Dodaj do ulubionych

Rekrutacja uzupełniająca na UTH. Sporo wolnych ...

05.08.13, 11:22
Na zdecydowanej większości uczelni państwowychpo pierwszym naborze jest już brak wolnych miejsc, a na naszej WSI nawet po dodatkowych naborach być może nie będą otwierane niektóre kierunki. O CZYMŚ CHYBA TO ŚWIADCZY. I nic tu nie pomogą żadne zmiany nazwy uczelni, należy zmieniać raczej poziom nauczania (a może i samej kadry).
Edytor zaawansowany
 • Gość: kwn IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.09.13, 21:48
  kadra nie jest najgorsza, ale jej stosunek do studentów.... pozostawia wiele do życzenia, wiadome jest że na siłę przepchną, nie wiem po co, bo to jest główny powód tak niskiego poziomu, i niestety ale zgadzam się, totalna WIOCHA, powinni wziąć sie za swych podopecznych, powyrzucać tych co nie dają rady, nie może być tak że każdy wie że nie ma bardzo nikłe szanse że wyleci, bo to napędza fakt że człowiek by zdobyć dyplomik czy tytuł tu nie musi się namęczyć, a to odstrasza potencjalnych nowych kandydatów bo widzą poziom uczelni. No i Radom.... jako "miasto" ma niezbyt dobrą sławę wśród ludzi. Jednym słowem TERAGEDIA, rektor powinien zamknąc ponad połowę kierunków, a te które by pozostały powinny być porządnie prowadzone i z ostrą selekcją wśród studentów, ale cóż, kasa, kasa, kasa i nic innego. Brawo UTH
 • Gość: Krak IP: *.cela.pl 26.09.13, 21:35
  Ja na studia na Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny do Radomia przyjechałem z Krakowa, gdyż w Krakowie uczą historii motoryzacji, a nie nowych technologii. Mój kolega ukończył wydział Transportu w Radomiu jeszcze na PR - jest rewelacyjny. Brat zaś ukończył AGH - nic nie umie. Tak jak sam mówi uczyli się dosłownie historii motoryzacji, a nie technologii. To przykre. Nie oceniajcie więc uczelni przez pryzmat tych, którzy z Radomia tutaj studiują. Rzeczywiście w mojej grupie są niektórzy są bardzo słabi. Natomiast jest kilku bardzo dobrych. Chciałbym aby taki poziom jak w Laboratorium Boscha był w Krakowie. Byłoby bliżej.
 • Gość: znudzony IP: *.adsl.inetia.pl 28.09.13, 22:16
  Tak, tak wiemy: po radomskim uniwersytecie bez problemu można dostać pracę na stacji obsługi samochodów, dokładnie jak po dobrej zawodówce, a na innych uczelniach uczą jakichś teorii. W każdym wątku o problemach tej szkółki o tym piszesz.
 • Gość: a. IP: *.radom.vectranet.pl 27.09.13, 18:38
  w tym roku wszędzie są puste miejsca, nawet na UW kilka kierunków nie ruszy z powodu braku chętnych. Mamy niż, ale także coraz mądrzejszą młodzież, która nie chce marnować lat na studiowanie, które nie pomaga w późniejszym życiu przy znalezieniu pracy. Obecnie liczą się tylko znajomości. Pamiętajmy również, że z Radomia masowo wyjeżdża młodzież, nie tylko na studia, ale głównie do pracy część do dużych miast, a część za granicę.
 • Gość: Student WTiE IP: *.cela.pl 28.09.13, 07:07
  To jest kuriozalne, jednakże z Radomia wyjeżdżają ludzie na studia do Krakowa czy Warszawy, a my przyjeżdżamy do Radomia na UTH. Tak chyba już musi być.
 • Gość: Kamil IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.13, 17:43
  Masz rację, ojciec ma warsztat samochodowy. Szukaliśmy najlepszej uczelni w zakresie diagnostyki i naprawy pojazdów samochodowych . Wszyscy z branży, z kim rozmawialiśmy powiedzieli, że najlepsza w Polsce jest Politechnika Radomska. Oczywiście teraz nazywa się Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny. Jednakże oni jeszcze o tym nie wiedzieli, że PR zmieniła nazwę. Ja przyjeżdżam ze śląskiego. Jestem bardzo zadowolony. Są tam dwaj (prawdopodobnie) bracia "Olszowscy". Wymiatacze. Naprawdę jest się od kogo nauczyć. Jak chcesz coś umieć to tylko Radom. Moi koledzy studiują w innych ośrodkach. Śmieję się z nich, gdyż uczą się historii motoryzacji.
 • Gość: Miki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.13, 20:49
  Co to za pseudouczelnia , co to za rektor który pozwala na to aby nadal na budynkach tej szkółki widniały zdewastowane nieaktualne szyldy w rodzaju "Politechnika Rado " (patrz obiekty na Chrobrego|) .Kompromitacja szkoły i jej zarządu . Szkoda 200 zł na odspawanie nieaktualnych szyldów , głupota, niedbalstwo czy zamierzony odstraszacz . Panie Rektorze obudź się Pan wreszcie albo wynajmij menadżera .
 • Gość: Alik IP: *.algo.radman.pl 28.09.13, 20:53
  Jeszcze ze 3 takie posty i AGH padnie.
 • zbycho1111 07.06.17, 23:41
  w UTH rekrutują, ale dziekan Łozowski już unieważnił 11 konkursów, bo podał nazwiska osób które mają zwyciężyć . jełopa po postu. artykuł w Echu Dniach
 • zbycho1111 07.06.17, 23:43
  Ustawiane konkursy o pracę na Uniwersytecie w Radomiu? Internauci komentują, uczelnia wyjaśnia - Echo Dnia
 • zbycho1111 07.06.17, 23:45
  Ustawiane konkursy o pracę na Uniwersytecie w Radomiu? Internauci komentują, uczelnia wyjaśnia

 • bogdan.gusicki 27.06.17, 00:19
  A co w ogóle robi rada patronacka? Podobno są od tego żeby promować UTH, ale jakoś średnio im to wychodzi...

  Skład Rady Patronackiej
  Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego
  im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu:

  1. Marek Suski - Przewodniczący

  2. Jerzy Kowal - Wiceprzewodniczący

  3. Ryszard Szczygielski - Wiceprzewodniczący

  4. Stanisław Bernady - Członek

  5. Adam Bielan - Członek

  6. Rafał Bylica - Członek

  7. Sławomir Cedro - Członek

  8. Waldemar Fabirkiewicz - Członek

  9. Grzegorz Gilewski - Członek

  10. Jarosław Jaskólski - Członek

  11. Sylwester Krawczyk - Członek

  12. Jerzy Krekora - Członek

  13. Andrzej Kurzawa - Członek

  14. Andrzej Kwiecień - Członek

  15. Zbigniew Łukasik – Członek

  16. Sławomir Nalewajka - Członek

  17. Bożena Rusinowska - Członek

  18. Marcin Ruta - Członek

  19. Roman Saczywko - Członek

  20. Grzegorz Sibilski - Członek

  21. Leszek Sikora - Członek

  22. Radosław Słoniewski - Członek

  23. Andrzej Stanikowski - Członek

  24. Leszek Trzeciak - Członek

  25. Jan Urbanowicz - Członek

  26. Radosław Witkowski - Członek

  27. Dariusz Wójcik - Członek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.