Dodaj do ulubionych

Śmietnik na Zamłyniu. I jak tu żyć? - pyta czyt...

06.05.13, 13:44
Dramatyczna sytuacja od lat na Prażmowskiego w okolicach bliższych wiaduktowi .Ruiny nie do końca rozebranych slumsowych ruder tonące w stertach gruzu i śmieci .Po przeciwnej stronie
pomiędzy torami a jezdnią ul.Prażmowskiego pozostałości po rozebranych barakach , sterty wyciętych w ubiegłych latach badyli , tony śmieci , gruzu i wszystkiego co się trafi .Obraz jak po wojnie pomimo że to jeden z regionów centrum ,fragment miasta oglądany z okien pociągów .Fatalna wizytówka miasta .Prezydent raczej tamtędy nie jeździ albo podobnie jak w przypadku ruin koło archiwum stwierdził "że się nie opłaca" albo że "nie ma zamiaru porządkować tego pobojowiska" .Kolejne miejsce potwierdzające że za wygląd miasta odpowiadają zdecydowanie nieodpowiedni ludzie .
Edytor zaawansowany
  • Gość: Miki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.13, 18:06
    O tych okolicach Prażmowskiego pisano na tym forum rok temu i co z tego ? Ruiny i sterty śmieci nadal straszą, widocznie nie wszystkim przeszkadzają bo przywykli do ogólnego brudu panującego w tej części centrum . Jadąc dalej Prażmowskiego trafiamy na błotny targ wietnamsko-rumuński wiecznie dosłownie zasypany stertami papierów ,worków foliowych itd itd .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka