Dodaj do ulubionych

510 733 300 Hydraulik Wawer Udarżnianie Rur profes

10.03.16, 18:02
510 733 300 udrażniamy rury sprężyną elektryczną na terenie Warszawy Wawer oraz w okolicach. Jeśli potrzebują Państwo szybko i skutecznie załatwić problem z zatkaną rurą, toaletą, czy zlewem to polecamy nasze usługi.
Edytor zaawansowany
  • 02.10.16, 13:46
    Jeśli po samodzielnym udrażnianiu pozostał Ci skamieniały "Kret" w rurach to wejdź na stronę skamieniały Kret i wezwij hydraulika, który pomoże Ci w tym problemie.
  • Gość: Chorzowska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.16, 06:14
    Polecam. Punktualnie, czysto, skutecznie i bardzo ważne bez uszkodzenia szafek czy innych elementów. Tego się bałam, bo kilka lat temu niestety usuwanie awarii zwykłą sprężyną tak się skończyło. Wczoraj było inaczej. Obiecałam p. Pawłowi, że napiszę opinię więc z czystym sumieniem mogę dać bardzo dobrą ocenę jego pracy. Warszawa-Chorzowska

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.