Dodaj do ulubionych

Ruszyła budowa zakładu Aplisens przy ul. Hodowl...

07.10.12, 16:54
Wszystko fajnie, zawsze jest dobrze jak ktoś inwestuje, ktoś znajduje zatrudnienie. Ale to firma produkcyjna, która zatrudni robotników i co najwyżej inżynierów produkcji, kontroli jakości. Nie będzie tu rozwoju, badań, prawdziwej pracy inżynierskiej, a jedynie produkcja. Podam przykład firmy produkującej kilkadziesiąt lat w Radomiu obuwie, gdzie się je projektowało i wykonywało, i nawet kształciło projektantów obuwia (zdrowego, wygodnego, z dobrym wzornictwem i z materiałów naturalnych). Ale nie docenie się w Polsce pracy inżynierskiej, inaczej to się odbywa w Niemczech czy w USA. I widzimy różnicę... w gospodarce, zamożności społeczeństwa, infrastrukturze itd.
Edytor zaawansowany
  • macine123 07.10.12, 16:57
    A potencjał na rozwój Radom ma ogromny, jak mało które miasto w Polsce. Są ludzie, jest coraz lepsza infrastruktura, brakuje tylko inwestorów. Ale fajnie, że czasem coś się rusza... to napawa optymizmem w depresyjnym Radomiu.
  • Gość: vert IP: *.free.aero2.net.pl 08.01.13, 11:35
    W końcu.............będzie siła w precyzji, ale obuwie specjalne tez by pasowało.
  • Gość: Ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.13, 12:07
    Nic prostszego kolego, uruchom firmę, zbuduj laboratoria, uczelnie i wydziały, pokaż wszystkim jak to się robi. Będzie nie tylko Ameryka, ale nawet Kanada.
  • Gość: Fab IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.13, 14:48
    Akurat w Radomiu cały czas rośnie bezrobocie. W mieście już ponad 22 % osób bez pracy. Niestety ale w Radomiu znaleźć pracę jest bardzo ciężko. Szczególnie ciężko jest dla osób z wykształceniem humanistycznym. Od 1989 r. władza w Radomiu kompletnie nie radzi sobie z tematem bezrobocia, nikt się tym tematem na poważnie nie zajmuje.
  • dawasniecki 18.08.19, 13:09
    Wszystkim ,którzy chcą pracować w Aplisens w Radomiu powiem tak.. W życiu sie nie spotkałem z taką ludzką zawiścią i złożyczeniem ! Pracownik pracownikowi wilkiem.W wielu miejscach pracowałem i z nie jednego pieca chleb jadłem.Takiego Ku..estwa jak tam jeszcze nie widziałem.Krnąbrne złośliwe szuje! Takie pracownicze piekło jeśli chodzi o podejście samych pracowników do siebie.Oczywiście nie wszyscy ale zdecydowana większość to takie ludzkie ku..rwy.Co odbija sie na atmosferze w firmie i to znacznie. Poza tym juz na samym wejściu główny szef podsyca to wszystko słowami ,,gdyby widział Pan Pani jakieś nie prawidłowości prosze mi dyskretnie donosić,, ;] Jeszcze to jestem w stanie zrozumieć ,że szef chce wszystko wiedzieć.To to co dzieje sie w relacjach pracowniczych to poprostu szok i dno ludzkiego zachowania...aha ! Zapomniałem dodać ,że płaca to gorzej niż śmiech na sali.A praca na 3 zmiany w duchocie jak ich mało.Stoisz przy tych mazakach bądz innych dość skomplikowanych urządzeniach ,których działania nie zrozumiesz dokładnie w 3 miesiące .Chyba ,że już miałeś /łaś z nimi wcześniej doczynienia.Prawie wszyscy patrzą tylko gdzie cie pod..je.bać.Podrzucają ci brzydkie świnie i donoszą do szefów gdy ty jesteś Bogu ducha winien.Starasz sie jak możesz a za to tylko nienawiść i złość cie czeka.Wiele tych ludzkich ku.rew jest .Ale chyba naj gorsza jest taka jedna ok 50lat mała rozwrzeszczana,wredna do granic możliwości kobieta.Głupia jak but przy tym prymityw taki ,że brak słów.Krótko obciąta wsza. G.ówno umie i sie zna ale do ku.restwa pierwsza.Jej majstrem na zmianie jest taki chłopek ulegliwy i owinięty prze nią wokolo palca.Dureń robi jak pies co ona mu powie i wszyscy sie z tego śmieją.Jego nazwisko zaczyna litera W.A tej małej wszy już nie pamiętam ale na prawde totalny ku.r.wiszon. Nie wierzysz mi ..? Idz i sam sie przekonaj.
  • dawasniecki 18.08.19, 13:17
    P.S To nie tylko moja opinia !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka