Dodaj do ulubionych

Świnoujście

12.03.11, 22:42
szukam taniego noclegu w świnoujściu. planuje przyjazd z moimi znajomymi. znacie jakieś miejsca godne polecenia? najważniejsze żeby było blisko morza.
Edytor zaawansowany
  • sado35 12.03.11, 22:47

W Świnoujściu jest dużo prywatnych kwater ale wiem z doświadczenia, że nie są one wysokiej jakości. Dlatego zapraszamy do domek "happy" gdzie w pełni można odpocząć i znajduje się tylko 10 min do plaży.

Więcej na :

www.domek-happy.jky.pl

Zapraszamy
  • fatima5 13.03.11, 09:04
    w Świnoujściu sa bardzo wysokiej jakosci ale pensjonaty i apartamenty.
    Niestety jak ktos chce ;tanio; to nie bedzie wysokiego standardu...
    Trzeba sie z tym liczyc że jakośc kosztuje, blisko morza masz osrodek wczasowy Laguna,
    ze wspólną lazienką koszt 50 zl/os. w sezonie .
    I to jest na Świnoujście tanio, ludzie chca tanio i tanio, a koszty utrzymania wody , pradu rosną, poza tym nikt tanio pracowac nie chce.
    Masz apartamenty Baltic Park 220 zł doba na 2 osoby , dla mnie jest to normalna cena. Chyba że kątem u ludzi to wtedy osiedle posejdon ale stamtąd jest okolo kilometra do plazy i tam kosztuje w domkach 45 zł /os. Oczywiscie nalezy doliczyc oplate za parking ,bo teraz dużo ludzi to wprowadza .
  • Gość: wczasowicz IP: *.dynamic.chello.pl 14.08.11, 17:45
    Witam !
    Miałem okazję być w tym roku w tym "domku happy". Niestety rozczarowanie moje jak i innych wczasowiczów było ogromne, 50% zdjęć zamieszczonych na stronach internetowych nie jest zgodne z rzeczywistością; nie ma grilla murowanego (na tarasie taki za 15 zł z TESCO ), nie ma ogrodu, lodówka z nie czynny zamrażalnikiem co chwile ciekła, TV to pewnie był tylko w jednym pokoju, w naszym pokoju brakowało stolika , tylko dwa ściśnięte łóżka i nic więcej, rowery woleliśmy wypożyczyć w mieście bo te które oferował właściciel nie dało się jeździć, dziwny zapach w pokojach, trochę to wszystko wyglądało jakby czas zatrzymał się 10 lat temu, poza tym samochód trzeba parkować przy innych posesjach i ciągle ktoś wyzywa. Wszystko było by w porządku gdyby właściciel napisał prawdę i zamieścił prawdziwe zdjęcia bo za taką cenę warto, a tak po co się rozczarować po przyjeździe. Plusy to: blisko POLOmarket, blisko do granicy i na plażę, miły właściciel do dogadania ale kłamczuch.
  • Gość: wczasowicz IP: *.dynamic.chello.pl 14.08.11, 17:50
    www.fotka.pl/profil/domekHAPPY1/albumy/1,Ja/66761247,Zapraszamy_do_srodka_wwwdomek-happyjkypl_
    a oto link z fałszywymi zdjęciami ; pierwsze 7 zdjęć i 9 takich warunków na pewno nie zastaniecie
    pozdrawiam
    PS tylko pozostałe zdjęcia są zgodne z prawdą
  • Gość: sado35 IP: *.uznam.net.pl 13.03.11, 14:41
    Faktycznie dużo jest Ośrodków, gdzie dodatkowo sobie podwajają cenę dlatego nie polecam mieszkać w jakichkolwiek tego typu miejscach.

Najtatniej jest w prywatnych kwaterach.
    Na przykład:
    www.domek-happy.jky.pl
  • Gość: KRZYŚ IP: *.fdk.abpl.pl 03.04.11, 15:00
    jak naprawdę jest w domku happy? Chodzi mi o odległości, ogólne wrażenia...
  • halina_n2 13.03.11, 20:04
    Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych apartamentów zlokalizowanych 200m od zejścia na plażę. Szczegóły i ceny: bielik.dobrynocleg.pl
  • Gość: mark IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 02.08.14, 14:58
    warunki w happy domku są odrażające ,łużka z wczesnej komuny kołdry śmierdzące i ciężke ,chyba kołdra waży z 15 kg. wanna w łazience dawno zapomniała że była biała ,z sedesu waly sikami że w oczy szypie ,ogólny brud i bałagan , jak 10 lat wypoczywam nad polskim morzem tak te kwatera jest naj naj nja -gorsza .chcesz uniknąć kłutni ukochanej osoby z którą wypoczywasz nie polecam heppy domku
  • Gość: Niezadowolony IP: *.play-internet.pl 28.07.15, 10:43
    Witam chcących dowiedzieć się o warunkach w tym domku,jest tu jak poprzednik napisał czas jak za czasów PRLU ,niemiły zapach w korytarzu jak i w pokojach zaduch i stęhlizna.Sporo zawiedzionych gości ,codzienne sprzątanie tylko gdzie nie w tym domie.Na stronie internetowej nie można wyrazić swojej opini -dlaczego żeby nie pisali goście negatywów.Kuchnia nie wyposarzona jak jest napisane brakuje połowy żeczy.Rowery nie można się doprosić ,krzesełka roskładane najlepiej swoje.
    Pozdrawiam nowych gości chcących cofnąć się 20 lat do tyłu.
  • Gość: gość 2015 r IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.15, 23:09
    W domku „HAPPY” posiadamy:
    ##PROMOCJA — Dla naszych gości darmowe wypożyczenie rowerów,- nie dostępne bo ich niema
    ##szafy na garderobę,- śmierdzą pleśnią

##składane krzesła,- na oczy ich nie widziałem
    ##łazienki, umywalki, wbudowane duże lustro, suszarki do włosów, WC,-lustro zwykłe nad umywalką suszarki jak wasze kobiety zabiorą z domu wanny to strach się kąpać my w klapkach i na stojąco się kąpaliśmy
    ##taras — z pięknym widokiem na przyrodę,-oj tak zdjęcie super zrobione patrzysz na dachy straganów i ruchliwą drogę
    ##aneks kuchenny w pełni wyposażony w komplet naczyń
    (sztućce, kubki, szklanki, kieliszki, garnki), czajnik elektryczny, lodówka, akcesoria kuchenne, -2 stare garnki i jedna stara patelnia szklanki brak, kieliszki brak, czajnik do wymiany w środku aż brązowy lodówka to porażka
    ##codzienne dbanie o porządek w Twoim pokoju.- oj tak brudne okna , firanki, dywany zdało by się wyprać chociaż raz w roku sprzątaczka to widmo łóżeczko swoje i dopłata 10 zł za każdą dobę złodziej jakich mało tylko kasa się liczy w domku happy a nie klient
  • beata837 20.05.16, 21:09
    A my mieliśmy to szczęście że do domku happy nie trafimy ;) a to dlatego że pan z którym rozmawiałam, właściciel tego domku, jednym słowem nas olał. Dwa razy dzwoniłam do niego z prośbą o rezerwację miejsca i warunkami zaliczki, bo chcieliśmy ją już wpłacić, a pan nas zwodził przez cały tydzień że wyśle nam warunki @ i oprócz jednej odpowiedzi typu "czy jesteśmy zainteresowani pobytem" nie dostaliśmy żadnej informacji. Nie rozumiem jak można tak traktować klienta, który w końcu jakby nie patrzeć pozwala temu właścicielowi zarobić :/ chciałam przedstawić moją opinie na stronie domku happy aby inni mieli również możliwość poznania jak traktuje się w tej kwaterze urlopowiczów, ale tam oraz na innych stronach niestety nie można wystawić swojej oceny ponieważ właściciel zablokował możliwość wystawienia opinii. I tak przez przypadek trafiłam na tą stronę i teraz już wiem dlaczego :/ Jeśli ktoś się zastanawia nad rezerwacją w domku happy i trafi na tą stronę i przeczyta poniższe komentarze oraz moją ocenę to będzie wiedział że nie warto zawracać sobie tym miejscem głowy. Jest wiele innych kwater, z konkretnymi właścicielami którym można zaufać a tego pana należy omijać szerokim łukiem ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.