza tym nie powielają schematycznego podejścia do nauki języka tylko mają swoje autorskie metody.
  • karrantum 08.09.10, 13:13
    Nigdy mi się nie podobały te nowatorskie pomysły poprawiania siebie nawzajem przez studentów. Ja umiem mało, a ten kto mnie poprawia np. jeszcze mnie. Co ja mogę z tego wynieść, chyba tylko kupę zabawy, a to lubię:)
    U callanistów podobały mi sie dyktanda. Pierwszy raz spotkałam sie z taką metodą nauki angielskiego. Dały mi bardzo dużo. Mój brat natomiast po doświadczeniach w Speak Up, bardzo sobie cenił ich podejście do studentów i naukę języka praktycznego (np. oglądali MTV, BBC i na bieżąco dyskutowali i tłumaczyli na polski. ja tego nie miałam, a szkoda)
  • puterko00 08.10.10, 14:43
    Zgadzam sie z TOba.Ja tez daleka jestem od nauki u studentów.Jakos nie bardz wierze w ta ich doskonałośc i dobre przygotowanie do nauki,skoro sami sa w jej trakcie.Jednak warto jest postawic na specjalistów.
  • karol-cia15 13.11.13, 19:12
    Wiesz co?? Speak Up jest dobrą szkołą, myślę, ze warto obadać jej ofertę. Wejdź sobie na ich stronę i zobacz jak to wygląda. speak-up.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka