Dodaj do ulubionych

pozdrowienia z Pagu

IP: *.net.t-com.hr 17.01.06, 13:46
Witam, zapraszam wszystkich na zapoznaie sie z nasza oferta na sezon 2006,
nowe domy, nowe apartamenty, dobre ceny.
www.perla-pag.hr
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: pozdrowienia z Pagu IP: *.chello.pl 18.01.06, 20:07
      Ni Pani Beata nie wyciągnęła wniosków ani nawet nie przeprosiła za tę
      przeprowadzkę z dwójką małych dzieci. Jak się potem okazało powinniśmy od razu
      mieszkać w apartamencie numer 2 ale Pani Beata przedłużyła tam pobyt innych
      gości mimo że nasza rezerwacja już była. Nie wiem czy było by wam miło gdyby w
      połowie wypoczynku ktoś do was podjechał i powiedział jutro Państwo się
      przenosicie do innego domu. Widać to forum tylko wspaniałych wiadomości i nie
      chcecie słuchać o takich niedociągnięciach. Ale ja napisałam ku przestrodze dla
      innych.
      • sigal1962 Re: pozdrowienia z Pagu 22.01.06, 12:00
        jezeli ktos ma zale to niech napisze jakie Bo jednemu nie bedzie odpowiadac np
        zupa bo nie dosolona a drugiemu ta sama zupa bo przesolona tak ze trudno
        wszystko brac do jednego worka dobrze ze ktos ostrzega ale niech napisze
        dlaczego jednemu to nie odpowiada a drugi bedzie zadowolony pozdrawiam Acha nie
        kozystalem z uslug p. Beaty
      • Gość: Beata Re: pozdrowienia z Pagu IP: *.net.t-com.hr 30.01.06, 14:24
        Witam serdecznie, niestety i takie sytuacje sie zdarzaja. I nie zawsze osoba
        ktora siedzi na recepcji biura ponosi winne, bardzo czesto wplyw na to maja i
        sami Gospodarze domu podajac nie mile opinie na temat klientow, a my po prostu
        nie mozemy tego przekazac klientowi.
        Nie moge sobie przypomniec tej opisanej Przez Pania sytuacji, ale bardzo prosze
        jezeli cos takiego mialo miejsce przyjac moje przeprosiny i mam nadzieje ze
        jednak na Pagu Panstwo wypoczeli i ze to sredniowieczne miasteczko z kamienia,
        soli i koronki pozostalo w Panstwa pamieci.
        Turystyka to nietety ludzie z cala swoja niedokonaloscia i blady, problemy, a
        nawet rozczarowanie sie zdarzaja. Ja nadal pozostaje na Pagu i staram sie jak
        tylko moge aby przede wszystkim Klient ( Rodak ) mial mozliwosc za normalne
        pieniadze, dostac dobra kwatere, i przyzwoite warunki.
        Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczow ze slonecznego dzisaj Pagu,
        Beata Buksa
        www.perla-pag.hr
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka