Dodaj do ulubionych

Aplisens inwestuje w Radomiu

15.11.11, 19:50
Świetna wiadomość, że wreszcie znalezli się ludzie przychylni Radomiowi, i tu chcą budować firmy. Oby więcej firm budowało się w Radomiu, bo Radom ma duze perpektywy, potencjał ludzki!
--
Niewiedza rodzi zło, zło tworzy piekło ...
Edytor zaawansowany
  • Gość: zez IP: *.free.aero2.net.pl 15.11.11, 21:03
    Od lat istnieje w Radomiu RADWAG produkująca precyzyjne doskonałe wagi-to dopiero siła w precyzji. Podajcie dalsze przykłady.
  • Gość: antypis IP: *.radom.vectranet.pl 16.11.11, 04:56
    od lat w Radomiu mamy urzad miejski precyzyjnie zatrudniajacy swoich kolesi
  • Gość: WR IP: *.radom.vectranet.pl 15.11.11, 21:46
    Radom to ma na pewno duże perspektywy ale przy takim potencjale ludzkim jak ty to gó..o z tego będzie .
  • Gość: zig IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.11, 08:57
    Siła w precyzji - świetny pomysł na promocję miasta przynosi już efekty! Brawo dla pomysłodawców!
  • Gość: Liczyrzepa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.11.11, 11:06
    Jaka precyzja????? Działka w mieście po 40 zł za m ????? Toż to gratka a nie precyzja.
  • Gość: 123 IP: *.adsl.inetia.pl 16.11.11, 13:40
    1 firma z dużą inwestycją = o tak, efekt medialny jest, 100 miejsc pracy jest, z nimi współpracuje miasto
    30 firm z mniejszymi inwestycjami = tutaj już rzuca się kłody pod nogi, bo co kogo interesuje 10 firm po 10 miejsc pracy każda? Niech sobie sami radzą
    Na każdego 1 inwestora w Radomiu z 100 miejscami pracy powstaje w innych miastach min. 30 firm po 10 miejsc pracy... Prosta matematyka, co "precyzyjniej" się opłaca i skąd bierze się radomskie bezrobocie.

Bez wspierania małych kilkuosobowych firm z drobnymi inwestycjami daleko to miasto nie zajedzie.
  • mlodyradomianin 16.11.11, 14:16
    W Radomiu jest najwieksze bezrobocie w Polsce - 20.7 % - 19 tys. osób ( stan na wrzesien 2011r. ) i nagle ma powstac zakład na 100 miejsc. pracy.W żadnym miescie w Polsce któe ma ponad 100 tys. mieszkańców nie ma takiego bezrobocia jak w Radomiu.Dobrze ze powstanie ale ja sie pytam czemu tylko na 100 a nie np. na 1000 miejsc pracy?Radom potrzebuje miejsc pracy jak kania dzdzu.Od lat nikt w Radomiu nie walczy z bezrobociem nikogo ten problem w Radomiu nie interesuje.Radomian karze sie albo wyjezdzac z Radomia za praca albo codziennie dojezdzac do warszawy.
    Kazde miejsce pracy w Radomiu jest na wage złota.Dodajmy do tego tez fakt ze mamy bardzo zadłużone miasto na 340 mln złotych.
  • Gość: senior79 IP: *.radom.vectranet.pl 16.11.11, 18:16
    Dowiedz się kto do takiego stanu rzeczy doprowadził bo ja to wiem i się nie dziwię .Zastanów się też czy w PRL było takie bezrobocie i czy w ogóle było .Zlikwidowano dziesiątki zakładów w Radomiu a w raz nimi miejsca pracy dla tysięcy ludności.Gdzie sa ci co trzymali w górze rękę z palcami "V" no gdzie są ci działacze z Solidarności tak " walczący o robotników i ich prawa" ?.Radom jest jednym z pionków które posłużyły do gry o władzę .Kiedyś narzekano :"Baranku Boży co plenum to gorzej '' a dzisiaj co dzień to gorzej "".Ciekawi mnie jedno ,jaka niespodziankę odpali nam nasz nowo powstały Rząd za kilka dni ??w dziedzinie naszego życia codziennego które dla większości staje się koszmarem .
  • Gość: m2m IP: *.play-internet.pl 16.11.11, 21:22
    Młody radomianin pisze o tym, że nie ma kto intersować się bezrobociem. Wszak szewc bez butów chodzi, mówi stare przysłowie. A skąd jak nie z urzędu pracy wywodzi się prezydent i paru innych. Dla nich problemy bezrobocia to przeszłość, chyba nie mile wspominana.
    Co do 100 miejsc pracy to najpierw muszą powstać, a dopiero potem można o tym mówić. Skoro projektu fabryki jeszcze nie ma, to o czym tu wogóle mowa.
    Chyba, że nowo mowa, mowa trawa
  • Gość: 123 IP: *.adsl.inetia.pl 17.11.11, 18:05
    chcesz 1000 miejsc pracy? no problemo! Wystarczy aby miasto zainteresowało się powiedzmy 200 firmami w mieście, których usługi można "eksportować" na zewnątrz miasta (produkcja, IT, usługi oparte o wiedzę itp). Zainteresowało, tj. wspomogło w promocji, wydało referencje (po weryfikacji firmy), stworzyło markę miasta którą firmy mogą wykorzystywać w swojej promocji, a tym samym miasta. Niech takie działania spowodują wzrost zatrudnienia po 5 osób extra w każdej firmie (handlowcy chociażby oraz specjaliści w produkcji/usługach etc).
    200x5 = 1000 miejsc pracy + promocja miasta siłami tych firm przez lata ZA DARMO!
  • Gość: oli IP: *.radom.vectranet.pl 17.11.11, 18:17
    DARMO to możesz dostać w dziób.
  • Gość: asa IP: *.radom.vectranet.pl 16.11.11, 17:17
    ciekawe ilu ciotków pociotków urzędasów zatrudnią...
  • Gość: oli IP: *.radom.vectranet.pl 16.11.11, 21:58
    Obiecanki cacanki a głupiemu radość
  • dawasniecki 18.08.19, 12:31
    Wszystkim ,którzy chcą pracować w Aplisens w Radomiu powiem tak.. W życiu sie nie spotkałem z taką ludzką zawiścią i złożyczeniem ! Pracownik pracownikowi wilkiem.W wielu miejscach pracowałem i z nie jednego pieca chleb jadłem.Takiego Ku..estwa jak tam jeszcze nie widziałem.Krnąbrne złośliwe szuje! Takie pracownicze piekło jeśli chodzi o podejście samych pracowników do siebie.Oczywiście nie wszyscy ale zdecydowana większość to takie ludzkie ku..rwy.Co odbija sie na atmosferze w firmie i to znacznie. Poza tym juz na samym wejściu główny szef podsyca to wszystko słowami ,,gdyby widział Pan Pani jakieś nie prawidłowości prosze mi dyskretnie donosić,, ;] Jeszcze to jestem w stanie zrozumieć ,że szef chce wszystko wiedzieć.To to co dzieje sie w relacjach pracowniczych to poprostu szok i dno ludzkiego zachowania.
  • dawasniecki 18.08.19, 13:05
    ..aha ! Zapomniałem dodać ,że płaca to gorzej niż śmiech na sali.A praca na 3 zmiany w duchocie jak ich mało.Stoisz przy tych mazakach bądz innych dość skomplikowanych urządzeniach ,których działania nie zrozumiesz dokładnie w 3 miesiące .Chyba ,że już miałeś /łaś z nimi wcześniej doczynienia.Prawie wszyscy patrzą tylko gdzie cie pod..je.bać.Podrzucają ci brzydkie świnie i donoszą do szefów gdy ty jesteś Bogu ducha winien.Starasz sie jak możesz a za to tylko nienawiść i złość cie czeka.Wiele tych ludzkich ku.rew jest .Ale chyba naj gorsza jest taka jedna ok 50lat mała rozwrzeszczana,wredna do granic możliwości kobieta.Głupia jak but przy tym prymityw taki ,że brak słów.Krótko obciąta wsza. G.ówno umie i sie zna ale do ku.restwa pierwsza.Jej majstrem na zmianie jest taki chłopek ulegliwy i owinięty prze nią wokolo palca.Dureń robi jak pies co ona mu powie i wszyscy sie z tego śmieją.Jego nazwisko zaczyna litera W.A tej małej wszy już nie pamiętam ale na prawde totalny ku.r.wiszon.
  • dawasniecki 18.08.19, 13:18
    P.S To nie tylko moja opinia !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka