Dodaj do ulubionych

Kibice zobaczą mecz między Radomiakiem a Bronią

20.05.11, 20:15
Kosztowniak ignoruje decyzje demokratycznej władzy. Pewnie ma odgórne zalecenie od jarkacza, żeby włazić kibicom w d... - w końcu stadionowi bandyci to potencjalny przyszły elektorat pisdecji. Miejmy nadzieję, że jedyny.

A o agresji kiboli dużo powiedzą antyrządowe transparenty i przyśpiewki, których zapewne nie zabraknie na meczu.

.............................................................
Co łączy rozbiory, wojny światowe, stalinizm, konkordat i wybór Kaczyńskich na premiera/prezydenta RP? Wszystkie te wydarzenia są formą okupacji narodu polskiego przez żądnych władzy zwyrodnialców.
Edytor zaawansowany
 • Gość: Grzegorz IP: *.137.udn.pl 20.05.11, 20:34
  Kibice Radomiaka dziękuja Panu Prezydentowi Kosztowniakowi. A swoja droga to tutaj wojewoda był niepotrzebny? No ale Kosztowniak to nie buffetowa Gronkiewicz. A ty koleś podpisujacy sie obywatel siedż cicho. Pojęcia nie masz co piszesz dla ciebie demokracvja jest na Białorusi
 • obywatel_nienumerowanej_rp 20.05.11, 23:20
  > Gość portalu: Grzegorz napisał(a):
  >
  > A ty koleś podpisujacy sie obywatel siedż cicho. Pojęcia nie masz co piszesz d
  > la ciebie demokracvja jest na Białorusi

  Z dwojga złego lepsza "demokracja" białoruska niż kibolsko-faszystowska piss-u.

  Mam siedzieć cicho, żeby nikt się nie dowiedział, że to polityczna decyzja Kosztowniaka?
  ZTCW, to kibic z niego jak z koziej dupy trąbka. Jakbyś zapytał, jakie drużyny są w Radomiu, to pewnie nawet jednej by nie wymienił.


  .............................................................
  Co łączy rozbiory, wojny światowe, stalinizm, konkordat i wybór Kaczyńskich na premiera/prezydenta RP? Wszystkie te wydarzenia są formą okupacji narodu polskiego przez żądnych władzy zwyrodnialców.
 • Gość: grzegorz IP: *.137.udn.pl 21.05.11, 09:57
  ABW jest wykorzystywana nie do ścigania przestępców i korupcji, "ale przeciwników politycznych premiera Donalda Tuska i prezydenta Bronisława Komorowskiego"
  Cos na ten temat napisz.
 • Gość: jkzdgm IP: *.radom.vectranet.pl 20.05.11, 21:16
  Brawo Kosztowniak! Za to ze nie ugiales sie machinie propagandowej PO. Policja bije kibicow, zabiera im flagi z niePOchlebnymi wpisami na Tuska, a ABW atakuje internautow i robi im naoty w domach za niePOchlebne wpisy na Bul Commorwskiego a medialne manipulacyjne prorzadowe scierwa milcza. Demokacjo gdzie ty?
 • patriot.wr 20.05.11, 21:26
  BRAWO Panie Prezydencie Kosztowniak! Wszyscy Radomscy Kibice są z Panem!
 • zjemwaswszystkich 21.05.11, 10:45
  Ależ poparcie, wszyscy kibice z Kosztowniakiem... Niech wam może jakiś stadionik wybuduje jeszcze. A normalni ludzie będą wyjeżdżać z Radomia, tak jak do tej pory.
 • Gość: cieńpajaca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.11, 21:49
  KOSZTOWNIAK NA USTAWKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A JEJA JEJA GO!!!!!!!!!
 • Gość: zagadka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.11, 21:58
  Dla jasności Miły Panie Prezydencie.
  Radomiak czy Broń?
  Co jest Szlachetnemu Sercu bliższe?
  Tak spontanicznie proszę odpowiedzieć, nie czekać na prikaz z "góry" ?:D
 • patriot.wr 20.05.11, 22:44
  Nie zastanawiaj się, tylko poprzyj decyzję Prezydenta jako RADOMIANIN!
 • bart1232 20.05.11, 22:44
  Tylko po co ?
 • Gość: gela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.11, 00:18
  od czasu wpadki ze szkołami kolejna rozsądna decyzja naszych radnych stała się faktem,
  czyżby zbliżały się lata prosperity dla Radomia,
  szkoda że jeszcze wiele osób wierzy w te banialuki, że cała ta heca z zamykaniem stadionów to walka z chuliganami, życie pokazuje że trybuny są teraz bezpieczniejsze
  niż ogródek Prezydenta,
  naprawdę mamy ciekawe czasy, jak pamiętamy z niebyt odległej przeszłości
  nocne kopanie staruszek na krakowskim to był happening młodzieży z wielkiego miasta,
  natomiast z bezdomnego którego ktoś aresztował przed laty za wyzywanie Kaczora zrobiono gwiazdę mediów, wykorzystał swoje pięć minut, wysmarował łepetynę na blond i żalił się Lisom itp

