Dodaj do ulubionych

Sąd za łapówki

IP: *.vlan60.dengo.lubman.net.pl 01.09.06, 06:03
Czy naprawdę uczciwi nauczyciele akademiccy byli tylko w II RP, ponieważ
wymagania od studentów jakichkolwiek dowodów wdzięczności uważam za zwykłe
chamstwo. Może środowisko akademickie się oczyści otwarcie. Wielokrotnie
zmuszony byłem wyganiać studentów z tzw zmiękczaczami egzaminacyjnymi
czyli "dowodami wdzięczności" ale przez to byłem niewygodny dla władz katedry
i wydziału mojej uczelni
Edytor zaawansowany
  • Gość: maniek IP: *.tkdami.net 01.09.06, 18:34
    Czy naprawdę nikogo nie zasanawia że robi się głośno o aferach na PR w okresie rekretucji. Po za tym na innych uczelniach w Radomiu nie ma afer łapówkowych bo łapówki są niepotrzebe. Tam się nie trzeba uczyć i zaliczenia są za darmo.
  • Gość: as IP: 82.139.38.* 01.09.06, 20:49
    moze wreszcie sie ukroci lapowkarstwo na PR... pamietam jak mielismy
    zabezpieczenia spoleczne z jedna uczycielka, to byl szczyt: nie dosc, ze sama
    niewiel umiala, tylko sie ciagle jakimis notatkami posilkowala, to zawsze przy
    zaliczeniach podawala zaufanej studentce co chce dostac: a to lancuszek, a to
    kolczyki... zenada.
    Swoja droga, to niektorzy nauczyciele akademiccy na PR to jakas pomylka. albo sa
    z nadania albo juz sam nie wiem jak oni sie tam dostali, bo poziom jaki
    reprezentuja jest czasami nizszy od poziomu niektorych studentow.
  • Gość: olo IP: *.zgora.dialog.net.pl 01.09.06, 21:12
    program 997 wczoraj pokazał debilizm radomskich sądów i prokóratorów w sprawie
    niewczasa !!!
  • Gość: rer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.06, 13:51
    Uczelnia jak i każda szkoła nie tylko powinna nauczać ale i wychowywać. Politechnika Radomska przeżywa głęboki kryzys natury etycznej(korupcja, plagiaty,doktoraty i habilitacje "inaczej"tzn.Zsrr, NRD a obecnie Rosja, Ukraina, Słowacja oraz nepotyzm-czyli zatrudnianie na Uczelni najbliższej rodziny, patrz chociazby ksiazka telefoniczna, władze Uczelni zamiast zatrudniać najlepszych zatrudniają tylko swoich).Takie negetywne zjawiska nie tworzą atmosfery do dobrej pracy naukowej i dydaktycznej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka