• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

łóżka ceragem? Dodaj do ulubionych

• 03.11.08, 17:42
    witam! moja mama wybiera sie na jakieś prezentacje lozek ceragem na
    prażmowskiego. Czy wiecie, co to za prezentacje, czy sa bezplatne...czy
    pomagają? czy warto "tracić" czas na wiytę tam? dziękuję!
    Zaawansowany formularz
    • Gość: abc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.08, 18:52
      Te prezentacje służą jednemu - złapaniu klienta i namówienie go do
      podpisania umowy. Z reguły są to bardzo kosztowne rzeczy i często
      oferowany jest kredyt. Trzeba przeczytać przed podpisaniem. Ma się
      10 dni na odstąpienie od umowy (pisemne oświadczenie).
      Jak nie ma nic do roboty to może iść popatrzeć i posłuchać.
      • Gość: zartie IP: 193.111.144.* 05.11.08, 09:35
        Jest taka prosta zasada: nie byłeś, nie wiesz, nie wypowiadaj się.
        Oczywiście łóżko można kupić, ale można też korzystać na miejscu.
        Przez pierwszy miesiąc bezpłatnie, a potem (o ile nic się nie
        zmieniło od czerwca) trzeba wykupić ważną bezterminowo kartę
        członkowską kosztującą 180 zł. Jedyny minus to kolejki, nie wiem jak
        teraz, ale wcześniej trzeba było nieraz czekać nawet ponad 2
        godziny :-(
        • Gość: Dorota IP: *.chello.pl 28.02.10, 00:04
          Dlaczego wypisujesz takie bzdury ,chodze na masarze już trzeci miesiąc,i nie płaci sięani grosika za korzystanie.Nie trzeba też wykupywac członkostwa w klubie CERAGEM.Rezultaty sa naprawde wspaniałe
          • Gość: radomianka IP: *.ats.pl 08.11.10, 19:22
            witam a czy zastanowiłaś sie jak działa ją światla podczerwieni na raka
            • Gość: Czarniutka IP: *.net.stream.pl 09.11.12, 22:39
              Promienie podczerwieni niszczą komórki rakowe , organizm się regeneruje
          • Gość: Czarniutka IP: *.net.stream.pl 09.11.12, 22:59
            Powiewasz ludzie którzy wypisują takie głupoty , nie dowarzyli się wypróbować tego urządzenia i samemu się przekonać o właściwościach Ceragemu .
            NIEDOWIARKI !!!!!!!
            A co najważniejsze wypisują głupoty bo czuja się odważnie , bo są anonimowi
            Taka jest moja opinia , zgadzacie cie ze mną ??????
        • Gość: gośc IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.12, 18:06
          Najlepiej mieć to w domu.warto.
        • Gość: Artur IP: *.telnet.net.pl 31.10.12, 11:26
          karty członkowskie już "zniesione", przynajmniej w moim mieście (Jastrzębie Zdrój)
          pozdrawiam
      • Gość: gość IP: 87.205.113.* 20.06.09, 10:47
        a byłeś tam???
        przeczytałeś umowę użyczenia bezpłatnego użyczenia sprzętu medycznego?
        • Gość: kangoo IP: *.warszawa.vectranet.pl 28.10.10, 20:15
          Przeczytałam umowę ... nic niebezpiecznego ani podchwytliwego w niej nie ma
      • 22.08.09, 17:18
        kometa57Gościu coś ci się chyba pomyliło-przedstawiciele ,,ceragem,,
        to nie
        świadkowie jehowy-oni nie łapią klienta-klient sam do nich
        przychodzi.Trochę wiary i optymizmu.
        • Gość: elf39 IP: *.leon.com.pl 24.08.09, 16:36
          Proszę o podpowiedż gdzie się ogłosić bo mam do sprzedania łóżko
          CERAGEM na gwarancji - było 3 miesiące używane.Cena 6900,00
          elf39@wp.pl
          • Gość: AA IP: *.toya.net.pl 19.09.09, 08:24
            A dlaczego chcesz sprzedać. Za ile kupiłes, bo teraz oferuja zaponad
            11000?
          • Gość: piotrcz@post.pl IP: 83.12.250.* 28.10.10, 21:10
            witam,
            Jestem zainteresowany kupnem.
            Piotr
            • 11.05.11, 10:14
              Sprzedam łóżko Ceragem za 5 300 w bardzo dobrym stanie, posiada pełną dokumentację wraz z instrukcją obsługi.
              tel. (22) 816 00 10
              • Gość: Inny IP: *.centertel.pl 23.05.11, 06:10
                A ja oferuję nowe łóżka do masażu firmy Wellgra na gwarancji po 5500,00 brutto
                www.wellgra-wroclaw.pl
          • Gość: Jesjk IP: *.dynamic.chello.pl 01.12.10, 20:13
            Jesik kupi za 3450,00
        • Gość: Aga IP: *.dsi-sieci.pl 28.10.10, 20:46
          Wypraszam sobie. Jestem Świadkiem Jehowy i nie łapię żadnych klientów. Nie jesteś Świadkiem to nie pisz o czym nie wiesz. Jehowa Bóg chce abyśmy byli jego Świadkami zmiłości do niego , a nie z łapanki.
          • 28.10.10, 20:56
            Moja sąsiadka już po pierwszym zabiegu " wyzdrowiała "i kacza jak za młodych lat.Miała zwyrodnienia kręgosłupa .
            • Gość: kobra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.10, 16:30
              Miała zwyrodnienie kręgosłupa? I ma w dalszym ciągu. Żadne zabiegi fizjoterapeutyczne nie cofną zmian zwyrodnieniowych. Czuje sie lepiej, bo jej rozmasowno zesztywniałe mieśnie.
          • Gość: gulaj IP: *.gliwice.vectranet.pl 20.06.11, 23:17
            Łapiecie naiwnych fałszywi prorocy. Powiem tak szatańska sekta. Szarańcza która wychodzi z czeluści czyli słudzy diabła są na to dowody.
          • Gość: dasd IP: *.telpol.net.pl 01.07.11, 17:04
            sory ale to nie jest koncert zyczen, nie podoba sie to wypad
            • Gość: fff IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.11, 18:47
              A co to znaczy?
      • Gość: Krzysztof IP: *.adsl.inetia.pl 26.02.11, 19:24
        Ja napiszę tak moja 72 letnia mama chodzi już na te darmowe masaże 3 lata w Rybniku nikt jej nie zmusza do zakupu ani do podpisania umów to co piszesz to brednie
        • 27.02.11, 12:58
          Gość portalu: Krzysztof napisał(a):

> Ja napiszę tak moja 72 letnia mama chodzi już na te darmowe masaże 3 lata
          > w Rybniku nikt jej nie zmusza do zakupu ani do podpisania umów to co piszesz t
          > o brednie

• Gość: halina IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.12, 18:05
        Mamy to łóżko.Jest super.Dzięki niemu żyję,a nie siedzę na fotelu. Warto.
    • Gość: Aga IP: *.radom.vectranet.pl 04.11.08, 22:43
      Oczywiśćie zabiegi są wspaniale zabiegi trwają 35 minut, dziennie
      korzysta bardzo dużo ludzi. czas napewno nie jest zmarnowany

• Gość: qwerty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.08, 07:31
        Na co pomaga ? bo ze na kieszen ,juz wiemy
        • 20.01.09, 16:59
          >> O ile chodzi o te zabiegi dokonywane w budynku gdzie sie mieszczą "Anonse" to
          jest wielka lipa przez duże "L" ani lekarza ,sami się ludzie leczą a wiadomo że
          są zastrzeżenia do niektórych schorzeń takich jak rozruszniki serca,endoprotezy
          czy żylaki.Wiem że już nie jednemu lekarz rodzinny zabronił tych zabiegów
          znachorowych.Jak szybko przyszedłem to jeszcze szybciej opuściłem to lokum nie
          oglądając się za siebie.Radzę zasięgnąć porady u swojego lekarza rodzinnego.
          --
          << " prawda czy fałsz - oto jest pytanie !? " >>
          • Gość: Eugeniusz IP: *.proxnet.pl 01.08.09, 18:47
            tacy jak Ty nigdy i nigdzie nie wyleczą niczego, przegrywasz już w
            szatni, pisząc te słowa wziąłem 481 zabiegów
            • Gość: sss IP: *.radom.vectranet.pl 18.09.09, 11:14
              Musisz być bardzo zdrowy skoro aż tyle ich wziąłeś!!!!!!!!!!!!
              Przeciwwskazania są i to o wiele bardziej poszerzone a nie jak oni twierdzą
              tylko 2. Jeśli to taki cudowny lek to czemu dają do podpisu ,że bierzesz
              odpowiedzialność na siebie?
              • Gość: gulaj IP: *.gliwice.vectranet.pl 20.06.11, 23:25
                Mam to łóżko od trzech lat i faktycznie jest to dobra rzecz. Jestem górnikiem od 23 lat kręgosłup dostał w "kość", jak tylko za bardzo dokucza korzystam z łóżka i jest poprawa, koledzy też przychodzą na zabiegi i mówią że im pomaga. większy skutek bym odczuł gdybym z tego korzystał non stop. Brakuje mi tej systematyczności, korzystam miesiąc a potem przestaję i to jest mój błąd. Powinno się korzystać z tego codziennie.
            • Gość: AA IP: *.toya.net.pl 19.09.09, 08:26
              Z jakim skutkiem?
            • Gość: yellow IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.11.10, 22:42
              481 zabiegów!? Czyli to łóżko kompletnie nie działa. Tzn działa na psychikę, podobnie jak sekta.
            • Gość: hary IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.12.10, 20:06
              moja teściowa wzieła 425 zabieg
          • Gość: skorpion IP: *.bmj.net.pl 21.11.09, 00:24
            Piszesz totalne bzdety,a to za sprawą totalnej niewiedzy.Trzeba umyć dobrze
            uszy i słuchać co mówią,a najlepiej spróbować by nie wyjść na idiotę.Dla twej
            wiadomości to większość lekarzy ma te łóżka w domu i z nich korzysta a
            ciemniakom pociskają pierdoły by nie stracić klienteli która płaci im do kabzy
            no i za leki też płaci a lekarz za wypisywanie leków ma profity od firm
            farmaceutycznych i wczasy na Majorce za friko.Rusz pałą i myśl co piszesz bo
            bzdety totalne.Jak spróbujesz to się przekonasz tylko trzeba być systematycznym
            i zadbać o zdrowie.
            • Gość: asia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.11, 13:59
              też znam kilku lekarzy, którzy posiadają te łóżka. znam również osobę, na którą dwukrotnym użycie ceragemu miało negatywny wpływ. źle wpłynęło na jej ogólne samopoczucie, wyglądała i czuła się jak na najgorszym kacu... Sama jestem dziś po 10 wizycie, po pierwszej czułam się rewelacyjnie - lekka jak piórko, bóle w lędźwiach ustąpiły... Po kolejnych nei było już takeigo efektu. Bóle miewam nadal. W środę wybieram się do ortopety. przy okazji zasięgnę jego opinii o łóżku.
          • Gość: Ema IP: *.dynamic.chello.pl 25.04.12, 16:32
            Chyba bzdury pleciesz. Jak już tam byłeś to trzeba było sprawdzić działanie a nie wycofać się jak rak.Właśnie byłam u lekarki i to Ona zaproponowała mi te masaże i napisała adres gdzie się znajdują.Skorzystałam z 6 zabiegów i kupiłam. Prowadzący sami informują, że z metalowymi częściami w ciele nie można się masować na tym łóżku. Masuję się 2 razy dziennie z rana i wieczorem. Jestem zadowolona.
        • Gość: teti IP: 87.205.113.* 20.06.09, 10:52
          a z czym masz problem?
          ceragem na jedno nie pomaga ....
          NA GŁUPOTĘ....
          • Gość: Eugeniusz IP: *.proxnet.pl 01.08.09, 18:52
            brawo
          • Gość: iza IP: *.pools.arcor-ip.net 28.03.10, 20:43
            tak na twojq-napewno
        • Gość: Eugeniusz IP: *.proxnet.pl 01.08.09, 18:43
          na głupotę na pewno nie, zresztą nie ma na nią leku
      • Gość: doswiadczenie IP: 83.1.81.* 07.07.09, 16:21
        te łurzka ceragem TO MARNOTRAZTWO CZASU na łurzdu podczas masarzu
        jest fajnie alwe na bolący ( kręgosup np. ) to nic nie daje masuje
        nie boli przestaje masopwac boli marnotraztwo czasu i pieniędzy
        • Gość: Eugeniusz IP: *.proxnet.pl 01.08.09, 18:50
          nie wypowiadaj się publicznie, najpiewr wróć do Szkoły Podstawowej
          (jak Cię przyjmą) albo pisz ze słownikiem w ręku, piszą to wziąłem
          481 zabiegów
        • Gość: katte IP: *.kielce.vectranet.pl 07.10.09, 22:34
          ty analfabeto !!!! łurzka !!!! :) he he
          • Gość: Kasia IP: 89.234.192.* 13.11.10, 09:09
            To nie jest analfabetyzm a dysortografia - Polonisto!
          • Gość: aga IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.05.13, 18:38
            ja uważam, że jeżeli ktoś się czepia ortografii to znaczy że chce od czegoś odwrócić uwagę zakichany polonisto.....
        • Gość: Lewy IP: *.adsl.inetia.pl 15.11.09, 01:38
          Hmmm... Na dysleksję na pewno nie pomoże, hi hi...:-)
          • Gość: Anna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.09, 23:47
            na dysleksje nie pomoże, bo dysleksja to rodzaj autyzmu.
        • Gość: MARIANNA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.10, 09:42
          TE ZABIEGI POMAGAJĄNAPRAWDE
      • Gość: janek IP: *.cable.smsnet.pl 11.03.12, 07:58

chodzilem do sosnowca i zostalem delikatnie wyproszony jak nie kupilem lozka-powod bo podczas masazu zasypiaam i chrapie mam bezdech i zwyrodnienie kregoslupa,pan Filip powiedzial mi ze to przeszkadza jego klientom - nikt mi tego oprocz niego nie zarzuc
    • 07.11.08, 11:29
      No, dzięki, już coś tam wiem...z tym, że moja mama nie zniesie wykładów o
      wszystkich chorobach świata, których tam trzeba przy okazji wysłuchiwać.
      Mam nadzieję, że nikogo nie obrażę, jak stwierdzę, po wysłuchaniu kilku plotek,
      że to pomysł zwłaszcza dla starszych ludzi na zaplanowanie sobie dnia. pozdrawiam
      • Gość: wiesiek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.09, 19:45
        Są rewelacyjne, za darmo masują i pomagają. Nie chcesz, to nie kupisz. Ale po
        próbie będziesz chciała kupić. Po co strzępić język, trzeba spróbować. Miałem
        straszny ból kręgów szyjnych z przemieszczeniem na ramię. Po 10 masażach
        przeszło. Oczywiście dalej chodzę i chwalę. Nie musi być ceragem jest też tańsze
        hotstone.
        • Gość: HANIA IP: *.radom.vectranet.pl 16.12.09, 22:48
          nabijanie ludzi w butelke wystarczy kupic fotel rozkladany do masarzu za 550zl
          na alegro i to samo albo taniej bedzie mata do masarzu na lozko albo fotel z
          tymi samymi funkcjami
          • Gość: wisia IP: *.adsl.inetia.pl 13.04.11, 20:50
            nie rehabilituje się kręgosłupa na siedząco !!!
        • Gość: Dorota IP: *.chello.pl 28.02.10, 00:11
          Tylko ,że w ceragemie oprócz specjalnego masarzu jest jeszcze podczerwień stosowana w inkubatorach i płyta epoksydowo-weglowa
          • 19.03.10, 09:53
            aha, i gwiezdny pył z planety supermana
      • Gość: Eugeniusz IP: *.proxnet.pl 01.08.09, 18:57
        inormacja też leczy, a nie jest to zagospodarowywanie czasu, trzeba
        wiedzieć jak to działa, to nie są towarzyskie spotkania, pisząc to
        wziąłem 481 zabiegów
        • Gość: janek IP: *.c196.msk.pl 24.11.10, 17:50
          jesteś uzależniony
    • Gość: b-ania IP: *.internet.radom.pl 07.11.08, 17:08
      • 10.12.08, 21:40
        ja chodzilam na te masaże.Ale czy one pomagają na wszystko?jak to opowiadają na
        prezentacjach-raczej nie,choc z pewnościa wielu ludziom jakos pomogly te
        masaze..........sa dwie wady -cena i to ze trzeba stosowac stale nawet po dwa
        razy dziennie,no i tlok jak ktos chce korzystac na prazmowskiego
        • Gość: Stefan IP: *.chello.pl 20.01.09, 14:04
          ale naiwni jestescie,jak cos jest dobre na wszystko to nie jest
          dobre na nic!prosta zasada,jak ktos ma za duzo kasy albo zakwasy w
          głowie to moze wydac 10 tysiecy i kupi trumne do domu,moj znajomy to
          kupil i bardzo mu pomogł wyleczyc sie z kasy.
          • Gość: lew..... IP: 82.139.37.* 20.01.09, 19:06
            Jak ktoś chce sobie biedy narobić to niech idzie ,to mu d..ę odparzą i j..a ugotują na twardo.Przecież tam sie kładzie w to wyro jeden po drugim ,bez badania i podstawowych zasad higieny osobistej ale przedtem musi wysłuchać wykładu o wszystkich chorobach jakie ma słuchający aktualnie .Chodzi o nabicie później kabzy przez kupno tego wyrao- badziewia o czym wspominano w uwadze TVN,jak nie wierzysz to idż,zobacz i oceń a zrozumiesz o co im chodzi.Powodzenia..
            • Gość: lew IP: 82.139.37.* 22.01.09, 20:27
              widzę że już minęła chęć do leczenia tym systemem wyrkowym,jak niektórzy go
              określali,a szkoda tak ładnie żarło ......
              • Gość: fafik IP: *.adsl.inetia.pl 12.08.09, 17:38
                Wczoraj na TVK "Dami "pokazano felieton o tych badziewiach.Ciekawe ile za to
                dostali obaj prowadzący o których dotąd miałem inne zdanie.Dziwię się że
                odważyli się tak mydlić oczy widzą oglądających ten program.Dochodzę do
                wniosku że miejsce to niedługo stanie się miejscem cudownych uzdrowień z
                poważnych schorzeń z którymi nie poradzi sobie nasz medycyna a które będą
                odwiedzać tysiące ludzi.
                • Gość: skorpion IP: *.bmj.net.pl 21.11.09, 00:33
                  fafikom pomaga tylko rzeźnik,czasem da im kość.Nasi medycy wyleczą cię i z
                  pieniędzy i złudzeń zarazem.
            • Gość: k. IP: 82.160.137.* 21.02.09, 11:31
              jak nie masz o czyms pojecia to sie nie wypowiadaj,bo piszesz totalne bzdury!
              sama mam łozko w domu i absolutnie nie zaluje,gdybym miala jeszcze raz je kupic
              nie wahalabym sie!nikt nikogo nie zmusza do tych masazy -nieprawdaz?ani
              tymbardziej do jego kupna -to jest wylaczna decyzja klienta. chesz chodzisz i
              sie masujesz ,nie to nie i tyle!co ci przychodzi z tego ze zniechecasz ludzi a
              niejednemu one naprawde pomogly!nie ma tu sciemy ,jest to autentyczny fakt
              .
              • 21.02.09, 15:36
                > autentyczny fakt

A czy istnieją nieautentyczne fakty? :-)
              • Gość: *** IP: 88.156.227.* 31.03.09, 20:56
                Coś mi się wydaje,że to jest najnowsza wersja
                Kaszpirowskiego....1....2....3.....4.....999 PLN+wat.
                • Gość: sir lucjus IP: *.tarnow.mm.pl 07.04.09, 19:04
                  JEŚLI WIESZ MÓW, JEŚLI NIE -
                  www.ceragem-tarnow.pl/cgm.html
                  • Gość: FranekzWarszawy IP: *.chello.pl 23.04.09, 22:12
                    Byłem już kilka razy na seansach z łózkiem i chyba nie żałuję. Na
                    kręgosłup to pomaga. Ale w to, że jest to panaceum na wszystkie
                    choroby, o czym mówią asystentki, też nie wierzę. Ta propaganda i
                    omamianie ludzi licznymi "świadectwami uzdrowień", którymi upstrzone
                    są ściany ma zapewne nakłonic klientów do nabycia łóżka, które już
                    kosztuje 11 400 zł. Podnoszenie ceny świadczy o popularności metody,
                    choc słyszę, że te dwugodzinne oczekiwania na seans to już
                    przeszłoś.
                    • Gość: Gdansk IP: *.gprs.plus.pl 25.04.09, 20:23
                      to łozko to najlepsza rzecz w Polsce zeby nie korzystac z usług
                      lekarzy,ktorym wcale nie zalezy na tym aby nas wyleczyc,tylko
                      zebysmy kupowali leki w aptekach.Tez byłam sceptyczna co do
                      łozka,ale uratowało mnie od operacji kregosłupa i pomogło w wielu
                      innych chorobach.Oczywiscie je kupiłam i rata wynosi mniej niz
                      zostawiałam w aptece.Po roku masazy w centrum kupili je rowniez moi
                      tesciowie ,ktorzy maja po 80 lat i dostali wiatr w zagle. Prosze sie
                      nie wypowiadac jezeli było sie raz czy dwa na zabiegu.Zeby cos
                      wyleczyc tą droga,potrzeba troche czasu,ale warto!!.W Korei kazdy ma
                      to łozko w domu i mało kto chodzi do lekarza. Znam conajmiej 10 osob
                      ktore mają łozko w domu i wszyscy sa zachwyceni. Zycze zdrowia-
                      jednym bez lekow a z łozkiem,a niedowiarkom z prochami i uroczymi
                      wizytami u lekarzy.:))
                      • Gość: ola IP: *.zabrze.net.pl 04.06.09, 14:47
                        Bardzo madrze ujete,wszystko prawda rowniez chodze na masaz jeszcze
                        nie kupiłam poniewaz nie moge narazie,ale jestem zachwycona i
                        napewno kupie!!!!POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        • Gość: Naiwni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.09, 23:20
                          TO jak z radiem maryja - jak uwierzą to nie da się przegadać...Tych
                          łóżek nie sprzedaje się w Korei - kolejna plotka wmawiana przez
                          handlarzy, bo niby jak skoro nie ma strony ceragemu w tym języku w
                          światowych internetowych domenach WWW.
                          • Gość: jarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.09, 12:51
                            A nie przyszło Ci do głowy, że mogą być również inni producenci? omg...
                        • Gość: Alicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.09, 16:03
                          Ja również jestem zachwycona tym łóżkiem .Byłam co prawda dopiero 3 razy a już
                          wiem ze go chce mieć .Wracam do domu i zapominam że mam chory kręgosłup
                          lędżwiowy chce mi się żyć jak mnie nie boli wierzę że będzie coraz lepiej noszę
                          się z zamiarem kupna tego łóżka z myślą o całej rodzinie , a teraz jest jeszcze
                          w prezencie mata lecznicza z glinki żółtej i nefrytow.We Wrocku tu gdzie ja
                          mieszkam ludzie korzystają po parę miesięcy i nikt nikogo nie zmusza do kupna a
                          przychodza bo ich to leczy.Pozdrawiam
                        • Gość: Czarniutka IP: *.net.stream.pl 09.11.12, 22:53
                          Na masaże na urządzeniu Ceragem chodzę już ponad 3 miesiące , tez jestem bardzo zadowolona i maa pozytywne osiągnięcia ........
                          • Gość: Zosia IP: *.gdynia.mm.pl 20.01.13, 11:02
                            Kupilam lozko 3 miesiace temu. Jedyne to co mi sie poprawilo to sen. Reszta dolegliwosci nie przeszla: bol barkow, napiete miesnie przy kregoslupie, przestawione kregi, chory zoladek, brak energii, depresja, klocie w jelitsch. Zastanawiam sie czy nie isc do lekarza zanim sie wykoncze.
                            • Gość: Ola IP: *.radom.vectranet.pl 13.04.13, 02:17
                              Ja chodze na lózko nefrydowe do Pani Ani ma osiedlu Borki "Body Activ Studio" niedaleko zalewu i musze przyznac ze czuje sie po nim bardzo zrelaksowana,bole karku,problem ze spaniem i z jajnikami zmniejszyly sie znacznie. Polecam,moze warto sprobowac:)
                      • Gość: Alfa IP: 77.223.219.* 12.09.09, 13:29
                        Ciekawa jestem, w któej Korei mają te łóżka - w Północnej, czy w
                        Południowej?
                        • Gość: Dorota IP: *.chello.pl 21.03.10, 21:10
                          Korea południowa
                        • Gość: da IP: *.proton.net.pl 04.11.13, 16:21
                          na pewno
                      • Gość: zwotpiona IP: *.pools.arcor-ip.net 28.03.10, 19:15
                        naprawde ,zwotpilam czytajqc wasze kometarze!mimo ze po
                        miesiocu uzywania poczulam sie lepiej!
                      • Gość: 3D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.10, 19:27
                        Jesteś żałosna, ile ci płacą za reklamę tego badziewia. Od tego szmelcu śmierdzi
                        oszustwem. Gratuluję wszystkim bezdusznym kreaturom, które się bogacą na
                        ludzkiej naiwności i niewiedzy. W większości ofiarami są biedni, starzy,
                        schorowani ludzie. NIE KUPUJCIE NIC NA PREZENTACJACH!!!!!!
                      • Gość: radomianka IP: *.ats.pl 08.11.10, 19:26
                        sprawdź jak działają promienie podczerwieni na rozwój raka pozdrawiam ,owszem relaks po masażu wspaniały
                  • 04.01.10, 14:32
                    Wie moze ktos ile kosztuje godzina masazu!
                    • Gość: kStaszek IP: *.eimperium.pl 16.08.10, 13:47
                      Jak już pisano powyżej masaże są bezpłatne, możesz chodzić nawet 3
                      lata.
            • Gość: Aleksander IP: 217.98.72.* 21.05.09, 18:16
              wystarczy zebys chociaz 1 miesiąc skorzystał z masażu na tym
              urzadzeniu medycznym-BEZPŁTNIE-i całe lata bezpłatnie jak cie nie
              stac na kupno jak mnie.Ale po 1 razie i z góry zakładac "odparzenia"
              i "ugotowanie na twardo' to jest zwykłe faryzeuszowskie podejscie do
              życia i zero przyjazności wobec bliźnich,zakładasz dla tylko i
              wyłacznie podparcia własnej teorii spiskowej -ze chca Cie oskubac i
              ze niby musisz kupic.Dla kogo badziewie to fakt jest jeden -dla
              Ciebie-bo dla mnie wybawienie i nie bede sie chwalił efektamoi bo w
              Suwąłkach wszyscy wiedza i widza moje efekty.Tobie trzeba współczuc -
              ale nie mniej namawiam -korzystaj i z praktyki wyraź zdanie a nie z
              pierwszego kontaktu.
            • Gość: miki IP: *.zabrze.net.pl 04.06.09, 14:42
              Piszesz pierdoły i tyle!!!!!!!!!!!jeszcze nikomu jaj nie
              odparzyło!!!!!tak sie znacie jak kura na pieprzu!!!!!!!
              • Gość: octawia5 IP: *.za.digi.pl 10.06.09, 10:15
                Widze że zdania są podzielone.Mnie raczej zastanawia to czy te łóżka
                nie mają działań ubocznych, bo jakies tam są naswietlania czy coś
                podbnego.Pozdrawiam
                • Gość: niedowiarek IP: 83.230.42.* 13.06.09, 15:56
                  Witam.
                  Przeglądam te wszystkie wypowiedzi i tylko uśmiecham się pod nosem... Taka już
                  natura człowieka... (czytaj: Polaka).

Są różne sposoby leczenia - i całe szczęście samodzielnie dokonujemy wyboru. Nie
                  ma doskonałych metod i sposobów leczenia, ale można wybrać te najmniej
                  wyniszczające nasz organizm...
                  A leczenie masażem i "ciepłem" to według mnie najbezpieczniejszy sposób, a czy
                  najskuteczniejszy - to się dopiero wypowiem po dłuższym stosowaniu tej metody.
                  Wiem jedno - lekarzom i ich programom lojalnościowym do zatruwania człowieka
                  prochami już nigdy nie uwierzę...

• Gość: niedowiarek IP: 83.230.42.* 13.06.09, 16:07
                  a co do skutków ubocznych, to na razie nie słyszałem o takowych.
                  Masaż jest jak najbardziej wskazany, a podczerwień nie jest niczym
                  nienaturalnym ( emituje je nawet nasze ciało ), wiec nie zatruwamy naszego
                  organizmu żadną chemią czy tabletkami - którym to zazwyczaj towarzyszą skutki
                  uboczne...
                  • Gość: obserwator IP: *.radom.vectranet.pl 13.06.09, 16:25
                    Już pisali niektórzy że to wielka lipa i jak chcesz swoje ja..a ugotować i
                    leżeć po jakimś zasyfiałym typie w tym wyru to spróbuj i napisz czy nie mówią
                    ci tu prawdy.Możesz to badziewie kupić "na raty w cenie promocyjnej" a jak
                    ochłoniesz to ci od razu uszy opadną do dołu co kupiłeś i za jaką właściwie cenę.
                    • Gość: niedowiarek IP: 83.230.42.* 13.06.09, 19:09
                      Jak wspomniałem, natura Polaków... eh...

"Już pisali niektórzy że to wielka lipa i jak chcesz swoje ja..a
                      ugotować.."
                      - najpierw poczytaj sobie co to jest promieniowanie podczerwone,
                      a później się wypowiadaj...
                      "i leżeć po jakimś zasyfiałym typie w tym wyru..." - rzadko się
                      przestrzega takiej higieny, jak właśnie tam, poza tym każdy ma swoje
                      prześcieradła, na których się kładzie, żeby jakiś paranoik nie maił do czego się
                      przyczepić...
                      No ale jak już tu wspominano - nikt cie nie zmusza do tych masażów..

Z jednym się tylko zgodzę:
                      "spróbuj i napisz czy nie mówią ci tu prawdy" - najlepszy sposób, żeby
                      się przekonać, bo od kiedy decyzję o własnym zdrowiu podejmuje się na podstawie
                      opinii anonimowych internautów..?!
                      • Gość: zbulwersowana IP: 79.175.192.* 15.06.09, 15:33
                        łozka pewnie pomagaja na schorzenia kregoslupa jak kazdy inny masaz, to nie
                        łózka cud , poprostu masaz pomaga, a co do leczenia innych schorzen to absurd.
                        czy wogole sa jakies naukowe udowodnienia co do skutecznosci tej metody?!.....
                        no wlasnie, a opinie typu mialam cukrzyce i lozko mnie wyleczylo albo z
                        zacmy.... blagam, totalna sciema. a jesli ktos chodzi na te masaze i czuje sie
                        lepiej i ma wolny czas by siedziec tam 2 h to jego wolny wybor ale kupowac to
                        g...wno to naprawde wyrzucanie pieniedzy, zwlaszcza ze wiekszosc osob
                        korzystajacych z tych masazy to emeryci, ktorzy biedni wierzac w cudowne
                        dzialanie lozka zaciagaja kredyty a do ust nie maja co wlozyc....przykro mi ze
                        tak naciagaja ludzi!!! jest to zwykle placebo i tyle!!!!!!
                        • Gość: teti IP: 87.205.113.* 20.06.09, 11:18
                          a co powiesz na temat lekarzy którzy zakupują ceragem do domu...??

• Gość: wiech IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.09, 20:05
                          Pewnie,że to nie jakiś cud,ale każdy masaż ręczny czy mechaniczny pobudza
                          krążenie i oczyszcza organizm to jest fakt.
                        • Gość: bukaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.09, 21:25
                          kręgosłup jest bardzo ważną jednostką w naszym organizmie- mamy w nim
                          zakończenia nerwowe wszystkich narządów wewnętrznych. Bardzo często wszelkie
                          schorzenia wynikają z "zaczopowania" toksynami tych przewodów, i już powstaje
                          choroba. Nie jest to więc efekt placebo, że schorzenia typu cukrzyca lub zaćma
                          mija gdyż jest to po prostu efekt technologii zawartych w tym urządzeniu- pomaga
                          ono "udrożnić" połączenia nerwowe.
                          Ps: żeby zaciągnąć kredyt trzeba mieć możliwość jego spłacenia- ktoś kto nie ma
                          "co włożyć do ust" nie dostanie kredytu, a więc nie kupi łóżka- w zamian za to
                          może do woli korzystać z łóżka w centrum- taki chyba jest marketing tej firmy,
                          prawda? to pewnie dlatego te spory- zapewne jest tutaj mnóstwo osób które w to
                          nie wierzą, a i nie sprawdzą sami tylko będą ploty pisać
                        • Gość: gucio IP: *.lokis.net.pl 15.12.09, 01:59
                          Proszę nie pisz głupot tylko idź i sprawdź, zapytaj ludzi na
                          miejscu, a potem napisz prawdę.
                      • Gość: wiechu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.09, 20:03
                        Weź z sobą swoje prześcieradła!!!!!!
                        • Gość: anna czestochowa IP: 212.59.252.* 27.07.13, 08:59
                          czytam tu panstwa opinie na temat lozka moja jest taka chodzilam na bezplatne masarze w czestochowie dzieki nim chodze bo nie moglam sie ruszac juz a lekarz byl bezradny masarze na tych lorzkach bardzo mi pomogly wiadomo jak kazda prawie zwyrodniala choroba po jakims czasie nie leczona powraca ja z przyczyn osobistych musialam przerwac te zabiegi czego bardzo zaluje gdyrz w tej chwili punkt ten przeniosl sie do belchatowa a bardzo chetnie bym wrocila do nich niestety jest to zbyt daleko a jesli chodzi o odplatnosc nie zaplacilam ani grosza fakt ciezko bylo sie dostac czasem bo liczba osob byla duza ale jesli ktos ma dostep do takich masarzy to bardzo polecam sa one dobre na wiele chorob pozdrawiam
                    • Gość: teti IP: 87.205.113.* 20.06.09, 11:11
                      słuchaj ludzi mądrych a nie głupich ............
                      a sposób leczenia wybierz sobie sam.......
                      • Gość: zbulwersowana IP: 79.175.192.* 27.06.09, 13:54
                        ehe... i cukrzyce tez mi wyleczy!!! trzeba miec cos nie tak w glowie zeby uwazac
                        ze to lozko to lek na wszystko!!! moze nobla niech dostanie ten co go
                        wynalazl!!! sa choroby ktorych niestety nie da sie wyleczyc, sa nieuleczalne!!!
                        a czlowiek co odtsawia leki bo wierzy w takie znachorstwo sam sobie szkodzi.
                        rozumiem ze chory ucieka sie do wszelkiego rodzaju pomocy, ale niech nie namawia
                        innych do odstawiania lekow i niech na podstawie wlsanych doswiadczen bez
                        potwierdzen naukowych nie wyraza opini co leczy a co nie!!! poza tym kazdy
                        czlowiek jest inny i kazda choroba ma inny przebieg wiec swoje uwagi niech
                        zachowa dla siebie!!!!!
                        • Gość: Czarniutka IP: *.net.stream.pl 09.11.12, 23:04
                          Sama mam cukrzyce typu 2
                          Te urządzenie ładnie reguluje poziom cukru , co nie pozwala do dalszych powikłań
                          cukrzycowych ..........
                        • Gość: Ema IP: *.dynamic.chello.pl 29.05.13, 16:56
                          Też tak teraz uważam. A tak pięknie zachwalali, wszystkie zalety i miało na wszystko pomóc i wyleczyć.
                          W kwietniu minął rok jak używam łóżka Ceragem i maty nefrytowej a moje lędźwie w coraz gorszym stanie i coraz bardziej bolą i na okrągło bolą.
                • Gość: wiesiek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.09, 19:59
                  Promieniowanie takie jak na plaży piasek czy kamienie
            • Gość: Babsy IP: *.adsl.alicedsl.de 02.07.09, 03:25
              Boze czlowieku, jaki ty musisz byc prymitywny
              pewnie nalezysz do grupy tych, ktorzy z lekka reka wyjma forse na
              flaszke alkoholu lub paczka papierosow, a po "zdrowie biegniesz do
              apteki", zeby zapchac sie kolejna pula chemii.
              Nie masz nawet pojecia o tym, ze sa ludzie dla ktorych dbanie o
              zdrowie jest czyms waznym i wielokrotnie cena nie ma granic.
              Jesli poczujesz kiedys, ze ci go zacznie brakowac, moze zaczniesz
              inaczej myslec.
              Moje dwie znajome maja takie lozka od wielu lat i bardzo je sobie
              chwala. Zadna z nich nie jest dystrybutorem, kazda z nich kupila
              lozko z uwagi na stan zdrowia, kosztem innych wyrzeczen finansowych.
              Jedna z nich przed laty nie mogla chodzic i grozila jej operacja.
              Dzieki CERAGEM dzis moze sie poruszac jak dawniej.
              Ja tez zamierzam je kupic, bo praca zniszczyla mi zdrowie.
              Uwazam, ze kto nie probuje, ten sie nie dowie. Nikt mnie nie
              przekona, ze to szkodzi zdrowiu.Gdyby tak bylo, nie byloby tylu
              zwolennikow ktorzy korzystaja z dobrodziejstwa tych lozek ZA DARMO i
              chetnych do ich kupna. Pierwsze zabiegi sa bolesne, ale coz...
              Pozdrawiam wszelkich optymistow i tych ktorzy dbaja o siebie
              • 05.07.09, 10:08
                Nie wiem co powiedzieć na temat tych łóżek, ale przeglądnełam strony
                CERAGEMU i nie znalazłam żadnych konkretnych przeciwwskazań co można wziąść za dobrą monete ,ale na stronach gdzie te łóżka są sprzedawane to przeciwwskazań jest troszeczke .
                A co do lekarzy to oni sami do końca nie wiedzą jak to działa,ja mam endoproteze stawu biodrowego i na zapytanie-po 8-9 masażu - pań w ceragemie- zachwycone odpowiedziały ,że jak najbardziej powinnam brać te masaże co nie przeszkodziło podejść do mnie i po cichu ze strachem w oczach zapytać się czy coś się dzieje ,w sumie wzięłam około 15 zabiegów gdy zajrzałam do netu na przeciwwskazania i przestałam chodzić .Nie powiem podziałało to na mnie relaksująco ,ale działa to jak bomba z opóźnionym zapłonem -ciało rozgrzane do 55 stopni i wyjście na zewnątrz do temperatury 10 stopni ,albo -10stopni w zimie ,a ani raz panie nie powiedziały żeby troche odczekać przed wyjściem.
                • Gość: riko IP: *.b-ras2.srl.dublin.eircom.net 08.07.09, 16:40
                  Moja mama chodziła na te masaże i była zachwycona,ja na to patrzyłem z przymrużeniem oka - przed zabiegami opowiadanie kawalów,jakiś śmieszny taniec jako forma rozgrzewki...Do czasu gdy dopadła mnie rwa kulszowa.Najpierw pojechałem do lekarza,najpierw tabletki-nie pomogły,następnie zastrzyk a już 2 godz. po nim cała noga zdrętwiała,bez czucia i z mocno ograniczonymi możliwościami ruchu.Pojechałem w takim stanie na masaż,po 1 zabiegu odzyskałem w nodze pełną sprawność,pozostało jedynie pewne uczucie dyskomfortu.Zabiegi powtórzyłem 2 krotnie,niestety z powodu wyjazdu musiałem przerwać masaże.Mi pomogło,niestety problemy z kręgosłupem wciąż mnie nękają i teraz myślę poważnie o zakupie tego łóżka i regularnych masażach.Chirurg ortopeda z którym rozmawiałem nie widział w moim przypadku żadnych przeciwskazań co do używania tego łóżka.
                  Pozdrawiam
                  • Gość: lolek IP: *.adsl.inetia.pl 14.07.09, 21:47
                    łóżka są bardzo dobre , masaże świetne tyle ,że od promieni podczerwonych rak rośnie szybciej, ja z mężem chodziłam dosć długo i oboje mamy raka w przeciągu miesiąca byliśmy operowani ,bez tych promieni może uaktywniłby się za 5 -10 lat.Na tych wykładach na pytanie ;jak promienie mają się do raka ?' odpowiedż padła ; "'poprostu ktoś dowie się o tym wcześniej"'
                    • Gość: Minerwa IP: *.insat.net.pl 17.07.09, 10:16
                      Ja tam wolę Materac Enabio. cena 950 zł za Enabio to nie 10 000 zł
                      za Ceragem. Byłam ma masażach i na Enabio i na Ceragem i
                      zdecydowanie wybieram Enabio. Poza tym Enabio jest polski i medyczny
                      a ceragem to jakiś koreański wynalazek za chlendarne pieniadze.
                      • Gość: Minerwa IP: *.insat.net.pl 17.07.09, 11:01
                        Patrząc IP-y widać, że pozytywne opinie o ceragem pisza
                        tylko właściciele gabinetów ceragem. Sprawcie strony na forach i
                        porównajcie adres IP lub usługodawcę netu. Wyglada to tak
                        jakby grupa ludzi sledziła net i zapisywał sie na fora po to tylko
                        aby napisać jaki to ten ceragem jest świetny i jak mi pomógł.
                        Wygląda na to, że nie ma w
                        polsce żadnego uzytkownika tego koreańskiego cudu, kóry napisałby
                        coś w necie od siebie i nie żałował, że dał że dał się oszukać.
                        • Gość: ja i tyle IP: 77.223.200.* 19.07.09, 12:46
                          Mylisz się. Mam Ceragem prawie czterech lat. Wcześniej z powodu powypadkowego
                          urazu kręgosłupa musiałem 4 do 6 razy w roku korzystać z pomocy masażysty żeby
                          jakoś funkcjonowac (kazda seria -10v15 = 400-500 zł)i oczywiście dużo
                          przeciwbólowych i przeciwzapalnych lekarstw.
                          Ceragemu nie używam regularnie (mało czasu), a wtedy gdy mnie boli
                          kręgosłup,gdy mam kłopoty ze sprawnością prawej reki. Żyję normalnie, dużo
                          pracuję, sporo jeżdże samochodem po kraju, ogólnie jestem dość aktywnym 55
                          latkiem. Wypadek miałem prawie 20 lat temu - uszkodzone kregi szyjne i dyski
                          kręgowe - szpital, sanatoria itd.W 2000 roku spędziłem kolejne 3 tygodnie w
                          szpitalu, docent neurochirurg prawie zmusił mnie do operacji.Trochę ze strachu
                          przed mozliwością nieudanej operacji (ponoć ryzyko 20-40%) nie zgodziłem się. I
                          nie żałuję.
                          Dorosła córka wpada do mnie na masaże bo pomaga jej na pokrzywiony kręgosłup i
                          znakomicie relaksuje.

No i oczywiście nie mam nic wspólnego z dystrybucją Ceragemu.
                          Myślę że te 10 tys mi się już zwróciło (mogę pracować a pracuję spotr i trochę
                          też zarabiam).
                          Ale każdy musi sam zobaczyć i zdecydować.
                          Pozdrawiam myślących i uczciwych

• Gość: użytkownik łożka IP: 83.230.42.* 19.07.09, 14:19
                            W pełni zgadzam się poprzedzającym mnie Forumowiczem. Niedowiarków nie brakuje -
                            ale po tą są bezpłatne masaże, żeby każdy mógł się przekonać o ich skuteczności,
                            a nie siedział przed komputerem i doszukiwał się teorii spisku. Oczywiście każdy
                            ma swoje zdanie, trzeba to uszanować, ale dowiedźcie się czegokolwiek więcej o
                            czymś, o czym zamierzacie się wypowiadać...
                            ( sam korzystam z tego łóżka już dłuższy czas )

Na szczęście każdy ma wolny wybór - może się faszerować lekami o bardzo
                            szkodliwych skutkach ubocznych, bezgranicznie wierząc swojemu lekarzowi, albo
                            wziąć sprawy w swoje ręce i bez chemii próbować leczyć przyczynę choroby, a nie
                            tylko objawy...

P.S. Co do teorii "Minerwa" to idąc Twoim rozumowaniem, złe opinie i komentarze
                            mogą pisać osoby, które czują się zagrożone przez łóżka ceragem - np. masażyści,
                            którzy stracą schorowanych klientów ( tzw. kury znoszące złote jaja ), lub sami
                            lekarze, którzy przestaną wyjeżdżać na wczasy ufundowane z programów
                            lojalnościowych, za wpychanie pacjentom leków...
                            • Gość: Minerwa IP: *.insat.net.pl 21.07.09, 11:45
                              Hej użytkowniku " Niedowiearek" czy " Uzytkownik Lóżka" adres
                              kompa : IP 83.230.42.*
                              Kto ci płaci za to, że wchodzisz na to forum i pod różnymi nikami i
                              opisujesz jaki to jest super jest ten materac?
                              Sprawdziłam twój IP na innych forach. Też tam występujesz jako
                              zwykły użytkownik Ceragem i niby tak sobie wrzucasz swoje
                              spostrzeżenia. I to od 8;00 do 3:00 w nocy? Pomyślałby kto, że ty
                              tak dobrze się czujesz po masażach, że już nawet spać nie musisz?.
                              I nie pieprz mi tu o teorii spiskowej boś oszust i łotr
                              nieprzeciętny. I nie traktuj ludzi jak kretynów.
                              • Gość: Minerwa IP: *.insat.net.pl 21.07.09, 11:48
                                cd...
                                Wszystkie wpisy zadowolonych "KLIENTÓW" czytaj akwizytorów , mają
                                wydźwięk:" Spróbuj i oceń". To dziwne, jakby ktoś im kazał tak
                                pisać. A może są specjalne szkolenia na ten temat. I wiem że są.
                                LUDZISKA NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ. NIK NIE SLEDZI INTERNETU ABY
                                NAPISAĆ JAKI TO JEST ZADOWOLONY Z NP. TELEWIZORA. A GOSCIE OD
                                CERAGEMU TO WŁAŚNIE ROBIĄ. SIEDZĄ I NIBY MIŁEM TEKSTEM OPISUJĄ, ŻE"
                                SIĘ NIE ZGADZAJA z taka wypowiedzią " LUB "MAJĄ INNE ZDANIE" ITP.

No i temat główny! "tabletki szkodzą więc kup sobie ceragem!"
                                Żerujecie na niewiedzy ludzi i to najczęściej starszych ludzi.
                                Straszycie ich lekami i lekarzami, masażystami itp. A dlaczego nie
                                napiszecie, że w waszym Ceragemowym raju zmarło na fotelach już 9
                                osób w całej polsce. Ostatnio w Jastrzębiu Zdroju!!!! I to dwóch
                                zmarło na przełomie 5 m-ce. Urząd Nadzoru nad lekami już się za
                                wasz bierze i prokurator też. Czemu o tym nie piszecie? Bo to prawda
                                niewygodna? nie marketingowa?
                                • Gość: Minerwa IP: *.insat.net.pl 21.07.09, 11:50
                                  LUDZISKA NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ. NIK NIE SLEDZI INTERNETU ABY
                                  NAPISAĆ JAKI TO JEST ZADOWOLONY Z NP. TELEWIZORA. A GOSCIE OD
                                  CERAGEMU TO WŁAŚNIE ROBIĄ. SIEDZĄ I NIBY MIŁEM TEKSTEM OPISUJĄ, ŻE"
                                  SIĘ NIE ZGADZAJA z taka wypowiedzią " LUB "MAJĄ INNE ZDANIE" ITP. W
                                  SZYSTKIE POZYTYWNE OPINIE O CERAGEM TO Ś C I E M A !!!!!!!! NIE
                                  WIERZCIE IM. TO BZDURY PISANE PRZEZ JEDNYCH I TYCH SAMYCH LUDZI W
                                  CAŁYM NECIE. TAKĄ MAJĄ PRACE. Jeśli naprawdę chcecie sie przekonać
                                  co na ten temat Myśla ludzie to przejdźcie się na ten spęd dusz do
                                  ceragemu i zobaczcie co tam się wyprawia. A może zrozumiecie
                                  dlaczego w niektórych krajach zabroniono sprzedaży ceragem. 12 000
                                  zł to wyrzucone pieniądze w błoto. Nie dajcie się oszukać. Ceragem
                                  sprowadza te łóżka do polski za 770 $ ( na targach w Korei można je
                                  było za tyle kupić ) to 2464,00 zł reszta to prowizje tych kolesi od
                                  robienia z waszych głów papki. Utrzymujecie ich tzw. bezpłatne (
                                  czytaj 180 zł) masaże.
                                  • Gość: Minerwa IP: *.insat.net.pl 21.07.09, 11:52
                                    A oto kilka przykładów. Dziś nie mam czasu, ale zajmę sie kiedyś
                                    tymi kretynami i dokładnie opiszę ich mechanizm. Miłej lektury.

Gość: ja i tyle IP: 77.223.200.* 19.07.09, 12:46 napisał:
                                    Ale każdy musi sam zobaczyć i zdecydować.
                                    Gość: użytkownik łożka IP: 83.230.42.* 19.07.09, 14:19
                                    Na szczęście każdy ma wolny wybór
                                    Z jednym się tylko zgodzę:
                                    "spróbuj i napisz czy nie mówią ci tu prawdy" - najlepszy sposób,
                                    żeby
                                    się przekonać, bo od kiedy decyzję o własnym zdrowiu podejmuje się
                                    na podstawie
                                    opinii anonimowych internautów..?!
                                    niedowiarek IP: 83.230.42.* 13.06.09, 19:09
                                    No ale jak już tu wspominano - nikt cie nie zmusza do tych masażów..
                                    niedowiarek IP: 83.230.42.* 13.06.09, 16:07
                                    a co do skutków ubocznych, to na razie nie słyszałem o takowych.
                                    Masaż jest jak najbardziej wskazany, a podczerwień nie jest niczym
                                    nienaturalnym ( emituje je nawet nasze ciało ), wiec nie zatruwamy
                                    naszego
                                    organizmu żadną chemią czy tabletkami - którym to zazwyczaj
                                    towarzyszą skutki
                                    uboczne...
                                    Babsy IP: *.adsl.alicedsl.de 02.07.09, 03:25
                                    Uwazam, ze kto nie probuje, ten sie nie dowie.
                                    teti IP: 87.205.113.* 20.06.09, 11:11
                                    słuchaj ludzi mądrych a nie głupich ............
                                    a sposób leczenia wybierz sobie sam.......
                                    • Gość: mała IP: *.radom.vectranet.pl 29.07.09, 14:33
                                      Gratuluje ludziom głupoty- nie wiedzy, którzy tu sie "wypowiadają" negatywnie.
                                      Czemu nie przyjdą i osobiście nie pochodzą przez miesiąc i nie poobserwują
                                      swojego organizmu jak się zmienia?Ktoś rzucił hasło brak higieny,fakt jeśli nie
                                      potrafisz uprać własnego prześcieradła, to do koga masz pretensje o brak
                                      higieny(chyba tylko do siebie...)
                                      Sama poszłam na masaż sceptycznie podchodząc do nich,jak zobaczyłam ćwiczenia
                                      ,to mało nie wybuchłam śmiechem z nich...Ale po kilku dniach zrozumiałam jak
                                      świetnie są one opracowane psychologicznie,bo nikt nie wie ,ze po tych
                                      ćwiczeniach organizm jest pobudzony i przygotowany do relaksu.
                                      Ludzie przychodźcie chociaż przez tydzień na masaże a potem cokolwiek możecie
                                      powiedziec na temat łóżek.
                                      Fakt,cuda sie nie zdarzają ale nasze pozytywne nastawienie do czegoś(co chce sie
                                      osiągnąć) może zdziałać cuda.
                                      Pozdrowienia dla całej ekipy Ceragem w Radomiu
                                    • Gość: Smutna IP: *.e-wro.net.pl 24.02.13, 11:24
                                      Dziś umarł mój ukochany brat o 8:30 w szpitalu. Rzetelnie chodził na łóżko do samej smierci był na nim dzien w dzien 44 razy. Uważam, że łóżko ceragem naruszyło jego organizm do tego stopnia, że dostał tak niskiego cisnienia 80/40 ...pękła mu aurta, nerki przestały pracować. Gdyby nie chodził na to łóżko zył by do tej pory. Opamietajcie się - kiedys nikt nie słyszał o żadnych łóżkach ...wystarczył ruch na swieżym powietrzu i zdrowa żywność i ludzie żyli normalnie.
                                      Rysiek był bardzo żywotny, szczupły ......i już go nie ma ....młody był 55lat:( Uważam, że ceragem jest bardzo złym urządzeniem .....odradzam z całego serca.
                                  • Gość: Serafin IP: *.icpnet.pl 22.08.11, 16:33
                                    To prawda.Pachnie sektą na kilometr.Podstawieni ludzie pieją z zachwytu,a tak naprawdę to podpucha.
                                    • Gość: ktos IP: *.radom.vectranet.pl 22.08.11, 18:43
                                      Ktos tu juz napisał ze komus ja.ca z pal...em oba odpadly jak lezal na tym magicznym wyrku.
                                      • 23.08.11, 08:51
                                        Dajcie już spokój z tymi wyrkami bo to dla nich jest duży plus i idzie kasiora jak trzeba .
                                        --
                                        >"Fist think about it you type something"<
                                        • 23.08.11, 23:35
                                          Badziewia ? Moze i tak ... zalezy dla kogo jadni lecza sie tak inni prochami badz ekostajem i "zdrowymi" sposobami badz wogole ...... grunt ze pomaga chociaz jednej osobie i to juz jest sukces ... pomogles komus bezinteresownie wyzdrowiec lub ulzyc w bolu. to jest cos czego nie da sie opisac i tak jest z cera... jak sam przetestujesz masz swoje zdanie ... nie ma rzeczy idealnych ale czy warto zniechecac wszystkich do tego co moze mu pomoc ... moze i nie pomoze ale trzeba sprobowac ... SEKTA chche moze i tak tylko co to jest SEKTA .... to sklep masz mozliwosc testowania czegos co bylo niedostepne dotad w tej dziedzinie zdrowia.zycia mentalnosci. w koncu postawy spolecznej swiadomej jak funkcjonuje organizm ludzki. mozna i sekta sklep nazwac to dziala jak wpanial reklama dla ceragemu.
                                          pomysl ...
                                          masz 100 000 EUR..
                                          kup 20 urzadzen .. nawet za 60-70 % ceny detal. i pozwol korzystac z nich dowalnej ilości ludzi chetnych przetestowac Twoje zachwalania na temat efektow.
                                          ale.......
                                          wynajmiesz lokal- bo w domu taki tlum ludu ...
                                          oplacisz kadre - bo sam nie dasz rady ludu okielznac.
                                          zusy srusy i inne skarby- darmozjadom tez cos trzeba dac by prowadzic firme CO MIESIAC. i nie tylko co miesiac.
                                          oplaty i przybowowki czyli koszty mc - to juz grosze
                                          CO ZOSTAJE Z TEGO 40-30% POCZATKOWEGO ZYSKU- moze sam odpowiesz.
                                          a jednak - ekonomia jest bezwzgledna.
                                          nikt nie wspomaga $ ceragemow z tych 10%-7% zysku da sie jadnak prowadzic taka dzialalnosc.
                                          sek w tym czy chesz pomagac tak naprawde .bezinteresownie. ludziom ktorzy pomocy potrzebuja.
                                          finansowa kwestia funkcjonowania ceragemow jest najmniej istotna rzecza jaka wplywa na prowadzenie takiego sklepu. w koncu to sklep.
                                          mozliwosc pomocy w cierpieniu lub jego unikniecia w przyszlosci ludziom . komukolwiec. jest czyms czego ludzie sie wyparli oceniajac wszystko z gory . bo maja taka mozliwosc. niech tak robia. TYLKO PO CO.
                                          zapominajac jak wiele radosci przynosi satysfakcja ze ktos bez pytania pomaga MI nie zwazajac na znajomosc finanse i inne konwenanse Bo wie jaka przyjemnosc niesie ze soba otwarte serce .
                                          Musisz cos od siebie dac by moc dzielic sie tym wokol siebie . bo nikt nie jest doskonaly i zawsze czegos potrzebuje . a nie wszystko mozan posiasc . czasami musi KTOS swym czynem gestem czymkolwiek ubytek wypelnic i nikt ni zmusi go jezeli sam nie bedzie chcial uczynic bezinteresownie bo tylko TO dzialanie ma sens budujac ten piekny stan .ducha. - spelnienia powodujac ze nic moze byc czyms .
                                          Zalezy dla kogo.
                                          Popatrz jak wiele mozna stracic bedac tylko osoba stojaca z boku pewna ze wszystko jest robione z konkretnych z gory ustalonych powodow. ...
                                          Jest jeszcze cos wiecej. ale nie jest to dla kazdego.
                                          a ceragem tworza ludzie potrzebojacy oczekujacy.... latwo to wykorzystac tylko PO CO dla 7-10% zysko z urzadzenia .
                                          ludzie korzystajacy z ceragemu .dziela sie tym czym chca WLASNA POSTAWA DO ZYCIA - STAWIAJAC ZDROWIE NA PRZEKOR KONWENANSOM ktore sa wszechobecne.

Odpowiedz jak teraz patrzysz na ten WYRKOWY BIZNES- kasiorka to jest ale PROCHOW dostepnych wszedzie ktore truja leczac- CHORE....
                                        • Gość: jsusek kwas IP: *.radom.vectranet.pl 03.03.12, 09:12
                                          Zgadza się łupią kasiorę i śmieją się w kułak z naiwnych emerytów i rencistów bo ci tylko kupują a później bardzo żałują . .
                                  • Gość: marek IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 16.12.11, 19:27
                                    Jak ja słyszę takie opinie jak ta, to tak jak bym słyszał tych nawiedzonych w sejmie po prawicy. Mam poważne zwyrodnienie kregosłupa. Kiedy pierwszy raz trzy lata temu skorzystałem z ceragemu, a było to te kilkanascie darmowych seansów, miałem spokój z bólami przez dwa lata. Teraz kiedy bóle na powrót się pojawiły znowu zacząłem chodzic na Ceragem. Wierzę,że znowu będę miał spokój przez jakiś czas i to za darmo, a wy PISzcie dalej te dyrdymały.
                                • Gość: gucio IP: *.lokis.net.pl 15.12.09, 02:13
                                  zmarło na fotelach już 9
                                  się zdecyduj czy na łóżkach , czy na fotelach i podaj fakty które
                                  można sprawdzić a nie same ogólniki i łgarstwa, jakieś głupoty o
                                  prokuratorach . Stary pisz konkrety !!!
                                  Jaki urząd nadzoru nad lekami, w Ceragemie nie ma leków tumanie !
                    • Gość: radomianka IP: *.ats.pl 08.11.10, 19:19
                      dzioęki za dobrą radę pozdrawiam
                    • Gość: Czarniutka IP: *.net.stream.pl 09.11.12, 23:14
                      Wręcz przeciwnie promienia podczerwieni nie uaktywniają komórek rakowy ,
                      lecz je niszczą , rozbrajają , rak znika
            • Gość: asia z gliwic IP: *.broker.com.pl 31.07.09, 19:56
              ale z Ciebie baranek bucha cha
              • Gość: Gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.09, 15:42
                Ha.. dokładnie, choć baranek to za łagodne słowo...
                Zamiast tracić czas na śledzenie IP logujących się osób, poszedłbyś raz czy
                kilka razy sam na ten masaż i dowiedziałbyś się czegoś prawdziwego a nie
                powielał jakieś bzdury o zgonach itp.

Nie wiem skąd u ciebie tyle zawiści i wstrętu do ceragemu - twoja sprawa, nie
                chce wiedzieć - ale nie czyń się samozwańczym zbawcą ludzi.

Obyś nie miał takiego momentu w życiu, że medycyna konwencjonalna także cię
                zawiedzie i pozostanie ci szukać ratunku np. w tych masażach z ceragemu...

• Gość: ola IP: *.infoplus.com.pl 04.08.09, 18:56
                  Polecam lozka CERAGEM- uwazam,ze te masaze sa rewelacyjne, wprawdzie ja osobiscie korzystalam tylko 1 raz, ale moja mama bardzo sobie chwali i naprawde czuje sie lepiej. Dla krytykujacych pesymistow jedna rada- zanim zaczniecie na nowo krytykowac- sprawdzcie!!!
                • Gość: Minerwa IP: 80.51.55.* 11.08.09, 18:45
                  Autor: Gość: Gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.09, 15:42
                  Dodaj do ulubionych Skasujcie
                  Odpowiedz

Ha.. dokładnie, choć baranek to za łagodne słowo...
                  Zamiast tracić czas na śledzenie IP logujących się osób, poszedłbyś
                  raz czy kilka razy sam na ten masaż i dowiedziałbyś się czegoś
                  prawdziwego a nie powielał jakieś bzdury o zgonach itp.

Zgony w Ceragem to nie bzdury. Mieszkam w Jastrzebiu na przeciwko
                  Ceragemu i widziłam jak wynoszą zwłoki. W lokalnych gazetach nie
                  mało sie na ten temat pisało. A jak pogrzebiesz w Onet.pl i
                  znajdziesz info na ten temat, paceanie!!!

Nie wiem skąd u ciebie tyle zawiści i wstrętu do ceragemu - twoja
                  sprawa, nie chce wiedzieć - ale nie czyń się samozwańczym zbawcą
                  ludzi.
                  Tu nie ma nienawiści tylko suche fakty do sprawdzenia w necie.
                  żerujecie na braku umiejętności przez starszych ludzi poruszania się
                  po necie i myślicie że wcisnąć możecie im ten chłam w
                  stylu: "przyjdź i sam skorzystaj" " to jest super" itp. A może
                  chcecie krucjaty? Takiej na styl średniowiecznych wypraw do ziemi
                  świetej. Nie trudno będzie zrobić wam "reklamę" na skalę całego
                  netu. Może wraz z przyjaciółmi pogrzebiemy po forach i zrobimy wam
                  takie hallo, że czas bedzie z tym badziewem do Korei wracać. Tego
                  chcesz? Więc nie pis juz tych bzdur, proszę. I nie rób ludziom papki
                  z mózgu.

Obyś nie miał takiego momentu w życiu, e medycyna konwencjonalna
                  także cię zawiedzie i pozostanie ci szukać ratunku np. w tych
                  masażach z ceragemu...
                  Nie prowokuj mnie już więcej takimi tekstami bo znajdę czas na
                  pogrzebanie po necie i znajdę informacje prawdziwe o ceragemie z
                  całego świata. Przetłumacze i podam do publicznej wiadomości wraz z
                  linkami.

Minerwa
                  • Gość: Hogatka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.09, 10:21
                    Wczoraj zaprowadziłam mamę w Warszawie na spotkanie w Ceragemie. Całe spotkanie śmierdziało mi z daleka ogłupianiem ludzi. Ale takie są techniki marketingowe, bez tego nic się nie sprzeda. Obserwowałam bacznie ludzi tam przychodzących, chorych, liczących na pomoc. Uważnie słuchałam ich opinii.
                    Wysnułam jednak niezbyt ciekawe wnioski. Osobiście widziałam plecy ludzi poparzone urządzeniem do masażu.
                    Zgadzam się z opinią, że jest to dla ludzi starszych doskonała forma zabicia czasu. Cały Ceragem "śmierdzi" mi z daleka sektą ( ale może się mylę).
                    Najzabawniejsze jest to, jak na dzień dobry Pani tam pracująca w czasie rozmowy ze mną, zapytała się mnie dla czego mam takie czerwone oczy? ( tym samym pytaniem oczywiście atakowała każdego nowo przybyłego)Porada, że Ceragem, że po naświetlaniu jakimś nie określonym światłem leczy schorzenia oczu, wydaje mi się nie prawdopodobne. Całe spotkanie to prelekcja pracownika o zaletach łóżka, o tym jak ono pomaga, o tym że, po kilku zabiegach nie trzeba brać lekarstw ( a to już kryminał). Najbardziej jednak wczoraj zszokował mnie fakt jak Pani konsultantka Ceragem kazała odśpiewać zgromadzonym tam ludziom Hymn Polski. Po oburzeniu, co poniektórych nie widziała w tym nic złego.Czy wolno poniewierać, dla osobistych korzyści, hymn narodowy Czy wolno czerpać korzyści reklamowe z hymnu narodowego?. (Jeżeli Ta Pani nie widzi w tym nic złego to przypominam, że hymn narodowy to tradycyjna pieśń patriotyczna, będąca symbolem jedności odrębności narodowej (np. Mazurek Dąbrowskiego, Marsylianka). Najstarszą pieśnią spełniającą taką rolę w Polsce była "Bogurodzica". Obecny hymn polski, Mazurek Dąbrowskiego, został napisany przez Józefa Wybickiego w 1797 r. Od 1831 hymn narodowy; od 1927 polski hymn państwowy, w 1948 zatwierdzony przez władze PRL, przyjęty do konstytucji w 1976. Ochronę prawną symboli państwa gwarantuje konstytucja. Warunki używania godła i flagi państwowej oraz szczegóły dotyczące hymnu określa ustawa.) Tak więc w czasie wczorajsze spotkania została złamana obowiązująca ustawa. Mam nadzieję, że szefowie tej Pani wezmą to pod uwagę i wyciągną daleko idące wnioski.
                    Abstrahując od tego, nie mogę mamie zabronić korzystanie z tego łózka, ale bacznie będę skutki obserwowała.
                    pozdrawiam
                    Hogatka

• Gość: gość portalu IP: *.3s.pl 13.08.09, 16:03
                      Po co tyle gadać. Wiem, że powtarzam po innych ale najlepiej samemu sprawdzić.
                      Przecież nie umrzecie od tego. A wypowiedzi o tym, o czym nie ma się pojęcia są
                      bez sensu. To jak zachwycać się smakiem jabłka, którego się nigdy nie miało w
                      ustach. A ty Minerwo, czemu Ci tak zależy na tym żeby ludzie tam nie chodzili.
                      Musisz mieć jakiś w tym cel. Bo tak sama z siebie tracić tyle czasu. Bardzo
                      dziwne. Chyba, że chcesz zmieniać świat.
                    • Gość: mili IP: *.xdsl.centertel.pl 27.08.09, 09:00
                      Przeczytałam prawie wszystkie wątki w temacie i wiele razy było tam
                      użyte słowo urządzenie medyczne i słowo leczy.... zajrzałam więc na
                      stronę Ceragemu i niestety nie znalazłam certyfikatu
                      poświadczającego, że jest to urządzenie medyczne, czy może mi ktoś
                      potwierdzić czy faktycznie znajduje się na liście urządzeń
                      medycznych? Chodząc tam wolałabym mieć pewność, że korzystam z
                      urządzenia przetestowanego medycznie i z wpisem do urządzeń
                      medycznych, mam poważne schorzenie kręgosłupa i bezpieczeństwo jest
                      dla mnie najważniejsze.
                      • Gość: Gość portalu IP: *.chello.pl 25.10.09, 15:39
                        • Gość: kazet31 IP: *.dynamic.chello.pl 10.02.11, 23:02
                          To nie certyfikat. A kolejne oszustwo, jak oscillococum który nie leczy grypy, materace z magnesikami itp.
                          • Gość: ali IP: *.adsl.inetia.pl 20.02.11, 15:24
                            Jednemu facetowi to j..a oba odpadły po wstaniu z tego łóżka a staremu emerytowi ponoć wszędzie włosy odrosły.
                  • Gość: ala IP: *.pools.arcor-ip.net 28.03.10, 19:56
                    ile to tych zwlokow widziales??byc moze ktos zmarl,a ze to
                    sie slalo tam,widac tam mu bylo sqdzone!!!!!!Czy wiesz
                    gdzie ciebie to spotka?????????
                • Gość: ala IP: *.pools.arcor-ip.net 28.03.10, 19:48
                  ja mysle ze to Egoista! bo sam chodzi napewno! a innym nie
                  ´zyczy! a co do umarlych! przeciez sie umiera(wszedzie)
            • Gość: Dorota IP: *.chello.pl 28.02.10, 00:15
              Do wiadomości.....przeciez na łóżko kładzie się prześcieradło to nie zarazisz się sam sobą
            • Gość: naiwna IP: *.chello.pl 19.11.10, 21:24
              siedzialam 30 minut na trzykulowym projektorku ceragem, poparzylam sobie posladek, zrobil sie pecherz i zostala ranka, lecze sie juz 3 tyg. i tak skonczla sie moja przygoda z ceragem. lekarz podsumowal - urzadzenie dla glupich i naiwnych
            • Gość: Ema IP: *.dynamic.chello.pl 25.04.12, 16:53
              Jaką dupę odparzy? przecież jest regulator temperatury. A dwa prześcieradła każdy przynosi dla siebie. Jedno pod spód a drugie do przykrycia. Po co to klepać bzdury jak się nie wie z samego źródła.
    • Gość: gui IP: *.acn.waw.pl 21.08.09, 11:19
      wiekszosc "niuleczlnych" chorob to pasozyty i zainchalowana rtec z
      plomb amalgatowych najwazniejsze to pozbycie sie obu reszta jest
      pomocna ale nie wiem jak pasozyty mialyby opuscic cialo pod wplywem
      promieniowania podczerwonego
      • Gość: Minerwa IP: 80.51.55.* 28.08.09, 17:26
        Uwaga. Kolejna ofiara śmiertelna na masażach Ceragem w jastrzebiu
        Zdroju. Uważajcie ludzie trzy tygodnie temu zmarł również pacjent w
        Waszawie. Masował sie i zmarł. Tak po prostu. Leżał na łózku 40
        minut a wokół niego 20 osób.
        • Gość: Minerwa IP: 80.51.55.* 28.08.09, 17:29
          Ceragem każdego nia staje się bardziej podobna do kostnicy. Śpiewy,
          oklaski i nudne pouczenia nie pomagają. Ludzie umierają na łózkach
          Ceragem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: pierro IP: *.217.146.194.generacja.pl 31.08.09, 07:23
            Pani Minerwa-mizernoto zajmij się lepiej sobą niż bezpodstawnymi
            bzdurami,bzdetami jako bez anonimowy gość.Twoja nienawiść do ludzi bije
            i widać ją zacznij miłować
          • Gość: pacjent IP: 94.254.200.* 31.08.09, 21:23
            boze przenajswietszy co wy ludzie za glupoty wymyslacie???
            idz sie lecz ale do psychiatryka bo ceragem na glupote nie pomaga...
            • Gość: celinagruca@wp.pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.09, 14:08
              Weszłam na to forum licząc, że poznam merytoryczną ocenę urządzenia masującego
              firmy Ceragem. Niestety istniejące na forum komentarze niczego nie wyjaśniają.
              Uważam, że w tej sprawie tego urządzenia winni wypowiedzieć się specjaliści, a
              więc: lekarze, rehabilitanci, konstruktorzy sprzętu medycznego.
              Pytanie brzmi: Czy łóżko Ceragem przeszło wymagane testy dla urządzeń typu
              medycznego? Czy może zastąpić masażystę? Czy poprawia ukrwienie? Czy zwiększa
              odporność organizmu?
              Czy też w ogóle nie pomaga, ale i nie szkodzi?
              Będę wdzięczna za merytoryczną, specjalistyczną wypowiedź.
              • Gość: fizjo IP: *.radom.vectranet.pl 18.09.09, 11:58
                Jestem fizjoterapeutką. Wybrałam się by móc poznać zasadę działania owych
                cudownych łóżek.
                Nie powiem ,że jest to zła rzecz, ale.....
                1) nie wierzcie ,że istnieją tylko 2 przeciwwskazania do stosowania tych łóżek
                2) że rehabilitacja jest nieskuteczna , a łóżka to panaceum na wszystko ( tu mam
                pytanie do tych którzy chodzą po 400 razy albo i więcej , czy ktoś chodził do
                np masażysty 400 i nie poczuł się rozluźniony). Zresztą tylko osoba zdrowa i nie
                mająca nic do roboty może codziennie tam stać i tracić tyle czasu. Gdyby jednak
                na zabiegi byliby przyjęci 5 minut później byłaby awantura na całego.
                3)pogadanki są okropne, to spotkania "anonimowych alkoholików "i ich zwierzenia
                ( nie obrażając nikogo)Żadnej kompetencji.Nagadywanie tylko jaka to medycyna
                jest bezradna, rehabilitacja i lekarze też. A przecież korzystają z tych
                osiągnięć co rehabilitacja. Nie wymyślili nic nowego ,że stan kręgosłupa może
                mieć wpływ na inne narządy. Jeśli tylko ktoś zajrzy do atlasu anatomicznego to
                zobaczy gdzie znajdują się zwoje nerwowe, i jak biegną naczynia krwionośne.
                Uważam jednak , że dużo bardziej skorzysta pani idąc do masażysty niż na te
                łóżka. Przecież podczerwień też można zastosować, ciepłe kamienie też czy inną
                formę termoterapii, a będzie to w sposób bardziej kontrolowany i skuteczny.
                Człowiek posiada o wiele więcej mięśni niż tylko te przykręgosłupowe ( które na
                łóżku są traktowane tylko w jeden sposób)na dodatek nie ma tam żadnej kontroli
                docisku, bo tłumaczenie pań z obsługi ,że człowiek swoją waga reguluje docisk do
                mnie nie przemawia i współczuję tym więcej ważącym , choć i tym " kościstym"
                chyba jeszcze bardziej. Jeszcze czuję łopatki i kość krzyżową.
                Radzę za nim pani uda się na zabiegi na łóżku iść do specjalisty , zrobić
                badania, dowiedzieć się czy nie ma przeciwwskazań do stosowania , a przede
                wszystkim nie uzależniać się od tego. Ludzie chodzą - twierdzą ,że nie boli.
                Przestają ból wraca. należy się zastanowić dlaczego.
                Uważam osobiście i to nie z racji mojego zawodu, że będzie o wiele bardziej
                korzystne znalezienie dobrego terapeuty, który zadba by doprowadzić mięśnie do
                równowagi. Rozciągnie to co trzeba rozciągnąć, wzmocni to co jest zbyt rozciągnięte.
                Ja po tym zabiegu zamiast mieć rozluźnione mięśnie mam spięte. Dla mnie jest to
                zbyt silny bodziec, a jak wiadomo zbyt silny bodziec zamiast pomagać, może nawet
                zaszkodzić.
                życzę powodzenia.
                • Gość: Dana:) IP: *.stk.vectranet.pl 15.02.10, 23:09
                  No tak fizykoterapeuta, może tak samo to działa ten ceragem jak dobry fachowy masaż manualny z chiropraktyką nie takie tam głaskanie, mam to łóżko w domu od roku tylko, że mogę z niego korzystać codziennie, a u specjalisty 2razy w roku po 10 zabiegów bezpłatnie, a tak ciężkie pieniądze trzeba płacić i chodzić lub jeździć daleko jak w moim przypadku to 36km. raz na tydzień i wizyta 5 min. masażu z chiropraktyką czyli kręgarstwem to 30zł., a jak taki masaż zwykły jakby głaskanie, a nie masaż konkretny który pomaga to u nas 10zł kosztowało teraz 20zł, to co to ma być porównanie i ma pomóc??? Po drugie wypowiedź pani terapeutki jest taka dlatego, że skoro kasę na tym czerpie to straci klientów jakby produkt ceragem zachwaliła, normalne:)
                  • Gość: Gacek IP: *.147.164.155.nat.umts.dynamic.eranet.pl 13.05.10, 14:01
                    Mam w domu Ceragem i naprawdę jestem zadowolona masuję się kiedy chcę i cała
                    moja rodzina miałam uszkodzone kręgi lędzwiowe ,piersiowe,szyjne.Na dzień
                    dzisiejszy mogę powiedzieć ,że jest super czuję się jak nowo narodzona i chce mi
                    się żyć ludzie którzy nie spróbowali to umieją tylko krytykować ,ale ja naprawde
                    polecam .
                • Gość: fionka IP: *.chello.pl 10.08.10, 20:25
                  taaa..ale trzeba też pomysleć ile taki terapeuta czy masażysta
                  weźmie kasy a ceragem jest za darmo. Chetnie znajdę kogoś kto mnie
                  za darmo pomasuje..codziennie przez miesiąc..może Pani ?
                  • Gość: Czarniutka IP: *.net.stream.pl 09.11.12, 23:17
                    Nie za darmo tylko bezpłatnie jest różnica
              • Gość: ogladacz IP: 188.137.87.* 24.10.10, 23:49
                wITAM czytam te bzdury ale widze ze pani jest osoba troche madrzejsza te lozka sa na
                całym swiecie wyprodukowane 1997 r w Niemczech prosze nainternecie poszukac

Syogra com.pl firma SYROGRA ich wyprodukowala u nas tez sa po klinikach ja 2004 roku sie w NIEMCZECH spotkalam z nimi bo pracowalam i wysiadl mi kregosłup i zawiezli mnie do lekaza i na rechabilitacje i teraz od 3 lat jest ten CERAGEM i oni majate łozka to jest taki cosc tylko my sa 50 lat za murzynami i wszystko jest nie takie

dziwne wiec polega to najpierw pokazac ludzia co to jest wart mozna chodzic za darmo pozniej kto chce kupic u nas tego nikt nie słyszal bo bylo najpierw kup a pozniej zobacz
                ale czsy sie zmieniaja u nas mozna go kupic na recepte 20 procent taniej on kosztuje

okolo 10tysiecy ale trzeba byc naprawde hory by go dostasc ze sluzby zdrowia na recepte
                tez hodze na te zabiegi i podpialam umowe z nimi ze chodze na wlasna odpowiedzialnosc

i zadnej horoby nie ukrywam nie moze byc w ciazy , po operacjach , swieze rany pooperacyjne i ze wyrazam zgode na kontaktowanie sie droga pocztowa telefoniczna na temat CERAGEMU TO JEST W UMOWIE bo ludzie nie mowia prawdy
                tam chodza ludzie rozni boli czy nie ale nudzi sie i idzie tam sa ludzie co po 3 lata chodza

ja chochodze od wrzesnia jest troche poprawy ale mnie boli mocno i to zaraz nie pomoze bo mnie azcierpna nogi . prosze Pani z tymi masazystami bywa tez roznie ale otym sie nie mowibo to tezczlowiek ja chodze po masazystach i to mogie powiedziec co prawda to

kregoslupa sie nie masuje bo idzie krzywde zrobic mozna nie chodzic bo go sie uszkodzi a ta maszyna wykonuje masaz miesni kregoslupa ich rozluznia i zmieksza a nie ugniata rekami kregosłup gdy Pani to ma blisko prosze naprawde zobaczyc sprobowac a pozniej porozmawiamy i dlaczego ludzie takie bzdury opowiadaja

pozdrawiam

• Gość: kw IP: *.dynamic.chello.pl 20.04.11, 13:50
            to kretynizm co tutaj wypisujesz.to lozko to fantastyczny sprzet rehabilitacyjny. widac ze jestes nieukiem skoro nie korzystajac z tego urzadzenia medycznego wydajesz takie opinie.nikt nikogo nie zmusza do brania udzialu w tych prezentacjach a jednak ludzi korzystajacych bezplatnie z masazy Ceragem jest zawsze b.duzo.ja wiem ze pomaga na wiele schorzen ale jak ktos nie ma na tyle rozumu ze parzy sobie tylek i dalej siedzi na projektorze to dobrze mu sie sparzyl bo moze zmadrzeje...jednak watpie.
          • Gość: kw IP: *.dynamic.chello.pl 20.04.11, 14:12
            i po co wypisujesz durnoty? ludzie umieraja wszedzie ale zeby ktos umarl na urzadzeniu medycznym Ceragem jeszcze nie slyszalam.jestes chyba zbyt mlody i glupi skoro piszesz takie idiotyzmy.Lozko masujace Ceragem to fantastyczne urzadzenie.wymaga systematycznosci i tyle.efekty sa wprost fantastyczne.sprawdzialam doswiadczylam kupilam jestem szczesliwa bo o wiele zdrowsza niz bylam.cudow nie nalezy oczekiwac bo skoro ktos przez 70 lat nie dbal o zdrowie i nabawil sie chorobsk nie zwalczy tego przez kilka masazy nawet Ceragem.POLECAM.z czystym sercem.
        • Gość: ktosc IP: 188.137.87.* 25.10.10, 00:13
          ja chodze do jastrzebia juz 3 lata i jeszcze nikt nie umarł pierwszy raz te bzdury słysze

i nikt 40 minut jeszcze nie lezy na łozku to drugie gupstwo

po trzecie to lozek nie jest 20 tylko duzo wiecej bo kazde oznakowane

z daleka widac jak sie wejdzie ile ich jest i to totalne bzdury tak powstaja bajki

i to pisze ktosc co nie ma ielonego pojecia na ten temat i wcale tam nie byl
      • Gość: iza IP: *.pools.arcor-ip.net 28.03.10, 20:08
        wiesz co jest krozenie ,przemiana materi,a wiesz jak
        pozostalosci pokarmu wydalasz?????????????
        • Gość: bronson IP: *.gorzow.mm.pl 09.04.10, 12:34
          co się przejmujecie moi drodzy tymi wypocinami agentów z BigPharmy dajcie na luz
          i nie karmcie tych trolli swoimi odpowiedziami, oni tylko po to piszą żebyście
          dalej do aptek i na wizyty biegali, choćby wiedzieli mieli w domu metody na
          wyleczenie Was to i tak przepiszą Wam antybiotyk i co najwyżej jakąś
          rehabilitację, dla nich jesteście jak bankomaty co to wypłacają przy każdej
          wizycie 50-100 zł. Oczywiście są wyjątki potwierdzające regułę i tych lekarzy
          przepraszam za te słowa. Przez ostatnie dwa lata naoglądałem się tyle przypadków
          w swoim najbliższym otoczeniu,że sam bym tych lekarzy ......!
          Oglądajcie,czytajcie i nie dajcie się Koncernom które chcą Nas utrzymać w
          cghorobi jak najdłużej, lub szczepić niepotrzebnymi szczepionkami niszczącymi
          system odpornościowy. Polecam Google: Garry Null, Kartel farmaceutyczny itp. Moc
          z Wami :)))
    • Gość: SCEPTYCZKA IP: 195.200.212.* 31.08.09, 13:19
      witam,ja osobiście tez byłam parę razy na łóżku Ceragem-narazie
      żadnych efektów,za to syf(tam chyba nie sprzątają)ogłupiająca
      gimnastyka nie mówiąc o durnych pogadankach na temat plusów,a potem
      zamiast w spokoju przezywać relaksujące masaże na łóżku to podchodzą
      prawie do każdego i od nowa jak pomogło czy nie pomogło!!!W tamtym
      roku korzystałam parę razy i musiałam skonczyc ze względu na
      gimnastykę syf i pogadanki.Teraz czuję będzie to samo.Nie jestem ani
      za ani przeciw-chociaż mam nadzieję ze po jakimś czasie nie okaże
      się że promieniowanie jest jednak szkodliwe!!!!!
      • Gość: piero IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.09, 13:34
        nic innego jak mieć relaks i czystość w domu a regularne korzystanie czli
        systematyczne przynosi korzyści
        • Gość: Minerwa IP: 80.51.55.* 03.09.09, 22:44
          No tak mozna sie było spodziwać. Lobby Ceragemowców wypierać sie będzie
          wszytkiego. A co zejsciem pacjenta w Bielsku Białej na ul. Powstańców
          Śląskich 6 ? też nie było?
          Czy tu maja syf? Ależ tak. I to ogromny. Ciekawe co na to Sanepid. Ludzie
          nie dajcie sie na ciągnąc na karnety. Niby masaz do końca życia. 30
          badziewiastych lóżek 8h dziennie to tylko 240 ludzi mozliwych do "
          obsłużenia" a kity wciska sie każdemu. Są miejsca gdzie sprzedano ponad
          4000 sztuk karnetów. to daje 720 000 zysku dla właściciela. A przecież
          tyle osób nie da rady korzystać z masaży. Może tylko 240 osób dziennie. Tu
          jest biznes. Niby bezpłatnie a i tak sie nie załapiesz na zabiegi bo nie
          bedzie dla ciebie miejsca. Ale karnet kup. I to najlepiej dwa. Oj naiwni
          ci nasi biedni obywatele. Oj naiwni.
          • Gość: spokokolo IP: *.ak-com.pl 05.09.09, 10:30
            Jest nas prawie 40 000 000 ludzi, zgony zdarzają się wszędzie, ostatnio w
            Czeladzi zmarł człowiek w autobusie miejskim - czy tytuł artykułu powinie
            brzmieć " ludzie umierają w autobusach marki SOLARIS? Podobny wydźwiek
            propagandowy. Zaznaczam że nie zachęcam ani nie odradzam z korzystania,
            indywidualna sprawa każdego człowieka.
          • Gość: bukaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.09, 22:14
            twoja krytyka jest bezsensowna i niepoparta żadnym dowodem (a jeśli w ogóle
            znalazłby się, to przeczytaj komentarz użytkownika spokokolo odnośnie liczby
            ludzi w Polsce i autobusów miejskich).
            Jeżeli piszesz, że wszędzie można znaleźć wiarygodne informacje na temat
            "zgonów" w Ceragemie, to podaj chociaż jedno źródło poza twoim oszczerczym
            opisem...
            Tylko o nich wspominasz, a tak naprawdę to każdy mógł sobie wymyślić taką
            historyjkę, byleby tylko zniechęcić ludzi do tej firmy.
            Proszę więc w imieniu wszystkich uczestników dyskusji o zamieszczenie linku do
            artykułu o "zgonach" w Ceragemie, bo ja nigdzie nie mogę się doszukać
            informacji(nawet na wspomnianym onecie).
            Jeśli chodzi o obowiązkowe karnety, to byłem wczoraj na masażu i wypytałem o tę
            kwestię: nie trzeba ich kupować po to, aby móc po miesiącu kontynuować zabiegi -
            masz przestarzałe dane
            - sama starasz się zrobić ludziom "papkę z mózgu"
            - swoją drogą to twój stały tekst, i widać od razu jak bogatym słownictwem
            dysponujesz.
            I z tego co wiem, przed laty nie płaciło się za sam karnet, tylko za członkostwo
            + torbę Ceragem + 2 prześcieradła - o tym również nie napisałaś, bo ważniejsze
            było użyć jak największą liczbę wymyślonych oszczerstw w swoich wypowiedziach.

Aha, pewnie według Ciebie jestem pracownikiem Ceragemu - daruj sobie, to też
            twój stały i nudny tekst, a zauważyłem że ktokolwiek by coś napisał od razu
            dostaje taką odpowiedź.
            • Gość: minerwa IP: 80.51.55.* 20.09.09, 15:51
              Bukaj, po co ci ta reklama Ceragemu? Po to piszesz? Kogo bronisz? Myslisz
              że możesz mnie zniechęcić? Oj, mój mały koleżko, Ja pracowałam w Ceragemie
              i o mały włos nie zainwestowałam w to gó... omamiona kasą i 5000 - 6000 zł
              marży na jednym lózku Ceragem. Członkowstwo? Komu te kity chcesz ożenić?
              Wszyscy dobrze wiemy co to byłza karnet i czemu słuzył. Nie prowokuj mnie
              bo podam dane o które prosisz i kązdy kto zajrzy do netu to to przeczyta.
              • Gość: telfix IP: *.31.136.162.rybnet.pl 25.09.09, 20:29
                Ja wiem czy są śmiertlene? Nie jestem przeciwnikiem tych cudów ale i
                też nie jestem zwolennikiem. Już chyba wiem w czym rzecz.
                Przypadkowo sąsiadka zaczepiła moją znajomą: "chodź Pani chodź na
                masaże. Ale mnie nic nie boli... Ale chodź Pani...."
                Hm. Czy to nie jest działanie na nasza podświadomość. Czy to nie
                staje sie nałogiem? Czy jest jakaś osoba która korzystała z usług
                łóżka już dłuuugo (np przynjamniej pół roku) i zaprzestała? Wydaje
                mi sie że tylko osoby o silnej woli. Współcześni ludzie niby czują
                sie zmęczeni i to jakby ucieczka przed wyimaigowanym choróbskiem.
                Mamy zero ruchu i obżarstwo potęguje chorobę społeczną Polaków do
                których sam sie zaliczam. Niestety. Nie uprawiamy sportu i to jest
                problem. Chodzenie do lekarzy i leczeniem łóżkami.Z nich nigdy nie
                będziemy mieć dobrego samopoczucia. Zgadzam się jeśli ktoś powie że
                jak wychodzi z zabiegu czuje się wpaniale. Ale czy nie stał się już
                uzalezniony od TEGO? Nie mnie oceniać. To moje prywatne sugestie i
                spostrzeżenia i jeśli kogoś urażą przepraszam. Z drugie strony
                monopol na produkty (patenty) jest rzecza złą i producenci którzy
                chronią się paptentami nie leczą a wyłudzaja bardzo duuuże
                pieniądze. Więc nie są uzdrowicielami. TO JEST SPOSÓB NA BIZNES! Ale
                zgłebiając się z projekt i koncepcję tego produktu przypomina mi on
                konstrukcję osoby która całe zycie spędziła na projektowaniu tego
                konceptu i napisała o tym książkę. Z tego co mi wiadomo robiła to
                bezinteresownie. Ale moge byc w błędzie więc to moja
                dygresja....prywatna.
                Pozdrawiam
                • Gość: Ziuta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.09, 22:23
                  widzisz ja tez uwazam,ze to jest ZAMIAST gimnastyki. W sensie -jak nie chce Ci
                  się ćwiczyć ,to chociaż poleż - profilaktycznie.A najlepiej jedno i drugie. Nie
                  sadze ,zebym sie uzalezniła - mam je w domu i ,niestety ,nie leże
                  codziennie.Czasem tylko raz w tygodniu , a czasem dopiero jak boli. I nie dam
                  złego słowa powiedziec na moje łózeczko ;)
                  Pozdrawiam
                  • Gość: Gacek IP: *.147.164.155.nat.umts.dynamic.eranet.pl 13.05.10, 14:15
                    Super popieram ja też nie pozwolę mówić nic złego na moje łóżeczko.
              • Gość: Alicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.09, 17:02
                Słuchaj ty fachuro ty nawet pisać stylistycznie nie umiesz. .Podejrzewam że cie
                usunięto z tej pracy bo takich ludzi się nie trzyma na dłuższą metę.
            • Gość: Kris IP: *.adsl.inetia.pl 26.02.11, 19:28
              popieram ja też poprosze link o zgonie w Ceragem
          • Gość: skorpion IP: *.bmj.net.pl 21.11.09, 00:13
            Piszesz totalne bzdury,a i chyba nierówno masz pod kopułką.Nikt nie ma prawa
            sprzedawać żadnych karnetów na zabiegi,które są bezpłatne.Nie ma żadnych
            karnetów i można chodzić ile się chce.Trzeba tylko chcieć i być systematycznym,ą
            efekty są i to duże.Słyszałeś ,że gdzieś dzwoni,ale to chyba w twoim pustym
            łbie,równo między uszami.Jak będziesz się sam osobiście trawy trzymał przy
            sraniu to ceragem ci pomoże,bo lekarze napewno nic nie zrobią,a co do syfu to
            robią go tacy ludzie jak ty,potrafi zapakudzic wszystko,ale tu nie sanepid
            pomoże,bo kulturę trzeba mieć wrodzoną,a nie nabytą.
            • Gość: iza IP: *.pools.arcor-ip.net 28.03.10, 20:19
              Brawo Skorpion!
          • Gość: wiem IP: *.wszmijo.edu.pl 27.01.12, 20:05
            Jaki karnet? o czym Ty człowieku bredzisz? jaka kasa-odpłatność? Chodzę na te masaże i 1/4 mieszkańców z mojego bloku. Celowo pytałam - nikt nigdy nie wpłacał tam złotówki. Masz coś mądrego do napisania to pisz, ale nie szkaluj, nie zmyślaj i nie oczerniaj
      • 15.06.10, 15:16
        SZUKAM ADRESU KTO W BYDGOSZCZY/NAJLEPIEJ FORDON/ MA ŁÓŻKO,
        CHĘTNIE SKORZYSTAM Z MASAŻU ODPŁATNIE, BO NIE KUPIĘ ŁÓŻKA A NA PREZENTACJĘ NIE
        MAM CZASU - PROSZĘ O JAKIEŚ ADRESY LUB LINK. JA NIKOGO NIE MOGĘ ZNALEŻĆ.
    • Gość: Tera IP: *.nowiny.net 13.10.09, 14:51
      OD 3 miesiecy chodzę do Ceragemu ,po 2 tygodniach juz byla poprawa
      zaden lekarz nie pomógł mi na zwyrodniene kręgosłupa tak jak to
      urzadzenie medyczne w ceragemie żałuje tylko jednego ......ze nie
      poszłam tam wczesniej jezeli mama ma okazję to niech sie nie
      zastanawia tylko niech idzie bo poprawa bedzi napewno.
      • Gość: amel IP: 212.109.150.* 19.10.09, 12:07
        Ja od wielu lat mam problem z kręgosłupem. korzystałam już ze
        wszystkiego: regularnrj gimnastyki, pływania, masazy ręcznych
        podwodnych i róznych zabiegów rehabilitacyjnych. Znaczna poprawa
        nastapiła dopiero po ceragemie. Mam go już w domu i polecam.
        PS. Widze ze na rynku pojawiaja się już produkty podobne innych firm.
        • Gość: sly IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.10.09, 21:37
          Jestem trochę zdziwiony. Jakie karnety ?. We Wrocławiu chodzi się
          bezpłatnie. Oczywiście chodzić, czy nie, wybór należy do Każdego z
          Nas. I kropka.
          • Gość: mam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.09, 17:26
            mam w domu super sprawa
          • Gość: Chlebowska35 IP: *.radom.vectranet.pl 19.01.10, 12:37
            Nie ma żadnych karnetów,zabiegi sąza darmo.Wiem bo sama korzystam.
            • Gość: Stasiek IP: 62.87.215.* 24.02.10, 14:13
              O karnetach mówią ludzie, którzy korzystali kilka lat temu. Wówczas
              były 180 zł za karnet i to wszystko, można było korzystać we
              wszystkich ceragemach w Polsce.
              Teraz zabieg podstawowy (40 min. wygrzewania i masarzu) jest
              darmowy - jest to swoista promocja, firma się utrzymuje ze sprzedaży
              łóżek. Poprawa zdrowia podczas tych seansów darmowych ma zachęcić do
              zakupu. Mając w domu - można wykonywać zabiegi specjalistyczne,
              dłużej i kilka razy dziennie. Wówczas efekt pełniejszy i szybszy.
              Sprawa prosta chodzisz - pomaga - kupujesz, nie pomaga - nie
              kupujesz. Z tym, że nie ma przymusu kupna, ze mną (chodzę drugi
              miesiąc) są tacy, co już korzystają drugi rok. Nie kupują, bo fakt,
              łóżko drogie.
              Są tacy, co skorzystali lkilka razy i rezygnują, bo się pogorszyło.
              To fakt, występuje eekt pogorszenia, nawet do kilku zabiegów. Ten
              etap trzeba przejść - popytajcie tych, co chodzą do kręglarzy - jak
              się czują po ustawieniu?
      • Gość: Krystyna52 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.01.10, 15:43
        Witam wszystkich serdecznie, moje problemy zdrowotne nie są jakieś
        zaawansowane, ostatnimi czasy sporo schudłam dzięki zmianie
        żywienia, jednak efekt mojej pracy nie zadowala mnie, ponieważ
        ciągle nie jestem w stanie pozbyć się zaawansowanego bolącego
        culitu, prosze czy osoby korzystajace z tych łóżek mogłyby sie dla
        mnie dowiedzieć na spotkaniach, czy są jakieś efekty stosowania
        łóżka jeśli chodzi o takie zgrubienia tłuszczu w postaci
        zaawansowanego ceulitu na nogach i jak wtedy stosować łóżko,
        masaż/naświetlanie nóg? okolic ?czy to w ogóle nie bedzie skuteczne?
        bo wydaje mi się ze nawet jakbym zdecydowała się na zakup łóżka nie
        powiedziane że przyniosłoby pomoc bo nie widziałam tego działania w
        internecie,prosze o odzew
      • Gość: Michalina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.10, 12:52
        Witam, mój ojciec chodził na zabiegi, najpierw bezpłatne, następnie wykupił
        karnet a po trzech miesiącach zakupił własne łóżko. Ma go półtora roku i w
        trakcie tego okresu nieraz proponował mi masaż. Nie korzystałam - ot, nie było
        potrzeby, a poza tym nie bardzo wierzyłam w jego skuteczność. Do grudnia 2009 -
        rwa kulszowa - drętwiejący pośladek i lewa noga aż do kolana. Leki, zastrzyki,
        wizyta u neurologa. Skutek - taki sobie. Po 18 dniach wróciłam do pracy, ale
        wysiedzieć w biurze przed komputerem 8 godzin było ciężko. Dałam się namówić na
        masaż. Bolało, krzyże i łopatki najbardziej. Na drugi dzień było jeszcze gorzej.
        Jednak postanowiłam, że co najmniej 10 masaży muszę przetrzymać. Po jakichś 5
        zabiegach poczułam się lepiej. Wiadomo, że nie stało się nic w stylu "jak ręką
        odjął", ale czuję zdecydowaną poprawę i postanowiłam jeździć do ojca, dokąd
        tylko dam radę. Jak ktoś ma trochę silnej woli i czasu, to na pewno nie
        pożałuje. Wszystko wymaga konsekwencji i systematyczności. A przede wszystkim
        trzeba mieć o czymś chociaż zielone pojęcie, aby zabierać głos na forum.
        Czytając wypowiedzi niektórych osób, pozostaje tylko z politowaniem pokiwać
        głową. A osobom z problemami z kręgosłupem proponuję spróbować. Aby poczuć
        poprawę lub chociaż wyrobić sobie własne zdanie. Pozdrawiam
        • 26.01.10, 19:52
          A to ciekawe co piszesz .Czuję jak to ktoś z nawiedzonych przeczyta to uzna za następny cud świata.Przyznam że kiedyś tam byłem,zobaczyłem co się tam dzieje ,popatrzyłem i poszedłem do domu.Długo się zastanawiałem dlaczego tak bezpłatnie i chętnie udzielają pomocy chorym ludziom którzy w na rehabilitację czekają w kolejkach miesiącami.Dowiedziałem się wczoraj że mojej sąsiadce już po pierwszym zabiegu ustąpiły bóle kręgosłupa na które cierpiało biedactwo kilka dobrych lat.Cóż cuda się zdarzają się i w naszym mieście.Kaszpirowski,Harris i Nowak też pomogli wielu chorym ludziom ale i o dziwo trzeba przyznać rację nikomu nie zaszkodzili.Podobnie jest i tu na "Ceragem"Życzę powodzenia i powrotu do zdrowia.
    • Gość: Ziuta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.09, 21:48
      Dlaczego tu piszą takie bzdury? ja nigdy niczego nie podpisywałam. Przed
      korzystaniem pytałam lekarzy (jestem pod opieką kardiologa ).Żaden nie zabronił
      ,a nawet zachęcali. Rozrusznik nie jest przeciwwskazaniem,na żylaki pomaga.O
      kręgosłupie nie wspomnę.

Od ponad roku mam łózko w domu. Wciąż płacę niemałe raty, ale jeszcze nie
      pożałowałam zakupu.Korzysta cała rodzina.Gdyby nie pomagało,nie kładlibyśmy się
      na nim na godzinę. A że najlepiej byłoby codziennie ?....odpowiem tak - a
      gimnastykować się wystarczy raz w roku?...

Kupiłam je po 5 miesiącach korzystania bezpłatnie.

Acha,jeszcze jedno - nie ma tam lekarzy,bo to są SKLEPY ,a nie gabinety
      rehabilitacyjne. A położyć chyba każdy się umie sam.

Szkoda,ze wiele osób nie skorzysta z okazji,bo czyta takie nieprawdziwe
      informacje.U nas niektórzy są godzinę w drodze do łózka,druga w drodze powrotnej
      + 1-2 godz.kolejka i przyjeżdżają.Chyba nie tylko dlatego,że nie mają co robić.

• Gość: Marta IP: 82.197.47.* 17.12.09, 10:34
      Bardzo ciekawa sprawa ten Ceragem, zwłaszcza, że nie posiada żadnego
      certyfikatu medycznego, a cena 11 tys. zł jest żenująco niska jak na
      sprzęt rehabilitacyjny. Akrat mój kolega pracuje w firmie
      produkującej taki sprzęt, zatem mam tę wiedzę. Ale marketingowo cena
      dobrana jest doskonale, bo dla przeciętnego Polaka to "drogo", a
      więc na pewno musi być to coś "fachowego", ależ łatwo ludzi
      nabrać... Widziałam transmisję w TV z tych "ćwiczeń" wykonywanych
      przez panie na obcasach (sic!), a jak się dowiedziałam, że ceragem
      ma jakiś tajemniczy "projektorek" (w postaci rozgrzewającej się
      kulki z nałożoną nań skarpetką), który "oczyszcza krew", to zaczęłam
      się zastanawiać jeszcze bardziej. Niby w jaki sposób oczyszczana
      jest ta krew? Jak to zostało zbadane? Jakie zastosowano mierniki?
      Znowu nic nie wiadomo. Jednakowe łóżka, które cudownie leczą
      wszystkie choroby? Też już to słyszłam - w momencie nakręcania
      promocji lamp do naświetlania zepter... oraz innych podobnie
      cudownych produktów. Oczywiście, zdaniem marketingowców z ceragem,
      lekarze na niczym się nie znają, medycyna jest bezradna, natomiast
      łóżko ceragem uleczy nas ze wszystkich chorób, jeżeli dodatkowo
      posiedzimy na materacu z kamieniami nefrytowymi w środku... Uff,
      niezły ten bajarz, co to wymyślił, może spokojnie konkurować z
      Andersenem, byle te bajki dla pacjentów nie skończyły sie jak u
      Braci Grimm...
      • Gość: Chlebowska35 IP: *.radom.vectranet.pl 19.01.10, 12:33
        Skoro nie wiesz jak oczyszcza się krew wspomagając pracę wątroby
        (która to jest właśnie filtrem krwi) to proponuję zamiast wypisywania
        bzdur zajrzeć do książki od biologii.Nagrzewanie wątroby
        podczerwienią wspomaga pracę wątroby przez co krew jest staranniej
        filtrowana.Nie wypowiadaj sie na tematy o których nie masz
        pojęcia!polecam badania i opinie z klinik rehabilitacyjnych.Ceragem
        rozmaswoując mięśnie pleców,odblokowuje uciśnięte korzenie rdzeniowe
        nerwów obwodowych,pzez co komunikacja między móżgiem a narządami
        wewnętrznymi jest usprawniona..."jeśli znajdziesz chorobę zacznij od
        kręgów"-cytując Hipokratesa ojca medycyny.
      • Gość: godzilla IP: *.chello.pl 06.03.10, 12:03
        Jesteśmy parą starszych ludzi, w sumie masujemy się już 2 lata, po 8 miesiącach w sklepie - kupiliśmy łóżko do domu. Jest bardzo dobre na wszystkie sprawy kostne, kręgosłup, ale nie uważamy je za panaceum na wszystko. Bardzo poprawiły się sprawy kręgosłupowe, kolana, a nawet jednemu z nas żylaki na stopach. Dla nas to wystarczy, kupowaliśmy w promocji z matą goodle, która jest bardzo dobra na zaziębienia i grypy. To wszystko dla nas wystarczy - jesteśmy zadowoleni. Najgorszą sprawą jest bardzo ostra reklama, wmawiająca ludziom "na siłę" doskonałość łóżka i zmuszanie ludzi do darmowego reklamowania produktu na rzecz ogromnych dochodów dla sklepu - mało kto jest w stanie obronić się przed tym. To pewnie taki styl azjatycki w handlu i o tym nikt nie mówi. Jest to bardzo przykre. Oprócz masaży prowadzimy zdrowy styl życia życia, dużo ruchu, dieta, trochę sportu - i mamy lepszą kondycję niż 2 lata temu, ale nie jakąś wyjątkowo nadzwyczajną, po prostu lepszą. W "śmierci" na łóżku absolutnie nie wierzymy.
        • Gość: Czarniutka IP: *.net.stream.pl 09.11.12, 23:21
          Proponuje wejść na stronę Ceragm i uwarzenie przeczytać o właściwościach urządzenia medycznego , bo to nie jest łózko tylko urządzenie medyczne
          Pozdrawiam
      • 10.01.16, 17:47
        nie masz,nie stosowałaś to nie pisz głupot, ja mam lamp zeptera 3 szt dużą, srednia i ta małą z koloroterapią od 19 lat a teraz kupiłam sobie łóżko nefrytowe Jade .Używam 2 miesiące i czuję się o 80 procent lepiej, miałam bole pleców i bole nog z powodu złego krąŻENIA. jESTEM PO STRASZNYCH PRZEJŚCIACH gdyby nie te lampy to znalazłabym się w psychiatryku na 100%. A teraz miałam bole plecow bo jestem opiekunką osob sarszych w niemczech no i też sprzątam na umowe zlecenie, niestety to jest ciężka pracy i gdyby nie to łóżko to nie dałabym rady dłużej pracować , popadałam w depresję z powodu zmęczenia po pracy. A teraz jestem dosłownie szczęśliwa bo mogę normalnie żyć bez tego okropnego zmęczenia i bółów pleców. mam 53 lata wiek też daje znać o sobie.Jak teraz nie zadbałabym o zdrowie to szybko znalazłabym się w szpitalu chyba psychiatrycznym. Jestem szczęśliwa ,że mam te urządzenia, nie muszę biegać po lekarzach a oni i tak wiele nie pomogą.Moj syn 14-letni twz sie masuje dolegliwości z nerką się uregulowały , miał za dużo zawsze płynu w jednej nerce terz jest ok., dolegliwości z alergią też się zmniejszyły, no i psychicznie też się lepiej czuje jest weselszy, ma lepszy apetyt, jest poltora roku w niemczech ze mna po wypadku ojca, też miał depresję z powodu braku ojca. ostatnie zdanie jak ktoś nie ma pojęcia o czymś to lepiej niech nie pisze głupot, a wy nie słuchajcie takich bredni,trzeba zasięgać rady u ludzi co stosowali te urządzenia oczywiscie regularnie. Bo znam osoby co maja lampy i te łóżka ale nie stosują bo im się nie chce a potem głupoty opowiadają, że coś nie działa. Oczywiście nie ma metody leczenia rzadnej by zlikwidowała całkowicie dolegliwości ,czasami 50-cio latek oczekuje ze po masazach stanie sie 18-to latkiem ,no niestety takich metod to niema nigdzie.Ja mam skłonności genetyczne po ojcu do żylaków i dlatego nie oczkuję ,że moje nogi staną się jak u 18-to latki, jak bym nie stosowała tych metod leczenia to miałabym już rany miażdżydcowe na nogach tak jak moj ojciec.
    • 08.01.10, 17:12
      Te łóżka tak pomagają jak seanse Kaszpirowskiego,ale nasz bogobojny i ciemny
      naród uwierzy we wszystko,refleksja przychodzi jak trzeba spłacać kredyt za to c
      u d o.
      • Gość: Chlebowska35 IP: *.radom.vectranet.pl 19.01.10, 12:35
        Skąd wiesz?korzystałeś z Ceragem czy Kaszpirowskiego?pochwal się...Rada
        :nie wydawaj opinii o czymś o czym nie masz pojęcia!
      • 24.01.10, 18:30
        Popieram całkowicie "j.an" twoją wypowiedz na forum.Dziwne tylko jest to że te zabiegi są darmowe a mnie ciekawi kto w dzisiejszych czasach daje coś darmo?
        • Gość: leśny dziadek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.10, 18:52
          Idz i sama się przekonaj,ja poszedłem gdyż obiecałem człowiekowi którego bardzo
          szanuje.Nie żałuje, po kilku miesiącach sam kupiłem łóżko, szkoda tylko że o
          980zł.więcej, gdyż podrożało.Przeszedłem szpitale,sanatoria,rehabilitantów i
          nikt mi nie pomógł.Ta prycza postawiła mnie na nogi,dużo by jeszcze można
          dobrego powiedzieć,lecz wiem że jeszcze trudniej w to uwierzyć.Ceragem w
          Bielsku-Białej,pozdrawiam.
        • Gość: ktosc IP: 188.137.87.* 25.10.10, 01:35
          to Pani jest bardzo do tyłu na calym swiecie te zeczy istnieja ze najpierw sie testuje

a pozniej sie kupuje mysmy byli nauczeni inaczej

to polega sprobowac pasuje mi dobrze sie czuje i stwierdze ze ta pora to kupie lub nie te łozka sa od 1997 r wyprodukowane w NIEMCZECH firma Syogra i poszukac w internecie Syogra com.pl

firma CERAGEM JEST W 30 KRAJACH a 3 lata w Polsce i czym wiecej ludzi o tym wie tym lepiej bo oni wiecej sie sprzeda

• Gość: Stasiek IP: 62.87.215.* 24.02.10, 13:53
        Głupi to jesteś Ty. Byłeś? próbowałeś? Tylko idiota wygłasza opinie
        w sprawach, o których nic nie wie.
    • 02.03.10, 15:47
      nie twierdzę, że te łóżka są szkodliwe :) nie odradzam, ale jedno
      wiem, że cena z kredytem (14 tyś zł!), bo raczej ciężko zakupić za
      gotówkę osobom starszym, nie jest adekwatna do funkcjonalności i
      jakości oferowanego produktu !
      sprzedaż dokonywana jest za pomocą BEZPŁATNYCH masaży, nazywa się
      to bezpośrednia prezentacja produktu, bardzo skuteczny sposób
      sprzedaży :)
      generalnie jest to żerowanie na emocjach ludzi starszych dla których
      zdrowie jest niestety już niekiedy nie do zregenerowania i żaden
      przyżąd rehabilitacyjny czy pigułka w aptece nie jest w stanie
      zagwarantować nikomu zdrowia !!!!!!
      opanujcie się, ochłońcie i zejdźcie na ziemię :D

halo ziemia :)
      • Gość: słupek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.10, 19:55
        mam pewne doświadczenie,
        8 miesięcy kładzenia się ...
        oto moje sugestie ...
        kupić? nie !
        kłaść się? tak
        trzy tygodnie powinno wystarczyć,
        w tym czasie powinno zadziałać sprężenie zwrotne unerwienia,
        jeśli w organizmie są zmiany nieodwracalne,
        to św. woda nie pomoże!
        co mogę zarzucić ajentom Ceragemu?
        sugerowanie, że trzeba się kłaść 2x dziennie,
        a najlepiej kupić łóżko,
        nie robić przerw w terapii,
        sesje masażu z reguły są jednostronne,
        nagrzewane są te same miejsca,
        rzadko robią moksę, masaż brzucha,
        czy też prostowanie miednicy,
        podejrzewam, że nabawiłem się pewnych schorzeń?
        tarczyca?
        co z wątrobą? powinna funkcjonować prawidłowo ...
        w krzyżu dalej strzyka,
        zaczęły boleć kolana ...
        co prawda na początku, po 14 przejazdach czułem się
        fantastycznie,
        a teraz odstawiam pigułkę ceragem i ...
        przenoszę się na ... basen.

'słupki' to fundament 'ceragemu'

• Gość: Paweł IP: *.18.am.szczecin.pl 17.03.10, 09:10
      Witam

Jestem dosyć młody, bo mam 26 lat. W wieku 23 lat niespodziewanie
      zaczął mi się kręgosłup krzywić w odcinku lędzwiowym i pierswiowym,
      a co za tym idzie sztywność w karku i kręgosłupie szyjnym. Zaczeła
      się podróż po lekarzach, jeden nakazał wadzić korek pod pięte, co
      przyczyniło się do pogorszenia mojego stanu zdrowia i utraty
      częściowego czucia po prawej stronie ciała. Wyrzuciłem ten korek i
      zacząłem ćwiczyć w domy, co pozwoliło mi na częściowe wrócenie do
      zdrowia. Po drodze byłem jeszcze u neurologia i neurochirurga,
      którzy bez powodzenia faszerowali mnie lekami. Później pojawiły się
      bóle w lewym kolanie i prawym biodrze oraz ospałość organizmu.
      Wreście wybrałem się do Ceragemu. Po jednym zabiegu czułem się o
      wiele prostszy, bóle w prawym biodrze całkowicie minęły, mój układ
      trawienny zaczął prawidłowo działać, a oddech był bardziej czysty i
      swobodny. Czucie i napięcie mięsniowe wróciło do normy. Jestem
      bardzo zadowolony z tych zabiegów, bo naprawdę mi pomogły. Żaden
      lekarz mi tak nie pomógł, jak pomógł mi Ceragem. Wcześniej byłem
      jeszcze u chiropraktyka, który także mi pomógł. Lekarze wykończyliby
      mnie. Pozdr,
      • 23.03.10, 13:38

Pawle skoro nic Ci nie pomagało, a Łoże Cię podniosło na nogi to
        pomyśl o koniecznym zakupie !!!! i to szybko, bo efekt murowany
        przecież !!!! czemu nadal chodzisz na darmowe "zabiegi" (bardzo
        śmieszy mnie ta nazwa 'zabieg') kupuj i to szybciutko, a może już
        masz, bo o tym nie wspomniałeś :D

• Gość: karolina IP: *.static.tvk.wroc.pl 19.03.10, 08:52
      Należy pamiętać że cena łózka Ceragem u dostawcy to 5.000 zł
      • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 22:24
        Karolina czy Halszka(bo tak się podpisałaś na innym forum o tej samej treści) a
        może to 3.000 zł ? a może 1.000 zł ?
      • 23.03.10, 13:35

Karolino to rzuć namiar na tego dostawcę, za 5000 to może i bym się
        zdecydowała zakupić teściowej, bo to ona zachipnotyzowana :) ale
        14tyś to zbyt wygórowana cena jak na PL warunki :)
        nie sądzisz ??

• Gość: daria IP: *.centrum.gliwice.pl 10.05.10, 09:30
      Witam Ja mieszkam w Gliwicach chcialam sie wybrac raz by sprobowac
      ale jak stanelam w kolejce i po 20 min przyjechala karetka by zabrac
      moze 40 letnia kobiete to sie przerazilam.
      Podobno nie mowia o przeciwskazaniach a przecierz duzo starszych Pań
      tam chodzi..
      Pół roku pozniej mojego ojca znajomy opowiedzial historie jak klada
      babki z nowotworem piersi na brzuch i masuja.Dla mnie tego wogle nie
      powinno byc.
      Szczerze wole dac juz 40 zl za zabieg i byc zdrowym niz sie
      testowac.Poto by mogli mi wcisnac produkt za 11tys.Ktory kosztuje
      3tys.
      • Gość: DOMIKA IP: *.adsl.inetia.pl 27.05.10, 20:01
        Jestem po kilku zabiegach tym urządzeniem. Wiem, że to pewnie za mało, abym
        odczuła poprawę, ale jestem zaniepokojona bo czuję się gorzej po tych zabiegach
        i "odezwały" się inne dolegliwości, których wcześniej nie miałam. Czy to jest
        prawidłowe, że musi być gorzej, żeby potem było lepiej ? Może ktoś wie czy są
        jakieś przeciwwskazania do takich zabiegów? Chciałam namówić kuzynkę na te
        zabiegi, ale ona choruje m.in. na padaczkę i nie wiem czy to jej nie
        zaszkodziłoby. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich
        "ceragemowiczów" !
        • Gość: Ata IP: *.tvk.torun.pl 03.06.10, 09:38
          Korzystam od 3 tygodni regularnie (prawie codziennie) z masażu na ceragemie.
          Podchodzę do tego jednak dość sceptycznie. Uważam, że jest wiele przeciwskazań i
          należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem tego masażu. Nie podobają
          mi się "prelekcje", nawet denerwują mnie. Do tego brak spokoju, ciszy,
          intymności i bardzo głośna agresywna muzyka w trakcie "zabiegów"... No ale to
          pewnie cena za bezpłatne korzystanie :)Trzeba zaakceptować. Zastanawiam się czy
          i w jaki sposób ceragem uzależnia bo mnie mimo wszystko stale tam ciągnie. Gdy
          tylko coś mnie zaboli w krzyżu od razu biegła bym na ceragem. Czy ktoś z
          korzystających ma podobne "objawy"? Pozdrawiam. A.
          • Gość: Ata IP: *.tvk.torun.pl 03.06.10, 09:41
            Nadmienię jeszcze, że ceragem na nic mi nie pomógł póki co ale masaż jest bardzo
            przyjemny dla mnie.
          • Gość: Edek250 IP: *.rev.inds.pl 05.06.10, 18:58
            Ma Pani racje .Chodzi o wywolanie uzaleznienia choc chyba nie
            szkodliwego dla zdrowych ludzi a chorzy powinni sie zastanowic ,
            zkonsultowac , upewnic czy sie cos innego nie odezwie ?
        • Gość: zrównoważony IP: *.chello.pl 24.07.10, 17:46
          Według mojej wiedzy, pogorszenie się bólów itd często następuje przy stosowaniu tego typu urządzeń. Sam miałem takie okresy, ale znając kilka innych urządzeń, spokojnie czekałem no i - oczywiście przeszło. Ale nawroty mogą być jeszcze kilkakrotnie, tyle, że słabsze i krótsze.
          W sumie łózko jest w porządku, ale raczej dopiero po długim czasie są trwałe poprawy. Sposób reklamy jest ciężki do zniesienia, ale potem, kiedy już ma się je w domu, dopiero się docenia. Inna sprawa, że czasem się coś psuje, prześcieradło wewnętrzne przepala, o czym się nie mówi. Ale ogólnie - polecam, poprawia zdrowie i odporność.
          • 25.07.10, 08:36
            Zostawcie już ten "cud medycyny" w spokoju bo to i tak nic nie da.
    • 17.06.10, 17:56
      Piszę do wszystkich zainteresowanych łóżkiem Ceragem a nie tylko
      osoby pytającej, gdyż korzystam z tego łóżka od blisko trzech lat i
      chyba mogę uważać się za eksperta. Łóżko kupiłam dla wyleczenia bólu
      rąk i nogi w pachwinie czyli stawu biodrowego.
      Na staw biodrowy nie pomogło, gdyż były zbyt duże zmiany kostne,
      natomiast na ręce pomogło bardzo i mimo nie używania łóżka od
      czterech miesięcy z powodu operacji stawu biodrowego, ból rąk nie
      powraca.
      Nie mogę się doczekać aby znów z łóżka korzystać aby jeszcze nękający
      mnie ból kręgosłupa szyjnego wyleczyć, w co wierzę, bo mi ewidentnie
      pomogło.
    • Gość: anulka IP: *.adsl.inetia.pl 18.07.10, 13:43
      Nie idźcie na te łóżka!one uzależniają!sama chodziłam i nie życzę nikomu, żeby musiał przejść prze piekło przez która ja przseszłam przez te łóżka.proszę nie dajcie się zwieść temu, że to jest za darmo,..
      • 24.07.10, 09:24
        Ot i mądry Polak po szkodzie.
        • Gość: gość IP: 93.175.66.* 31.07.10, 05:36
          Witajcie!
          Ja właśnie wczoraj skorzystałam po raz pierwszy z łózka ceragem i
          mam kilka pytań....
          otóż,dlaczego dawają do podpisania umowę o bezpłatnym użyczeniu tego
          łózka?? czy tu nie ma jakiegoś haka???bardzo proszę o odpowiedż!!
          Po drugie...czy jakieś schorzenia nowotworowe sa przeciwskazaniem z
          tych masaży??
          nie chodzi mi o zlośliwym raku,bo to wiadomo,że raczej nie,ale np. o
          guzki tarczycy,czy łagodne guzki na piersiach.
          czy ktoś mógłby mi odpowiedieć na moje pytania ??oczywiście jeżeli
          ma wiedzę na ten temat.
          pozdrawiam
          • 31.07.10, 21:32
            Gość portalu: gość napisał(a):

> Witajcie!
            > Ja właśnie wczoraj skorzystałam po raz pierwszy z łózka ceragem i
            > mam kilka pytań....
            > otóż,dlaczego dawają do podpisania umowę o bezpłatnym użyczeniu tego
            > łózka?? czy tu nie ma jakiegoś haka???bardzo proszę o odpowiedż!!
            > Po drugie...czy jakieś schorzenia nowotworowe sa przeciwskazaniem z
            > tych masaży??
            > nie chodzi mi o zlośliwym raku,bo to wiadomo,że raczej nie,ale np. o
            > guzki tarczycy,czy łagodne guzki na piersiach.
            > czy ktoś mógłby mi odpowiedieć na moje pytania ??oczywiście jeżeli
            > ma wiedzę na ten temat.
            > pozdrawiam
            > Jeżeli dawają coś do podpisania ,że użyczają a każą płacić to jest to po
            prostu oszustwo i taki fakt należy zgłosić w US a tam specjaliści już ich
            prześwietlą.
            • Gość: ktosc IP: 188.137.87.* 25.10.10, 01:14
              ja chodze 3 lata nikt mi nie kaze placic

poczytaj dobrze umowe ze wyłacznie na własna odpowiedzialnosc przyszła pani

a natemat nowotworow to trzeba sie pytac na onkologi czy mozna czy niemozna bo co ja wiem gdy sie raka ruszy to sa przezuty a o takich sprawach to lekarz decyduje

moja matka ani do sanatorium nie mogla jechac bo miala podejzenie o raka aby go nie ruszac i zmarla na raka tyle co wiem od lekazy

a te umowe sie podpisuje po to bo przyjdzie czlowiek na poł umarty i bedzie zadał odszkodowania

a te łozka sa na całym swiecie w 1997 r w Niemczeh wyprodukowano firma Syogra

poszukac na internecie Syogra com.pl tylko se to sieCERAGEM nazywa te lozka sa u nas w osrodkach rechabilitacyjnych tylko sie nie nagłosnia tego bo to za piniadze

mysmy byli nauczeni najpierw kupic i zobaczyc jak to działa a teraz oodwrotnie

tak sie dzieje w innych krajach i do nas to dziwne i przesto te wypowiedzi ludzi

te urzadzenie jest w 30 krajach nie bac sie ja juz bylm 2004 r w Niemczech bylam na tym łozku super sprawa

zycze zdrowia i pozdrawiam

• Gość: Aga IP: *.chello.pl 13.09.10, 11:21
        też chodziłam , namówiła mnie mama,
        jestem osobą sprawną i aktywna fizycznie nie narzekam specjalnie na wygląd ,
        nie mam nadwagi,
        czasami z przeciążeń boli mnie kręgosłup po za tym ważę 56kg i jestem po 2 porodach ,
        gdzie urodziłam dzieci ważące ponad 4 kg
        bardzo mi się podobają masaże na łóżku ,odprężają rozgrzewają i relaksują
        uważam że to rewelacja i to jeszcze za darmo!!!
        nie wiem dlaczego niektórzy narzekają i są tak nieufni,zwyczajnie zazdroszczą chyba i nie kochają samych siebie!
      • Gość: rehabilitantka IP: *.chello.pl 13.09.10, 11:29
        Anulka ty chyba sama nie wierzysz w to co napisałaś:))piekło to po śmierci widza co poniektórzy ! a to zwyczajne łóżka do masażu ,
        no ale jeżeli sama nic nie robisz i jesteś kołek nie ruszasz się fizycznie to nic dziwnego ,że cię trochę pobolało bo masz zastałe mięśnie i stawy!!! rusz się kobieto ! a zobaczysz jaka ulgę przynosi to łózko na zakwaszone (ale jędrne)mięśnie
        wszystkiego dobrego i nie obrażaj się za prawdę:)
    • Gość: baska50 IP: 109.243.218.* 26.08.10, 18:11
      www.nefrytowe.com.pl polecam wszystkim NAJLEPSZE URZĄDZENIA MASUJĄCE FOTELE
      NEFRYTOWE ŁÓŻKA polecam cer-agem to nie opłaca się bo oni maja 100 lokali 1000
      przedstawicieli i to trzeba opłacić temu takie cenny ja kupiłam za 6 tys zł
      łóżko o 4 klasy lepsze od ceragem a oni za swój podstawowy model chcą 10 tys zł
      !!! kpina polecam basia50
      • Gość: Arina IP: *.bialnet.pl 15.01.13, 11:27
        Witam, o jakim łóżku Pani pisze? Gdzie można go kupić?
    • 26.08.10, 18:19
      www.nefrytowe.com.pl polecam wszystkim NAJLEPSZE URZĄDZENIA MASUJĄCE FOTELE
      NEFRYTOWE ŁÓŻKA
      • Gość: Ginsberg IP: 195.242.183.* 27.09.10, 10:36
        Witam wszystkich (pesymistów i optymistów)

Poszukiwałem opinii nt tego wynalazku, bo mam schorowaną matkę, która zaczęła z tego korzystać, ale o tym później. Odpowiedzi oczywiście nie otrzymałem, bo jak sam mistrz Lem pisał - nie wiedziałem, że na świecie jest tylu głupców, póki nie skorzystałem z Internetu.
        Nie wiem jakie są ukryte cele sprzedawców tych łóżek i realne źródła ich dochodów - może rzeczywiście zarabiają na sprzedaży (bo to tanie nie jest), może to jakaś nowa sekta (bo śmierdzi mi jakimś takim gównem na kilometr), może handlują danymi osobowymi... nie wiem. Chciałem to sobie sprawdzić, bo matka moja łyka wszystko, jak młody pelikan, włącznie z tym, że uwierzyła jak jej kiedyś przysłano informację, że wygrała 300.000 PLN.
        Ale teraz kilka zmiennych. Moja mama rencistka inwalidka mieszka sama, my z siostrą mamy własne rodziny. Kobitka jest schorowana, bez kuli nie wychodzi i w ogóle prawie nie wychodzi (kręgosłup, osteoporoza, stłuczenia, bóle w rękach, nogach itp). Kiedyś pojechaliśmy do osiedlowego marketu (w ramach rozrywki ;) i po zakupy). Po przejściu paru kroków i zrobieniu podstawowych zakupów moja matka była tak zmęczona i obolała, że musiała odleżeć ten wyjazd w domu z bolącym kręgosłupem przez 2 dni. Czasem też nawet nie ma do kogo ust otworzyć, przez co jeszcze przychodzi przygnębienie. Ogólnie dramat. Jeździliśmy po lekarzach, masażystach, kręgarzach... Kosztowało, ale trochę pomagało, niestety - na krótko. Może dlatego, że nie systematycznie. Tyle że wyprawa do takiego specjalisty to też nie lada przeprawa (kolejki, odległości). Ktoś kiedyś namówił ją na ceragema. Poszła, spróbowała (jest po 10 wizytach) i jak ją zobaczylem ostatnio, to kopara mi opadła... Chodzi bez kuli, jest uśmiechnięta, złapała więcej optymizmu, schudła 2 kg... Jeździ tam codziennie - ma z kim pogadać, ma towarzystwo - niech wygląda to nawet jak kółko wzajemnej adoracji, spotkanie sekciarskie czy zebranie AA, ale jest z ludźmi i czuje się ok. Nie bierze prochów p.bólowych - na to też sporo kasy szło no i to w końcu chemia. Efektów ubocznych na razie nie widać. I mimo wszystko po minimalnych kosztach ogólnych - to też niestety dla nas dość istotna zmienna. Polepszyło się kobitce aż miło popatrzeć. I jeszcze jedno: stała się SYSTEMATYCZNA - m.in. jeśli chodzi także o dietę!!! Łóżka co prawda nie kupi, bo nie ma kasy, marny z niej więc klient. Może kiedyś...
        Ja nadal mam wątpliwości czy ten cały ceragem to nie jest jakiś cyrograf z diabłem własną krwią podpisany, ale wiem jedno: zdrowie jest nie do przecenienia. Jak widzimy, że jej jest lepiej, to każdemu jest lepiej. Może dla starszej i w sumie dość samotnej osoby to fajna forma spędzania czasu?

Wątek ceragemu będę śledził nadal, bo śmierdzi mi to na kilometr, ale mama nadal będzie z tego korzystać. No cóż... syty głodnego nie zrozumie. Ktoś kto nie doświadczył sam bólu i choroby nie zrozumie. Włącznie ze mną.
        • Gość: pierro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.10, 12:19
          Dziwię się Panu na taką opinię jeżeli Panu śmierdzi nic innego wziąć mamę z tego miejsca
          i samemu zadbać o jej zdrowie.Cel sprzedawców jest jeden...sekta? dziwne ma drzwi otwarte i może wyjść w każdej chwili;chwała pomysłodawcom że jest możliwość sprawdzenia
          urządzenia i zakupu bo ile rzeczy zakupiliśmy bezużytecznych a mimo to widzi Pan tyle zmian pozytywnych u mamy; na drzwiach gabinetu lekarza nie zauważy Pan że leczy a są godziny przyjęć; ja mam urządzenie w domu od 5-ciu lat w domu i dzięki tym bezpłatnym zabiegom wiem jak korzystać w domu ta cena zwróciła mi się wielokrotne;polecam Ceragem a niedowiarki niech szukają inną alternatywę; niech czekają miesiącami na rehabilitację;sanatoria;niech faszerują się tabletkami przeciw bólowymi
          Życzę Panu owocnego śledztwa...a nawiasem w cywilizowanych krajach jak np.Niemcy;Szwajcaria zabegi są refundowane przez państwo szkoda że nie u nas
          Pozdrawiam i polecam wszystkim
        • Gość: wernyhora IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.06.11, 20:57
          Ginsberg
          chodziłem na masaże ceragemowskie 8 miesięcy
          pierwszy miesiąc rewelacja, czułem się jak młódy Bóg
          później zaczęło mnie boleć kolano, ledwo wchodziłem na 4-te piętro
          dlaczego na początku nastąpiło cudowne zdrowienie?
          zadziałało tzw. sprzężenie zwrotne unerwienia w relacji mięśnie> mózg, i mózg>mięśnie
          (dzięki masażowi i podgrzewaniu)
          później to podgrzewanie zaczyna szkodzić, gdyż projekor z nefrytami ogrzewa ZAWSZE
          te same mięśnie, i ten sam fragment kręgosłupa
          łatwo sobie wyobrazić jakie mogą nastąpić wypaczenia w organizmie
          tak, że radzę po kilku miesiącach zaniechać tego dobrodziejstwa
          mimo usilnego nakłaniania ajentów,
          że dobrze byłoby maswać się 2x dziennie, 6 dni w tygodniu,
          a najlepiej kupić łóżko
        • Gość: Krylena IP: *.dynamic.mm.pl 26.07.12, 09:38
          Ten wpis był dokonany dosyć dawno i pewnie nikt nie przeczyta mojej odpowiedzi.
          Ja mam to łóżko w domu od 5. lat, więc można powiedzieć, że jestem weteranką. Używam go codziennie i nigdy bym się z nim nie rozstała. Czuję się lepiej. Zwłaszcza mam bardzo schorowane barki ale po kilku miesiącach masowania się na łóżku boli dużo mniej. Nie mogę powiedzieć, że przeszło zupełnie ale nie zażywam żadnych środków przeciwbólowych i egzystuję.
          Mam 77 lat więc cudów nie ma ale łóżko pomaga !
    • 06.11.10, 12:40
      Forum masujących łóżek.
      forum.gazeta.pl/forum/f,100576,Nefrytowe_lozka_do_masazu.html
    • Gość: Ewa IP: *.adsl.inetia.pl 15.11.10, 07:06
      Witaj! Jestem ze Słupska gdzie bezpłatnie można korzystać z ww łóżek. Skorzystałam w minionym roku z...22 zabiegów. Miałam problemy z ,, rwą barkową" i...przeszło.Minął rok , a ja nie odczuwam bólu. Pierwsze zabiegi są mało komfortowe ale da się to przeżyć. Potem jest już dobrze więc polecam.
      • 05.12.10, 12:39
        W śmierć na łóżkach nie wierzę, zresztą każdy z nas może po prostu przewrócić się na ulicy i umrzeć i gdzie wtedy szukać winnego? co do systemu bezpłatnych masaży to ja nie widzę w tym nic złego- idę wypróbować, jeśli mi odpowiada chodzę dalej, jeśli chcę kupuję, jeśli widzę, że to nie dla mnie rezygnuję i szukam dla siebie innej alternatywy. Wiem, że ludzie chorzy szukają pomocy wszędzie gdzie tylko się da. Jeśli z góry założymy, że wszystko nam szkodzi, to lepiej od razu kłaść się do trumny i czekać na śmierć, bo przecież życie jest szkodliwe. Co do Ceragemu, to byłam w nim 2 razy (mieszkam w Łodzi),żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda, gdyż moja mama zaczęła tam chodzić i chciałam zobaczyć czym to grozi;-) Co do prelekcji to wrażenia raczej zniechęcające. Pląsy, tańce i gimnastyka to po prostu koszmar! Nie słyszałam też ani jednego słowa o przeciwwskazaniach. Mama za namową koleżanki, która nie mogła znieść tego hałasu i gimnastyki przeniosła się do innego salonu tego typu- Migun. Z tego co wiem nie ma gimnastyki, wizyty są na zapisy, na prelekcjach mówią o przeciwwskazaniach, różnych chorobach i zdrowym stylu życia. Widzę, że mama czuje się dużo lepiej. Po ok 3 tygodniach ustąpiły dokuczliwe bóle w odcinku szyjnym i piersiowym(ponad 30 lat pracy za biurkiem robi swoje), zmniejszyły się bóle spowodowane rwą ramienną. Myślę, że bezpłatne masaże na tego typu urządzeniach nie są niczym złym, mama musiałaby czekać na rehabilitację w przychodni prawie 5 miesięcy, a to czy ktoś kupuje łóżko czy nie, to już indywidualna sprawa każdego człowieka. Dodam tylko, że moja mama nie należy do osób, które wierzą w cuda, ani do osób, które są idealną ofiarą dla wszelkiej maści sekt. A więc można być emerytem, nie uzależnić się i nie wyprzedać całego majątku, by odnieść go do sekty:-) pozdrawiam wszystkich schorowanych i tych zdrowych!
        • Gość: meg IP: *.net152.okay.pl 25.01.11, 18:38
          Tak, łózka działają ale na kieszeń. Mama postanowiła kupić, a dokładnie podpisać jakiś papierek że w przyszłość będzie chciała kupić to łóżko. a tu po 7 dniach puka pan do drzwi i przywozi łóżeczko razem z kopertą w której znajdowały się blankiety do spłaty kredytu na dwa lata w wysokości 500 zł. dnia następnego poszła do kierownika i spytała się na jakiej podstawie ma płacić za łóżko. a pan kierownik zrobił jej wielką awanturę z dodatkowo złożył wniosek do sądu o nie dotrzymanie warunków umowy. Do cho.....ry jasnej, jaka umowa? Sprawa w sądzie w toku.
          • 25.01.11, 18:57
            Darmo to se można jeszcze cicho pie..ąć ale uważaj bo cie może spisać SM za zanieczyszczanie powietrza gazami.
            --
            <."Zrozum abyś uwierzył - uwierz abyś zrozumiał co tu napisałeś ".>
          • Gość: dolores IP: *.radom.vectranet.pl 31.01.11, 17:57
            Witam,
            czy jesteś pewna że chodziło właśnie o Ceragem? i w jakim mieście to się stało? z tego co wiem to nie tak łatwo kupić to łóżko...tzn nie dzieje się to tak szybko...
          • Gość: kw IP: *.dynamic.chello.pl 20.04.11, 14:05
            dlaczego łżesz? wszystkie centra Ceragem na calym swiecie dzialaja identycznie i nikt nikomu niczego nie wciska.kupienie lozka na kredyt to nie taka prosta sprawa.widac ze jestes oczadzialy wiec nie wypisujuj durnot.Ceragem to uczciwa firma.moze poczytaj w internecie.sa zdjecia z calego swiata.bralam te masaze przez 20 miesiecy i nikt mnie nie zmuszal do kupienia .to ja sama zdecydowalam po przekonaniu sie na sobie ze moj stan zdrowia po tych masazach bardzo sie poprawil.mam lozko w domu i korzystamy z masazy bez tracenia czasu na dojazdy i oczekiwanie z mezem i jestesmy bardzo z tego urzadzenia medycznego zadowoleni.
            • Gość: iza IP: *.dynamic.chello.pl 25.11.13, 18:58
              Te darmowe masaże maja na celu uzależnić klienta od łóżka co prowadzi z czasem do jego kupna. Działa to na tej samej zasadzie co garnki i inne rzeczy z pokazów tylko tutaj działa to wolniej, ale za to koszt tego KOREANSKIEGO lóżka przewyższa kilkakrotnie jego produkcje, myślcie ludzie!!! Nikt nic Wam za darmo nie da..zakup 1 lóżka zwróci im koszty pracownic, wynajmu lokalu itd.
        • Gość: kto IP: *.tktelekom.pl 12.06.11, 17:59
          masaże na tych łóżkach to śmierc duchowa

Lista zagrożeń duchowych
          2009-02-04 23:36:46
          ks. dr Przemysław Sawa

ZAGROŻENIA DUCHOWE. PODSTAWY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ WALKI DUCHOWEJ
          PRZYGOTOWANIE DO MODLITWY O UWOLNIENIE

Jezus Chrystus przez swoją śmierć, swoje zmartwychwstanie i uwielbienie dał ludziom nowe życie, do którego dostęp jest przez wiarę – dostąpiwszy więc usprawiedliwienia dzięki wierze, zachowajmy pokój z Bogiem przez Pana naszego, Jezusa Chrystusa; dzięki Niemu uzyskaliśmy na podstawie wiary dostęp do tej łaski, w której trwamy, i chlubimy się nadzieją chwały Bożej (Rz 5, 1-2).
          Jednak grzechy, nałogi i rozmaite praktyki otwierają człowieka na wpływ duchów złych (szatana i demonów). Praktyki bałwochwalcze, rozpowszechniona filozofia New Age z okultyzmem i spirytyzmem są coraz bardziej obecne w dzisiejszej rzeczywistości. Towarzyszy temu u współczesnych ludzi brak odpowiedniej wiedzy odnośnie do zagrożeń duchowych i zniewoleń. Pomocą może być niniejsza ulotka.
          Zanim przystąpi się do analizy swojego życia (rachunek sumienia), należy jasno uzmysłowić sobie: JEZUS CHRYSTUS JEST PANEM, KTÓRY POKONAŁ ZŁO. JEŚLI JESTEŚ WE WSPÓLNOCIE Z NIM, ZWYCIĘŻASZ.

A. WPROWADZENIE BIBLIJNE

Słowo Boże wyraźnie mówi o istnieniu demonów.
          Stary Testament ukazuje różne zadania duchów złych: anioł niszczyciel (Rdz 19, 13; 2 Sm 24, 16; 2 Krn 32, 21), budzący niezgodę (Sdz 9, 23), gniew (1 Sm 16, 14; 18, 10; 19, 9), duch kłamstwa i zwodzenia (1 Krl 22, 19-23).
          Występują też różne określenia lub imiona niektórych demonów: Lewiatan (Iz 27, 1; Ps 74, 14), Azazel (Kpł 16, 8), Asmodeusz (Tb 3, 8), szatan, diabeł (np. Za 3, 1-5; Hi 1, 6-12; 2, 1-7; 1 Krn 21, 1), elohim – odniesiony do wróżki w znaczeniu istoty nadludzkiej (1 Sm28, 13), szedim, którym składano ofiary (Pwt 32, 17; Ps 106, 36), lilit (Iz 34, 14), serim – „kosmate” demony w postaci kozła .
          Wg Nowego Testamentu złe duchy są duchami, pierwotnie żyjącymi z Bogiem (Ef 6,12; Jud 6), są zorganizowane (Mt 12, 24), posiadają nadprzyrodzoną moc (Ap 16,14), mają wiedzę o Jezusie Chrystusie (Mt 8, 29; Mk 1, 23-24), mogą być przyczyną choroby (Mt 9, 32-33), mogą opętać zwierzęta i ludzi (Mk 5, 13; Łk 8, 2), drżą przed Bogiem (Jk 2, 19), fałszywie nauczają i zwodzą (1 Tm 4, 1), zostaną osądzone przez Boga (2 P 2, 4) .
          Chrystus pokonał diabła (J 12, 31; 16, 11; 1 J 2, 14). Szatan nie może dotknąć wierzącego w Jezusa (1 J 5, 18), szkodzi jednak popełniającemu grzech (J 8, 34.44).
          Inne referencje biblijne odnośnie do rzeczywistości duchów złych: 1 Kor 5, 5; 1 Kor 7, 5; 1 Kor 10, 20-21; 2 Kor 2, 11; 2 Kor 4, 4; 2 Kor 6, 15; 2 Kor 11, 14; 2 Kor 12, 7; Ef 4, 27; Ef 6, 11.16; 2 Tes 3, 3.5); 1 Tm 3, 6-7; 1 Tm 4, 1; 2 Tm 2, 26; Hbr 2, 14; 2 P 2, 4; Ap 2, 10.13.24; Ap 9, 3-11; Ap 12, 3-4.13.17.; Ap 13, 1.11; Ap 16, 13-14 .

B. WPROWADZENIE DOKTRYNALNE

Wybrane świadectwa nauki chrześcijańskiej, katolickiej zawarte w dokumentach Magisterium Kościoła:
          - Indiculus o łasce Bożej (ok. 440 r.): „Nawet ten, kto łaską chrztu został odnowiony, nie jest w stanie wyzwolić się od sideł szatańskich i zwyciężyć pożądliwości cielesnej inaczej, jak przez to, że otrzymuje od Boga – z Jego ustawicznej pomocy – wytrwanie w dobrym życiu”
          - List Leona Wielkiego Uuam laudabiliter do biskupa Turribiusza z Astorgii (447r.): „…i diabeł byłby dobry, jeśliby nie trwało to, co uczynił. Ale ponieważ źle wykorzystał swoją naturalną doskonałość (…), lecz odpadł od najwyższego dobra, z którym powinien być zjednoczony”
          - Edykt cesarza Justyniana do patriarchy Konstantynopola, Menasa, ogłoszony na synodzie w Konstantynopolu (543r.): „Jeśli ktoś mówi lub utrzymuje, że Chrystus Pan w przyszłym czasie świata zostanie ukrzyżowany także za demonów, ten niech będzie obłożony anatemą”; „Jeżeli ktoś mówi albo utrzymuje, że kara demonów i ludzi bezbożnych jest czasowa i po pewnym określonym czasie będzie miała koniec, względnie będzie dane odnowienie demonów albo ludzi bezbożnych, ten niech będzie obłożony anatemą”
          - I synod w Bradze (574r.): „Jeżeli ktoś mówi, że diabeł nie był przedtem dobrym aniołem stworzonym przez Boga i ze jego natura nie była dziełem Bożym, lecz mówi, ze wyłonił się on z chaosu i ciemności i że nie miał żadnego swojego stwórcy, lecz że jest samym początkiem i substancją zła (…), niech będzie obłożony anatemą”
          - Sobór Laterański IV (1215r.): „Diabeł bowiem i inne złe duchy zostały przez Boga stworzone jako dobre z natury, ale sami siebie uczynili złymi. Człowiek zaś zgrzeszył za podszeptem diabła”
          - Sobór Florencki, Dekret dla jakobitów (1442r.): „…Sobór potepia niedorzeczność manichejczyków, którzy przyjęli dwa pierwiastki, jedne dla rzeczy widzialnych, a drugi dla niewidzialnych; którzy twierdzili także, iż inny jest Bóg Nowego Przymierza, a inny Starego”
          - Sobór Trydencki, Dekret o grzechu pierworodnym (1546r.): „…starodawny wąż, odwieczny wróg rodzaju ludzkiego…”
          - Sobór Watykański II (1962-1965r.): 18 wzmianek nt. szatana i demonów, np. „Całej historii ludzkości towarzyszy ostra walka przeciwko mocom ciemności” (KDK 37b); „…człowiek stworzony przez Boga w sprawiedliwości, za podszeptem Złego nadużył swej wolności, powstając przeciwko Bogu” (KDK 13a); inne referencje: KDK 2b, KDK 16, KDK 22, DM 3, DM 14b, KK 5a, KK 48d, DWR 11b
          - Nauczanie Pawła VI: w r. 1972 mówił o szatańskich działaniach, by zniszczyć owoce Soboru Watykańskiego II; na audiencji generalnej 15 XI 1975 r. papież powiedział: „Zło nie jest już tylko jakimś brakiem, lecz żywa istotą duchową, przewrotną i powodującą przewrotność”; audiencja z 21 II 1977r.: duch nieczysty jako „książę tego świata”
          - Katechizm Kościoła Katolickiego: upadek aniołów (KKK 391-396)

C. WPROWADZENIE TEOLOGICZNO-DUCHOWE

1. Stopnie oddziaływania złego ducha
          - Pokusa
          - Dręczenie
          - Opresja - demony tworzą klimat ciężkości, trzymają na uwięzi, przeszkadzają w modlitwie, tępią wolę, gaszą entuzjazm, wywoływanie wzburzeń w relacjach między ludźmi (! Jeśli osoba jest w dobrym środowisku wystarczy w takim przypadku modlitwa o uwolnienie!)
          - Nękanie miejscowe – doświadczenia halucynacyjne, omamy, odgłosy kroków, cienie (są to doświadczenia inne niż u osób z zaburzeniami psychicznymi!); zjawiska te trwają długo
          - Nękanie wewnętrzne – związane z próbami wejścia szatana w jakieś zranienia psychiczne, pęknięcia; oddziaływanie na pamięć, wyobraźnię, uczuciowość; w tej rzeczywistości można wyróżnić etapy: zranienie → związanie (opór natury duchowej; związanie jakiejś strefy życia; przymus wewnętrzny; dynamizm rozwojowy związania) → nękanie diabelskie (demony zamieszkują w człowieku); być może wystarczy modlitwa o uwolnienie
          - Opętanie diabelskie – może być częściowe (obsesja) lub całkowite (szatan oddziałuje w całym ciele człowieka bez opętania ducha); związane z wyraźnym aktem skierowanym do szatana (modlitwa do demonów, zawarcie paktu z diabłem)
          2. Przykładowe objawy związania demonicznego:
          - zmiany osobowe, np. sposobu mówienia, zachowania się
          - zmiany fizyczne, np. nadzwyczajna siła, konwulsje, drgawki, paraliże, zaniki świadomości, zmieniony głos
          - zmiany umysłowe, np. zdolności parapsychologiczne
          - zmiany duchowe, np. trudności w modlitwie, w przyjmowaniu sakramentów, agresja wobec tego, co sakralne (kościół, różaniec, krzyż, medalik, szkaplerz, stuła, woda święcona, osoba kapłana)

D. WYBRANE PRZESTRZENIE ZAGROŻEŃ DUCHOWYCH
          Zestaw pytań przygotowujących do takiej modlitwy

1. Miałeś pragnienie oddalenia się od Boga, trwania w grzechu?
          2. Czy zmagasz się ze złymi myślami o Bogu?
          3. Czy jest w tobie pragnienie mocy? Czy pytasz o jej źródło?
          4. Jaka jest twoja obecna więź z
          • 12.06.11, 18:49
            Co ci odpaliło panie "kto" coś mi pod jakąś sekcinę podpadasz wpiep....eś się tu z tym wpisem jak małpa w pomidory.Wyluzuj ,
            --
            >"Don't ask,don't tell" - kiedy nie trzeba"<
            • Gość: Adam IP: 212.87.246.* 19.07.11, 07:42
              Ile można zarobić za pisanie pozytywnych opinii i do kogo mam się zgłosić?
              • 13.09.11, 22:14
                przeczytałam cały wątek i jak zwykle są głosy za i przeciw i to chyba normalne jednakże żeby się przekonać kto ma rację trzeba samemu spróbować.
                Już drugi raz podchodzę do tematu łóżek.Kiedy pierwszy raz ,dwa lata temu mama namawiała mnie na te łóżka nie miałam przekonania.Wierzyłam,że leki i lekarze mi pomogą.Po tych dwóch latach leczenia ,wydaniu kupy forsy kilkukrotnie przekraczającej wartośc łóżka sama postanowiłam tego spróbować i jeśli mi pomoże to na pewno je zakupię.Bardzo bym chciała żeby tak było.
                Wszystkim życzę dużo zdrówka z łóżkiem czy bez:)

Wiola
                • Gość: Anna B. IP: 193.189.76.* 05.10.11, 15:51
                  A mnie to łóżko pomogło na zajady i wzdęcia, WARTO KUPIĆ !!!!!!!!!
    • 11.10.11, 22:37
      dwa lata temu moja babcia kupila lozko ceragem. na poczatku pomagalo ale po roku bardzo sie rozchorowala. od podczerwienia wylegl sie rak i rozeszl sie prez cale cialo. rok temu zmarla
      • Gość: Alik IP: *.algo.radman.pl 28.01.12, 20:54
        Najpierw Komunizm, teraz mróz. Od tych ruskich zawsze musi coś przywędrować
        • Gość: WR IP: *.radom.vectranet.pl 29.01.12, 10:24
          Gość portalu: Alik napisał(a):

> Najpierw Komunizm, teraz mróz. Od tych ruskich zawsze musi coś przywędrowa
          ---------
          Widzę jełopie że i tu potrafiłeś trafić z tym debilistycznym wpisem .Piszesz zasrańcu sam do siebie i to jeszcze głupio .Kup sobie to łóżko połóż sie i włącz go to może do twojego zasr...go mózgu dotrą jakieś normalne polskie słowa i ten mróz może ustąpi z twojego łba..
          • Gość: Alik IP: *.algo.radman.pl 29.01.12, 11:12
            Najpierw Komunizm, teraz mróz. Od tych ruskich zawsze musi coś przywędrować
    • 02.03.12, 21:04
      To są jak wszystkie prezentacje w cenach o jedno "zero" dopisane za dużo. W internecie w maju były o połowę tańsze, a też przepłacone! Posłuchać można ale nie kupować. W V/VII 2011r.na Winogradach "likwidowali" sklep i sprzedali naiwnym 60 łóżek po 10 tyś.zł.
      One masują i rozgrzewają, tak samo jak mata masująca w zależności od ilości funkcji za około tysiąca (w internecie) mocowana na fotelu, nie zajmuje pół pokoju.
      W wyszukiwarce wpisać: łóżka ceragem, poduszki, maty masujące - wybór jest, a historyjki
      które oni opowiadają to jak na wszystkich cwaniackich prezentacjach można między bajki włożyć. Ostatnio byłam na prezentacji firmy AVEN za 1890,-zł sprzedali towar wart wraz
      z upominkami jak obliczyłam wartości 400-450zł. Emeryci brali na raty! Trzeba być odpornym na ich cwaniactwo.

--
      airam
    • Gość: Piotr IP: *.nowysacz.pl 18.04.12, 11:25
      Przestrzegam przed korzystaniem z tego rodzaju urządzeń produkowanych na Dalekim Wschodzie, w tym wypadku w Korei Południowej. To tak naprawdę zakamuflowana technologicznie forma akupresury, a ta prowadzi bardzo często do zniewoleń duchowych. Słyszałem ostatnio o świadectwie, na ten temat, jakie dała pewna kobieta. Miała poważne problemy o charakterze zniewolenia demonicznego, którego nabawiła się korzystając z masażu na łóżku Ceragem, z którego wyzwoliła się dopiero przy pomocy egzorcysty. Zdaję sobie sprawę z tego, że dla człowieka niewierzącego, agnostyka czy też zlaicyzowanego "wierzącego" może to brzmieć niewiarygodnie, ale dla własnego dobra omijajcie z daleka tego rodzaju nowinki.
      • Gość: Alik IP: *.algo.radman.pl 18.04.12, 19:46
        A jednej babie na ślonsku do dziecko ze śliskiego kocyka podobno wypadło po takim zabiegu.
      • 27.06.12, 14:47
        Znaczy diabeł w nia wstąpił? Bo w moją tez czasem wstepuje chciaż nie mam łóżka ceragem...ale zeby zaraz egzorcyzmy ?
        --
        „młodzi, wykształceni” to nadchodząca postać współczesnej ciemnoty. A trzeba nam wiedzieć, że nie ma nic gorszego, niż ciemnota mniemająca, iż jest oświecona. "(...)
        Stanisław Michalkiewicz
      • 03.01.16, 12:18
        A ja słyszałam ,ze Ci co chodza do Koscioła to musza diabła co tydzień wyganiać !
    • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.12, 09:26
      Łóżko na gwarancji: tablica.pl/oferta/lozko-ceragem-tanio-ciesz-sie-zdrowym-kregoslupem-ID12URJ.html
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.