• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Kreatorium - opinie Dodaj do ulubionych

• 13.01.07, 21:36
    Witam
    Może ktoś z Was był w salonie fryzjerskim KREATORIUM na ul. Focha i może
    podzielić się swoją opinią nt.? Jak przedstawia się sytuacja cenowo? Dużo
    biorą za cięcie? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
    Pozdrawiam
    Pikupik
    Zaawansowany formularz
    • Gość: paszoł IP: 82.139.48.* 14.01.07, 13:59
      Sama nazwa tego przybytku jest tak koszmarna(kojarzy się z krematorium), że
      odstręcza od przekroczenia jej progów. Ludzie bez wyczucia i odrobiny
      wrażliwości. Coż po takich można się spodziewać? Najwyżej ogolą cię po samej
      skórze.
      • Gość: pikupik IP: *.tkdami.net 14.01.07, 15:44
        Mimo wszystko wolałabym usłyszeć opinie osoby, która tam była i która coś
        KONSTRUKTYWNEGO o salonie powiedzieć może.
        Ale dziękuję.
    • Gość: up IP: *.tkdami.net 15.01.07, 18:55
    • Gość: mama IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.07, 22:20
      Jestem bardzo zadowolona z obciętych włosów. Cenowo wcale nie najgorzej.
      Chodziłam wcześniej do Focusa i płaciłam więcej.
      • Gość: pik IP: *.tkdami.net 15.01.07, 22:25
        Właśnie ja też wcześniej chodziłam do Focusa, ale nie jestem zadowolona. Za
        samo cięcie płaciłam 25 zł, ale nigdy nie efekty nie były takie, jakie bym
        chciała. Jeśli możesz, powiedz proszę ile zapłaciłaś za swoje cięcie...? I do
        kogo najlepiej się zapisać?
        • Gość: Kocham kasę IP: *.tkdami.net 16.01.07, 18:07
          Zapisz się do psychiatry.
        • Gość: pik IP: *.tkdami.net 16.01.07, 19:41
          Dziękuję, ja nie skorzystam, ale Tobie polecam. Jak najbardziej.
          • Gość: Anka IP: *.32.radom.pilicka.pl 17.01.07, 11:07
            Chodzę tam od dłuższego czasu i jestem zadowolona, za cięcie płace 40zł. Jeśli
            się zdecydujesz umów się wcześniej bo przypuszczam, że będziesz musiała trochę
            poczekać. Na wszelki wypadek podaję nr tel. 048 362 63 27.
            • Gość: pik IP: *.tkdami.net 17.01.07, 16:09
              Dziękuję za informację. A możesz mi jeszcze podpowiedzieć, do kogo najlepiej się
              tam zapisać?
              • Gość: kobieta IP: *.130.unknown.vectranet.pl 17.01.07, 17:36
                "Kreatorium".Co oznacza to słowo? Zdaje się,że autor dziwacznej nazwy zakończył
                edukację na ośmiu klasach szkoły podstawowej.

• Gość: pik IP: *.tkdami.net 17.01.07, 17:44
                  Kobieto, a o co Tobie chodzi? Wybacz, ale nie prosiłam o złośliwości, więc jeśli
                  nie masz nic interesującego i konstruktywnego do powiedzenia, to proszę, lepiej
                  nic nie pisz. W niektórych przypadkach milczenie NAPRAWDĘ bywa złotem.
    • Gość: SmurfMądrala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.07, 18:20
      Nie będę oceniał umiejętności fryzjerstwa.
      Jako następny dosunę za nazwę.
      Co za kreatura wymyśliła tak dziwaczne słowo?
      Kreatio ,to po łacinie tworzenie.Kreacja,kreowanie,prokreacja- pochodne wyrazu
      przyjęły się,ale krematorium w Polsce ma swoje konotacje.
      Dlaczego otaczają nas tak dziwaczno-wymyślno-egzotyczne nazwy.
      Typowe wiejskie imiona to dziś Rodżer,Luiza,Sandra i Patrycja.
      Czy seriale TVN i "polskie" hipermarkety KREUJĄ nasze gusta?

• Gość: pik IP: *.tkdami.net 17.01.07, 21:12
        Faktycznie - nazwa nie jest najszczęśliwsza - jednoznacznie kojarzy się z
        kreMatorium. Ale prawdę powiedziawszy - nie zastanawiało mnie to specjalnie.
        Może dlatego, że bardziej interesują mnie pracownicy i "skuteczność" salonu niż
        nazwa. Na początku jednak wydawało mi się, że jest to pewnego rodzaju odpowiedź
        na osławioną lublińską "montownię".

Piszesz, że Kreatio to po łac. tworzenie - właśnie fryzury się w każdym salonie
        "tworzy", więc z pewnego względu nazwa ma duże, logiczne wytłumaczenia.
        I doprawdy, chyba tylko my, Polacy mamy takie skłonności do dopatrywania się
        baaaardzo czarnej dziury w całym.
        • Gość: bez wyczucia IP: 82.139.48.* 17.01.07, 22:16
          Kretynarium byłoby lepsze.
          • Gość: kobieta IP: *.130.unknown.vectranet.pl 17.01.07, 22:51
            Pik czytam Twoje wypociny.Ratujesz twarz,ale nie wychodzi. Odwracasz kota
            ogonem. Bądź sobą do końca i obstawaj przy kreatorium.
            Jednak ładniej brzmi kretynarium.Chi,chi,chi.
            • Gość: problem IP: 82.139.48.* 17.01.07, 23:12
              Lepper: Na 1000 proc. nie jestem ojcem córki Anety Krawczyk

Wicepremier, szef samoobrony Andrzej Lepper zapewnił, że 'daje tysiąc procent i
              kładzie głowę', że nie jest ojcem najmłodszej córki Anety Krawczyk. Dodał,
              że 'nie musi się poddawać' badaniom DNA, ale zrobi to, jeśli adwokat Krawczyk,
              Agata Kalińska-Moc, zapłaci za nie. - Ja tysiąc procent daję i głowę kładę, że
              ja nie muszę się poddawać (badaniom DNA), ale ojcem nie jestem. Jeżeli pani
              jest taka mądra, a szczególnie jej adwokat, to apeluję do pani adwokat: niech
              pani zapłaci za badanie DNA i ja się wtedy poddam badaniom - powiedział Lepper
              na konferencji prasowej w Lublinie. Jak dodał, Aneta Krawczyk 'może być pewna'
              wytoczenia procesu cywilnego o 'fałszywe posądzenie' jego i Stanisława
              Łyżwińskiego o ojcostwo. Przypomniał, że badania kodu DNA Łyżwińskiego
              wykazały, że nie jest on ojcem najmłodszej córki Krawczyk. (BS, pap)
              • Gość: pik IP: *.tkdami.net 18.01.07, 15:46
                Och, ludzie, doprawdy, zrozumiałam już doskonale, że nazwa Wam się nie podoba i
                nie trzeba po kilka razy powtarzać i obstawać przy swoim. Oraz pluć jadem, bo
                nie ma powodu. Nazwa mnie naprawdę najmniej interesuje i nie o nią też pytałam,
                więc proszę - zakończmy tę jałową dyskusję na jej temat.
                Kobieto, dziękuję, ale nie musisz się bać o moją tożsamość. Jestem sobą - jak
                najbardziej.
                Pozdrawiam
                • Gość: kobieta IP: *.130.unknown.vectranet.pl 18.01.07, 17:09
                  OK! Pik. Problem.Ty masz naprawdę problemy.My,rozważamy poważnie o
                  kreatoriach czy krematoriach. No.Powiedzmy o krematorium u fryzjera.Może
                  fryzjera w krematorium?A ty problemie wyjeżdżasz z Lepperem i jego intymnych
                  sferach w sferze sexafery.
                • Gość: klientka IP: *.tkdami.net 18.01.07, 18:50
                  kreatrium to przeciętny salon, ale jeden z lepszych w radomiu. Jest tam troje
                  ludzi: jedna myje włosy, druga farbuje a chłopak strzyże. ceny : 40 zł. ciecie,
                  ok. 100-120 1 kolor. balejaże oraz inne ok. 180 w górę. Ludzie młodzi, mili.
                  salon mały - w sumie powinni go trochę odświeżyć.W skali 1-10 oceniam go na
                  7.Przekonaj się sama.
                  • Gość: Pik IP: *.tkdami.net 18.01.07, 18:58
                    Dziękuje bardzo klienkto. Chociaż jedna osoba zrozumiała o co się ją pyta.
                    • Gość: Alka IP: *.tkdami.net 02.03.07, 18:24
                      Znalazłam wątek w wyszukiwarce, więc podciągam/
                      Podobno jest tam teraz jakiś Piotrek? Czy ktoś z Was się u niego obcinał? Gorszy
                      od Norbeta?
      • Gość: pAtrycja IP: 82.139.52.* 15.08.07, 21:46
        Przepraszam wszystkich ze odbiegam od temtu ale co Ty masz do imienia Patrycja?? nie wiem co w nim jest egzotycznego a tymbardziej wiejskeigo...zastanów się co piszesz.
    • Gość: Alka IP: *.tkdami.net 03.03.07, 13:52
      up[
      • Gość: Mottyls IP: *.161.udn.pl 16.04.07, 15:46
        Alka, pwenie moja rada juz ci się nie przyda, ale może ktoś inny będzie szykał opini.
        Piotrek... trudno mi o nim coś więcej powiedzieć ale Norbert jest na pewno lepszy i to u niego ja się obcinam. O Piotrku to wiem tylko że baardzo długo obcina(nawet panów). Są do niego dużo mniejsze kolejki. Moją koleżanke obciął i mimo że zastosował sporo udziwnień to nie zbyt mi się podobały efekty.
        Natomiast bardzo polecam Norberta. Byłam w Radomiu u wielu fryzjerów, więc mam dobre porównanie. Teraz włosy układają mi się bez problemu i wyglądaja fajnie. Cena też nie jest wygórowana. Jedyny problem to duże kolejki do zapisów(ok. miesiąc)
        • Gość: cyruliq IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.07, 15:57
          a tam kiedys byl ktos zupelnie inny. ten to fajnie strzygl.
    • Gość: facet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.07, 00:31
      Odkad nie ma w tym salonie F.Galasa przestalem sie tam strzyc.
      • Gość: cyruliq IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.07, 11:04
        ja tez
        • Gość: Kapi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 17:55
          dzisiaj byłam w kreatorium i Piotrek mnie obcinał. Musze przyznac, że bardzo dobrze i efekt mi sie podoba, mimo, że odbiega troche od mojego początkowego założenia, ale to dobrze, bo okazało sie, że jest jeszcze lepiej:)balabym sie pójść do innego salonu, bo mam troche oryginalną fryzure i nie chciałam, żeby mi ja skopali. Wcześniej byłam w focusie, ale w Kreatorium o wiele lepiej mnie obcieli.

Ludzie tam są młodzi i bardzo mili, bardzo fajna atmosfera. Piotrek bierze 40 zł, a Norbert 50,tylko, ze ten drugi ma napięty grafik i trzeba z miesięcznym wyprzedzeniem się zapisywać. Ale z Piotrka i tak jestem zadowolona i teraz tam bede chodzić:)
          • Gość: baya IP: *.172.udn.pl 10.08.07, 00:38
            Kryptoreklamą mi tu pachnie ??????????
            • Gość: Kapi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.07, 16:51
              może i pachnie, ale to jest moja subiektywna wypowiedź. Jak już trafiłam na taki wątek, to mówie co mysle. A, że pech widze chciał, jestem zadowolona, to już że kryptoreklama. przepraszam, może powinnam dodać troche negatywnych sformułowań. A więc maja tam ciasno, brzydki kolor ścian i nie maja gazet. :P
              • Gość: Ewa IP: *.ostroleka.cvx.ppp.tpnet.pl 12.08.07, 20:15
                Mnie zdarzyło się pójść do Piotra. Byłam w Kreatorium pierwszy raz. Zapisałam
                się do P. bo nie miałam ochoty czekać miesiąca na wizytę u Norberta. I nie byłam
                zadowolona. Efekty wizyty było widać tylko pierwszego dnia (miałam wyprostowane
                włosy). Potem - kompletnie nic. Mam wrażenie, że Piotr podciął mi nieco
                końcówki, wyprostował wlosy i skasował 40zł. Absolutnie nie jestem zadowolona i
                raczej na pewno już tam więcej nie pójdę. Ale przyznać chłopakowi trzeba jedno -
                masaż głowy robi niewiarygodny.
                • Gość: Aśka IP: *.rad.vectranet.pl 14.08.07, 20:29
                  Ewo wcale sie z Tobą nie zgadzam. Ja byłam juz u Piotra kilka razy i z każdej
                  wizyty bardzo jestem zadowolona. Polecam Piotra
                  • Gość: anya IP: *.tdt.pl 16.08.07, 12:46
                    a ja nie jestem zadowolona...wyszłam z taka samą fryzurą z jaką
                    weszłam tylko troszkę krótszą, musiałam długo czekać...po pół godz.
                    powiedzieli, że zamykają i poprostu mi włosy wysuszyli, bez żadnego
                    układania, bo się śpieszyli!!??!!Beznadziejna atmosfera!
                    • Gość: Ewa IP: *.tkdami.net 16.08.07, 20:16
                      Asiu, o gustach się nie dyskutuje. NIe ma się tu co do czego zgadzać lub nie.
                      Każdemu odpowiada co innego i kropka.
    • Gość: Asia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.07, 14:11
      ja byłam niedawno i byłam zadowolona. gość tnie genialnie!! za cięcie bierze 40
      zł, ale na prawde watro!! pzdr :*
      • Gość: flame IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.07, 13:19
        najlepszy zakład fryzjerski w mieście, atmosfera genialna ! Zawsze
        świetna muzyka, rozmowy na każdy temat, rady co do pielęgnacji
        włosów w domu oraz możliwość zakupu kosmetyków [także robionych na
        zamówienie]. Ze wszystkimi którzy tam pracują zawsze można sie
        dogadać, otrzymać radę i gwarancje świetnych włosów. Jak sie wchodzi
        do salonu [nie ważne jakiego] ma się koncepcje fryzury. ale fryzjer
        ma doświadczenie i wie czy to będzie dobrze wyglądało czy nie i może
        dlatego koncepcja klienta może sie mylić z efektem końcowym. Także
        POLECAM KREATORIUM W 100% !!!
    • Gość: piotrek IP: *.32.udn.pl 22.12.07, 17:14
      a ja byłem tam ok 5 razy i strzygłem się u Norberta i zawsze było oryginalnie i
      fajnie. Fakt, że musiałem się trochę przyzwyczajać do tych szaleństw na mojej
      głowie ale było OK :) Teraz wymyśliłem sobie że zapuszcze dłuższe włosy ale
      musze iść odświerzyć trochę łepetyne i pewnie znajde się na fotelu u mojego
      immiennika żeby zyskać na czasie, zobaczymy...
    • 07.02.08, 12:20
      salon niezwykle gustownie urządzony - z prawdziwym smakiem
      obsługa PROFESJONALNA!!!
      chodzę tam od zeszłego roku i po każdej wizycie jestem zadowolona i zrelaksowana
      obcięcie 40 zł - niezwykle precyzyjne, oryginalne i do tego BłOGI masaż głowy...
      chodziłam do Piotra - ręce które leczą! - ale już go tam nie ma :(
      • Gość: mała IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.08, 12:54
        Za cięcie długich włosów też 40 zł. ?
        Mam zamiar sie tam wybrać i jestem ciekawa ile będzie kosztowało obcięcie
        długich włosów. I ogólnie jeśli ktoś nie ma koncepcji co do fryzury, to czy będą
        potrafili sami coś zaproponować itp?
        Z góry dzięki za odpowiedź.
        • 10.02.08, 13:13
          A ja obcinam sie na ul.Prusa i powiem,że tam jest najlepszy salon.
    • Gość: Hoga IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.04.13, 22:45
      Korzystałam z usług tego salonu kilkukrotnie i jestem zadowolona. O czym warto wspomnieć - poświęca się tam klientowi naprawdę dużo czasu. Włosy obcinali mi panowie Wojtek i Piotr.
      • Gość: mamu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.13, 13:48
        A ktoś słyszał o salonie fryzjerskim Adrian Grzyb podobno na Żeromskiego? Warto tam sie udać?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.