Dodaj do ulubionych

Remonty/Warszawa

IP: *.dynamic.chello.pl 04.06.11, 13:36
Firma BUDIMOL z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowych pracach remontowo –wykończeniowych oraz specjalistycznych pracach wysokościowych poleca swoje usługi. Posiadamy referencje, wystawiamy faktury VAT, udzielamy pisemnej gwarancji, dbamy o wysoką, jakość robót, kulturę osobistą Zespołu i porządek zarówno podczas realizacji zlecenia jak i po jego zakończeniu.
Szczegółowy kosztorys ofertowy po bezpłatnych, wstępnych oględzinach obiektu.
Serdecznie zapraszam do współpracy. Michał Molenda 601 072 073.
Edytor zaawansowany
  • Gość: jerry IP: *.dynamic.chello.pl 31.03.12, 23:10
    Może skorzystam. Przy okazji - nie polecam firmy remontowej Marcin Maciejuk z Konstancina-Jeziorna (malowanie, glazura terrakota). Moje doswiadczenia negatywne.
  • Gość: Daniel M. IP: *.twarda.pan.pl 25.09.12, 12:57
    ja nie miałem problemów z Panem Marcinem i mogę z czystym sumieniem polecić. Wszystko wyszło bardzo fajnie. Jest to człowiek który pomyśli zanim zrobi i jak już robi to z sensem np. panele dobral mi wzorem a nie polozyl jak leci to samo z plytkami. Brodzik i kabina to majstersztyk. Ja jestem zadowolony.
  • krzysztof2551 18.11.14, 16:58
    Ja polecam ekipę Remontystolica. Chłopaki działają w pełni profesjonalnie i kompleksowo. Po ich wyjściu z mieszkania można się już wprowadzać, bo wykonują też meble na wymiar. Remont mieszkania warszawa z nimi to prawdziwa przyjemność. Pozdrawiam, Krzysztof
  • henrietta8845 04.07.19, 09:30
    Mogliście skorzystać ze Złotej Rączki 24h. Wtedy już istniała.
  • Gość: remonty IP: *.chomiczowka.waw.pl 16.06.14, 08:35
    polecam także firmę która robi kompleksowo remonty Warszawa na www.cud.waw.pl/?remonty-warszawa,19
  • oskarro70 17.11.17, 13:43
    E tam, ja do swojego remontu wolałem sobie ściągnąć z Siennic Raf-Bud Rafał Biernat. Zrobili wszystko tak jak należy, bez żadnych problemów, bez fuszerki, wywiązali się z umowy w 100%.
  • Gość: marcinek IP: *.toya.net.pl 08.04.19, 14:09
    to jest jednak co innego jak firma sma sobie robi reklamę tak jak tutaj, a zupełnie co innego jak klijent chwali dobrą firmę i ja chwalę bardzo Złotą Rączkę 24 h.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka