poradnia dla osob z autyzme...

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • jestem matka dziecka a autyzmem i chodze do tej poradni z dzieckiem na terapie.
    przeczytalam wlasnie artykul na forum dot oddzialu psychiatrycznego w krychnowicach i widze ze w tym szpitalu kuleje nie tylko ten oddzial. przeciez por dla osob z autyzmem tez nalezy do tego szpitala i tez jest w niej mase niedociagniec.

sama poradnia jest ladna, dosc dobrze wyposazona, ale co z tego skoro pracuje w niej raptem 5 osob na krzyz??? przy takim bezrobociu brak tam ludzi do pracy, co chwila ktos stamtad (z personelu ) ucieka. rozmawialam z jednym z pracownikow-w tej chwili juz tez nie pracuje-skarzyl sie na straszne warunki socjalno-bytowe, jak i na samego dyr szpitala w krychnowicach.
    jai w ogole byl sens otwierac taka poradnie, skoro dostac sie tam na jakiekolwiek zajecia graniczy wprost z cudem? ponadto pani ktorej nie chce nazwiska tu wymieniac (a rodzice zapewne beda wiedzialy o kim pisze) uwaza sie tam do tego stopnia za wszechmocna, ze terpaeuta nie moze nawet bez uzgodnienia z nia umowic sie z rodzicem na dogodna godzine (w swoich godz pracy). sa tez bardzo faworyzowane mniejsze dzieci -do ok 5 roku zycia. a co ze starszymi, np 8-10 latkami albo starszymi? czy te starsze sa juz z gory skazane na porazke? to moze niech wyzej wymieniona pani powiesi na drzwiach wejsciowych karteczke, ze poradnia tylko dla dzieci do lat 5!
    paranoja jest tez to, ze lekarz psychiatra jest tylko 2razy/tydz po 2 godz, przy czym czesto jest na dlugich zwolnieniach. wtedy dzieci sa bez opieki. byl drugi lekarz, ale chyba "gora" uznala ze to za duzo i juz go nie ma.
    nie ma tam nawet psychologa-to zenada!!!
    wiec sumujac mysle ze trzebaby wymienic przede wszystkim dyrektora szpitala, a pozniej powoli brac sie za co wiekszych obibokow, bo tak to tyllko cierpia na tym pacjenci.
    poza tym jestem ciekawa spostrzezen innych rodzicow nt tej poradni.
    • IP: *.radom.vectranet.pl

Gość: gloria1234 26.03.12, 19:22 Odpowiedz
      Zgadzam się z twoim zdaniem
      • 28.03.12, 10:26 Odpowiedz
        A żeby było jeszcze ciekawiej to na dzień dzisiejszy tylko jeden z przyjmujących tam psychiatrów ma specjalizację "psychiatry dziecięcego" i przyjmuje aż dwie osoby tygodniowo.... Terapię dla dzieci z autyzmem prowadzi Stowarzyszenie "KARUZELA" - Radom ul. Generała Fieldorfa 5 (dawna Mechaniczna).
        www.karuzela.org
        --

... na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż czasami ciężko ich wyprzedzić.
        • 28.03.12, 13:01 Odpowiedz
          juz myslalam ze ja mam tylko negatywne odczucia w stosunku do tej poradni.

a gwoli sprostowania-tam przyjmuje tylko i wylacznie 1 psychiatra (dr szczecinska). dr jandula juz tam daaawno nie przyjmuje. mysle ze te dwie osoby tyg to taka srednia, bo lekarz wiecej nie ma niz jest:)
          a czy ta terapia w stowarzyszeniu jest platna?

Gość: gloria1234 01.04.12, 11:54 Odpowiedz
          "karuzela" nie ma specjalistów odpowiednich dla dzieci autystycznych, oni specjalizują się w ADHD. Poza tym zajmują się jeszcze wieloma innymi schorzeniami a wiadomo jak zajmują się wszystkim tzn. niczym tak naprawde dobrze. A z tego co ja wiem to Reja nie ma psychologa nawet a to jest już granda
          • 01.04.12, 12:20 Odpowiedz
            aha, czyli lipa...juz mam dosc pseudospecjalistow i wywalania pieniedzy w bloto.

a co do psychologa na reja to wlasnie wspomnialam o tym w pierwszym poscie. jest szansa (i to duza) to zmienic, tyle ze trzeba by zebrac troche podpisow i isc w kilka osob do dyr szpitala

Gość: gloria1234 01.04.12, 12:32 Odpowiedz
              Myślę,że w poniedziałek będzie okazja by powiedzieć p.dyrektorowi parę słów gorzkiej prawdy,bo będzie w poradni z wizytą z okazji "Dnia Autyzmu" może powinniśmy się pojawić tam w jak największym gronie i uświadomić go, co się dzieje w poradni.
              • 01.04.12, 13:45 Odpowiedz
                masz na mysli godz 13?
                bardzo zaluje, ale nie bede mogla przyjsc, bo mam wizyte iu lekarza-o 13.40,a chcialam tez pojsc na ten dzien:(. ale jak najbardziej jestem chetna do zlozenia wizyty u pana dyrektora w dogodnym dla kilku osob terminie.

Gość: Sylwia Waśkiewicz 14.08.12, 16:09 Odpowiedz
            Gloria1234
            Może nigdy nie bylaś w Karuzeli? Zapraszam
            Mamy wspanialych specjalistów i zapewniam Cię, że specjalizujemy się w pomocy dzieciom i rodzicom i robimy to bardzo dobrze. Nie zajmujemy sie jedynie ADHD.
            My mamy psychologa - śmiesz twierdzić,że Pani Bromowicz nie jest świetnym specjalistą?
            Pan Nowak, najlepiej wykwalifikowany terapeuta SI - to nie specjalista?
            Logopeta czy pedagog pracujaca wiele lat w szkole specjalnej ze świetnym podejsciem do dzieci to nie specjalista?
            Poza tym pracują u nas Panie z Reja - myslisz ze na Reja pracuja lepiej?

Nasza oferta jest coraz szersza i ciekawsza.
            Prowadzimy darmowe zajęcia dla malych dzieci.
            Zapraszam na stronę www.karuzela.org
            Niedowiarków zapraszam do rozmowy - na stronie telefon do mnie
            • IP: *.giga-komputer.pl

Gość: aneta 21.08.12, 08:52 Odpowiedz
              pani bromowicz swietnym specjalista??? od kiedy? a pan nowak to gdyby byl taki rewelacyjny, to bylby chyba bardziej znany. bo poki co najbardziej znana jest inna osoba w radomiu.

a przy okazji-niezla reklama dla karuzeli:)

Gość: mama 20.03.14, 20:48 Odpowiedz
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • 06.04.14, 09:37 Odpowiedz
                W innym miejscu pisała Pani, że tyko blisko pracuje i wszystko widzi. Skoro jednak to córka chodzi do nas, to pewnie Pani wie, że placówka posiada monitoring. Zapraszam do mnie - sprawdzimy nagrania.
                Sylwia Waśkiewicz
                P.S Zachowałam screen -y Pani wpisów, także te z konta AnnaK na facebook –u.

Gość: waszesumienie 02.04.12, 21:07 Odpowiedz
      ŻENADA!!!! W poradni było zaledwie 10-ciu rodziców na uroczystości. Czego wy chcecie skoro macie w dupie co i kto za was decyduje!!!! Nie macie prawa wysuwać żądań skoro nie potraficie odpowiedzialnie reprezentować swoich dzieci. Jesteście żałośni.
      • 03.04.12, 08:16 Odpowiedz
        wiesz co? to ty jestes zalosny z tym twoim wpisem! my jako rodzice nie powinnismy takich rzeczy zalatwiac-ktore sa oczywiste. od kiedy to rodzice decyduja kto ma pracowac w poradniach???
        mam wrazenie, ze tego posta napisal ktos z "gory". bo zaden rodzic by tak napewno nie napisal!

Gość: waszesumienie 03.04.12, 08:45 Odpowiedz
          I tu się mylisz! jestem rodzicem i wiem,że takie labidzenie i ukrywanie się na forach w internecie to pospolite tchórzostwo!!!!!!!!!! Wiem też (od rodziców z innych miast) że to rodzice mają najwięcej do gadanie jeśli chodzi o takie placówki przecież tam leczy się wasze dzieci, ty uważsz ,że bierna postawa jest prawidłowa!!!????? i tu też się mylisz! A gdyby taki terapeuta zaczął molestować twoje dziecko to też powiedziałabyś że nie masz na to wpływu!? zastanów się kobieto czy problemem nie jesteś ty i twoja postawa a nie jakiś tam zespół terapeutów.
          P.S. Ta twoja wypowiedz wg. mnie świadczy o tym,że nie chcesz wziąć odpowiedzialności za swoje dziecko tylko zwalasz ten obowiązek na innych a tu dorosłość się kłania. Pozdrawiam.
          • 03.04.12, 08:48 Odpowiedz
            a pisz sobie czlowieku co chcesz, ja i tak wiem swoje. a kto sie tu skrywa? napewno nie ja, bo ja chociaz jestem zalogowana, a ty piszesz jak tajniak.

a skoro sie leczy "wasze" dzieci, czyli twoje nie-to potwierdza moje podejrzenia, ze nie jestes z naszego kregu.
            • 03.04.12, 09:38 Odpowiedz
              Witam, zdanie o poradni na ul Reja mam nie najlepsze, chociaż terapeutki z którymi syn ma do czynienia są super. Denerwująca jest Pani wyżej opisana jako wszechmocna pod wieloma względami. Przede wszystkim jest tam za mało kadry. A co do wczorajszej imprezy byłam strasznie zarzenowana tak małą ilością rodziców. Ludziom trzeba pokazać, że jesteśmy, że nas jest dużo tych którzy borykamy się na co dzień z problemem autyzmu. Powiem szczerze wkurzają mnie ludzie którzy się chowają z dziećmi autystycznymi udają, że są nie zaburzone i nie wychodzą z nimi nigdzie by nikt się nie dowiedział (niestety znam sporo takich rodziców). Wracając do wczorajszej imprezy nie uważam, że obecność rodziców ma wpływu na bezpośrednie na decyzje dyrektora odnośnie poradni, ale ilość osób tam obecnych daje podstawę do myślenia, że rodzice mają to wszystko w d.....e. Jak chcecie, że by świat wiedział o autyzmie skoro nie angażujecie się w takie akcje.
              A co do "Karuzeli" mają naprawdę dobrych terapeutów specjalizujących się w autyzmie. Przychodzi tam naprawdę dużo rodziców z dziećmi ze spektrum są naprawdę zadowoleni.

Gość: waszesumienie 03.04.12, 11:30 Odpowiedz
              Do pani pieniaczki "pocahontas" ja w odróżnieniu do ciebie byłem na uroczystości i mam dziecko autystyczne ale dorosłe i z pewnością moje doświadczenie jest bogatsze od twojego.
              Proponuję ci zmienić podejście z roszczeniowego na czynny aktywny w realu.
              • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: ola 08.04.12, 16:11 Odpowiedz
                a ta pani psychiatra EWA Szczecińska pracuje w poradni dla dzieci z ałtyzmem w radomiu na ul reja 30 w radomiu ta pani psychiatra dla dzieci z ałtyzmem jest bardzo dobra i ma podejsie do dzieci pani ewa szczecińska tel 6091822

Gość: ewa 08.04.12, 16:13 Odpowiedz
                  a ta pani psychiatra EWA Szczecińska pracuje w poradni dla dzieci z ałtyzmem w radomiu na ul reja 30 w radomiu ta pani psychiatra dla dzieci z ałtyzmem jest bardzo dobra i ma podejsie do dzieci pani ewa szczecińska tel 609182292
                  • IP: *.algo.radman.pl

Gość: Gelerth 08.04.12, 21:53 Odpowiedz
                    Gość portalu: ewa napisał(a):
                    > a ta pani psychiatra EWA Szczecińska pracuje w poradni dla dzieci z ałtyzmem w
                    > radomiu na ul reja 30 w radomiu ta pani psychiatra dla dzieci z ałtyzmem jest b
                    > ardzo dobra i ma podejsie do dzieci pani ewa szczecińska tel 609182292

To w końcu piszesz jako ewa czy jako ola? Chcesz komuś robić reklamę to najpierw naucz się poprawnie pisać...

Gość: emila 08.04.12, 17:06 Odpowiedz
                Witam. Studentka logopedii szuka pracy. Tel. 501 930 405

Gość: monia 09.04.12, 10:55 Odpowiedz
                  a moze tez jako emilia?:)
                  hmmm,nie powierzylabym mojego dziecka logopedce o trzech twarzach...

Gość: Matylda 15.06.12, 20:33 Odpowiedz
                    POMOCY!
                    Jestem mamą Kubusia (3.5 r) chorego na autyzm. Mam diagnozę od miesiąca postawioną w Synapsis. W Fundacji powiedzieli mi, że skoro mieszkam niedaleko Radomia to najlepiej zapisać się do Paradni dla dzieci na Reja. Chciałabym jak najszybciej rozpocząć terapię, aby jak najwięcej pomóc mojemu synkowi. Jak mogę zapisać się na terapię do Poradni. Jest to w ogóle możliwe skoro nie robiłam tam diagnozy? Orientujecie się jakie są kryteria zapisu dzieci na poszczególne terapie? Kto o tym decyduje, czy trzeba długo czekać? Kogo polecacie z terapeutów?

Zdesperowana M.

Gość: aneta 16.06.12, 10:43 Odpowiedz
                      a nie lepiej zapisac na wczesne wspomaganie?
                      a co do form zapisu, to przeciez mozna zadzw tam i wszystko powiedza. terapeutow sie nie wybiera, tylko ma sie z "przydzialu".

Gość: stowarzyszenie Kar 07.07.13, 20:34 Odpowiedz
                      Wiadomość dla szukających pomocy w terapii i edukacji dziecka u którego zdiagnozowano autyzm lub zespół aspergera
                      w Radomiu pomocą dla dzieci z asd zajmuje się nasze stowarzyszenie, prowadzimy dwie placówki przedszkolne gdzie dzieci z autyzmem mają zapewnioną darmową opiekę i terapie , a w poradni specjalistycznej prowadzimy wczesne wspomaganie rozwoju . Dodatkowo od lipca można zdiagnozować w poradni dziecko pod kątem autyzmu, adhd
                      Informacje można uzyskać pod numerem tel 600-774-847 lub na stronie stowarzyszenia
                      kontakt e-mail stowarzyszenie@karuzela.org

Gość: Kasia 08.07.13, 19:11 Odpowiedz
                      Witam
                      W Radomiu zgłoś się do poradni prowadzonej przez Stowarzyszenie Karuzela tam uzyskasz bezpłatną pomoc w formie zajęć w ramach WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU i dodatkowo stowarzyszenie prowadzi bezpłatny dla dzieci z orzeczeniem punkt przedszkolny :Wesoła Karuzela" gdzie dzieci oprócz realizacji obowiązkowej podstawy programowej mają zapewnione w ramach przedszkola darmowe terapie i zajęcia rewalidacyjne. Placówka mieści się na ul .Toruńskiej 12 i czynna jest od 6 30 do 18 00
                      Pozdrawiam Kasia

Gość: gość 22.08.13, 07:34 Odpowiedz
                      Pomoc dla dzieci z autyzmem oferuje w Radomiu Stowarzyszenie Karuzela ul toruńska 12
                      przedszkole , terapię, wczesne wspomaganie rozwoju, diagnoze w kierunku adhd, autyzmu , zespołu aspergera , trening umiejętności społecznych , zajęcia korekcyjne , grupy wsparcia dla rodziców,
                      Placówka czynna jest pn-pt od 6 30 do 18
    • 16.06.12, 20:03 Odpowiedz
      Witam !
      Mam dziecko równięż 3.5 letnie u którego autyzm stwierdziłą dr Szczecińska. Codzimy na terapię na Reja - tu mamy przydzieloną terapię logopedyczną i pedagogiczną. Jest jeszcze integracja sensoryczna, ale niestety tu obowiązuje zasada, że można korzystać z 2 form terapii. Oprócz tego można skorzystać z terapii grupowej. Panie są bardzo miłe i sympatyczne, nie wiem tylko czy mają jakieś wolne miejsca. Musisz zadzwonić.
      Oprócz tego chodzimy na wczesne wspomaganie do Karuzeli na Placu Jadiellońskim (zobacz na stronie www). Karuzela oferuje również przedszkole dla autystyków.
      Są jeszcze inne miejsca, gdzie możesz uzyskać wczesne wspomaganie, ale nas tam nie chcieli:- na Struga w Ośrodku dla dzieci niewidomych. ostatnio widziałam również ogłoszenie, że na Wernera w ośrodku dla dzieci niedosłyszących też jest wczesne wspomaganie.
      Musisz tylko wiedzieć, że do uzyskania wczesnego wspomagania musisz w poradni na Kolejowej wyrobić orzeczenie o potrzebie wczesnego wspomagania.
      W razie pytań pisz na maila bn21111@gazeta.pl
    • IP: *.play-internet.pl

Gość: ks 20.06.12, 22:02 Odpowiedz
    • IP: *.c.i24.pl

Gość: spróbujecie u mnie 22.09.12, 18:24 Odpowiedz
      Witam

Nazywam się Renata Rosłaniec.Jestem mamą 14-sto letniego Autystycznego Michała.
      Otwieram w Tyliczu Ośrodek Rehabilitacyjny dla Dzieci Autystycznych z ADHD i innych zaburzeń.
      Będą tam 13-dniowe kursy Treningu Słuchowego Auricula( będzie to drugie miejsce w Polsce leczenia tym sposobem,ponieważ w pierwszym u Pani Jolanty nie są już przyjmowane nowe dzieci-brak miejsc). Oprócz tego w cenie
      będzie masaż,ćwiczenia gimnastyczno-korekcyjne,zajęcia logopedyczne,muzykoterapia,zimą nauka jazdy na nartach na pięknym stoku....
      Potrzebuję teraz na otwarcie 3 -troje Dzieci-prawdopodobnie w styczniu-tylko tutaj koszt od razu za trzy seanse z góry.( następne dwa turnusy będą za darmo). Osobno płacony jest nocleg i na życzenie wyżywienie)w pięknym Pensjonacie,gdzie będzie prowadzona rehabilitacja.
      jest również możliwy wyjazd na pierwszy turnus do Francji i tutaj będzie potrzebne sześcioro dzieci z mamami.
      Co będzie ,gdzie zaczniemy-zależy od was Rodziców.
      Terapia metodą Auricula- powiem z własnego doświadczenia-bo mój Michaś korzystał przez 7 lat-JEST CUDOWNA!!!! Indywidualna dla każdego Dziecka i dla niego dostosowana!!!! Uczy koncentracji,wycisza,tonizuje,moje Dziecko rozwija się IDEALNIE!!! i beż żadnych leków i suplementów,wystarcza Auricula ,która synchronizuje półkule mózgowe ze sobą.
      Więcej na maila
      myszkajestsuper@wp.pl

Gość: dominik 20.12.12, 07:21 Odpowiedz
        jestem mamą dominika bardzo proszę zeby pani dr Ewa Szczecińska dostała prase na stałe pani doktur dr Ewa Szczecińska ma bardzo dobry kontakt z dziecmi i jak muj dominik ma atak agresji to umie go uspokojis bardzo prosze panią dyrektor zeby pani dr Ewa Szczecińska dlaej prasowała w poradni dla dzieci z ałtyzmem na ul reja 30

Gość: małgosia 20.12.12, 07:24 Odpowiedz
          proszę zeby pani dr Ewa Szczecińska dostała w poradni dla dzieci z ałttyzmem na stałe prase na ul reja 30 pani dr Ewa Szczecińska ma bardzo dobry kontakt takimi dziecmi z ałtyzmem chorymi bardzo proszę panią dyrektor zeby ta pani dlaej prasowała w poradni na ul reja 30
    • 24.09.12, 23:34 Odpowiedz
      TRENING SŁUCHOWY METODĄ AURICULA
      Prowadzony przez rehabilitantkę-masażystkę Renatę Rosłaniec, Halinę Chudy-fizjoterapeutkę, Anetę Zarzeka- logo terapeutę…………………………..

Nasza działalność-ma jeden najważniejszy CEL.
      Podać rękę Dziecku Autystycznemu, pomóc Mu- USŁYSZEĆ ,DOTKNĄĆ, ZOBACZYĆ 

Koncepcja Auricula daje możliwość przezwyciężenia niepełnosprawności –sensorycznej, lękowej-bez użycia leków.
      Po intensywnym kursie uzyskujemy wyniki:

spokojniejsze zachowanie i postępy w mówieniu

poprawa koncentracji i uwagi

zwiększona interakcja społeczna

zmniejszenie trudności w zasypianiu

wzmocniony kontakt wzrokowy

lepsza koordynacja ręka-oko

zmniejszona nadpobudliwość o zwiększonej pojemności uczenia

Trening Słuchowy Metodą Auricula –dziala bardzo szybko na poprawę rozwoju dziecka-ponieważ metoda ta polega na treningu słuchu ,wzroku oraz mowy .

PRZYJMUJEMY ZAPISY NA TRENING SŁUCHOWY-KTÓRY BĘDZIE DZIAŁAŁ JUŻ OD 15 STYCZNIA.

Wiadomości pod numerem telefonu
      Renata Rosłaniec-602-104-498
      myszkajestsuper@wp.pl

Miejsce ,gdzie będzie odbywał się Trening Słuchowy-to Tylicz-ślicznie położona górska miejscowość.
      A w Tyliczu-przyjazna Willa Relax. Tam będziemy .
      Dla dzieci piękny ogród, małpi gaj, boisko, blisko las, Krynica Zdrój.
      Rodzice ,którzy będą z daleka-na miejscu znajdą nocleg i wyżywienie w bardzo dobrych warunkach.
      Jak będą wyglądały zajęcia?
      -dwa razy dziennie- słuchawki,
      -zajęcia logopedyczne,
      -masaż i ćwiczenia gimnastyczno-korekcyjne,
      -muzykoterapia,
      -zajęcia edukacyjne,
      -zimą zajęcia na stoku narciarskim
      Całość trwa 13 dni edukacyjnych.
      Oferujemy Dzieciom Autystycznym ,z ADHD, z Zespołem Downa i innymi zaburzeniami POMOC i UŚMIECH i ŻYCZLIWOŚĆ.
      ZAPRASZAMY-SKORZYSTAJ Z NASZEJ POMOCY DLA DZIECKA 

Gość: monika 20.12.12, 07:25 Odpowiedz
        proszę zeby pani dr Ewa Szczecińska dostała w poradni dla dzieci z ałttyzmem na stałe prase na ul reja 30 pani dr Ewa Szczecińska ma bardzo dobry kontakt takimi dziecmi z ałtyzmem chorymi bardzo proszę panią dyrektor zeby ta pani dlaej prasowała w poradni na ul reja 30

Gość: mama mareszka 20.12.12, 07:30 Odpowiedz
        dr Ewa Szczecińska jest bardzo dobrym lekarzem Ewa Szczecińska poleszam i proszę zeby dalej prasowała w poradni dla dlzieci z ałtyzmem na ul reja 30 prosymy panią dyrektor

Gość: mama damiana 25.12.12, 08:17 Odpowiedz
          dr Ewa Szczecińska jest bardzo dobrym lekarzem Ewa Szczecińska poleszam i proszę zeby dalej prasowała w poradni dla dlzieci z ałtyzmem na ul reja 30 prosymy panią dyrektor

Gość: rodzice arka 25.12.12, 08:19 Odpowiedz
            dr Ewa Szczecińska jest bardzo dobrym lekarzem Ewa Szczecińska poleszam i proszę zeby dalej prasowała w poradni dla dlzieci z ałtyzmem na ul reja 30 prosymy panią dyrektor zeby dała pani doktur na stałe prace rodzice arka z ałtyzmem proszą

Gość: mama darka i majki 25.12.12, 08:21 Odpowiedz
              dr Ewa Szczecińska jest bardzo dobrym lekarzem Ewa Szczecińska poleszam i proszę zeby dalej prasowała w poradni dla dlzieci z ałtyzmem na ul reja 30 prosymy panią dyrektor zeby dała tej pani na stałe prace w tej poradni na ul reja 30

Gość: mama oli 29.12.12, 07:24 Odpowiedz
      dr Ewa Szczecińska jest bardzo dobrym lekarzem Ewa Szczecińska poleszam i proszę zeby dalej prasowała w poradni dla dlzieci z ałtyzmem na ul reja 30 prosymy panią dyrektor zeby dała tej pani na stałe prace w tej poradni na ul reja 30

Gość: mama ani 29.12.12, 07:26 Odpowiedz
        dr Ewa Szczecińska jest bardzo dobrym lekarzem Ewa Szczecińska poleszam i proszę zeby dalej prasowała w poradni dla dlzieci z ałtyzmem na ul reja 30 prosymy panią dyrektor zeby dała tej pani na stałe prace w tej poradni na ul reja 30 my tą panią doktur lubimy

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.