Dodaj do ulubionych

Wieczór wyborczy PiS z prezesem Kaczyńskim w Ra...

18.11.10, 13:17
Oj ! Złośliwa ta GW ! Załączyła fotkę płaczącego Jarusia ! Co za niedelikatność uczuć !
Edytor zaawansowany
  • thejachu 18.11.10, 13:18
    Na Boga! Nie kopcie leżącego! Mało ma nasze miasto problemów, żeby mu jeszcze taki wstyd zafundować?
    Szkoda, że Prezes Kaczyński nie pamiętał o Radomiu będąc szefem Rządu...
  • Gość: tomkkii IP: *.ip.netia.com.pl 18.11.10, 13:47
    on ma radom tak głęboko w poważaniu jak Tych, którym tak dziękował niedawno a teraz planuje prowadzić z nimi wojenkę...
  • Gość: lol IP: 195.47.201.* 18.11.10, 13:58
    A może by tak postawić krzyż przed Pałacem Prezydenckim? W tego Jarek zostanie, żeby go bronić a i masa Radomian tam pojedzie!!!! ;)
  • Gość: Julia P IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:13
    PZPR, PO SLD z PSL zawsze pamietali o Radomiu
  • perski_dziadzio 18.11.10, 20:16
    W wyborach prezydenckich to "zaszczytne" miano zdobył Lublin. Tylko tam, wśród miast wojwódzkich i miast powyżej 250 tys. mieszkańców, wygrał kandydat PiS. Poza Lublinem głosowali na niego tylko wsioki, staruchy i niewykształciuchy. Czytać nie potrafią, więc przynajmniej słuchają. Ale tylko Radyja.
    --
    Patrioci troszczą się o symbole narodowe (Wawel).
    Fałszywi patrioci chcą je zhańbić (grzebiąc tam byle kogo).
  • perski_dziadzio 18.11.10, 20:24
    Napisałem "kandydat PiS". To nieprawda! W oficjalnej notce na liście wyborczej Jarosław Kaczyński nie przyznawał się do partii, której przewodniczył!!! Inni kandydaci podawali swoją przynależność partyjną, a Jarosław Kaczyński ją ukrywał. Nawet Prezes wie, że przynależność do PiS to obciach!!!
    --
    Patrioci troszczą się o symbole narodowe (Wawel).
    Fałszywi patrioci chcą je zhańbić (grzebiąc tam byle kogo).
  • Gość: Popa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 20:27
    W czym upatrujesz ten obciach?
    Masz jakieś konkretne argumenty czy jak większość nie wiesz o co chodzi i powtarzasz jak papuga co w tej oto gazetce wysmarują. Tylko nie wyjeżdżaj z krzyżem jak wszyscy bo tylko głupki myślą, że to o to chodzi.
  • Gość: Jolanta IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 21:16
    Życzę ci takiego wyksztalcenia jakie mam ja i moi znajomi, ktorzy glosuja na PIS
  • Gość: iga IP: *.ats.pl 19.11.10, 08:02
    Gość portalu: Jolanta napisał(a):

> Życzę ci takiego wyksztalcenia jakie mam ja i moi znajomi, ktorzy glosuja na PI
    > S
    A może byś tak jako wielce uczony pisał pod jednym nickiem ? A nie co chwila ujadasz za pis-dem jako inny użytkownik. Wszystkich masz za durni ? Przecież to na odległość pachnie mentalnością słuchacza pewnego "radyja" .
  • Gość: Jolanta IP: *.radom.vectranet.pl 19.11.10, 16:43
    Zdziwisz sie ale nie słucham tego radia ale za PISem jestem.
  • Gość: Wsciekly IP: *.radom.vectranet.pl 19.11.10, 17:48
    Ta partia upada! Kaczyński jest fanatykiem, niezrownowazonym, pomylonym, szalonym, albo cwanym spryciarzem, grającycm na emocjach spolecznych.

W Radomiu Rządzi PiS, i co???? Bezrobocie 21 procent! Własnie o to chodzi pisowi, by Radom byl biedny, bo wina jest po, a nie ich wlasna. Byla dobra koniunktura, nie bylo kryzysu na swiecie wiec zamiast robic reformy pis, robil podsluchy na leppera, giertycha, i Powcow, czy sldowcow.

Mam dosc tego starego wariata, bo kto mieczem wojuje, od miecza ginie, kto sieje wiatr, zbiera burze, kto kopie pod kims dolki, ten sam w nie wpada, widocznie los ukaral tych arogantow w formie tej katastrofy w smolensku. Ale jednak Pis sie nie nauczyl, tylko dalej gra na emocjach, wykorzystując krzyz i religie, i agitacje w kosciolach!

Wstyd, bo w Polsce wazniejszy jest krzyz pod palacem, a nie bezrobocie, zadluzenie panstwa itp. Pis, juz upada, wyrzuca ze swojej partii łagodniejsze skrzydlo pisu. Teraz zostaja sie w nim sami fundamentalisci pisowcy prawicowi, skrajne skrzydlo prawicowe.

Prawicą jest Platforma obywatelska, a lewicą SLD, i tak naprawde to te dwie partie sie licza.
  • Gość: oro IP: *.radom.vectranet.pl 19.11.10, 18:04
    Z glowa u ciebie cs się dzieje Wyluzuj. Jesli uważasz, ze winny bezrobocia w Radomiu jest PIS toś kiep. Jeśli, ze prawica jest PO a lewicą SLD toś kretyn
  • Gość: Popa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 20:48
    Fanatyzmem to pachnie twoja wypowiedz. To w Radomiu spadło bezrobocie o 10% za rządów PIS. Ale ty pewnie nic nie umiesz robić to i nigdy pracy nie znajdziesz. Skoro się opieprzasz to choć gazety poczytaj tylko te co prawdę mówią.
  • Gość: Popa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 20:42
    Następny bez wykształcenia się odzywa ale brachu nigdy nie jest za pózno,
    ucz się ucz a może uda ci się dostać do PIS jak trochę rozumu nabierzesz.
  • Gość: Popa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 20:54
    Ponadto wiara jest łaską, skoro jej nie dostapiłaś to się zastanów czyja to jest wina i miej pretensję tylko do siebie. Ale nic nie jest stracone posłuchaj sobie RADIA MARYJA to się mooooże uda. Myślę, że się wściekasz bo ci coś w życiu nie wyszło ale każdy to ma. Śpiesz się kochać ludzi , bo tak szybko odchodzą. Zastanów sie.
  • Gość: ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 00:12
    Daj ci Boże, żebys musiał kiedys słuchac Radyja.
  • Gość: Popa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 20:38
    Mam wyższe studia, własną firmę, jeżdzę po całym świecie, mam dwa Volvo i Mercedesa, znam dwa języki obce nie mieszkam na wsi nikogo nie wyzwałam nigdy od wsioków i jestem
    w PIS, mam sporo wykształconych i zamożnych ludzi z zasadmi a tobie chyba zazdrosć , i jesteś mocno sfrustrowany skoro tak traktujesz ludzi. Postaraj się otoczyć Pisowcami bo inaczej przepadniesz.
  • Gość: Robert IP: *.chello.pl 18.11.10, 21:41
    Wstyd mi za Polskę i Polaków, że tak dużo jest zwolenników sowieckiej agentury.
    Dziękuję mniejszości przeciwników agentury SB i UB w rządzie.
  • Gość: maria IP: *.radom.vectranet.pl 19.11.10, 16:22
    wstyd , wstyd, wstyd - masz Ty czlowieku racje.jak widze Suskiego to " noz mi sie w kieszeni otwiera " - wiekrzego kretyna nie znam.
  • Gość: Jolanta IP: *.radom.vectranet.pl 19.11.10, 16:44
    a ja znam-ciebie
  • Gość: Popa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 20:58
    Suski jest niezwykle dowcipnym i kulturalnym człowiekiem, a ty nawet nie znasz ortografii człowieku. Wstyd, wstyd, wstyd.
  • Gość: KIBIC IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 13:30
    Skansen pisu i suskiego.Radomianie obudźcie się ,WSZYSCY ALE NIE PIS ,najlepiej żadnej partii tylko komitety samorządowe ,są to wybory samorządowe.
  • 2malinka_a 18.11.10, 13:33
    www.youtube.com/watch?v=Aq0ukEbtvbw&feature=player_embedded
  • Gość: lol IP: 195.47.201.* 18.11.10, 13:43
    No tak - jedyne miejsce w kraju, gdzie można uczcić zwycięstwo - zaproście Giertycha i Trędowatego!!!! Boże, czemu nas tak krzywdzisz - za głupotę innych nie powinniśmy odpowiadać!!!!
  • Gość: mokka IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:15
    Czerwony pajacu nie bużnij
  • Gość: lol IP: *.warszawa.mm.pl 19.11.10, 11:04
    Za SLD tez nie przepadam, wiec czerwony nie jestem.
  • Gość: Jolanta IP: *.radom.vectranet.pl 19.11.10, 16:46
    Nie trzeba przepadać za SLD aby być czerwonym. Masz mentalność homo sovieticusa
  • Gość: mukka IP: *.radom.vectranet.pl 19.11.10, 19:37
    Gość portalu: mokka napisał(a):

> Czerwony pajacu nie bużnij

Zdefiniuj "bużnij"
  • Gość: kekeke IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.10, 13:36
    Kurczę miałem głosować na Kosztowniaka i przeboleć jakoś ten PIS ale....to już nie przejdzie i niestety będe musiał poszukać innej kandydatury.pytanie tylko jakiej.....
  • Gość: rr IP: *.cool / 10.0.1.* 18.11.10, 13:40
    Może najlepiej bezpartjnego:)
  • Gość: mokka IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:16
    Najlepiej glosuj na Rajcę.
  • Gość: Popa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 21:04
    Ty lepiej za dużo nie myśl bo ci to nie wychodzi.
  • Gość: Julia P IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:14
    Powiedzialeś co wiedzialeś. Nie za wiele. Doczytaj jeszcze GW
  • Gość: Popa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 21:00
    kolejny co szczeka tylko nie wie dlaczego. Uzasadnij to szczekanie. Kolejny co nie zna zasad ortografii i jezyka polskiego. Może ty nie jestes Polakiem?
  • Gość: Suskowolanin IP: *.cool / 10.0.1.* 18.11.10, 13:35
    Po co on tu przyjeżdża?? Co on ma wspólnego z naszym miastem?? Nie chcę żeby robił obciach na całą Polskę mojemu miastu!! WSTYD, WSTYD, WSTYD!!! Radom kondominium PiS w Polsce!!!
  • Gość: lol IP: 195.47.201.* 18.11.10, 13:45
    Teraz będą się za mnie śmiać w pracy, wytykać palcami i przezywać Rydzyk albo jeszcze coś gorszego!!!! Opamiętaj się ludu radomski!!!!
  • Gość: naczelny IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:26
    Oni wiedzą, ze nic nie umiesz i z tego sie śmieją.
  • Gość: lol IP: *.warszawa.mm.pl 19.11.10, 11:13
    Nic o mnie nie wiesz wiec po co sie wypowiadasz...
  • lew-35 18.11.10, 14:21
    Gość portalu: Suskowolanin napisał(a):

> Po co on tu przyjeżdża?? Co on ma wspólnego z naszym miastem?? Nie chcę żeby ro
    > bił obciach na całą Polskę mojemu miastu!! WSTYD, WSTYD, WSTYD!!! Radom kondomi
    > nium PiS w Polsce!!!
    ----------------------
    Zgadzam się z ta opinią .Przyjadą ,naobiecują gruszek na wierzbie,zjedzą obiadek,wypiją kawkę i pojadą w siną dal aby znów przyjechać na następne wybory.
    ----
    <. "Zrozum abyś uwierzył -uwierz abyś zrozumiał to co tu napisałeś ".<
  • Gość: naczelny IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:27
    Napieralski już był w Radomiu. Wtedy też to pisaleś ?
  • Gość: Popa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 21:14
    Łatwo wam wmówili, że PIS to obciach, sami dokladnie nie wiecie dlaczego ale skoro tak mówią no to wy myslicie że to prawda. Ot co można zrobić z człowiekiem, który nie czyta nie widzi i nie potrafi prawidlowo ocenić sytuacji. Ale wcale mi was nie żal. Na szczęście mam wykształcenie, dużo zarabiam, mam zasady, mam fajnych inteligentnych znajomych, którzy albo są w PIS albo z nim sympatyzują. A wasze niechlujne odzywki świadczą tylko o waszej małości. Wam się wydaje, że wy pogardzacie ale to wy jesteście godni pogardy.
  • Gość: naczelny IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:24
    Twoje Miasto ? Chlopaczka z Kocham Radom, ktory caly czas na nie pluje ? We łbach sie wam powywracało zwolennicy Kluzińskiego.
  • Gość: benek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.10, 13:43
    Prezes przybywa bronić ostatniego przyczułka PiS.
    Jeśli Radom padnie padną ostatnie pic posady i żródła dochodów
  • Gość: WYBORCA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.10, 13:49
    PiS i Kosztowniak przegrają z kretesem te wybory.Radom musi wreszcie się zacząć rozwijać , za czasów PiS i Kosztowniaka to niemożliwe. Radomianie to mądra społeczność i na PiS i Kosztowniaka nie będą głosować.
  • Gość: Anty PiS IP: *.cool / 10.0.1.* 18.11.10, 13:56
    Oj zdziwisz się!! Mnie też to bardzo boli, że oni wygrają ale trzeba będzie przez kolejne 4 lata znosić ich rządy:( Radom kiedyć warchoły a teraz piosiory:(
  • Gość: lol IP: 195.47.201.* 18.11.10, 14:02
    Za to w dżitu może być fajna impreza - pewnie puszczą - Tekst linka :)
  • Gość: Osiolowski IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:30
    Tak jest pajacu. Już się poddajesz a gdzie ci twoi wyborow jeszcze nie było.
  • Gość: Popa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 21:23
    Wyprowadż się do Afganistanu jak ci tu żle.
  • Gość: Osiolowski IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:28
    Racje masz, że Radomianie są madrzy i dlatego wybiorą tlumnie PIS.
  • Gość: lol IP: *.warszawa.mm.pl 19.11.10, 11:15
    Osioł! :)
  • Gość: Osiolowski IP: *.radom.vectranet.pl 19.11.10, 16:48
    Osiołowski baranku wielkanocny, Osiołowski...
  • Gość: POST IP: *.adsl.inetia.pl 18.11.10, 20:02
    LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIE MAM NADZIEJE ZE W KOŃCU SPOŁECZEŃSTWO RADOMIA ZMĄDRZEJE I WYP.... TYCH PISUARÓW Z RADOMIA I TOP BĘDZIE KONIEC ICH RZĄDÓW BANDA ZŁODZIEJI Z SZALNYM PREZESEM NA CZELE A CO WYRABIA WSZYSCY WIDZA I SŁYSZA
    PODZIĘKUJCIE ZA OSTATNIE 4 LATA W NIEDZIELĘ W WYBORACH WSZYSTKO INNE BEDZIE LEPSZE OD TEJ SEKTY PISOWSKIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: kapitula IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 21:19
    Ciemniaku nie pisz juz więcej.
  • Gość: Popa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 21:29
    To ty się opamiętaj. Co- platfusy mają wygrać? Urobił ci ktoś mózg na galaretę i myślisz, że myślisz a ty nie myślisz.
  • Gość: Popa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 21:21
    A czy ty wiesz co zrobił Kosztowniak? No to się dowiedz bo albo jesteś ślepy albo jesteś analfabetą( to taki co nie umie czytać).
  • Gość: Pielgrzym IP: 195.47.201.* 18.11.10, 13:53
    Drodzy Radomianie
    W niedzielę 21.11.2010 organizowana jest pielgrzymka do Watykanu. Wycieczka jest całkowicie darmowa. Nie potrzebne są żadne zapisy. Wyjazd o 10.00 ze Szczecina z dworca głównego.
    Wycieczkę poprowadzi sam ojciec Dyrektor.
  • Gość: kluzobus IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:27
    Nieuku weż się za ortografię.
  • Gość: Popa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 21:19
    No tak wszyscy, którzy nie są w PIS to tylko o pieniądzach i posadach myślą. A może byś się tak trochę pouczył i zabrał do roboty to może zostaniesz profesorem tak jak Prezes PIS. Z kim ty się chcesz mierzyć mały człowieku
  • Gość: kminek IP: 162.27.161.* 18.11.10, 14:00
    Cała Polska łączy sie w bólu :D

No cóż. Żal Nam jest tego że dajecie sie zastraszyć grupce oszołomów słuchających pierdól z ambony. Szkoda mlodych ludzi z tego miasta.
  • Gość: agma IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.10, 14:16
    Widzę, że wypisują się same oszołomy.To forum to dla idiotów. Szkoda słów. Ja chętnie i z dumą poszłabym na taki wieczór wyborczy.
  • Gość: hfdhhg IP: *.cool / 10.0.1.* 18.11.10, 15:25
    To idź:)
  • Gość: nero IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:35
    Dwoch czerwonych wypisuje bzdury. Jak sie czujecie. PRZEGRALIŚCIE jeszcze przed wyborami to juz do was dotarło. Jesteście maluczcy. Sprawiedliwości staje się zadość
  • Gość: Popa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 21:36
    Zgadzam się z Tobą.
  • Gość: Nie rozumiem IP: *.chello.pl 18.11.10, 20:48
    I to jeszcze z dumą... A co ma duma do tego?
  • Gość: yyyyyy IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 21:29
    Myśle o tym samym. Kaczyński to Polak i za wiele lat historia zweryfikuje obecne fakty i ogromne będzie zdziwienie jak sie okaże, że jedynie PiS był za Polską i Polakami.
  • Gość: antropoid IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.10, 23:16
    Gość portalu: agma napisał(a):

> Widzę, że wypisują się same oszołomy. To forum to dla idiotów.
    ----------------------------
    Tym bardziej miło, że zgłaszasz do niego akces. Witamy...
  • Gość: Jolanta IP: *.radom.vectranet.pl 19.11.10, 16:49
    Tak jest, dlatego firmuje go GW
  • Gość: Popa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 21:34
    Byłam, szkoda,że nie wiedziałam bo bym Cię zaprosiła. Sprawia mi frajdę odpisywać tym nieudacznikom co mie potrafią samodzielnie mysleć.
  • Gość: Osiolowski IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:32
    Ty juz zdajsie dostatecznie długo kompromitowaleś sie wcześniej na tym forum.
  • Gość: Popa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 21:32
    Masz na mysli takich nieuków jak ty?
  • 6.smiech 18.11.10, 14:14
    Aby to byl ostatni jego wieczor na tym padole.
  • Gość: borowy IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:36
    Admin zrób porządek z tym zerem. Spokojnie możesz tego prostaka podać do prokuratury
  • Gość: jas_ IP: *.ip.netia.com.pl 18.11.10, 14:23
    PIS opanował cały Radom. Wszystkie urzędy, instytucje, itp. Tu sobie robia przyczółek. Dlaczego na kładce na Ustroniu wiszą banery PISu? A innych sie wyrzuca ? Na autobusach sam PIS dlaczego? Bilbordy też opanowane przez PIS i Markety. A ta pro-PIS propagandowa gazetka walająca sie po klatkach to z czyich pieniędzy została wydana? W Radomiu wybory są nieuczciwe i zakłamane. Pan prezydent Kosztowniak znowu lata po parafiach. Zabrał pieniądze z MOPSu (organizacji pomocy społecznej) i dał swoim urzędnikom. Pawilon ginekologiczno-położniczy też zawalił sprawę. Od kiedy to "Orliki" są pana prezydenta Kosztowniaka - kłamstwa. Szkoła muzyczna - plany i projekt istniały od bardzo dawna akurat teraz w tej kadancji znalazły się pieniądze z Unii dofinansowujące budowę w znacznym stopniu. Ale żeby było lepiejokazało się dopiero po budowie że oficjalnie wniosek został rozpatrzony. Tak więc sama budowa była prowadzona bez pieniędzy. Kolejny bardzo wysoki kredyt zaciągnięty przez miasto, na co? nie wiadomo.
    Szkoda tylko że dopiero pan prezydent Kosztowaniak zaczął dopiero pracować na około 1,5 roku przed wyborami. Co robił wcześniej?
  • Gość: radosny IP: *.cool / 10.0.1.* 18.11.10, 15:28
    Co robił wcześniej?? Czystki w urzędzie i jednostkach gminy aby zatrudniać swoich kolesi.
  • Gość: POśmiewisko IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:37
    Ty tak bedzieszpieprzyl caly czas ?
  • Gość: jas_ IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 21:56
    Dziecko drogie ortografia się kłania i troszkę inteligencji bo Ci IQ brakuje. Narazie to żadnych argumentów nie masz. Typowy aparatczyk PISu. Idź spać.
  • Gość: Popa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 21:46
    A moze przypomina ci sie jak byłeś(byłaś) w KGB, że z aparatczykiem wyjeżdzasz?
  • agnostic5 18.11.10, 14:28
    Bardzo współczuję Radomowi... Jakbyście mało problemów w mieście mieli.

--
    Papież Leon XIII - Dosyć już nasłuchał się tłum o tym, co się zwie „prawami człowieka”, niechże usłyszy kiedyś o prawach Boga.
  • Gość: POśmiewisko IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:39
    Ty lepiej sie soba zajmij boo niczego nie bedziesz umiał.
  • Gość: aaaa IP: 193.111.144.* 18.11.10, 14:30
    stanie. Jak przyjdą inni to się zacznie wymiatanie posadek i wsadzanie swoich. Jak już jest ten bur..el to przynajmniej nie róbmy nowego
  • bobenita 18.11.10, 14:49
    Matko, gdzie ja mieszkam. Jak pojade na wakacje to teraz już na pewno nie przyznam się skąd niestety jestem. Czuje sie upokorzona :(((((((
  • Gość: POśmiewisko IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:40
    Paru debili jednak w naszym mieście jest dobrze , że mniejszość
  • Gość: polecam Irlandię IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 21:25
    Jest na to rada - po co Ci wakacje? Wyjedź do Irlandii na stale.
  • Gość: Bohdan IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 21:31
    On i tak nie zrozumie jak Tusk sie skompromitowal. Miala być druga Irlandia.
  • Gość: Popa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 21:50
    Głupota nie powinna cie upokarzać, z głupoty mozna się tylko śmiać albo leczyć.
  • antropoid 18.11.10, 14:55
    Przecież to się nawet uśmiechnąć jak człowiek nie umie. Groteskowo płaczliwy grymas, jakby mu kto korkociąg w d**ę wkręcił.
    A w ogóle to wyrazy współczucia dla Radomia - macie wyjątkowo zj---ną niedzielę...
  • Gość: KIBIC IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 15:08
    Skansen pisu i suskiego.Radomianie obudźcie się ,WSZYSCY ALE NIE PIS ,najlepiej żadnej partii tylko komitety samorządowe ,są to wybory samorządowe.
  • Gość: lol IP: 195.47.201.* 18.11.10, 15:24
    no tak - nigdzie go nie chcą to gdzie? Na śmietnik - czyli do Radomia. Co za miejsce!!!!
  • Gość: lim IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:44
    admin obraża miasto Radom wywal kretyna z forum
  • Gość: lalka IP: *.dip.t-dialin.net 18.11.10, 15:30
    Ludzie obudzcie jak po dzwonku na pdniesienie . Bo potem nic juz nie zostanie tylko placz i zgrzytanie zebami ze zlosci. Pan Kaczynski niech raz na zawsze niech sie wycowa z polityki tio i oszczedzi wstydu.
  • Gość: lim IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:44
    masz klopoty z sobą ?
  • Gość: Popa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 21:55
    A ty wejdziesz na jego miejsce . Hi Hi Hi.
  • Gość: lgr IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:42
    Buahahahahaha do łopaty się weż nieudaczniku
  • Gość: POśmiewisko IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:41
    A powiedział już ci ktoś jakie masz IQ ?
  • pix_d 18.11.10, 17:02
    e, no! nie obrażaj laleczki :)
  • Gość: pytam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.10, 19:33
    a czego sie spodziewałeś po gazetce w. ?????
  • Gość: Popa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 21:54
    No może ty masz zj---ną bo ja miałam super niedzielę. I nie współczuj bo ja jestem zdania że Radom to siedlisko mądrości w całym zdurnialym kraju.
  • agnostic5 18.11.10, 15:23
    Mam wrażenie, że macie przerąbane od kiedy się Gierek w `76 na Was uwziął.

--
    Papież Leon XIII - Dosyć już nasłuchał się tłum o tym, co się zwie „prawami człowieka”, niechże usłyszy kiedyś o prawach Boga.
  • Gość: Bohdan IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:46
    Nie tylko Gierek tylko i takie mądrale jak ty ktore lżyły Radom i wiecowaly w 1976r
  • agnostic5 19.11.10, 10:10
    Gość portalu: Bohdan napisał(a):

> Nie tylko Gierek tylko i takie mądrale jak ty ktore lżyły Radom i wiecowaly w 1
    > 976r

Ale przeca prezes szanuje Gierka. A ja nie. Szkoda Radomia, bo miasto się wyludnia.

--
  • ar.co 18.11.10, 15:24
    Zapraszając Kaczyńskiego, Kowalski dał ciała nawet jak na PiS. Po tym, co plótł w kampanii prezydenckiej o Gierku-patriocie, który dbał o wizerunek kraju i nie prześladował opozycji, zaprosić Kaczyńskiego akurat do Radomia? Zeszmacenie, to jeszcze mało powiedziane...
    Kiedy Kowalski z Kosztowniakiem zaczną rozbierać pomnik Czerwca 1976?
  • Gość: Tom Thumb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.10, 15:48
    Radomianin to pośmiewisko dla całego kraju, ba, świata. Po prostu obciach.
  • Gość: *& IP: *.algo.radman.pl 18.11.10, 16:03
    I wstyd mi że mieszkam w Radomiu...
  • Gość: hera IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:08
    No to na co czekasz. Wyjazd.
  • thejachu 18.11.10, 16:05
    Mamy niepowtażalną szansę podziękować w spektakularny sposób całej tej szkodzącej Radomiowi ekipie, nie wybierajmy ich.
  • Gość: hera IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:09
    Na razie to Tobie dziękujemy juz za wypowiedź
  • Gość: hera IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:10
    Na razie to Radomianie śmieja sie z takich ludzi jak Ty.
  • Gość: rolnik IP: *.171.171.84.static.crowley.pl 18.11.10, 16:14
    Pożegnajmy się z Picem!
  • pix_d 18.11.10, 16:50
    a z Radomian śmieje się 3/4 Polski.
    Radom - wyspa prawdy i jedynej słuszności pośród ocenu brudów i pomyj.
  • Gość: kran IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 17:02
    Poki co to ja się śmieję z ciebie. Nieżle tobą manipulują. Pewnie uwierzyłeś GW i jej sondażom co ?
  • pix_d 18.11.10, 17:24
    Manipulacja? Jezu!!! Nie!!! Naprawdę?!! A to wredna GW! Znowu mnie oszukali! Łobuzy jedne! Dzięki! Przejrzałem wreszcie na oczy! Od dziś idę jedyną słuszną linią prawdy!

Ta wizyta to dopiero manipulacja. Zawsze lepiej pojechać tam gdzie będzie wokół: aaaaaaaaa!!!! oooooooooooooo!!!!!! niż tam gdzie jest: buuuuuuuuu!!!! Chciażby miało to być najmniej znaczące miejsce na świecie. No trzeba się jakoś dowartościować, nie? Nic to że wojna przegrana. Trzeba ego podbudować właśnie tą wygraną bitwą! I to od niej zacznie się marsz ku lepszej, świetlanej przyszłości! No to: go!!
  • Gość: Ira IP: 3.1.* / 192.168.15.* 18.11.10, 16:25
    Co nas nie zabije, to nas wzmocni! ;>

• pix_d 18.11.10, 16:58
    ja tam nie chce być wzmacniany w ten sposób ;)
  • Gość: POściemniali i POj IP: *.adsl.inetia.pl 18.11.10, 16:26
    lepszy Kaczyński niż Kopacz z Grabarczykiem i Nowakiem Wczoraj byli w Radomiu POściemniali i POjechali i myślą że ciemny lud poprze dzięki temu Szprendałowicza buahahah Nie róbmy polityki gada tamten ryży a co oni robili w Radomiu???????????????????????????????????????
  • Gość: KIBIC IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:33
    Skansen pisu i suskiego.Radomianie obudźcie się ,WSZYSCY ALE NIE PIS ,najlepiej żadnej partii tylko komitety samorządowe ,są to wybory samorządowe, ATAK NA MARGINESIE JAK TO BRACISZEK LECH MÓWIŁ SPIEPRZAJ DZIADU
  • Gość: ewik IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:43
    Suski wont z Radomia
    Zaproś se swego prezesika wraz z całą sektą do grójca
  • Gość: POśmiewisko IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:47
    Ten pajac nawet nie wie co pisze to chyba po angielsku - wont
  • Gość: naczelny IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 16:49
    No to dorobileś sie będziesz zgloszony do prokuratury.
  • lala1949 18.11.10, 16:44
    Pis to jest banda nierobów
  • josif47 18.11.10, 16:45
    No,to Radom skaczal do dna...w co nie wierze jeszcze,tam nie wszyscy sa glupcami...
  • Gość: Pisiory! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 03:50
    hahahhhahah te wasze in'v'estycje radomskie to pewnie stawianie bloków z wielkiej płyty :D zacofańcy :D Wpadnę kiedyś sprawdzić jak się żyje w moim rodzinnym mieście :D Ale nie muszę się obawiać godzin policyjnych? :D
  • pix_d 18.11.10, 16:46
    niewielki (wzrostem) temat a jaki gorrrrący :)
  • pix_d 18.11.10, 16:56
    ....zawsze był wiochą a nie dużym miastem. No i mamy tego potwierdzenie
  • Gość: kran IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 17:03
    Frustracie i Klaunie jesteś nikim.
  • Gość: ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.10, 17:08
    Byliście i będziecie skansenem.I dobeze wam.Omijam wasze miasto z daleka.Jeszcze zaproście rydzyka i jego sitę,tych inteligentów z naszego dziennika i gazety polskiej.Nie zapomnijcie o brńcach krzyza/jeszczeli jeszcze ich nie zamknęli w wariatkwie?.Ale jesteście nie z tej epoki.Ale brawo,i takich nam w Polsce ptrzeba.Mieszkam w mieście,gdzie mhery nie mają wstępu a kaczorka popędziliśmy już dawno.
  • Gość: Otwórz Oczy IP: *.xdsl.centertel.pl 18.11.10, 17:17
    Radomianie skoro wszyscy jesteśmy z nich tak niezadowoleni to pokażmy przynajmniej naszą solidarność przy urnach! Bo sondaże pokazują coś zupełnie odwrotnego....
  • Gość: gela IP: *.radom.pilicka.pl 18.11.10, 17:32
    w Radomiu też są blondyneczki, więc jedna mniej jedna więcej, jakoś przebolejemy,
    powiem Wam, że dla mnie bomba, ogólnie sądziłem, że mamy mocniejsze lobby SLD i Platformy, a jakoś Napieralski i Tusk nie przyjadą na wieczór wyborczy,
    cieszę się że chociaż politycznie nie popadlismy w marazm i otępienie, wzbudzamy emocje i zainteresowanie, to większa reklama dla miasta niż regaty Kowalskiego, a teraz dzięki
    sondażom Radom na ustach całej Polski, ogólnie zdania są bardzo podzielone,
    dominuje język "pojednania", no cóż net stał się bardzo ogólnodostępny,
    są jeszcze imbecyle sądzący, że są anonimowi,
  • Gość: Jolka IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 18:06
    A ilu tych krzykaczy jest przekonaja się oni sami już w niedzielę. Dzieki PISowi Radom znow bedzie na ustach calej Polski. Brawo Kaczyński. W ten sposob ladnie dziękuje Radomiowi.
  • Gość: przeciwnik PiSu IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 22:14
    Tylko co to da Radomiowi?? Nic a wręcz może jeszcze bardziej zaszkodzić. Poza tym kiedyś Gierek krzywdził nasze miasto a Kaczyński w kampanii prezydenckiej pochlebnie się zaczął o nim wypowiadać dlatego jest to dziwne, że po tych słowach uwielbienie w Radomiu to tego oszołoma nie spadło. Radom to dziwne miasto.
  • Gość: gren IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 22:19
    Nikt kumaty nie przyjął słów Kaczyńskiego serio. GW wiedziala, ze malo kumatym mozna wtloczyc taką interpretacje a oni chodzą i sami sie tym podniecają. Myśl chłopie.
  • Gość: bezrobotna IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 22:27
    Czyli co mam ufać partii, której przywódca niby mówi serio niby nie??Czyli wychodzi na to, że PiSowi ufać nie wolno bo nie wiadomo kiedy mówią prawdę a kiedy żartują. Może jeszcze powiesz mi, że w najbliższą niedzie będzie 1 kwietnia i Radomianie wybierając Kosztowniaka poprostu będą chcieli sobie zrobić taki mały żart:)Radom jest miastem żałosnym i mieszkańcy to wiedzą a głosując na PiS chcą sobie poprawić humor tylko zamiast tego sobie zaszkodzą:) Cholerny Kaczyński nic nie ma wspólnego z Radomiem więc niech ten dziad stąd spieprza:)
  • Gość: gren IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 22:43
    widzisz nie kazdemu jest dane rozumieć Kaczyńskiego jak go zrozumiesz to nie bedziesz zadawać michnikowych pytań. A mowiąc w skrocie jesteć głąb. Ot co
  • snellville 18.11.10, 22:48
    Gość portalu: gren napisał(a):

> widzisz nie kazdemu jest dane rozumieć Kaczyńskiego jak go zrozumiesz to nie be
    > dziesz zadawać michnikowych pytań. A mowiąc w skrocie jesteć głąb. Ot co

Jakis slownik potrzebny zeby go zrozumiec?
    Jesli jest ci "dane" go zrozumiec to wspolczuje twojej rodzinie.
  • Gość: gren IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 22:51
    Nie trzeba jedynie posiadać więcej wiedzy niz ty masz i troszeczkę chociaż mysleć.
  • Gość: SKUBANY LIS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.10, 11:22
    Ale wre praca w komitecie wyborczym Kosztownego.
    No i ci spece ,
    tancza na be-ce
  • Gość: KESZUNAJ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.10, 18:37
    A KI M TY MALA GNIDO platforniana JESTES?WIELKI POLITOLOG SIE ZNALAZLZ PASZTETOWEJ WOLI A BYKI DOIC TY OSZOLOMIE .
  • Gość: kluzobus IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 17:35
    Miejsce idealne dla idioty. Pewnie jest tam pelna komuna. Gratuluję.
  • Gość: van-ivan IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 17:21
    to miasto zawsze wyróżniało się czymś głupim, dennym, śmiesznym, no i jeszcze ten kaczyniak.... jedyne miasto, gdzie PIS-dzielce mogą wygrać.... wstyd..... i proszę się nie obrażać o skrót PIS-dzielce, ten skrót powstał od PIS-u i dzielenia Polaków, bo PIS zawsze dzielił Polaków, dzieli, dzielił, aż się sam podzielił
  • Gość: borowy IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 17:36
    Do przodu PIS. Brawo. Glosujemy na Kosztowniaka. Do urn.
  • Gość: gela IP: *.radom.pilicka.pl 18.11.10, 17:36
    czym dennym i smiesznym się wyróżniamy
  • Gość: kibic IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 17:41
    Suski nie rób wiochy z Radomia.Zaproś se swego prezesika wraz z całą sektą do grójca
  • Gość: jonasz IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 18:07
    juz ta bzdurę pisales kto cie nakręca Wikiński czy Kluziński
  • lala1949 18.11.10, 17:44
    nie ma się co wstydzić to p.Kaczyński powinien się wstydzić tak głupio się zachowuje jak patrzę na to zdjęcie to widzę takiego przygłupa
  • Gość: kuku IP: *.21.radom.pilicka.pl 18.11.10, 18:00
    Obciach ten PiS i Radom
  • Gość: maryla IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 18:10
    przenieś sie na iinne forum tam znajdziesz sobie odpowiednie tobir intelektem towarzystwo
  • Gość: KESZUNAJ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.10, 18:52
    TAK NA RADOM MOWILI KOMUCHY I ESBEKI ITY SWINIO JESTES JEDNA Z NICH
  • Gość: KESZUNAJ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.10, 18:58
    ZOBACZYCIE CO TO JEST OBCIACH JUZ WAM platforma SZYKUJE WZROST CEN,PODATKOW I REKORDOWY DLUG PANSTWOWY A JESZCZE WROCI chlebowski ,drzewiecki i misiak ALE BEDZIECIE MIELI MINKI
  • Gość: precz z SLD IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 18:09
    czy jakby byl tak obrażany Kluziński to admin też zostawiłby post tego prymitywnego osobnika?
  • Gość: Radomianin IP: *.radom.pilicka.pl 18.11.10, 19:16
    Czy odpowie ktoś wreszcie czy przodkowie Kluzińskiego mieszkali na Rwańskiej?
    radom.gazeta.pl/radom/1,35218,2720570.html
  • Gość: Ja IP: *.adsl.inetia.pl 18.11.10, 21:11
    Nie wiem gdzie mieszkali przodkowie Kluzińskiego i g.... mnie to interesuje. Sam sobie pogrzeb w majtkach.
  • ikozak82 18.11.10, 19:16
    Gość portalu: van-ivan napisał(a):

> to miasto zawsze wyróżniało się czymś głupim, dennym, śmiesznym, no i jeszcze t
    > en kaczyniak.... jedyne miasto, gdzie PIS-dzielce mogą wygrać.... wstyd..... i
    > proszę się nie obrażać o skrót PIS-dzielce, ten skrót powstał od PIS-u i dziele
    > nia Polaków, bo PIS zawsze dzielił Polaków, dzieli, dzielił, aż się sam podziel
    > ił

Etymologicznie - bardzo poprawnie:)
    Ale dorzucę jeszcze jeden kwiatek.
    Kto im wynajmie salę, załatwi catering, schłodzonego szampana, kanapki z kawiorem, klakierów itd...
    Słyszałem, że już jedna z chińsko-wietnamsko-tajsko-radomskich knajpek pracuje nad nowym daniem "kaczka pieczona po smoleńsku" (można to odgrzewać jeszcze przez 4 lata)
    Jestem przekonany, że spęd odbędzie się w hali MOSiR, na fakturze znajdzie się 10% rzeczywistych kosztów, ale za to firma wskazana przez "sponsor-MOSiR" otrzyma kontrakt na pozamiatanie wyremontowanego za 8 mln parku. W końcu jeśli "remont" parku kosztował/Kosztowniakował 8 mln to przecież pozamiatanie może kosztować/Kosztowniakować 1 mln. No chyba, że kontrakt na remont parku już to obejmował?
    A wracając do tematu to łatwiej rozPiS-dzielić budżet miasta Radom (płacić będą dzieci i wnuki 200 tys. mieszkańców niż budżet Grójca, Pcimia, Wąchocka i Pacanowa razem).
    Poza tym jeśli Radom ma kilkaset mln zadłużenia to te dodatkowe kilka/kilkanaście mln to jest pikuś :):):)
    I tu jest pointa PiSdzielić oznacza takie dzielenie budżetu miasta, żeby i PiS był zadowolony i większość mieszkańców też. Reszta to kwestia propagandy:)
    Kasa misiu, kasa się liczy:)
  • Gość: krauze IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 19:24
    Wiesz chociaż co to jest spęd ? Dla Kaczyńskiego przyjda tlumy. Nie wierzysz ? Masz okazje sie przekonać. To nie Tusk ani Plastuś Napieralski
  • Gość: monia IP: *.cdma.centertel.pl 18.11.10, 21:53
    Jasne,jeśli przyjdą tłumy to po to żeby się pośmiać z Jarusia i reszty pisowskich pajaców.
  • Gość: gren IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 22:20
    to wal tam i sie pośmiej zobaczysz jasność.
  • Gość: monia IP: *.cdma.centertel.pl 19.11.10, 09:21
    jeśli już to mogłabym tam pójśc ( walic to ty możesz nie powiem co i gdzie) ale po co tracic czas, chociaż chciałabym zobaczyc wasze miny po ogłoszeniu pierwszych nieoficjanych wyników.Chyba jednak się skuszę i zabiorę ze sobą aparat fotograficzny abym mogła przez długi czas rozkoszowac się waszą porażką.
  • Gość: oro IP: *.radom.vectranet.pl 19.11.10, 16:51
    No to idż. Dzisiaj wiadomo, ze Kosztowniak wygrywa w I turze. Tylko nie placz.
  • Gość: keszunaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.10, 18:50
    RADOM JEDYNE MIASTO KTORE NIE DALO SIE ZMANIPULOWAC A RESZTA -OWCZY PED
  • Gość: keszunaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.10, 18:45
    najwiekszy wstyd to jest to ze takie robactwo jak ty jeszcze pelza po tym miescie.i przestan mendo myslec bo bedzie cie leb bolal
  • Gość: KESZUNAJ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.10, 18:42
    STRASZNIE MNIE DZIWI ZE TAKIE DEBILE JAK TY ZASMIECAJA TO MIASTO CZYM TA platforma WYPRALA CI TE WIORY WE LBIE ZES TAKI DEBIL?A JAK CI SIE TU NIE PODOBA TO DO IRLANDII tuskowej
  • Gość: :) IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 18:28
    jakby nigdy nic, z pełnym zadowoleniem oraz satysfakcją idę w niedzielę zagłosować na kandydatów pisu
  • Gość: kluzobus IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 18:31
    Brawo to tak jak ja.
  • Gość: dal IP: *.radom.pilicka.pl 18.11.10, 18:44
    JA TEŻ!!!!!!!
  • Gość: as IP: *.vectra.pl / 192.168.15.* 18.11.10, 18:52
    Na rany Chrystusowe, chyba Boga w sercu nie masz...

• krakowiak10 18.11.10, 18:49
    Kaczka tylko dba aby on był silny, w dupie ma Polskę. Spieprzaj dziado! - tak Kaczki Polskę i Polaków traktuję. Ile Polaków zgineło przez tych bracia i ile wyjechało bo mieli dość ich głupot.
  • Gość: krauze IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 19:26
    admin zajmij sie tym osobnikiem albo prokuratura albo won z forum
  • Gość: Wyborca P. IP: *.chello.pl 18.11.10, 19:11
    Juz szukam miejsca gdzie zapasc sie pod ziemie :(
  • Gość: krauze IP: *.radom.vectranet.pl 18.11.10, 19:27
    W Radomiu takiego nie znajdziesz. Jedź za Napieralskim jak Wikiński.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka