Dodaj do ulubionych

Chamy i psy.

18.02.13, 14:05
Posypało trochę śniegu i ...mamy zas..ny Radom. Nie, żeby psy zimą dostały rozwolnienia, ale dopiero śnieg nam uwidocznił skalę zjawiska. To, czego nie widać gdyż trawniki lub ziemia maskują paskudztwo. Oczywiście zadzierające nosa paniusie, pozujące co najmniej na Beatę Tyszkiewicz nie widzą nic złego w tym, że my Radomianie żyjemy w zas...nym mieście, że my i dzieci nasze żyjemy w zagrożeniu chorobami, itd. itd. Chamstwo jest niekontaktowe. Nie reaguje! Dlatego proponuję: jak widzimy chama(kę) z psem paskudzącym śnieg, trawnik, chodnik (bo i tak bywa) chwytajmy za telefon komórkowy, róbmy zdjęcie sytuacji lub ją filmujmy i...przekażmy Straży Miejskiej.
Jak zapłacą 500 złotowy mandat to i kasa miejska się zasili i my uwolnimy się od g....n psich.
Wszyscy będą zadowoleni z wyjątkiem chamów-snobów. Bo siwizna nie świadczy o rozumie, broda mędrcem nie czyni, a posiadanie psa z chama nie zrobi człowieka. O czym wielu psów posiadaczy nie wie.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Cham z Radomia IP: *.radom.vectranet.pl 18.02.13, 14:19
    Aby trochę wyciszyć twój kompleks Radomianina proponuję ci spacer np. ulicą Kruczą w samym centrum Warszawy. Może warto wyprowadzić się z Radomia i poszukać miasta gdzie nie ma chamstwa. Osobiście bardziej przeszkadza mi parkowanie na trawniku kulturalnych kierowców niz psia kupa na tymże trawniku. Myślę, że takiego samego zdania jest sam trawnik.
  • 1.jack 18.02.13, 14:53
    a jak te kupy leżą co krok na chodnikach,a ty chodzisz slalomem a wieczorem to włazisz w to i zanosisz do domu , a potem patyczkiem dokładnie i misternie czyścisz podeszwę . I nie pisz bzdur ,że bardziej przeszkadzają ci źle zaparkowane samochody.A jeśli tak tzn. że jesteś jednym z tych chamskich i niesprzątających posiadaczy psów
  • Gość: Wania IP: *.radom.vectranet.pl 18.02.13, 18:22
    Mnie również bardziej przeszkadzają chamy parkujące swoje 18- letnie wieśwageny passaty na trawnikach. Dla wyjaśnienia, nie mam psa a samochód trzymam w garażu.
  • Gość: Laki IP: *.radom.vectranet.pl 18.02.13, 21:07
    trzeba by zrobić inicjatywę zebrać kilka osób robić zdjęcia i wysyłać zdjęcia wraz z danymi do Straży Miejskiej, również mam dość zasranych chodników.
    Niestety jak się chce mieć pieska to trzeba mieć i obowiązki.

co do parkujących na trawnikach również się zgadzam że nie powinni parkować na trawnikach ale jest to wina naszych włodarzy zabierają miejsca darmowe miejsca parkingowe a nic nie dają w zamian więc ludzie kombinują.
  • Gość: WR IP: *.radom.vectranet.pl 20.02.13, 10:33
    Tylko, że parkujący na trawniku ma numer rejestracyjny i właściciel z miejsca dostaje mandat. A psiarz paskudzący okropnie miasto znika z kundlem i....wąchajcie cudze g...a radomianie.
  • Gość: krt 56 IP: *.radom.vectranet.pl 20.02.13, 11:34
    to po co włazisz na trawnik???a ja widziałem wczoraj na ul. Jana Pawła jak w biały dzień człowiek- nie pies -załatwial się prawie na środku ulicy.Niech się straż miejska zajmie lepiej bezdomnymi,którzy jeżdżą autobusami,gdzie nie można wytrzymać ich smrodu.
  • Gość: WR IP: *.radom.vectranet.pl 20.02.13, 11:53
    To już szczyt wszystkiego! Psie chamstwo próbuje uzyskać usprawiedliwienie cały czas podając przykłady innego chamstwa. Więc wbijcie sobie do psich łbów wreszcie, że i samochód postawiony na trawniku, i gość załatwiający się na ulicy i psiarz z psem robiący kupę na tejże ulicy to okropne chamstwo i obrzydliwość. Chamstwo w żadnej postaci nie powinno istnieć w Radomiu. Również psiarskie. Czy możecie sobie psiarze tę prostą potrzebę wbić do łbów i nie wypisywać tu bzdur?!
  • Gość: krt56 IP: *.radom.vectranet.pl 20.02.13, 12:36
    ja nie jestem psiarzem,a chamstwo radomskie to nie psie kupy !!!!!!
  • Gość: WR IP: *.radom.vectranet.pl 20.02.13, 13:15
    Ale to również i psie kupy! Zrozum wreszcie.
  • Gość: Socjolog IP: *.radom.vectranet.pl 20.02.13, 14:17
    Niestety problem chamstwa jest problemem ponadradomskim. Najgorsze jest, że chamstwo dzisiaj to nie tylko psie kupy na chodnikach, samochody parkujące na trawnikach itp, chamstwo bardzo często nazywa się dzisiaj zaradnością i ma ono wielkie przyzwolenie wśród znacznej części społeczeństwa.
  • vater1958 20.02.13, 15:17
    Gość portalu: Socjolog napisał(a):

(...)chamstwo bardzo często nazywa się dzisiaj zaradnością i ma ono wielkie przyzwolenie wśród znacznej części społeczeństwa.

dokładnie tak!
  • Gość: Lucjan IP: *.radom.vectranet.pl 20.02.13, 15:54
    Pan się znalazł, całe życie srał za stodołą a teraz mu gó... przeszkadza. Mój pies srał, sra i będzie srał na trawnikach, bo płace podatki i to niemałe na takich darmozjadów i swołocz rządzącą jak ty, to niech się wezmą do roboty i sprzątają.
  • Gość: Marcin IP: *.250.tronic.pl 20.02.13, 16:58
    Myślę, że gdyby ktoś potrzebował wzorca chama, żeby go - jak metr - w Sevres pod Paryżem umieścić, nadawałbys się znakomicie
  • Gość: Lucjan IP: *.radom.vectranet.pl 22.02.13, 11:35
    Ty nawet na wzorzec debila się nie nadajesz.
  • 1.jack 20.02.13, 20:29
    po co fatygujesz się na dwór? Niech pies sra na środku pokoju, skoro piszesz ,że gó... ci nie przeszkadza
  • Gość: Lucjan IP: *.radom.vectranet.pl 22.02.13, 11:38
    A gdzie napisałem, że nie przeszkadza. Powiedz gdzie łazisz to przyjdę z psem żeby ci nasrał na łeb i wtedy nie będzie mi przeszkadzało.
  • vater1958 22.02.13, 12:19
    Gość portalu: Lucjan napisał(a):

A gdzie napisałem, że nie przeszkadza. Powiedz gdzie łazisz to przyjdę z psem żeby ci nasrał na łeb i wtedy nie będzie mi przeszkadzało.

inny cytat z Lucjana:

Mój pies srał, sra i będzie srał na trawnikach, bo płace podatki

a język świetnie usprawiedliwia tytuł wątku :-)))))))))
  • Gość: Lucjan IP: *.radom.vectranet.pl 22.02.13, 14:08
    Ty kulturo chodząca, właśnie odpowiadałem na poziomie piszących, również twoim. Nie przeszkadzało ci jak głąb wyzywał od chamów. Taka inteligencja nie wie, że więcej szkodzą środowisku bomby opakowane w folie niż gó... na trawniku ( to nie jest moja opinia). Od tego miasto ma służby żeby sprzątały, a jak nie ma pieniędzy, to niech ograniczy nagrody dla swołoczy albo zagoni darmozjadów w garniturach do roboty. Bo jak założył garnitur to nie znaczy, że się pozbył słomy wiec jest przyzwyczajony do gnoju.
  • vater1958 22.02.13, 15:56

Ty kulturo chodząca, właśnie odpowiadałem na poziomie piszących, również twoim. Nie przeszkadzało ci jak głąb wyzywał od chamów

dowartościowałeś się? :-))))))))))

co do folii - faktycznie, ale zawsze można użyć opakowań biodegradowalnych?
    przy prawidłowo karmionym psie wystarczą torebki papierowe...

Od tego miasto ma służby żeby sprzątały, a jak nie ma pieniędzy, to niech ograniczy nagrody dla swołoczy albo zagoni darmozjadów w garniturach do roboty

mam psa - ale jestem za wysokimi karami dla chamów nie sprzątających po swoich pupilach (można je przeznaczyć choćby na schronisko dla zwierząt)
    to samo dotyczy chamów wywożących śmieci do lasu (płacę podatki - niech "oni" sprzątają?)

a jak (miasto) nie ma pieniędzy, to niech ograniczy nagrody dla swołoczy albo zagoni darmozjadów w garniturach do roboty

nie pytam, na kogo głosowałeś, ale pamiętaj o tym przy najbliższych wyborach...

Bo jak założył garnitur to nie znaczy, że się pozbył słomy wiec jest przyzwyczajony do gnoju.

brak logiki w tym zdaniu :-))))))))
    o słomie i gnoju świadczy nie ubiór, a raczej mentalność - a co za tym idzie - forma dyskusji
    pozdrawiam
  • Gość: Lucjan IP: *.radom.vectranet.pl 22.02.13, 19:11
    To nie moja wina, że jesteś prosty jak konstrukcja cepa i nie rozumiesz tego co napisałem (jeśli ktoś mnie obraża to ja też mogę). Po za tym jak cytujesz moją wypowiedź to cytuj całość a nie parę zdań wyjętych z kontekstu. Masz psa, pewnie takiego który kiwa łbem na tylnym podszybiu a jeśli żywego i sprzątasz po nim, to może lubisz się babrać w gó...e, bo ja nie. Może zgłosisz akces do zbierania tego co pieski narobiły. Więcej nie zamierzam ci odpowiadać.
  • vater1958 22.02.13, 19:13

To nie moja wina, że jesteś prosty jak konstrukcja cepa i nie rozumiesz tego co napisałem (jeśli ktoś mnie obraża to ja też mogę). Po za tym jak cytujesz moją wypowiedź to cytuj całość a nie parę zdań wyjętych z kontekstu. Masz psa, pewnie takiego który kiwa łbem na tylnym podszybiu a jeśli żywego i sprzątasz po nim, to może lubisz się babrać w gó...e, bo ja nie. Może zgłosisz akces do zbierania tego co pieski narobiły. Więcej nie zamierzam ci odpowiadać.

no i wszystko jasne (cytuję w całości!)
    :-))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • cyn123 23.02.13, 00:33
    Czy Wy innych problemow nie macie? tylko psie kupy? Mam trzy duze psy, ale na dzialce, tez po nich sprzatam, czy tak ciezko jest wziac z trawnika jak pies narobi? jak sie zachce czlowiekowi czy sikac czy srac, to przeciez oburzenie co on robi, a prawda jest taka ze w tej wiosce malo jest ubikacji wiec proponuje pies sra sprzatamy, czlowiek sra tez i po klopocie.
  • vater1958 23.02.13, 06:59
    cyn123 napisała:

Czy Wy innych problemow nie macie? tylko psie kupy?

cyn123 - do mnie pijesz? a dziwne, bo poglądy mamy zbieżne...
    tyle, że ja wyrażam sprzeciw chamstwu - ale każdy ma do tego prawo
    masz większe problemy (a kto nie ma)? po co siedzisz na forum i odpisujesz w bzdurnych (bo chyba takie jest Twoje zdanie) wątkach?
    Naprawę świata każdy powinien rozpocząć od swojego kawałka -Ty o swój dbasz - nie przeszkadza Ci, że inni srają na to?
  • Gość: jamnik IP: *.radom.vectranet.pl 23.02.13, 15:28
    Lucjan - dwa w jednym: cham i pies
  • Gość: Lucjan IP: *.radom.vectranet.pl 23.02.13, 15:49
    Właśnie możesz przyjść i wylizać mi jaja, psie oczywiście.
  • Gość: sztuka IP: *.radom.vectranet.pl 23.02.13, 16:19
    Zaprojektuj psią kupę a wygrasz

www.cozadzien.pl/dla-studenta/krotka-seria/15235.html
  • Gość: kiciuś IP: *.radom.vectranet.pl 24.02.13, 12:18
    Lucjanku, głuptasku! Co tam lizanie przez obcego! Jeżeli przyzwyczaiłeś się, że robi to twój piesek to uważaj bo jeszcze kiedy je odgryzie (oby się tylko nie zatruł śmiertelnie biedaczysko). A co do kup to mam dla ciebie propozycję - przy twoim poziomie kultury to pomóż pieskowi i towarzysz mu w śródmieściu na trawniku w tej uciążliwej czynności. Będzie to bardzo ekologiczne i takie psie....
    Mała literka w zwracaniu się do ciebie nie jest błędem i jest pisana celowo!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka