Dodaj do ulubionych

Carrefour-kiszenie kapusty trwa chwilę...

26.02.11, 23:41
Dziś przed zamknięciem Carrefour-a pracownica KISIŁA KAPUSTĘ "do" BECZKI.
Dlaczego "do" a nie "w"???

Otóż rozcinała woreczki z kapusta kiszoną (na sztuki) hermetycznie zapakowaną! I wrzucała ją do beczki.

Jak można przypuszczać jej termin przydatności pewnie się skończył.

Mnie zdarzyło się w styczniu kupić kapustę z BECZKI, która po 2 dniach w lodówce miała biały nalot a jej zapach pozostawiał wiele do życzenia.

Dziś wyciągam wniosek, że ta kapusta też była WYWALONA z przeterminowanego woreczka!!!

Sprawdźcie zanim kupicie, bo może być niezły bigos.... z tym, że nie na talerzu, ale w WC:/

Edytor zaawansowany
  • Gość: Iol IP: *.cdma.centertel.pl 26.02.11, 23:59
    W sam raz na zatwardzenie.
  • lew-35 27.02.11, 12:45
    Kiedyś trwało kilka tygodni i ubijana była gołymi " girami " a dzisiaj w XXI wieku niemal kisi się od ręki dodając różne "wynalazki " chemiczne . Gość "Idol "ma rację dobra jest na zatwardzenie i mocne,głośne prukanie .
    --
    <"prawda czy fałsz ? - don't ask,don't tell ! ">
  • nina_1234 28.02.11, 21:40
    a ja tam chodzę jak musze - prawie zawsze nie zgadzają się ceny, każdą rzecz trzeba spr. pod czytnikiem, te ich promocje to pic na wodę - już kilka razy oddawałam coś, bo miało być tanie, a przy kasie okazało się że nie. albo mleko dla dzieci w promocji- pierwszy dzień promocji, mąż pojechał - 1 półka pusta- ta z towarem niby z promocji , a na drugiej stoi mleko w normalnej cenie...takie samo, tyle że parę złotych droższe- już się na to nie nabieram
  • lew-35 28.02.11, 21:45
    Jak ktoś nie wierzy to niech sprawdzi że cena jest inna na ulotce reklamowej ,inna na metce towaru a inna w kasie ,ocip..eć można .
    --
    <"prawda czy fałsz ? - don't ask,don't tell ! ">
  • Gość: handlowiec IP: *.internet.radom.pl 01.03.11, 15:32
    Carrefour to w ogóle jeden wielki burd...l. Pozdrowienia dla wszystkich przedstawicieli handlowych, którzy skakają po regałach szukając swojego towaru, by wyłożyć na półkę. Potem okazuje się, że jest zapakowany z innymi towarami na palecie to jak szukanie igły w stogu siana. Pozdrowienia też dla jednego z kierowników działu, który na moje pytanie gdzie może być towar mojej firmy arogancko odpowiedział "A skąd ja mam wiedzieć, szukaj se pan!"
  • Gość: Anna_PIS IP: *.algo.radman.pl 01.03.11, 20:45
    Prezes PiS był gościem Radia Maryja we wtorek po południu. Prowadzący o. Jacek Cydzik najpierw zagaił go o stan debaty publicznej w kontekście tego, że Mariusz Błaszczak "był zmuszony wyjść ze studia" podczas audycji Moniki Olejnik. Jak pan ocenia stan debaty publicznej - zapytał Kaczyńskiego. W odpowiedzi prezes najpierw pochwalił Radio Maryja za to, że w nim debata nadal jest możliwa i na poziomie, ale to wyjątek i zaatakował: - Poziom jest fatalny, to poziom pyskówki, poziom którego nie jesteśmy w stanie dłużej tolerować. To jest skierowane przeciwko jednej sile, przeciwko Prawu i Sprawiedliwości. To co zrobił przewodniczący Mariusz Błaszczak to był protest przeciwko temu, że pani Olejnik nie pozwala na normalnych zasadach uczestniczyć mu w dyskusji, czyni go ofiarą takiego ataku ze wszystkich stron, przy czym sama w tym ataku uczestniczy. Nawet nie próbuje udawać, że jest dziennikarzem, jest stroną i to stroną, która często wręcz, można powiedzieć, dowodzi tym atakiem - wyjaśnił słuchaczom Radia Maryja Jarosław Kaczyński.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------

RADOM - CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE!!!

PRZYWRÓĆMY WARTOŚĆ TRZEM SŁOWOM PRAWDZIWEGO POLAKA: BÓG, HONOR i OJCZYZNA!!!
  • hutchence 01.03.11, 20:56
    Świetne. I tak właśnie moi mili działa kapusta z Carrefour,a. I na prezesa i na Annę_PIS.
  • Gość: ali IP: *.adsl.inetia.pl 01.03.11, 21:04
    robią jeszcze jeden numer marketingowy :
    w ulotce piszą że jest promocja przykładowo na mięso 9,- kilogram, jedziesz kawał drogi a tu niespodzianka, mięsa nie ma albo będzie za 2 dni albo się skończyło, już 3 razy tak było, kto to sprawdzi, a finał tego - jak już jechałeś taki kawał drogi z drugiego końca miasta to juz coś kupisz.
    tak to działa.
    pozdrawiam czytających gazetki reklamowe.
  • Gość: Anna_PIS IP: *.algo.radman.pl 01.03.11, 21:09
    Właśnie o tym pisałam.
    Prezes PiS był gościem Radia Maryja we wtorek po południu. Prowadzący o. Jacek Cydzik najpierw zagaił go o stan debaty publicznej w kontekście tego, że Mariusz Błaszczak "był zmuszony wyjść ze studia" podczas audycji Moniki Olejnik. Jak pan ocenia stan debaty publicznej - zapytał Kaczyńskiego. W odpowiedzi prezes najpierw pochwalił Radio Maryja za to, że w nim debata nadal jest możliwa i na poziomie, ale to wyjątek i zaatakował: - Poziom jest fatalny, to poziom pyskówki, poziom którego nie jesteśmy w stanie dłużej tolerować. To jest skierowane przeciwko jednej sile, przeciwko Prawu i Sprawiedliwości. To co zrobił przewodniczący Mariusz Błaszczak to był protest przeciwko temu, że pani Olejnik nie pozwala na normalnych zasadach uczestniczyć mu w dyskusji, czyni go ofiarą takiego ataku ze wszystkich stron, przy czym sama w tym ataku uczestniczy. Nawet nie próbuje udawać, że jest dziennikarzem, jest stroną i to stroną, która często wręcz, można powiedzieć, dowodzi tym atakiem - wyjaśnił słuchaczom Radia Maryja Jarosław Kaczyński.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------

RADOM - CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE!!!

PRZYWRÓĆMY WARTOŚĆ TRZEM SŁOWOM PRAWDZIWEGO POLAKA: BÓG, HONOR i OJCZYZNA!!!
  • beata_ogien 01.03.11, 21:35
    Hha hah ha Ania jak zwykle ...z właściwej beczki
  • Gość: Kucharka IP: *.algo.radman.pl 09.04.11, 17:40
    A nadaje się ta kapusta na bigos?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka