Dodaj do ulubionych

Rektor uniwersytetu przyznaje: Nepotyzm jest

28.09.12, 20:17
A czy prawo zezwala na pożyczanie pieniędzy z funduszu świadczeń socjalnych i stypendiów dla studentów? Sama zgoda senatu niczego nie tłumaczy!
Edytor zaawansowany
 • obiektywnyradom 28.09.12, 20:31
  Cieszy mnie bardzo, że media zajęły się tematem o którym informowałem na swoim blogu. Rozumiem, że sytuacja nie zaistniała wczoraj tylko dużo wcześniej, ale osoby odpowiedzialne za doprowadzenie do takiego stanu powinny być pociągnięte do odpowiedzialności. Rozumiem też, że trzeba wprowadzić program naprawczy, ale nie rozumiem czemu ten program ma polegać na zabieraniu pieniędzy przeznaczonych np. dla studentów.

  więcej na obiektywnyradom.blox.pl
 • Gość: bleblox IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.12, 17:26
  Nepotyzm jest tam na całego. Takiego na przykład Lufta, byłego rektora, pracuje nie tylko syn, ale też żona, synowa, drugi syn ma dodatkowe zlecenia z uczelni, a do tego ma jeszcze tam kochanke. Kazdy to wie, hehe. Niezły ten mleczarski uniwerek:)))))
 • big_cyc8 29.09.12, 20:41
  Popieram, nepotyzm jest. Pani Szychta jest dziekanem Wydzialu Transportu, a jej maz (niektorzy mowia, ze rogacz) jest tam kierownikiem zakladu, jej podleglym, a ona daje mu nagrody, chyba za to, zeby cicho siedzial.
 • Gość: uth IP: *.tronic.pl 30.09.12, 08:05
  O Pani Dziekan to można książkę napisać. Dla oka żeby nikt nic nie mówił Pani Dziekan zmieniła zakład z parteru na piętro, i w taki oto sposób nie ma konfliktu z Leszkiem. Ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa czy Pani Dziekan jak to bywało w poprzednich semestrach na laboratoria, które powinna prowadzić dalej będzie wysyłać swojego podwładnego pracownika technicznego. Czyżby bała się konfrontacji z wiedzą?
 • Gość: j23 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.12, 15:51
  Panie big_cyc8 proponuję zmianę nicku na "łysa_pała"
 • Gość: Szczegóły IP: 193.111.144.* 01.10.12, 11:50
  Widzę, że komuś zazdrościsz. Musi być naprawdę dobra skoro komuś tak podpadła. Nie martw się, jest wiele kobiet, więcej niż mężczyzn. Pewnie i Tobie uda się znaleźć w końcu jakąś (ale musi być ślepa lub głucha, po tym co napisałeś, aby Cię zechciała).
 • optymista8 30.09.12, 22:31
  wyniki amerykańskich badań... Tak jak nie ma obiektywnych mediów. Są tylko poglądy ludzi. Człowiek jest miarą wszechrzeczy.
 • Gość: Gordon IP: *.xdsl.centertel.pl 28.09.12, 20:31
  Panie Łukasik nie przejmuj się pan. Przykład idzie z góry a jak wiemy trzyma pan z PO i bierze z nich przykład. Dlatego można śmiało zaśpiewać: NIC SIĘ NIE STAŁO, ŁUKASIK NIC SIĘ NIE STAŁO.
 • max-kom 28.09.12, 22:23
  taaaa, porażająca wiadomość ....
  przyznali się że nepotyzm jest ??
 • Gość: Misiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.12, 22:38
  Co do nepotyzmu, to jednym z wielu przykładów niech będzie to, że na jednym z wydziałów szef miał pod sobą syna i zięcia, zaś córka jest pracownicą innego wydziału. Widać w genach dzieci odziedziczyły zdolności do pracy naukowej, bo wszystkie są po doktoratach - i nieważne, co działo się podczas obron ich rozpraw doktorskich.
  A co do godzin pracy: 9 - 14 jestem jak najbardziej za. Na wielu wydziałach dydaktycy przychodzili tylko i wyłącznie na zajęcia. W innych godzinach zarabiali prawdziwe pieniądze gdzie indziej. Studenci mieli ograniczony dostęp do kadry. W tym popieram Rektora. Tylko dlaczego o granty i projekty mają walczyć "niesamodzielni" pracownicy nauki? A samodzielni to lepszy gatunek? Oni będą nadal mogli mieć kilka etatów i żyć na poziomie? Może JMRektor zauważy, że nawet w ramach UTH pracownicy naukowo-dydaktyczni z różnych wydziałów na tych samych stanowiskach, mają różne pensje, a i tak w sumie wszystkie one są niższe niż na innych Uczelniach. Jeżeli pensje zapewniałyby odpowiedni poziom życia dla nauczycieli akademickich, to zapewne znaczna część nie szukałaby dodatkowych źródeł dochodu. A tak to będzie wyglądać teraz: jestem w pracy i myślę, skąd wziąć dodatkowe pieniążki, aby zapewnić jako taki poziom życia dla swojej rodziny - albo - siedzę i robię w godzinach pracy jakąś lewiznę. Przecież projekty i granty pisze się gdy jest jakiś nabór wniosków lub konkurs, a nie cały czas, na akord. Chyba ktoś tego nie rozumie.
  Zresztą - czego oczekiwać, gdy wokół Rektora jest tłum ludzi marki BMW (Bierni Mierni ale Wierni), którzy gotowi są spełnić wszystkie polecenia. Ale dopiero gdy dostaną jednoznaczne wskazówki co do kierunku działania. Samodzielnie nie są w stanie podjąć jakiegokolwiek działania - paraliżuje ich strach, że mogą zrobić coś, co nie będzie po myśli szefa. Ten dwór stworzył poprzednik, i on trwa nadal. Teraz musi się przypodobać komuś, kto niekoniecznie potrzebuje takich ludzi - przynajmniej takie mam odczucia. Ale może się mylę.
 • Gość: as IP: 91.113.215.* 28.09.12, 22:59
  :)
 • Gość: taka IP: *.radom.vectranet.pl 28.09.12, 23:13
  same patologie w instytucjach radomskich! to jest chore!
 • Gość: smok IP: *.radom.vectranet.pl 28.09.12, 23:56
  tak to ciekawi mnie czy Pan Rektor stawi się na swoje zajęcia 1 października ?
 • Gość: cega IP: *.radom.vectranet.pl 29.09.12, 09:47
  uniwersytetu argumentuje jak burżuj, który nie płaci swoim pracownikom, ale za to grozi
  że jeśli nie zgodzą się tyrać za darmochę, w ich miejsce znajdzie innych (im też pewnie nie zapłaci, ale przecież świat roi się od frajerów).
 • Gość: Obserwator IP: *.radom.vectranet.pl 29.09.12, 11:27
  Roszady na stanowisku rektora trwają od ładnych kilku lat i na zmianę zasiadali na nim poprzedni i obecny rektor. Obaj są siebie warci i stosowali zawsze tę samą zasadę zatrudniając rodziny, znajomych i członków ZSP, które potulnie głosowało na wskazanych im kandydatów. Nieładnie, że obecny rektor krytykuje swojego zaufanego kolegę, z którym tak dobrze się kumpluje skoro sam dawał pracę byłym i obecnym studentom z ZSP, nie posiadającym często nawet kwalifikacji do tej pracy.
 • Gość: a-ha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.12, 12:02
  Byli członkowie ZSP są we władzach uczelni (kanclerz i jego zastępca - były szef ZSP PR). Aulę dzierżawi były szef ZSP. Alibi inny działacz (pewnie też były szef). Zapewne wszyscy wyłonieni na drodze konkursu, a więc najlepsi fachowcy. Czego się tu czepiać? ;)
 • Gość: NZS IP: 193.111.144.* 01.10.12, 11:39
  Potwierdziłeś tylko, że ZSP to dobra kuźnia kadr:). Gratulujemy dobrej reklamy ZSP. Przykro mi tylko, że to nie NZS. Jednakże dla studentów najważniejsza jest skuteczność.
 • zandora 29.09.12, 13:06
  sytuacja uczelni z podanej informacji przez P. Rektora jest rzeczywiście fatalna.
  pozostaje pytanie , dlaczego innymi kategoriami trakuje się pracowników "zaufanych"
  np. kierowniczka kadr - emerytka , a zwalnia jedynych żywicieli rodzin.
  Czy ma to toś wspólnego z teorią ,że swoich donosicieli i zauszników należy chronić ?
  Życzę P. Rektorowi wyprowadzenia tego bajzlu na prostą , gdyz zawsze byłem dumny
  , że w Radomiu jest Politechnika z najlepszym laboratorium na Wydziale Mechanicznym
  w Polsce .A tak nawiasem po cholerę nam jakiś UTH czy UHT ?
 • Gość: Student IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.12, 20:26
  Widzisz nikt nie wie, że Politechnika Radomska jest bardzo dobrze wyposażona. Laboratoria są rewelacyjne. Nigdzie nie można znaleźć nawet podobnych. Jednakże to kosztowało, i sami teraz wiemy że trochę przeholowano. Tylko studnci mogą się cieszyć, że mają super dobry sprzęt jakiego nie ma prawie żadna uczlenia w karaju. WM (obrabiarki sterowane numerycznie, Super wyposażony IEPiM), WTiE (Bosch, Eurotax, Liqui Moly, Magneti Marelli, Delphi, KOMBUD....), LEP, LME, LNE,....
 • Gość: Dato IP: *.play-internet.pl 01.10.12, 22:19
  Moze ktos wie jak jest na innych wydzialach? Może ktoś powie jak sie trzyma dawny "chemiczny" ?
 • cornelius-ltd 29.09.12, 13:09
  W Radomiu i na Mazowszu pracy z tym dyplomem nie znajdziesz.Wiadomo,ze to papierowa uczelnia...
 • Gość: Pracodawca IP: *.205.115.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.09.12, 09:25
  Człowieczku. Moja firma zatrudnia kilkadziesiąt osób. Najlepsi są po Politechnice Radomskiej. Jak zgłaszam chęć zatrudnienia, to wyraźnie zaznaczam najchętniej zatrudnię po Politechnice Radomskiej. Niestety tych po PR mam tylko 14.
 • Gość: CAMARO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.12, 19:16
  Dziwnie się poczułem będąc absolwentem, czytając takie brednie. Uważam, że program kształcenia jest przygotowany do praktycznego zastosowania w serwisie. Idealnie odzwierciedla moje potrzeby jako właściciela serwisu samochodowego. Cykl jaki przeszedłem nastawiony jest na umiejętności, a nie jest oparty na „biciu piany”. Teraz liczą się umiejętności , a nie znaczek na dyplomie. Ja chętnie zatrudnię absolwenta Politechniki Radomskiej.
  www.camaro.autoprimo.pl/wizytowki/go:10/
 • Gość: LosChemik IP: *.rivalhost.com 29.09.12, 15:51
  Dopoki nie bedzie w Polsce a szczegolnie na uczelniach lustracji z prawdziwego zdarzenia to wszelkiej masci agenci i donosicieli czyli pieszczochy wladzy PRL beda tak sie zachowywac. Oni maja to we krwi a raka nie mozna leczyc aspiryna. Albo wypalic albo zaatakowac chemia.
 • Gość: gość IP: *.radom.vectranet.pl 29.09.12, 18:08
  Nauczyciele nazwali siebie w liście do Minister elitą intelektualną. Buahahaha
 • Gość: Student/ Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.12, 19:32
  Nie dziw się, na Politechnice Radomskiej są obecne największe światowe koncerny. Jestem studentem i jestem dumny ze studiowania tutaj, a przyjechałem aż z Wrocławia, specjalnie dla jednej specjalności. Jest tutaj: Bosch, Magneti Marelli, Delphi, NGK, DENSO, GATES, Loctite, TEROSON, Eurotax i wiele innych. Nikt w Polsce nie ma takich osiągnięć. Podaj chociaż jedną uczelnię z takimi osiągnięciami. Na jakiej uczelni jest laboratorium firmy Bosch, po za Politechniką Radomską? Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Eurotax?, Centrum Szkoleniowe Delta Tech Electronics?, Autoryzowane Centrum Szkoleniowe CDIF/2? Wszystkiego nie jestem w stanie z pamięci napisać. Ja przyjechałem tutaj, gdyż żadna uczelnia w Polsce nie była mi w stanie niczego więcej zaproponować. Może czegoś nie wiem, czekam na podpowiedź studentów innych uczelni, wtdy może jakieś studia podyplomowe. Czekam na informację tych lepszych. Pamiętajcie, aby student coś umiał to nauczyciel musi coś umieć.
 • optymista8 29.09.12, 18:54
  Ci przynajmniej otrzymali pensje w połowie. Co trzecia firma nie płaci pensji pracownikom. Nie wiedzą, że gdzieś jest tylko gorzej! Szczegóły przeczytaj na podanym linku.
  www.bankier.pl/wiadomosc/Co-trzecia-firma-nie-placi-pensji-pracownikom-2571963.html
  Krótki cytat:
  "W zeszłym roku inspektorzy pracy przeprowadzili prawie 100 tys. kontroli u 68 tys. pracodawców zatrudniających ponad 4 mln osób. Do najczęstszych nieprawidłowości dochodziło w kwestii wynagrodzeń. Co trzecia skontrolowana w 2011 roku firma nie wypłacała pensji w ogóle, a co czwarta się spóźniała."
 • macine123 29.09.12, 20:29
  Szansą na przetrwanie UTH jest przekształcenie jej, a właściwie przekazanie obiektów dla Politechniki Warszawskiej. To kwestia 5-15 lat. Administracja i inne dodatkowe koszty przerosną możliwości. Teraz zostanie tak jak jest przez rok, dwa, przepychanki i cięcia, ale to droga do nikąd. W końcu ktos się "wkurzy" i zrobi porządek, bo taka sytuacja nie wróży dobrze uczelni i jej zasobom.
 • Gość: Pracodawca IP: *.205.115.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.09.12, 09:20
  Człowieku małej wiary. Politechnika Warszawska czy też Wrocławska jest tak duża, że nie opłaca jej się kształcić w kierunkach niszowych. Tutaj przynajmniej uczą tego co potrzebne w pracy. Postaraj się o absolwenta UTH ze specjalności EDP lub EDŚT. Pozyskanie absolwenta to wielki sukces. Jest ok. 8 ofert pracy na jednego absolwenta. Musiałem dać 7,5 tys. zł brutto + mieszkanie i samochód, dopiero zgłosił się pierwszy kandydat, pomimo wielokrotnie wywieszanych ogłoszeń. Życzę iim, aby osiągnęłi sukces.
 • Gość: ciekawy IP: *.adsl.inetia.pl 30.09.12, 12:44
  To może zrób coś dla tego miasta, UTH i siebie samego i objaw co to jest to EDP i EDŚT, po którym można dostać u Ciebie 7,5 tys. brutto + mieszkanie + samochód i dodaj jeszcze co to za firma, ta Twoja. Po takiej informacji, którą można będzie łatwo sprawdzić, studenci będą walić na te kierunki drzwiami i oknami, na co teraz UTH raczej nie liczy, a Ty będziesz miał masę absolwentów do wyboru. Śmiało, nie krępuj się.
 • Gość: Pracodawca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.12, 16:26
  Nazywam się Tadeusz Poletyło
  www.drei-pol.pl/ogloszenia.html
  EDP - Elektronika i Diagnostyka Pojazdów
  EDŚT - Eksploatacja i Diagnostyka Środków Transportu
 • Gość: aa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.12, 20:55
  Brawo proszę Pana! Pełen szacunek.
 • Gość: ciekawy IP: *.adsl.inetia.pl 02.10.12, 14:34
  Dziękuję, miło wiedzieć, że gdzieś poza Radomiem, ale jednak w Polsce, 2-3 absolwentów PR znajdzie pracę na warunkach porównywalnych do tych, jakie dają murarzowi w Irladnii. Może więc uda się utrzymać choć te kierunki techniczne na nowym "uniwersytecie"?
 • Gość: Pracodawca_1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.12, 20:47
  Zatrudnię absolwenta po Politechnice Radomskiej, wymagane referencje z laboratorium firmy BOSCH.
  jerzy@zachorscy.com.pl
  www.zachorscy.com.pl/bosch/
  tel. 601 330 122
 • Gość: Realista IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.12, 15:46
  Inni mogą tylko zazdrościć. Idealne połączenie przemysłu i programu szkoleniowego. Przynajmniej moi profesorowie wiedzą o czym mówią. Nie żyją w abstrakcyjnym świecie. Rzeczywiście potrafią robić to czego uczą. Życzę takich wykładowców swoim kolegom z inych uczelni. Przynajmniej studenci w Warszawce mogliby się czegoś nauczyć, bo w kontakcie z realną rzeczywistością to czego uczą - to historia. Mogłem się o tym przekonać na studiach finansowanych przez Unię Europejską na PW pt. "Popularyzacja osiągnięć nauki polskiej i światowej w zakresie przyszłościowych trendów w procesach spalania w silnikach".
 • Gość: Absolwent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.12, 08:27
  Jestem absolwentem WTiE, ukończyłem studia I stopnia z wynikiem bardzo dobrym. Studia II stopnia ukończyłem w Belgii również z wynikiem b. dobrym i nie zrobiły na mnie wrażenia. Z Politechniką Warszawską również mogłem się zapoznać w trakcie projektu unijnego "Popularyzacja osiągnięć nauki polskiej i światowej w zakresie przyszłościowych trendów w procesach spalania w silnikach". Był tam tylko jeden fachowiec i specjalista Pan Ćwikowski, prawdopodobnie dlatego że miał styczność z przemysłem a nie tylko z mądrymi książkami. Pozostałe informacje które tam zdobyłem można określić w trzech słowach: Nauka historii motoryzacji!

 • big_cyc8 29.09.12, 20:37
  Kazdy, kto zetknal sie na ''powaznie'' z Politechnika to dawno zauwazyl, ze wyznacznikiem tego srodowiska jest miara cokolu, na ktory wdrapaly sie chamy, ''po drodze'' przesladujac innych. Pan Rektor nakazal pracownikom przebywania w okreslonych godzinach na uczelni ale nie sobie i swoim ''przydupasom''. Za grosz honoru i przyzwoitosci. Mam propozycje dla znajacych sie na rzeczy: niech ktos zalozy witryne, np.: BigBrotherdlaUTH i niech kazdy, kto moze, robi zdjecia np. komorka tam, gdzie zobaczy, ze w danym momencie przebywa ktos z ''wladzy UTH'' i co tam robi, i wrzuca te datowane fotki do netu. Osmieszeni w ten sposob Rektor, i inni moze wtedy zmienia front, i stana sie bardziej uczciwsi dla swoich podwladnych. Media spolecznosciowe pokazaly, ze niejednokrotnie jest to jedyny sposob na takich, jak oni. Pana Rektora mozna np. ''zastac'' przed MEDICON-em, Wodociagami Miejskimi w Radomiu i Wyzsza szkola w Bialej Podlaskiej, gdzie pracuje na pelnym etacie. Pana prodziekana wydzialu transporu jako nauczyciela na pelnym etacie w Elektroniku, w tych samych godzinach, co powinien byc na uczelni. Jak tu ma byc dobrze, jak jedni maja po kilka etatow, a dla innych nie ma pracy, i beda zwalniac, bo oszczednosc. Dla kogo i na kim?
 • Gość: a ha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.12, 22:18
  sprecyzujmy... pan rektor raczy pracować w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, gdzie firmuje jeden z kierunków
 • Gość: Czerwień IP: *.xdsl.centertel.pl 30.09.12, 09:15
  Jeżeli ktoś się pytał KOMU DZISIAJ POTRZEBA JEST LUSTRACJA to odpowiadam: to jest właśnie przykład na brak lustracji, co jest jednoznaczne z przyzwoleniem na tego typu działalność rodem z PRL.
 • Gość: nzs IP: *.radom.vectranet.pl 30.09.12, 10:59
  Ale przecież rektor przyznał, że nepotyzm jest, on wie najlepiej.
 • anamaria12 30.09.12, 18:15
  A może media zajęłyby się innymi instytucjami,w których również rozpanoszył się nepotyzm ? Może warto byłoby sie przyjrzeć sytuacji w starostwie , szpitalach, placówkach kultury. Może czas,aby wreszcie podać nazwiska i fakty ?
 • big_cyc8 01.10.12, 20:27
  Zgoda, tylko najpierw poszukajmy w Radomiu prasy z prawdziwego zdarzenia, bo ta co jest, to chyba pisze nie wszystko o Radomiu, co trzeba. A moze zaproponujmy dla Rektora UTH szafe grajaca ala Mis Barei? Juz podobno taka stala w centrum.
 • Gość: "Prywaciarz" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.12, 20:34
  To wolny kraj. Stare przysłowie brzmi:
  1. Szef ma zawsze rację
  2. Szef ma zawsze rację
  3. Jak nie ma racji to patrz punkt pierwszy. Gdybyś pracował w prywatnym zakładzie już dawno byś się tego nauczył. Widać potrzebna jest jeszcze szkoła życia.
  Jeżeli komuś nie odpowiada, zawsze może iść gdzie jest mu lepiej.
 • optymista8 30.09.12, 22:23
  Trzymamy kciuki za pomyślność przedsięwzięcia.
 • Gość: Mis IP: *.free.aero2.net.pl 01.10.12, 14:19
  :)
 • Gość: mól ksiązkowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.12, 20:03
  A psik
 • karo_lina88 01.10.12, 21:23
  masakra co tu się dzieje każdy zgłasza skargi i zażalenia na szefa!!
  Przyzwyczailiście się do nic nierobienia a teraz jak wreszcie ktoś zaczął was kontrolować i sprawdzać jak pracujecie to piszecie donosy że musicie pracować 8 godzin!!
  Boże to straszne faktycznie!!
  Weźcie się wreszcie do roboty nieroby intelektualne !!!!
  a jak wam się nie podoba to nikt was nie trzyma przecież na siłę chętnie zajmę wasze miejsce!!

 • jbpmk 02.10.12, 14:17
  Ja skończyłem Politechnikę vel WSI vel uniwersytet i zawsze jak ktoś się mnie pyta jaką uczelnie skończyłem to zawsze się wstydzę i mam do siebie żal że jako młody - głupi byłem. Nepotyzm to mało powiedziane. Rodziny Lotków, Rutkowskich etc. i innych baranów którzy jedynę co potrafią to sklecić od czasu do czasu jakąś publikację, która opiera się na wiedzy juz istniejącej, która nic nie wnosi do nauki tylko do ich rzekomego dorobku...
 • Gość: Dr Chemii IP: *.play-internet.pl 02.10.12, 18:48
  Kumoterstwo i nepotyzm w radomskim uniwersystecie. Tak być nie powinno w kraju katolickim - to wstyd
 • Gość: aa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.12, 21:18
  To nie nepotyzm... to firma rodzinna :)
 • Gość: yugo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.12, 10:48
  Nepotyzm powoduje brak wzajemnych wymagań, standartów pracy itp. Obniża to konkurencyjność (dobrze pojętą) między pracownikami, (mniej czytają nowości, mniej publikują w liczących się wydawnictwach itp), wszyscy trzymają się średniej środowiska w którym pracują bo na konkurencję z innymi środowiskami naukowymi sąnie mają szans.
  Porzedni wpis podaje dwa przykłady nepotyzmu a są ich dziesiątki
  Córka Jerzego Żuchowskiego pracuje na tym samym wydziale co ojciec , co więcej pracuje jako radca prawny w prywatnej kancelarii. Czy ta kobieta może być efektywnym pracownikiem naukowo-dydaktycznym?
  Synowa niedawnego dziekana wydziału a obecnie prorektora także na wydziale ekonomicznym jest zatrudniona.
  Można tu przytaczać dziesiątki nazwisk wśród których Bednarczykowie przodują.

  A obecny pan rektor czy naprawdę walczy z korupcją czy udaje, robi oko pod publikę?
  Był przewcież przez tyle lat dziekanem, prorektorem ,to co robił przez ten czas?
  Przypomnę : załatwił dla prywatnego gabinetu żony obowiązkowe badania lekarskie pracowników ówczesnej politechniki.
 • Gość: żabka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.12, 11:39
  A czy dalej uczy na tej wspomnianej uczelni siostra pana naszego prezydenta?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.