  wiadomosci.onet.pl/kiosk/kraj/kaczynski-kontra-bezdomny,1,3332584,wiadomosc.html
  w chwili obecnej transparenty krytyczne wobec rządu na stadionach to bandytyzm,

  ku pokrzepieniu serc zamieszczam link do niezapomnianych natchnionych wypowiedzi
  naszego Prezesa................... Rady Ministrów

  www.youtube.com/watch?v=qhsptzbjHiE
 • ulanzalasem 21.05.11, 01:30
  obywatel_nienumerowanej_rp napisał:
  > Kosztowniak ignoruje decyzje demokratycznej władzy. Pewnie ma odgórne zalecenie od jarkacza, żeby włazić kibicom w d... - w końcu stadionowi bandyci to potencjalny przyszły elektorat pisdecji. Miejmy nadzieję, że jedyny.


  Jak śmiał! Przecież demokratyczna władza nakazała niczym PZPR całej Polsce jednakowo myśleć :D
  A od kogo mają odgórne zalecenie wojewodowie jak nie od wodza Tuska? A kto stanowi elektorat PO - ludzie o inteligencji przygłupiego gimnazjalisty cieszącego się z każdego debilnego filmiki pt: "PiS to kicz..." ? Tak można się licytować i do niczego to nie prowadzi.

  A o agresji kiboli dużo powiedzą antyrządowe transparenty i przyśpiewki, których zapewne nie zabraknie na meczu.

  A to Tusk już zabronił wyrażania swojego krytycznego zdania ? Nawet kolejny ulubieniec PO (po Arłukowiczu) Kalisz przyznał, że Policja nie miała prawa spisywać/zamykać protestujących z antyrządowymi hasłami.
  Rozumiem, że ty masz portret Tuska, nad łóżkiem czy na szafce? :>

  obywatel_nienumerowanej_rp napisał:
  > > Gość portalu: Grzegorz napisał(a): > >
  Mam siedzieć cicho, żeby nikt się nie dowiedział, że to polityczna decyzja Kosztowniaka? ZTCW, to kibic z niego jak z koziej dupy trąbka. Jakbyś zapytał, jakie drużyny są w Radomiu, to pewnie nawet jednej by nie wymienił.


  Za to Tusk wg niektórych sam kiedyś bawił się jak dzisiejsi kibole ;)


 • Gość: Real IP: *.radom.vectranet.pl 21.05.11, 09:54
  Osoba która pisała artykuł nie ma żadnego pojęcia o rozgrywkach piłkarskich w Polsce. Mecz jest rozgrywany między Bronią Radom a Radomiakiem Radom. Podawanie informacji że między Radomiakiem a Bronią jest nieprawdą i miesza ludziom w głowach. Teraz każdy wychwala Andrzeja Kosztowniaka a kilka tygodniu temu 90% z was wieszało psy na nim za honorowe obywatelstwo. Pozdrowienia dla Kiiców.
 • Gość: fan IP: *.hostnoc.net 21.05.11, 11:03
  Głównym motywem działania "AntyKomora" było pokazanie tej "drugiej stronie" jej własnych "metod postępowania", które polegały głównie na ciagłym wyśmiewaniu ich "przeciwników" politycznych a także wyolbrzymianiu pewnych, nic nie znaczących lub nawet błahych kwestii - mam tu na myśli stałe i perfidne działania mające na celu ośmieszenie osoby ś.p. Lecha Kaczyńskiego oraz jego brata Pana Jarosława Kaczyńskiego - wulgarne "photoshopy" i głupkowate gry a także inne materiały godne pożałowania. Przykładów zachowań urągających ludzkiej godności jest cała masa, wystarczy zapytać o to "Wujka Google". Szkoda, że osoby odpowiedzialne za powyższe nie zostały, jak ja, pociągnięte do odpowiedzialności karnej - czyli krótko mówiąc - bezkarnie obrażały (w moim subiektywnym odczyciu) ś.p Lecha Kaczyńskiego oraz jego brata a także osoby, które identyfikowały się z ich poglądami i przekonaniami łamiąc tym samym prawo, którego dziś tak zaciekle bronią - chodzi głównie o komentowanie i przedstawianie poczynań obecnej głowy państwa - w ich mniemaniu, nie było niczego złego w obrażaniu braci Kaczyńskich oraz "ich" elektoratu natomiast w przypadku gdy punktuje się ich "idoli" - podnoszą wielkie larum - to trochę tak, jak w powieści Sienkiewicza, "W pustyni i w puszczy" i z jedną z jej postaci - Kalego, który zwykł mawiać: "Jak Kali ukraść krowę, to dobrze ale jak Kalemu ktoś ukraść - to źle".

  AntyKomor.pl był serwisem czysto satyrycznym, który bezpośrednio odnosił się do rzeczywistości - czasem lekko przejaskrawionej - ale przecież taka jest istota satyry politycznej, którą się posługiwałem. Nie od dziś wiadomo, że taka forma ironizowania wywołuje ostre animozje i kontrowersje -niejednokrotnie dochodzi do protestów, skarg, not dyplomatycznych, itd. "Celem" wszystkich satyryków politycznych jest ośmieszanie a nie ulepszanie rzeczywistości. Satyra polityczna ma zmuszać do przemyśleń, pobudzać do śmiechu lub zadumy. Serwis AntyKomor.pl był swego rodzaju karykaturą a ta nie zawsze jest wiernym odzwierciedleniem rzeczywistości, która nas otacza, ponieważ koncetruje się na brakach i mankamentach opisywanej postaci. Satyra to krytyka tego, co ja uznałem za złe, naganne lub żałosne i uważam, że miałem do tego pełne, nieskrępowane prawo. Na łamach AntyKomor.pl nigdy nie namawiałem do nienawiści na tle poglądowym a także do innych złych uczynków czy też zachowań, nigdy też nie znieważałem obecnego Prezydenta Polski w sposób, który urągałby wszelkim normom. Na całym świecie głowy państw muszą liczyć się z tym, że znajdzie się ktoś, komu ich działania nie będą się podobały i które to osoby, będą miały ochotę, publicznie wyrazić swoje niezadowolenie lub niesmak - z różnym skutkiem - raz jest to niezadowolenie wyrażone stroną taką jak AntyKomor.pl, która bardzo delikatnie i w miarę subtelnie punktowała swój obiekt zainteresowań a raz żałosnym bełkotem i perfidną głupotą w formie obleśnych i wulgarnych komentarzy, zdjęć, filmów pod adresem elektoratu i przywodców Prawa i Sprawiedliwości.

 • Gość: kibol IP: *.radom.vectranet.pl 22.05.11, 11:00
  Kibice Radomiaka mają wyj.....e na te deRRby.
  Pozostajemy w bojkocie, dopingujemy na Jordana !!!!
  Niech nikt się nie wyłamuje i nie nabija kasy piechowiczowi i kalinkowskiemu. Za całokształt.

  BOJKOT !!!!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka