Dodaj do ulubionych

Pracownicy kolejnej instytucji boją się o miejs...

13.03.13, 20:29
Kolejne premie za nic nierobienie. Z jednej strony PO zwalnia ludzi w miejscu o największym stopniu bezrobocia a z drugiej zamiast dla nauczycieli czy pielęgniarek PO woli z naszych podatków płacić swoim ludziom gigantyczne pieniądze. Taki prezydent Radomia musiałby pracować 10 lat (przy obecnej wysokości pensji) żeby zarobić tyle, ile ludziki PO wzięli premii.

Jak podaje Informacyjna Agencja Radiowa premie zostały wypłacone za przygotowania i pracę przy projekcie Euro 2012. Szef spółki PL.2012 Marcin Herra otrzymał dokładnie 1.330.436 złotych, a wiceprezes Andrzej Bogucki 1.307.713 złotych.

Rzecznik PL.2012+ Mikołaj Piotrowski mówi, że premie zostały wypłacone zgodnie z umowami, po tym, jak rada nadzorcza spółki pozytywnie oceniła realizację projektu przygotowań do Euro i przeprowadzenie samego turnieju.

Jeżeli porównamy stopień zaawansowania tego projektu, wyzwania, ryzyka, problemy które się pojawiały, a finalny rezultat to jest to kwota jak najbardziej uzasadniona - mówi IAR rzecznik PL.2012+.

Prezesi PL.2012 nie muszą się także martwić o swoją przyszłość. Właśnie podpisano z nimi nowe kontrakty. Będą zarządzać Stadionem Narodowym. Obydwaj będą zarabiać po 29 tysięcy złotych brutto plus opcjonalne premie.

A więc 3 razy więcej od prezydenta Radomia.
PO wie że mają swoje 5 minut i chcą wyczyścić budżet do cna zapominając o przyzwoitości.

Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka