Dodaj do ulubionych

Artroskopia kolana

26.04.06, 23:09
czy ktoś miał artroskopię na Domagalskiego? Czy ktoś wie czy prof. Andrzej
Szmigiel ma prywatny gabinet w Radomiu i gdzie?
Obserwuj wątek
    • Gość: ronin Re: Artroskopia kolana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 19:57
      Miałem artroskopię kolana w 2003r przeprowadzoną przez dr Izbickiego,warunki
      jakie tam panują można porównać z kliniką na zachodzie,opieka bardzo dobra .Dr
      Izbicki to fachowiec najwyższej klasy,miałem dodatkowo robiony zabieg
      rekonstrukcji więzadła.Fachowość tych zabiegów potwierdzili inni lekarze(z poza
      Radomia).Jestem zadowolony bo wreszcie mogę biegać i jeżdzić na nartach.
    • malczik81 Re: Artroskopia kolana 28.04.06, 20:28
      Miałem rekonstrukcję więzadła krzyżowego przedniego w maju zeszłego roku...na
      Domagalskiego u dr. Izbickiego i jak na razie nie narzekam. Rok po operacji,
      przy odpowiedniej rehabilitacji i wzmocnieniu mięśni jest bardzo dobrze. NIe
      szaleję od razu, np. w piłkę gram jeszcze w stabilizatorze, ale kolano nie
      boli..obym nie zapeszył.
      Teraz trochę o wrażeniach z zabiegu...więc tak...koszt zabiegu 2 700 zł. Leżysz
      trzy doby w szpitalu, na domagalskiego na oddziale, na pięterku. Operacja we
      wtorek, wypuści Cie w piątek.Warunki bardzo dobre, ale to nie powinno dziwić
      skoro będzie was góra dwie osoby w jednym czasie (ja tak miałem). Po operacji
      powinnaś wypożyczyć pewien bardzo potrzebny przyrząd do rehabilitacji
      (tzw. "szynę" zginającą i prostującą nogę) od którego wiele zależy. KOszt tego
      wypożyczenia to 400 zł. Do tego dochodzą leki, czyli antybiotyki, także 3500 zł
      to koszt rekonstrukcji w moim przypadku.
      Izbicki- gość komunikatywny, wyznaje zasadę żeby pacjentowi dokładnie
      wytłumaczyć co będzie miał robione, jakim sposobem będzie rekonstrukcja itp. w
      prosty i klarowny dla laika sposób. Ma dużo pacjentów i w związku z tym jest
      zabiegany troche...Poza tym z tego co wiem to rekonstrukcja więzadła przedniego
      to jego domena i zrobił ich już wiele. Ja jestem bardzo zadowolony.
      Sporo kasy mnie to kosztowało, ale wyszedłem z założenia że jednak na zdrowiu
      nie bede oszczedzał, a wolalem dac zarobic jemu, niz dawac ordynatorowi w łape
      i czekac na miejsce na Józefowie...
      To tyle chyba, jak mi sie cos przypomni to dopisze...a jak cos chcesz zapytac
      to wal śmiało, postaram sie odpowiedziec. I głowa do góry, to nie takie
      straszne:)
      Pozdrawiam i zdrowego kolana życzę :)
        • malczik81 Re: Artroskopia kolana 28.04.06, 20:48
          Więc tak...we wrześniu 2004 uszkodziłem łąkotkę i zerwałem więzadła...od razu
          trafiłem na stól na Józefowie, gdzie mi wycięli kawałek łakotki, więzadeł nie
          ruszyli...może i lepiej, bo jeszcze by cos spaprali. Dlatego idąc do Izbickiego
          miałem czarno na białym z karty wypisu z Józefowa, ze mam zerwane więzadła.
          Dizgnoze mialem wiec juz znana, nie musialem robic USG ani rezonansu, co Ciebie
          czeka żeby sie upewnił co Ci jest. Wiedząc że mam zerwane więzadła, nie
          uprawiałem żadnego sportu, poza chodzeniem więc przed operacją wysięku nie
          miałem. Ale przed uskodzeniem kolana, kilka razy mi się pare razy "wywinęło" i
          wysięk sie pojawiał. Ustępował po punkcji i rehabilitacji.
          Po opoeracji miałem wysięk, bo to normalne że przynajmniej ze dwa razy punkcje
          bedziesz miała. Przy tym, już po operacji, miałem dwa razy wstrzykiwany do
          kolana jakiś środek, który osusza kolano od wewnątrz. Więc proponuje tak czy
          siak się udać do lekarza ortopedy i zapytać o ten środek.
          P.S. widzę że sprawa pilna a do Izbickiego na Fundusz sie czeka ze 2
          miesiace...niestety...prywatnie przyjmuje tez na Domagalskiego tylko w innych
          godz.
      • seniorita15 Re: Artroskopia kolana 03.05.06, 18:45
        No i na dwa oddzialy ortopedyczne w Radomiu,wychodzi,ze tylko jeden dr Izbicki
        pracuje.A reszta to niby patalachy.Tylko,ze oni wszyscy wyszli z oddzialu na
        ul.Malczewskiego.A polecana klinika na Domagalskiego jest sposobem na zarobienie
        extra pieniedzy przez niektorych, po godzinach pracy w szpitalu na etacie.Jak
        ktos ma ich nadmiar to niech placi.
        • narciara71 seniorita15 04.05.06, 10:32
          wtrącasz się w wielu wątkach, niewiele mając przy tym do powiedzenia, oprócz
          mało konstruktywnej krytyki. Wypowiedz się KONKRETNIE na temat ARTROSKOPII, a
          będę ci wdzięczna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka