Dodaj do ulubionych

Urok miłosny - kontakt

28.02.13, 22:21
Witam wszystkich
Temat jak w nagłówku i wiem wiem bardzo dużo już o tym było tu pisane
Ja szukam rzetelnych informacji i mam nadzieję że właśnie takie otrzymam tutaj.
Przegrzebuję fora i widzę że powtarzalność jest straszna, polecane są cały czas te same osoby
Oczywiście zakrawa to fes na reklamę więc i nierzetelność tych osób.
Na temat uroku miłosnego już się naczytałam i oczywiście świadomie podjęłam decyzję.
Proszę o pomoc w nawiązaniu kontaktu z osobą ,która zajmuje się urokami miłosnymi
Oczywiście liczę na forumowiczów, którzy mają już swoje doświadczenie i z czystym sumieniem mogą polecić taką osobę.
Edytor zaawansowany
  • 10.03.13, 12:36
    No właśnie, jak to jest z tym urokiem miłosnym?Czy "rzucanie" go nie przypomina czasem miotania cegłą? (jeśli wszystko jest odwrotnie).
    --
    Nobody is perfect, nooobody.
  • 12.03.13, 20:29
    goofi.vp
    Osoba profesjonalnie działająca najpierw porządnie wybada sytuację robiąc swój "wywiad".
    Następnie będzie sprawdzać wstępnie poprzez Ciebie w kierunku tej osoby i oceni czy może przystąpić do rytuału i co za materiały będą potrzebne.
  • 03.03.16, 10:33
    Śmiało mogę polecić Panią Emilię Angel. Jest o niej poświęcony osobny wątek na forum. Wiele osób wypowiadało się pochlebnie na jej temat, więc i sam zdecydowałem się skorzystać z jej usług... Początkowo bardzo niechętnie. Nie wierzyłem, że ezoteryka może w ogóle zadziałać ale byłem już zmęczony... a to było ostateczne już rozwiązanie.
    Pani Emilia najpierw trafnie wskazała mi ścieżkę zawodową w życiu, a później za sprawą rytuału miłosnego sprawiła, że wróciłem do osoby, którą kochałeem. Mogę ją polecić z całego serca.
    Adres jej bloga: angelemilia.blogspot.com
    e-mail: wrozbyemiliiangel@gmail.com
  • 12.03.13, 12:23
    Iwa, polecam ją do uroków.
    Indywidualnie podchodzi do każdego problemu i osoby. Najlepiej przekonać się samemu podczas rozmowy telefonicznej.
  • 17.03.13, 15:20
    no nie przesadzajcie! jak w 18 wieku!
  • 17.03.13, 17:32
    Polecam Pania Ole: kartyklasyczne@vp.pl pomogla mi odzyskac partnera i pobiera oplate jedynie na skladniki :):)
  • 17.03.13, 17:36
    ta za składniki - a w jakiej wysokości ta opłata
  • 18.03.13, 19:39
    okolo 30 zl
  • 05.08.15, 18:21
    Ile pani ola dawala ci % na powrót partnera?
  • 25.09.15, 16:59
    czy ktos robił w ostatnim czasie rytuał u Pani Oli?? są jakieś efekty??
  • 17.03.13, 17:45
    Czy ktoś korzystał z porad i usług wróżki Oleandry ?
  • 17.03.13, 17:48
    Dostałam też kontakt do pewnej osoby, chce sporo kasy i błagam powiedzcie czy warto ??
    Wydaje się bardzo konkretna, czy ktoś korzystał z jej usług i może dać mi opinię
    Pani Ewa vrajitoare
  • 22.03.13, 17:12
    Nie, nie warto, bo to straszne świństwo, które jest złe z założenia i zawsze zwraca się przeciwko osobie, która taki urok odczynia (i osobie, na zlecenie której ryt zostaje odprawiony).
    Możecie sobie poczytać...
  • 19.06.13, 16:21
    Zostań Wróżką ;)
    Wróżby z Kart
    Naucz się czarować...
  • 01.05.14, 15:34
    ostatnio korzystalam z wróżki sary i jestem zadowolona,wróżby się w większości sprawdziły, zajmuje się także rytuałami. zostawiam wam kontakt do niej -kobietamag@interia.pl
  • 22.12.14, 13:16

gremlinka321
    a ile pani Ola dawala CI szans w % na odzyskanie?
  • 01.03.15, 19:11
    Mogę podać namiar ale na prywatnego maila dlaczego? bo za dużo tu kłamstwa i oszustów. Ja skorzystałam z uroku u tej pani juz kawałek czasu temu a teraz mogę ją polecić.
  • 06.03.15, 20:05
    proszę o informacje, podaje maila nora_nk@wp.pl
  • 09.03.15, 21:05
    i ja bym prosila o namiar na cokelit@wp.pl
  • 10.03.15, 15:10
    Panią Basię, szeptuche z Orli na Podlasiu.
  • 11.03.15, 20:37
    A polecam Panią Martę, jej adres e-mail to urokmilosny@wp.pl , nie ogłasza się na forach, mi poleciła ją koleżanka
  • 24.03.15, 19:07
    Ja też bym prosił o namiar kojak5592@wp.pl
  • 30.03.15, 18:39
    Też poproszę, na mail nina-nikt@wp.pl
  • 12.03.15, 17:24
    Jestem tu nowa i chciałam się z wami podzielić informacja o zamowionym rytuale.zamowilam 4 miesiące temu i babka stanęła na wysokości zadania.Wykluczam zbieg okolicznosci.Jeżeli ktoś jeszcze szuka to niech pisze podań namiar i telefon.pozdrawiam.boguska.

Ps.wiem,ze ciężko znaleźć ja tez szukalam bardzo długo.Ta przetestowałam na własnej skorze i polecam.
    Kontakt do mnie...slezak.bogna@wp.pl
  • 26.03.15, 16:17
    Początkowo byłam sceptyczna, ale również bardzo polecam Panią Basię. Bardzo sympatyczna, konkretna kobieta i co najważniejsze uroki zamawiane u niej dzisłają szybko nawet w ciężkich sytuacjach, czego jestem żywym dowodem.
  • 27.03.15, 15:06
    Nie polecam.
  • 06.04.15, 15:11
    A kogo nie polecasz i dlaczego?
  • 07.04.15, 10:29
    P. Basi
  • 07.04.15, 11:50
    A mozesz napisac, dlaczego? Wlasnie zastanawiałam sie, czy nie poprosić jej o pomoc, wiec wszelkie uwagi mile widziane.
  • 07.04.15, 15:01
    proszę o maia to napiszę, tu nie chcę bo mnie zjedzą , zresztą poszperaj na forum , są wpisy od klientów P. Basi,
  • 07.04.15, 15:13
    Na gazetowego maila napisac?
  • 07.04.15, 15:32
    Moj mail aelzbieta35@gmail.com
  • 07.04.15, 16:02
    napisałam ,
  • 08.04.15, 17:14
    Pani Basia z Orli jest najlepsza. Skoro tak piszesz to zapewne wyczuła Ciebie po przesłaniu zdjęć i odmówiła wykonania uroku.

• 08.04.15, 22:43
    niestety nie odmówiła , pieniądze wzięła , nie odpowiada na maila ,
  • 09.04.15, 10:03
    moge polecic pania u ktorej zadzial zamawiany przezemnie urok na powrot chlopaka.dostalam namiar od kobiety ktora tez jest zadowolona z jej uslug.
    pani ta posluguje sie wahadelkiem i rytualami milosnymi .
  • 09.04.15, 12:54
    To chyba jesteś jedyna, ze mną cały czas utrzymywała kontakt i na każdą wiadomość odpisała. Spróbuj napisać do niej jeszcze raz.
  • 09.04.15, 15:00
    i jeszcze napisz że CI pomogła ?
  • 14.04.15, 19:10
    Czy Pani Basia pomogła komuś?
    Nie pytam o to, czy odpisuje czy nie, ale czy jest skuteczna?
  • 15.04.15, 13:01
    od dwóch miesięcy zadaje to pytanie , mnie nie pomogła , co chwile jestem zagłuszana przez nowe osoby , jestem pewna co już napisałam wcześniej za miesiąc , góra dwa będą tu same osoby oszukane przez P. Basię, chyba że będzie pisała ,że mają czekać , tylko ile ?
  • 15.04.15, 16:47
    Dzień dobry, dotarła do mnie informacja, że w internecie jest osoba, która pisze, że jej nie odpisuje i że czeka dwa, trzy lub cztery miesiące. Jest to nieprawda, nikt taki do mnie nie pisze. Jest to spowodowane tym, że jak pisałam w internecie jest wielu złych ludzi i większości odmawiam wykonania uroku, część to rozumie, a część niestety są to złe i chore osoby, które dlatego że odmawiam grożą i obrażają używając wielu niecenzuralnych słów. Proszę zrozumieć, że nie każdemu mogę pomóc i zrobić urok. Mogę też nie każdemu chcieć pomóc, ponieważ magia ma służyć dobru. Od mojego ostatniego oświadczenia sprzed dwóch miesięcy zgodziłam się pomóc z internetu trzem osobom, dlatego, że były to dobre osoby i rozumiały, że urok ma pomóc, a nie zmuszać drugą osobę bo ja mam zachcianki. Wiem, że te osoby i tak nie posłuchają ale odwołuje się do ich przyzwoitości i proszę nie pisać kłamstw o mnie. Jeżeli Pani 12345 twierdzi, że nie odpisuje jej lub miała urok proszę podać adres tutaj to odpisze, bo nikogo takiego przykro mi bardzo ale nie znam.
  • 16.04.15, 09:36
    droga pani bądz kimkolwiek jesteś , jestem osobą ktorej zrobiłaś ponoć urok , jeżeli zrobiłaś tylko trzy to wiesz kim jestem , tu nikt nie podpisuje się swoim nazwiskiem , pani też nie podała swojego adresu do przelewu, udały się te uroki ? to ja jestem tą którą pani wyrolowała.
  • 16.04.15, 10:46
    12345-qwert jesteś oszustką i manipulatorką, zostałaś już zdemaskowana. Dalej czekam aż wkleisz wiadomości do Pani Basi, na które jak wszędzie się żalisz nie dostajesz odpowiedzi. Nie zrobisz tego bo nie ma takich wiadomości a Ty jesteś zwykłą oszustką, która nigdy nie robiła uroku u tej kobiety.
  • 16.04.15, 16:00
    wklej swoje to ja wkleje swoje
  • 15.07.15, 18:53
    Słuchajcie to naprawde działa !! poł roku temu odszedł odemnie mąż , sytuacja była beznadziejna , myslalam ze juz nic nie da sie zrobic on zaczał spotykac sie ze swoja kolezanka z pracy. Napisalam do wrozki zeby postawila mi karty zaproponowala rowniez pomoc w mojej sprawie nie bylam pewna ale zdecydowalam sie na rytuał i moge smialo powiedziec ze zadziałał !!! mąż wrocił nie utrzymuje kontaktow z tamta kobieta odizolował sie od tych ludzi z ktorymi wtedy przebywal. Wrozka Ania mi pomogła Polecam aniakonto@interia.pl
  • 16.04.15, 23:29
    Co do uroków miłosnych - swego czasu zwróciłem się o pomoc do Pana o adresie mailowym rytualista-adron@wp.pl , na początku nie wierzyłem w efekty, ale po 3 tygodniach dziewczyna sama zaczęła szukać kontaktu. W kolejnych dniach coraz więcej pisała, aż w końcu zaproponowała spotkanie. Skończyło sie to powrotem, o który sama prosiła. Dlatego jest to rytualista, którego mogę szczerzę polecić.
  • 17.04.15, 06:47
    Dobry sposób. Obczernili jedna panią która na to wcale nie zasłużyła. Po to aby wypromować kolejny adres za którym ukrywa się rytuallista , którego wszyscy czytajacy i regularnie zaglądający na to forum znają z wcześniejszych postów pod innym adresem meilowym
  • 19.04.15, 09:46
    Kupowanie uroków miłosnych jest udziałem osób zakompleksionych, o wyjątkowo niskim poczuciu własnej wartości.
    Żałosne i straszne!

Miłość jest tylko wtedy, kiedy dając ukochanej osobie Wolność - On, wybiera Ciebie :))))
  • 19.04.15, 19:32
    nikogo nie promuję i nie jestem zakompleksiona .
  • 30.05.15, 23:27
    Miałam styczność owego czasu z panią Basia taka osoba nie istnieje! Podaje inne dane do przelewu jej adresu nie ma w Orli !! To łatwe do sprawdzenia napisała do mnie bezczelnie i niemiło zupełnie inny ton niz tu na forum ,ale ja pisze w innej sprawie cały wieczor poświęciłam wyszukiwaniu forum o wróżbach urokach itp, chce was tylko przestrzec wróżka Farida to oszustka to ta sama osoba ktora ocyganila wiele osob jako ja2313, nie odpisała po wpłaceniu kasy wogole !! Dałam se spokój i nie skończyłam rytów natomiast napisałam jej ze zawiadomię całe forum bo to jest porostu bezczelność, stykałam sie tylko z Apollonusem nie brałam rytuałów ale wydał mi sie rzeczowy a wykonałam go u białej.swiecy miła fajna osoba kontaktowa ,narazie bez efektu mowila mi od poczatku2-4 miesiące nawet do pół roku minęły 3 nie ma zadnych dobrych oznak ale ńie bede wyrokować w każdym razie pisaliśmy dzwońilismy wiem ze była zainteresowana
  • 18.07.15, 19:48
    Ja zamawiałam urok u rytualisty poleconego przez koleżankę (jego mail perun72@interia.pl), korzystał ktoś z Was z jego usług? Zamawiałam 2 tygodnie temu i jak dotychczas facet nie wrócił.
  • 07.08.15, 00:24
    Do mnie też już powrócił :) Opłacało się czekac i wierzyć.
  • 31.07.15, 11:14
    Ja robiłam urok u malabory i jestem totalnie zadowolona. Z czystym sumieniem mogę ci go polecić. Jest bardzo rzeczowy i inteligentny i naprawdę zna się na rzeczy. malabora77@yahoo.pl
  • 05.08.15, 17:10
    Korzystałam z rytualisty perun72@interia.pl kilka miesięcy temu i chłopak wrócił. Tak więc martynakrk spokojnie czekaj a powinno być dobrze.
  • 07.08.15, 14:43
    odszedł ode mnie narzeczony do innej kobiety. Byłam strasznie załamana i nic nie skutkowało ale znajoma która korzystała z pomocy czarownicy poleciła mi ją bo odzyskała chłopaka i tak się właśnie stało u mnie. zaleciła najpierw wykonanie uroku na te kobiete który sprawi, że zniknie ona z jegi życia a następnie takiego na powrót. Cały czas się kłócili podobno od wykonani9a uroku a potem ona spakowała się i wyjechała do innego miasta. Paweł wrócil do mnie na kolanach po niecałym miesiącu. zdecydowanie polecam jesli jakaś kobietka będzie chętna to prosze napisac na mojego meila porcelainee@interia.pl a podam informacvje dalsze tutaj lepiej tego nie robic :)
  • 08.08.15, 16:52
    A ja szukam informacji o panu Robercie W? Czy ktoś miał z nim styczność? Nic nie moge znalezc
  • 19.08.15, 14:34
    Witam i pozwolę wtrącić sobie dwa słowa. Po pierwsze podpowiem pewien sposób, dzięki któremu każdy może sobie sam pomóc, nie płacąc nikomu za taką usługę. Przeczytajcie ten artykuł, jest tam również wzmianka o sposobie na partnera www.popko.pl/krag,ognia,page.xhtml, warunek tylko, że wasze intencje muszą być czyste, bo jeśli tego warunku nie dotrzymacie to sami zniszczycie sobie życie. Nie wolno przymuszać kogokolwiek do czegoś czego nie chce, bo bierzecie na siebie odpowiedzialność za skutki tego postępowania. Pozdrawiam
  • 26.08.15, 15:13
    Strona nie istnieje możesz wysłać na maila??
  • 08.09.15, 09:34
    witam.Chcialam przestrzec wszystkich korzystajacych z tego forum-przed wielka plaga oszustow.
    obserwowalam to forum kilka miesiecy-codziennie a nawet kilka razy dziennie.
    Ezoterykow takich z prawdziwego zdarzenia jest tu moze 2%.
    Sama zanim trafilam na konkretna osobe a sa takie.,zostalam oszukana 4 razy na kwote 1500zl.
    polecaja sie pseudo rytualisci pod kilkoma nickami jezeli zostaja rozszyfrowani to zmieniaja nick.
    Polecaja sami siebie pod postacia zadowolonych klientow.oczerniaja roznymi sposobami osoby ktore naprawde sie tym zajmuja i sa w stanie zrobic wszystko zeby tylko oszukac i wyludzic pieniadze.
    nie dajcie sie ,szukajcie konkretnej osoby.te najbardziej oczerniane sa skuteczne.oczerniaja bo nie moga zniesc ze ktos sie zna na tym co robi i zbiera plony swojej pracy.A ci ktorzy oczerniaja to wlasnie oszusci ktorzy wyludzaja pieniadze,
  • 15.02.16, 23:45
    Witam czy zna pani kogoś kto naprawde pomoze bez oszustwa i zerowania na czyimś nieszczęściu?
  • 20.02.16, 22:41
    znacie kobietę spod adresu sciezkaszczescia@interia.pl?
  • 21.02.16, 10:37
    PODAJ E MAIL NAPISZE
  • 27.02.16, 18:12
    misia98877@wp.pl
  • 03.03.16, 10:32
    Śmiało mogę polecić Panią Emilię Angel. Jest o niej poświęcony osobny wątek na forum. Wiele osób wypowiadało się pochlebnie na jej temat, więc i sam zdecydowałem się skorzystać z jej usług... Początkowo bardzo niechętnie. Nie wierzyłem, że ezoteryka może w ogóle zadziałać ale byłem już zmęczony... a to było ostateczne już rozwiązanie.
    Pani Emilia najpierw trafnie wskazała mi ścieżkę zawodową w życiu, a później za sprawą rytuału miłosnego sprawiła, że wróciłem do osoby, którą kochałem. Mogę ją polecić z całego serca.
    Adres jej bloga: angelemilia.blogspot.com
    e-mail: wrozbyemiliiangel@gmail.com
  • 07.01.17, 16:47
    To prawda co jest tam napisane ale mi babeczka, która robiła powiedziała jeszcze, że my musimy wspomagać te działania rytualne i wtedy są zdecydowanie silniejsze. I faktycznie to działa. Od dawna szukałam kogoś skutecznego i podpowiem Wam, że najlepiej pocztą pantoflową. Większość osób, które mają swoje strony i się ogłaszają to oszuści.
  • 08.01.17, 09:45
    A możesz napisać kto Ci pomógł Albo zostawić jakiś kontakt do siebie ?
  • 08.01.17, 14:11
    Robiła mi wróżka z Warmii ale nie robi każdemu, jeśli facet ma żonę albo dziecko w drodze z inną kobietą to się nie zgodzi. I trzeba naprawdę dużo pracy włożyć ze swojej strony. Praktycznie codziennie około godziny musiałam poświęcić na swoją część rytualną. Konwalia jeśli chcesz to napisz do mnie na maila: sea-92@wp.pl, napiszę Ci więcej jak to wyglądało wszystko.
  • 08.01.17, 14:10
    Jestem wróżką, a przede wszystkim specjalistką od Magii Miłosnej i nie tylko, ponieważ zajmuje się także oczyszczaniem i zdejmowaniem uroków i klątw. Pochodzę z rodziny szeptuńskiej, tak więc magia towarzyszy mi praktycznie od dziecka. Zajmuję się zarówno czarną i białą magią, gdyż czary na miłość to właśnie zlepek obydwu, np. spętanie czy urok miłosny to czarna magia, ale rytuał na przywołanie miłości lubteż uwolnienie od toksycznego związku należą do działu białej magii. Wiele osób kojarzy czarną magię z klątwami, destrukcją, demonami, co jest sporym błędem, gdyż nie słuzy ona tylko do tego, natomiast biała magia służy jedynie do uwalniania, ściągania klatw i uroków, uzdrawiania duszy i ciała, nie możemy niko ani niczego zmanipulować z jej pomocą, stąd w magii miłosnej jej skuteczność jest niska. Stosuję zaklęcia i rytuały sparwdzone od wielu lat zarówno przez moich przodków jak również przez mnie, zarówno we współpracy z ludźmi jak również na sobie i znajomych. Przy każdym rytuale zabezpieczam klienta, aby żadne byty czy larwy astralne nie "przyczepiły" się w ciągu trwania obrzędu, w szczególności przy Wyższej Magii Rytualnej i Ceremonialnej. Skontaktuj się ze mną poprzez formularz lub adres e-mail i opisz Waszą sytuację. Aby wykonać Rytuał magiczny będę potrzebować daty Twoich urodzin oraz daty urodzin osoby, która ma być obiektem Rytuału. Jeśli mają Państwo jakieś pytania to zapraszam do ich zadania. Mail: wrozbydorota@gmail.com
  • 09.01.17, 16:16
    Wedle powyższego zajmujesz się bzdurami, bowiem nadprzyrodzona magia zielona, żółta ani żadna inna nie istnieje.
    Za to mam jedno pytanie: bierzesz pieniądze za swoje usługi? Bo jeśli tak, to znaczy, że nie potrafisz sobie wyczarować pieniędzy, zatem taka z Ciebie wróżka, jak z koziej .... teleskop...
  • 21.02.17, 00:22
    Ja osobiście polegam wróżkę Emilię Angel. Pomogła mi odzyskać utraconą ukochaną. Traciłem już nadzieję, a Pani Emilia pomogła mi w niecały miesiąc! Zajmuje się rytuałami miłosnymi ale nie tylko!
    Dla zainteresowanych: wrozbyemiliiangel@gmail.com
  • 21.02.17, 15:29
    mogę polecić uczciwą osobę u której udał mi się rytuał
  • 21.02.17, 20:21
    Udał się? Bo ładnie wyglądał? A może dużo kosztował i stąd ta wiara w rytuał, bo głupio by było się przyznać, że pieniądze w błoto poszły?
  • 26.02.17, 20:15
    bo zadziałał :)
  • 26.02.17, 20:52
    u kogo robiłaś?
  • 28.02.17, 00:24
    podaj maila do siebie
  • 27.02.17, 09:23
    porytualna napisał(a):

> bo zadziałał :)

A skąd to wiesz? Skąd wiesz, że to, co uznałaś za skutek ma jakikolwiek związek z tym, co uznajesz za przyczynę?
    Znany jest pewien mechanizm, używany często przez oszustów: obiecują np. protekcję w zdaniu egzaminu i zwrot zapłaty, gdy się nie uda załatwić sprawy. Nie robią nic, a zarabiają.
    Widzisz analogię?
  • 28.02.17, 00:29
    nie wiem czy kiedykolwiek robiles rytual, gdyby Tobie wyszedl to nie zadawalbys takich pytan. Mialam taka a nie inna sytuacje dlatego jestem pewna.
  • 28.02.17, 07:14
    Niektórzy są pewni, że oblazły ich białe myszki...
    Ty tylko wierzysz w to, a wiara to za mało, by coś twierdzić. No ale jak widać naiwność i ignorancja górą!
  • 28.02.17, 15:18
    masz racje ze wiara to za malo, trzeba tego najpierw doswiadczyc zeby uwierzyc.
  • 28.02.17, 15:42
    Doświadczyć co? Bo ja doświadczyłem wiele, ale od tego nie pojawił się żaden fakt, świadczący o realności czarów.
    To, że ktoś doświadczył, czuje i daje świadectwa nie znaczy nic ponadto, że wierzy. Umysł płata dziwne figle i - jak widać - wielu się na to nabiera. Po oprzytomnieniu optyka się poprawia.
  • 28.02.17, 01:58
    To ja nie polecę Ci tej samej osoby -polecam Cygankę, która mi pomogła. Kontaktowałam się z nią przez e-mail: aaa454431@wp.pl
  • 28.02.17, 02:02
    Więcej informacji o tej Cygance i eytuale mogę podać na priv, magda2424890@wp.pl

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.