Dodaj do ulubionych

Noc kultury arabskiej

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.13, 11:28
W dniu 15 marca zapraszamy na imprezę "NOC KULTURY ARABSKIEJ".

W programie imprezy 15 marca:

- 21.00 Rozpoczęcie imprezy, kolacja w formie szwedzkich stołów . Festiwal kuchni orientalnej oraz kuchni staropolskiej do godziny 1.00 ( sala Teatro Romantico )

- 22.00 – 23.30 Wielkie Show Taneczne i Kulturalne „Belly Dance” z udziałem największych gwiazd tańca arabskiego. ( Występ odbędzie się w Sali Klubowej )

- 23.30 – 3.00 Impreza kulinarno taneczna w Sali Teatro Romantico dalsza częśd degustacji kuchni orientalnej i staropolskiej. Na scenie zagra Dj Hasan. Usłyszymy najnowsze współczesne hity muzyki arabskiej i nie tylko.

Cena biletu 70 zł/osoba dla grup zorganizowanych przewidziany rabat. - REZERWACJA: tel: 607 268 836, 607 054 354.

- 16 marca (sobota) Konkurs taneczny dla solistek i grup o puchar Orient Addicts, w konkursie zmagać się będą uczestniczki festiwalu z całego świata.
START godz. 22:00 Bilety wstepu: 30zł/ osoba.

- 17 marca (niedziela) - Warsztaty taneczne.

Festiwal został objęty Patronatem honorowym przez Ambasadora Republiki Egiptu w Polsce Pana Reda Abdelrahman Bebars , który będzie gościem Festiwalu.

Jako przedstawiciele branży tanecznej dążymy do podniesienia poziomu tańca w Polsce poprzez stworzenie dostępu do szkoleń u największych autorytetów tej dziedziny. Zależy nam również na popularyzacji wciąż mało znanego ale jakże barwnego tańca orientalnego, o którego bogactwie i dobroczynnym wpływie na zdrowie i samopoczucie przekonuje się coraz więcej osób, właśnie dzięki naszym kilkuletnim staraniom.

Imprezy taneczne tego formatu są bardzo popularne w innych krajach, często umieszczane w przewodnikach jako atrakcja turystyczna regionu.

Taniec arabski to dziedzina jeszcze bardzo młoda w Polsce. Większości osób kojarzy się z haremową tancerką z opowieści 1001 nocy. Tymczasem to niezwykłe bogactwo zachwycające różnorodnością muzyczną, stylistyczną, kostiumową.
Festiwal Orient Addicts służy przybliżeniu mieszkańcom Europy kultury tanecznej krajów orientu. Piątkowa GALA GWIAZD przygotowana będzie pod tym właśnie kątem.

W 2010 roku naszą inicjatywę bardzo entuzjastycznie przyjęła prestiżowa organizacja taneczna International Dance Council CID UNESCO będąca częścią największej organizacji wspierającej kulturę-Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Oświaty, Nauki i Kultury UNESCO proponując nagłośnienie imprezy wśród wszystkich swoich członków tj. tysięcy profesjonalnych tancerzy i organizacji tanecznych w 200 krajach.

Przygotowaliśmy tzw. PAKIETY SPONSORSKIE, - do pobrania PDF.

Byłoby nam niezmiernie miło, gdyby grono Mecenasów imprezy zasiliły silne, znane firmy, ponieważ celem naszym jest upowszechnianie wizerunku kraju jako otwartego na nowe kierunki rozwoju kulturalnego.

Prosimy również o pomoc w promocji ww. imprezy w charakterze patrona medialnego za pomocą: komunikatów prasowych i artykułów sponsorskich reklamujących imprezę

Żywimy nadzieję na wsparcie tak ambitnej inicjatywy, która dzięki Państwa zaangażowaniu na dobre zagości w Skaryszewie.

Oczekując pozytywnej decyzji z Państwa strony i kontaktu w celu nawiązania współpracy, przesyłamy taneczne pozdrowienia.

Ewa Frysztak

CID UNESCO Member

Właściciel Szkoły Tańca DJAMILA

www.djamila.pl, info@djamila.pl
+48 501 757 242

Dyrektor Festiwalu Orient Addicts

www.orient-addicts.djamila.pl
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.