Dodaj do ulubionych

sen o bardzo ważnej osobie z która mam 0 kontaktu

31.03.16, 10:27
Od około miesiąca śni mi się mój były przyjaciel , regularnie jest dzień przerwy i sen z nim w różnych postaciach ..przyjaznilam się z nim ponad rok był cudownym bratem którego nigdy nie miałam, chciał żebym była tylko jego ale znalazłam chłopaka i od tego zaczęło się psuć i po miesiącu nawet nie jestesmy na cześć .. A teraz mija 6 miesiac i mnie to dobija bo mi zależy na nim tak jak zawsze to się nigdy nie zmieni , jak mysilcie te sny cos mowia o tej osobie ? Dziś mi się śniło ze byłam sobie na meczu( on trenuje reczna) i jak przechodzilam obok mocno go przytulilam i powiedziała ze brakuje mi mojego jedynego brata , przed wczoraj śniło mi się ze byłam w naszym starym miejscu gdzie wasze siedzielismy i widziałam z boku jaka byłam szczęśliwa i jak bardzo mi tego brakuje, slyszalam każde słowo jego mój śmiech a nagle stało się czarne tło ze i jakiś glos mówił jest juz za późno .. A snem z niedzieli było ze szlam sobiee ze znnajomymu i były podejrzane osoby i gdy twarz się odwracaa to na 6 osobaach była jego twarz:(
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka