IP: *.bit / *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.05, 22:09
Czy ktoś z Was grywa może na OGame? jeśli tak to na którym uni? co myślicie o
tej grze?
Obserwuj wątek
    • Gość: Duch Re: OGame IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.05, 23:42
      Ogame to gra bez jakichkolwiek zasad pomimo ze niby jakies zasady sa. Gralem na
      uni 18, 23 i 24. Na kazdym bylem blokowany przez operatorow uni bo cos tam
      zrobilem. Powody blokad nigdy nie byly popierane mocnymi argumentami i z reguly
      konczylo sie na braku odpowiedzi lub jesli temat byl poruszany to zaraz byl
      przez moderatorow zamykany. Jednym slowem gdyby ludzie prowadzili ta gre po
      ludzku i wedlug pewnych ustalonych zasad to moze i bylo by z tej gry cos wiecej
      niz tylko bagno a tak...

Polecam za to galaxywars.pl Gra nie do konca odkryta i z koniecznoscia
      prowadzenia bardziej przemyslanej ekonomii.
    • Gość: .L Re: OGame IP: 193.111.144.* 17.07.05, 19:09
      ja gram na uni 12 i uni 13
      gra sympatyczna ale bardzo duzo czasu zabiera, szczegolnie jak posiada sie 9 planet i ksiezyc :D
      a jak jeszcze jedno jakies dodatkowe konto sie zdobedzie to juz wogole na nic innego nie ma czasu.
      Dlatego radze przed rozpoczeciem gry dobzre sie zastanowic czy warto, od poczatku gry w ogame, 90% czasu pzred kompep spedzam przy tym wlasnie a i tak w wiekszosci gra polega na ucieczceprzed nalotami a jak zapomnialem dwa razy zrobic fleetsave to mi ksiezyc zrobili. pozdrawiam
      • Gość: ona Re: OGame IP: *.radom.pilicka.pl 18.07.05, 06:17
        a ja nie gram ale.... mam dośc; koledzy z pracy non stop gapią sie w monitor i
        przeżywaja wszelkie kryształy, księzyce i inne pierdoły; ale ich wciągnęło; to
        jest naprawde popularna gra i ...wciagająca jak dziabli; szkoda że nie mnie ;(
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka