Dodaj do ulubionych

Irena Leszczyńska - urok miłosny. Opinie

22.02.17, 11:42
Cześć!

Kilka dni temu zamówiłam urok miłosny u p. Ireny Leszczyńskiej. Jestem z Bielska, a ta Pani z Olsztyna i zgodziła się pomóc mi drogą telefoniczną i mailową.

Zapłaciłam 140 zł za urok, p. Irena odradzała spętanie, o które prosiłam. Termin uroku mam na marzec dopiero, bo tłumaczyła, że sporo zależy od fazy księżyca, musi go przybywać i nie miała już terminów na luty.

Dostałam od niej zestaw ćwiczeń, który mam robić codziennie i wykaz materiałów do pracy (świece, zioła, kadzidła).

Robię te ćwiczenia ale średnio mi idą i trudno mi się skupić, p. Irena zapewnia, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej, więc się nie zrażam.

Czy ktoś z Was wykonywał coś u p. Ireny i chce podzielić się doświadczeniami, sugestiami dotyczącymi ćwiczeń? Mam kilka pytań, a nie chcę zasypywać tej kobiety wiadomościami, więc może ktoś mógłby mi doradzić? A może ktoś ma efekty? Mailowałam z jednym chłopakiem z kafe i mówił, że robi ćwiczenia dwa tygodnie, a rytuał miał kilka dni temu i dziewczyna zaczeła do niego pisać już. To mnie podbudowało. Może ktoś jeszcze podzieli się wrażeniami?

Mój mail: aniaframuga@wp.pl

Edytor zaawansowany
  • areczekkkkk 22.02.17, 13:57
    ja robię u niej też. trudną masz sytuację? ja z moją ukochaną nie mam kontaktu od prawe roku :(. pani irina mi robi rytuał na początku marca też tylko ja mam spętanie właśnie z krwią robione. ile ćwiczeń dostałaś? ja na początku 3 a później dosłała mi jeszcze kolejne 3. mi te ćwiczenia dobrze idą tylko mam problem z tą kulką. też masz takie ćwiczenie z kulką? ja robię też sam rytuał z czerwoną świecą a ty? jestem ciekawy czy są inne ćwiczenia przy uroku a przy spętaniu. szukam informacji o tej pani to opinie ma raczej pozytywne, na innym forum jakiś negatyw, że nie przyszła do kawiarni ale to chyba ściema konkurencji. bo za chwilę wpis pochwalny na inną wróżkę. dasz mi maila do tego faceta z którym pisałaś? chcę z nim pogadać. a może jest ktoś na forum z olsztyna kto był osobiście u tej pani?
  • areczekkkkk 22.02.17, 13:58
    mój email arek801@onet.pl
  • baziatko 18.05.17, 23:13
    ja nie wiem jakim debilem trzeba byc by komus zupelnie obcemu wyslac wlasna krew
    przeciez ktos moze robic klatwy uroki rzeczy niebezpieczne i przez krew skierowac to na ciebie
    zrobic z ciebie niewolnika swojego
    moze konsekwencje wlasnych dzialan na ciebie poslac
    jeszcze cie cos opeta
    dramat zero myslenia
    a krew swoja i wybranki to co tampon jej wysisniesz czy dziabniesz noszem "przypadkiem"?
    chcialabym to widziec
  • animondaa 19.05.17, 18:23
    po co się unosisz i wyzywasz? Ona nie chce twej krwi tylko poświęca krew zwierzęcia. Takie rytuały są mocniejsze!!!
  • lusiaczek11 23.02.17, 14:39
    Hej, ja jestem w trakcie. Rytuał miałam robiony 30 stycznia. Ćwiczenia robiłam od początku stycznia i pomimo początkowych trudności po jakimś czasie szły już gładko i sprawiały dużo frajdy. Poprawiło mi się samopoczucie i podejście do tej relacji. Poczułam do niego bezwarunkową miłość, przestałam odczuwać brak i pustkę. U mnie przed rytuałem nie wydarzyło się nic szczególnego. On nie odnowił kontaktu, a ja sama nie nalegałam i nie pisałam do niego. W połowie lutego złożył mi życzenia urodzinowe i wywiązała się rozmowa. Byliśmy na dwóch spotkaniach, jedno to kawa w centrum handlowym, drugie w poprzedni weekend na zakupach. Rozmawiamy prawie codziennie na facebooku. Nie jesteśmy jeszcze razem ale czekam spokojnie, bo widzę, że jestem na dobrej drodze i ostatniej prostej. Ćwiczenia robię codziennie nadal rano i wieczorem, jak paciorek :). Czasem nawet w pracy jak mam wolną chwilę to sobie wykonuję te krótsze :). Dam Wam znać jak sytuacja będzie się rozwijała. PS. Pani Irina zabroniła mówić o przyszłych rytuałach żeby nie rozpraszać energii, a Wy piszecie o nich na forum! Żeby tylko Wam to nie zaszkodziło! Jakiś czas po rytuale wolno dopiero o nim mówić, dopytajcie ją, bo mi pisała o energii, że musi się ukierunkować, a myślenie innych osób może ją zakłócić.
  • mwmilena 14.08.17, 07:45
    Hej, mogłabym poprosić Cię Lusiaczku o kontakt- mwmilena@o2.pl
  • madonna_no 11.02.18, 10:24
    Poproszę o namiar do Pani Ireny
  • lusiaczek11 23.02.17, 14:49
    Areczku, napiszę do Ciebie maila w sprawie tej "kulki", bo wiem chyba co masz na myśli. Mi Pani Irina wysłała nagranie głosowe jak to robić krok po kroku i to mi bardzo pomogło. Prześlę Ci jeśli chcesz, format mp3 - z telefonu sobie słuchałam :).
  • aniaframuga 27.02.17, 11:15
    Lusiaczek - a czy Ty masz może książki od p. Leszczyńskiej? Mogłabyś mi pożyczyć? Bo ja dostałam listę trzech do poczytania jeśli mam ochotę i chciałabym przeczytać ale w bibliotece nie mają. Przeleję Ci $ za wysyłkę i na pewno zwrócę. Proszę.
  • mwmilena 14.08.17, 07:46
    Hej, mogłabym poprosić Cię Aniaframuga o kontakt- mwmilena@o2.pl
  • nick400 25.02.17, 13:22
    mozna kontakt poprosić do Pani Leszczyńskiej?
  • ddelajt 25.02.17, 23:50
    les.ire@wp.pl a mieszka w olsztynie na gutkowie zaraz koło ogródków działkowych ; mały biały domek z czerwonym dachem (ten z takim dużym ładnym ogrodem).
  • marysia.1991 24.04.18, 14:02
    Czy ktos ma numer do Pani Ireny?
  • ddelajt 26.02.17, 00:29
    ja byłem na uzdrawianiu u pani ireny kilka lat temu. miałem problemy z sercem i lekarze nie umieli mi pomóc pomimo młodego wieku. zabrała mnie mama do niej bo chodziła do niej na wróżby. pani irena nie robiła mi uroku ale posadziła mnie na krześle w salonie i robiła mi jakieś rytuały nad głową. paliła też świeczkę białą. później dała mojej mamie taką sakiewkę z ziołami i kazała mojej mamie to zaparzać i dawać mi rano na czczo. byłem u niej dwa razy na tym rytuale a te zioła piłem przez dwa miesiące. moja mama nic nie zapłaciła tylko dała jej dobrą czekoladę bo ona nie chciała pieniędzy za to. moje dolegliwości przeszły i do dziś jestem zdrowy. widzę że coś tam bierze teraz za swoje usługi ale to już starsza babka i też musi jednak z czegoś żyć. do niej można jechać osobiście wtedy chyba najlepiej wychodzą wróżby i rytuały. jak ktoś chce to podam adres do niej na maila. jak będziecie jechać to kupcie jej jakiś podarunek, jakieś nasiona, owoce, kwiaty ona tego używa do swoich rytuałów to się ucieszy.
  • julenkamalenka 26.02.17, 15:29
    proszę o podanie adresu domowego do tej pani, bo mam ważną sprawę i chcę jechać osobiście: julcia@interia.eu. dziękuję
  • karkitaf 26.02.17, 16:32
    Adres domowy tej Pani to jej osobiste dane i może nie życzy sobie rozpowszechniania tego po internecie i wycieczek napalonych panienek wystających pod domem. Wszyscy mają ważne osobiste sprawy, a jak co do czego to mo miłosne sprawy chodzi.
    Jakim trzeba być HOOYEM, żeby rozpowszechniać w ramach wdzięczności bez zgody czyjeś dane osobowe. Nawet nie wiecie jak np szybko taki numer telefonu się rozejdzie. Ludzie potrafią być naprawdę natrętni i dzwonić w środku nocy z byle jakim problemikiem. Może ta kobieta nie chce niezapowiedzianych gości, a może jak pojedziecie jej akurat nie będzie w miejscu zamieszkania, bo będzie odwiedzac rodzinę kilkadziesiąt kilometrów dalej. Jest podany adres maila to tam napisać i przedstawić problem, a nie skamlać po forach. Teraz to chyba prawdziwy nalot na tę kobietę będzie. Wqrwi się i przestanie pomagać ludziom i tyle. Co za dużo to nie zdrowo.
  • karola1699 26.02.17, 16:48
    karkitaf- trafione w punkt :-)
  • julenkamalenka 27.02.17, 10:25
    Ta Pani Irina to nie ma chyba zamiaru mi na maila odp. Napisałam do niej dwa e-maile i ona mi nie odpisała, a ja mam ważny problem i musi mi pomóc. Zaproponowałam jej, że zapłacę więcej, a ona i tak nie odp.! To po co robi te rytuały jak nie odpisuje mi od piątku? ddelajt napisz mi jej adres domowy, bo chcę do niej się wybrać. Mój problem jest bardzo istotny.
  • aniaframuga 27.02.17, 10:29
    Ona mi kiedyś pisała, że w weekend do niej wnuki przyjeżdżają, więc może dlatego Ci nie odpisała? Może dziś Ci odpisze?

Karkitaf ma rację, że takie podawanie jej adresu domowego jest niefajne, szczególnie, że ona sama pisała mi, że otwiera salonik wróżb w marcu, więc może wstrzymajcie się i jak już macie ją nachodzić to lepiej w saloniku niż w domu?
  • nick400 27.02.17, 18:49
    aniaframuga mogę prosić o kontakt?
  • pinki127-93 05.03.17, 14:42
    Witam czy komuś sprawdziło się juz coś odzew od ukochanej osoby cokolwiek
  • kociczka960 05.03.17, 14:55
    ja robiłam u niej dwa miesiące temu. na tą chwilę mogę powiedzieć, że to najlepsza rytualistka jaką znalazłam. szukałam ponad rok kogoś kto mi pomoże, zapłaciłam mnóstwo kasy oszustom, bo biorą od 300 zł w górę! nic u nikogo nie wyszło, a kontakt urywał się po wpłacie... u leszczyńskiej niska cena, bardzo się troszczyła o mnie, kontakt non stop i odpisywanie na moje głupie pytania, za które teraz mi wstyd. kontakt także po rytuale. miałam kryzys bo po rytuale mój facet dodał zdjęcia na fb z nową dziewczyną. leszczyńska mnie wspierała i mówiła, że to nic nie znaczy. po około miesiącu od rytuału pousuwał foty i zniknął związek z jego fb. napisał do mnie niedawno na fb co u mnie, co robię, itp. długo gadaliśmy. teraz się spotykamy co dwa trzy dni, całowaliśmy się już, a on mówi, że myśli o mnie i zastanawia się czy nie wrócić. z czystym sumieniem polecam leszczyńską!
  • haniel1 05.03.17, 15:09
    zachwalanie 3 minuty po,odczekaj chociaż z godzinę.
  • kociczka960 05.03.17, 15:14
    czemu?
  • olek13 05.03.17, 15:33
    Chyba naprawdę świat schodzi na psy, zgłupienie tryumfuje, a ludzie coraz bardziej przypominają stado baranów.
    Wystarczy odrobina niepewności, a już rozchwiane emocjonalnie panienki pędzą do hochsztaplerów i naciągaczy, dając im zarobić. A może zamiast robienia głupot lepiej jest wziąć odpowiedzialność za swoje życie i uczucia?
    Eeee... Nie warto, lepiej posłuchać naciągaczki, która za niewielką(???) opłatą tak słodko plecie.
  • kociczka960 05.03.17, 15:35
    Olek siedzisz na wszystkich możliwych wątkach i się czepiasz ludzi, którzy potrzebują pomocy w ratowaniu związku. Daj sobie spokój ze swoim moralizowaniem ludzi. Każdy dokonuje swoich wyborów. ja wolę zapłacić te kilkadziesiąt zł i ratować związek który popsułam niż znaleźć sobie innego faceta a dalej kochać tamtego. jak tobie tak łatwo poszło zakochać się w innej dziewczynie i pogodzić z rozstaniem to ci gratuluję ale ja np. naprawde kocham i nie życzę sobie żebyś mnie oceniał negatywnie bo walczę o mojego faceta.
  • olek13 05.03.17, 15:43
    O właśnie! Bo związki się buduje przy pomocy czarów!
    Ręce i nogi opadają...
  • kociczka960 05.03.17, 15:50
    czasem tylko to może pomóc jak się coś zepsuło. daruj sobie poniżanie innych ludzi. Każdy ma inne podejście i trzeba je szanować.
  • olek13 05.03.17, 15:54
    Głupoty się nie szanuje, tylko piętnuje.
  • kociczka960 05.03.17, 15:59
    moim zdaniem szanuje się każdego człowieka i jego decyzje. przecież nie z Twoich pieniędzy zapłaciłam! Tobie nie zabrałam żeby z nim być, więc po co mnie piętnujesz? naprawdę nie masz nic lepszego do roboty?
  • olek13 05.03.17, 16:02
    Człowieka należy szanować, jego głupotę potępiać. Robienie głupot na własny koszt nie nie nobilituje. Co najwyżej daje szansę na pokonanie własnej głupoty (po całkowitym spłukaniu, rzecz jasna).
  • kociczka960 05.03.17, 16:04
    ja nie uważam tego za głupotę, bo odnowiłam kontakt z moim facetem i się nam zaczyna układać. dla mnie na pewno było warto i twoja opinia mnie nie interesuje, więc przestań się mnie czepiać.
  • olek13 05.03.17, 16:07
    To, co uważasz, niczego nie przesądza. A jak Cię boli, gdy Ci wytykają głupotę - nie czytaj (bo jeszcze zmądrzejesz i co wtedy?).
  • kociczka960 05.03.17, 16:32
    kończę pisanie z tobą, bo nie masz kultury.
  • olek13 05.03.17, 17:02
    Jasne, tak orzekłaś, zatem nie mam.
    Swoją drogą stawiam dolary przeciwko orzechom, że nie jesteś żadną klientką "czarownicy" tylko tą, którą tak wychwalasz.
    Ot - marketing.
  • kociczka960 05.03.17, 17:58
    to stawiaj ja nie muszę ci niczego udowadniać i nie wychwalam. ktoś zapytał to odpisałam. jeśli może komuś pomóc to czemu mam nie napisać jak u mnie zadziałało? ja zauważyłam, że cokolwiek ktos napisze o kimkolwiek dobrego to zaraz znajdą się tacy jak Ty, ktorzy atakują i zarzucaja reklamę. nie dziwię się, że te wszystkie wróżki tak niechętnie tu wchodzą albo proszą żeby o nich nie mówić, bo mają swoje klientki. chodzę też do fajnej wróżki w warszawie na karty i też bierze niedużo, bo 50 zł i też nic nie piszę, bo zaraz będzie, że to reklama.
  • nick400 05.03.17, 19:36
    kociczka960 mogę prosić o kontakt?
  • kociczka960 05.03.17, 20:26
    nick400 daj maila to napiszę do ciebie. ja swojego nie chcę za bardzo tu zostawiać właśnie przez takie osoby jak olek13.
  • nick400 05.03.17, 22:32
    paamcia10@wp.pl :)
  • nick400 06.03.17, 20:24
    czekam na kontakt :P
  • monika.wyszynska 07.03.17, 21:18
    kociaczek960 czy mozesz sie do mnie odezwać monika.wyszynska@interia.pl
  • california69 14.03.18, 02:22
    olek13 napisał:

> Człowieka należy szanować, jego głupotę potępiać. Robienie głupot na własny kos
    > zt nie nie nobilituje. Co najwyżej daje szansę na pokonanie własnej głupoty (po
    > całkowitym spłukaniu, rzecz jasna).
    Na glupote odpowiadać głupota. Jak chcesz umoralniac to do kościoła. Tam Cię chyba nie widzieli. A tu sobie daruj wchodzić i komentować.
  • marysia.1991 24.04.18, 09:37
    Czy ktos ma numer kontaktowy do Pani Ireny? Ale chodzi mi do salonu a nie na domowy?
  • pinki127-93 05.03.17, 23:21
    Drodzy Państwo nie zachowujcie się jak dzieci
    jeżeli komuś rzeczywiście pomogła Ta pani to udzielać odpowiedzi co i jak nie zachowywać się jak
    dzieciuchy nie reklamowac kogos ani żeby ktoś sam siebie reklamował
    ludzie potrzebują czegos takiego komus zeczywiście zależy na drugiej osobie i chce ją odzyskac
    to pisać
  • pysiaczek.12 06.03.17, 18:57
    czy mozesz sie do mnie tez odezwac? martyna.93@op.pl
  • n-natalka-99 09.03.17, 17:59
    Chciałam się z Wami podzielić wielkim szczęściem! Jestem po uroku miłosnym u Pani Iriny Leszczyńskiej. Miałam robiony na początku stycznia rytuał, ćwiczenia robiłam od początku grudnia. Na początku miałam w to średnią wiarę, Pani Leszczyńska dała mi sporo ćwiczeń do wykonywania samodzielnie, pisała mi, że muszę pokochać siebie, nauczyła mnie w jaki sposób mam patrzeć na siebie jak na atrakcyjną, piękną kobietę, a nie porzuconą looserkę. Wykonywałam te ćwiczenia dokładnie tak jak zalecała, codziennie, czasem miałam dość, czasem chciało mi się płakać jak je robiłam. Miałam momenty zwątpienia. Po wykonaniu rytuału nic się nie zmieniło, on nadal się nie odzywał, nadal byłam zablokowana na facebooku. Pisałam do niej maile, że nie działa, że mam dość, że jestem zmęczona tym wszystkim. Ona odpisywała, że to rozumie, że to proces i muszę zaufać, dodawała mi kolejne ćwiczenia do wykonania. W połowie lutego zwątpiłam w to, że rytuał zadziała i myślałam, że to kolejna oszustka, zaczełam szukać kogoś innego, pisać do innych rytualistów. Niespodziewanie mój facet odblokował mnie na fb! Strasznie się ucieszyłam i napisałam do niej, że coś takiego miało miejsce. Odpisała mi, że mam zachować spokój, nie popadać w zachwyt i kontynuować ćwiczenia. Robiłam je ale już w zupełnie innym nastroju, bo zauważyłam, że coś się ruszyło. Pod koniec lutego nie mogłam uwierzyć własnym oczom gdy telefon do mnie zadzwonił. To był on! Nie miałam pojęcia czy odebrać czy nie, serce waliło mi jak szalone. Rozmawialiśmy z 15 minut tak naprawdę o niczym. Powiedział mi, że zastanawiał się co u mnie, jak się mam, jak mi się ułożyło w pracy. Wieczorem napisał do mnie na facebooku i tak rozmawiamy do dziś codziennie praktycznie od rana do wieczora. Na jutro po pracy jesteśmy umówieni na drinka! Jestem bardzo szczęśliwa i chcę podzielić się z Wami tą historią, bo wiem, że wiele osób wątpi, nie wierzy, że cały ten proces boli, męczy. Ale uwierzcie w cuda! One się zdarzają! Jeszcze trzy miesiące nie miałam z nim żadnego kontaktu, nie miałam nawet jak do niego napisać, bo byłam zablokowana i czułam się jak cień człowieka. Dziś? Jestem pewną siebie, silną kobietą! Mój ukochany facet jest na wyciągnięcie ręki! Nie rezygnujcie z marzeń! Wszystko co sobie wymarzycie możecie mieć! Nie poddawajcie się nawet gdy jest ciężko! Zobaczycie jak cudownie będziecie zaskoczeni!
  • nick400 09.03.17, 18:50
    moge prosic o kontakt paamcia10@wp.pl
  • gosiaczek851 13.03.17, 09:56
    Proszę o kontakt mam pytania gosia851@onet.pl
  • mwmilena 14.08.17, 07:47
    Hej, mogłabym poprosić Cię o kontakt- mwmilena@o2.pl
  • madonna_no 12.02.18, 08:38
    Gratuluję i cieszę się razem z Panią. Bardzo proszę o kontakt do Pani Ireny. Mam podobną sytuację.
    Pozdrawiam serdecznie.
  • animondaa 12.03.17, 15:16
    czy ta pani mi scali małżeństwo? żona mnie zostawiła. proszę o poradę czy ona scali?
  • monika.wyszynska 12.03.17, 15:31
    Napisz do niej zapytaj .
  • animondaa 13.03.17, 17:15
    Leszczyńska zgodziła mi się pomóc. ile płaciliście? ja mam zapłacić 175 zł i mam rytuał na początku kwietnia. a jak u was? jak w ogóle wam idzie? ktoś ma efekty? wymienimy się mailami?
  • maaaanieczkaaaa 13.03.17, 17:27
    Hej, Animondda.

Ja właśnie dzisiaj napisałam do tej Pani. Chciałam spętanie ale napisała mi, że lepiej urok. Ty masz urok czy spętanie? Ona mi napisała, że ma termin dopiero na połowę kwietnia i najwyżej napisze jak się coś zwolni wcześniej. Czytałam trochę w internecie to ma dobre opinie poza tymi od konkurencji ale to łatwo poznać, które są które.

Jak ktoś ma u niej efekty to niech napisze i opisze jakie i co się zmieniło i kiedy. Ona ma chyba dużo klientów skoro termin aż za miesiąc ma, piszcie. Wspierajmy się i doradzajmy sobie!
  • maaaanieczkaaaa 13.03.17, 17:30
    U mnie wzieła 120 zł. Więc Ty chyba masz spętanie?
  • animondaa 19.03.17, 19:34
    o nie. nie. ja mam urok tylko jakiś mocniejszy. jak ci idą ćwiczenia?
  • marysia.1991 24.04.18, 14:42
    Czy wszystko sie udalo po waszej myśli?
  • aniaframuga 16.03.17, 15:42
    Aktualizacja,
    bo sporo osób do mnie pisze, a nie każdemu jestem w stanie odpowiedzieć na maile.

U mnie było straszne pogorszenie, do mojego faceta wprowadziła się nowa dziewczyna, a on sam z siebie napisał mi, że mam przestać go prześladować i chodzić pod jego domem, że mam zrozumieć, że on mnie nie kocha i nigdy ze mną nie będzie, że mnie nienawidzi i żałuje, że mnie w ogóle poznał i kocha swoją nową dziewczynę. Przeryczałam kilka nocy, nie mogłam jeść, spać, nie robiłam ćwiczeń.

P. Irena pisała mi, że to normalne i że nie mogę teraz zboczyć z dobrej drogi i mam kontynuować pracę. Nie wierzyłam jej wcale, myślałam, że popsuła rytuał i kłamie żeby się wybielić ale miałam cień nadziei i wróciłam do robienia ćwiczeń, zaczęłam też brać leki uspokajające.

Wszystko zmieniło bieg kiedy on napisał mi, że chce się spotkać i pogadać. Nie wiedziałam po co, bałam się iść, jechałam jak na rozstrzelanie. Wbrew moim obawom było miło, gadaliśmy, żartowaliśmy, odwiózł mnie pod dom i pocałował w policzek. Później znów była cisza...

Robiłam te ćwiczenia nawet częściej niż p. Irena kazała, w trakcie jednego z nich napisał do mnie smsa z pytaniem "co robisz? bo ja tak sobie siedzę i wspominam wakacje" (spędziliśmy je razem w Chorwacji).

Teraz wpadam na niego często, w sklepie, na dyskotece, na spacerze z psem. Podchodzi i zagaduje.

Jeszcze jest z tą plastikową lalą ale każdy dzień zbliża nas do siebie, pojawiło się mnóstwo przypadków i sytuacji gdzie się spotykamy.

Trzymajcie kciuki, że ta historia skończy się happy endem!
  • monika.wyszynska 23.03.17, 15:09
    aniaframuga masz jakies dobre wieści ? Coś się zmieniło jeszcze od ostaniego wpisu ?
  • aniaframuga 23.03.17, 16:36
    Cześć Monika!

Niewiele się zmieniło od ostatniego wpisu. On nadal jest z tamtą ale prawie codziennie rozmawiamy na fb, dzwoni do mnie też w drodze do pracy albo z pracy. Wczoraj przypadkiem spotkaliśmy się w parku, on jeździł na rowerze, a ja byłam na spacerze z psem. Zatrzymał się i rozmawialiśmy długo, flirtował ze mną, pocałował w usta na pożegnanie.

P. Irena mówi, że to jest proces i mam robić nadal ćwiczenia, być pełna wiary i optymizmu.

Szczerze Ci powiem, że nawet przez jakiś czas zastanawiałam się na ile to zbieg okoliczności i po prostu przypadek, a na ile to naprawdę działanie magii. Myślę jednak, że nie może być tu mowy o przypadku, moja sytuacja była naprawdę trudna, a mój mężczyzna naprawdę jest wierny, więc to co wyprawia - pisze, dzwoni, całuje mnie, przytula jest do niego niepodobne. Widzę, że walczy sam ze sobą, nigdy się tak nie zachowywał.

Chcę wierzyć p. Irenie i będę dalej robiła te ćwiczenia aż będę miała pełny efekt.
  • monika.wyszynska 23.03.17, 17:24
    Aniaframuga biorąc Pod uwage ze ostatnio pisalas ze on mowil do Ciebie ze Cie nienawidzi i żałuje ze w ogole poznał to na pewno cos mu sie w głowie dzieje i nie sadze ze to przypadek .
  • aguspie74 11.06.17, 22:37
    Udało się wszystko?
  • anetka.xxxxx 17.03.17, 22:51
    Na początku stycznia miałam robiony rytuał miłosny ale piszę dopiero dziś o tym, bo mam pełny efekt i oficjalny związek. Dużo pracy mnie to kosztowało, czasu, nerwów, płaczu ale było warto, jestem znów z Mateuszkiem :-).
  • aguspie74 11.06.17, 23:03
    Czy związek trwa nadal? :)
  • areczekkkkk 19.03.17, 12:24
    mam efekt rytuału. pani irina mówiła, że czas na zadziałanie to ok 2 miesiące. u mnie efekt po 2 tygodniach. ćwiczenia były trudne ale było naprawdę warto.
  • monika.wyszynska 20.03.17, 08:18
    areczekkkkk czy mozesz cos wiecej napisac , jak to wyglądało u ciebie , bo w pierwszym wpisie napisałeś ze nie masz z ukochana kontaktu od roku , a w kolejnym napisałeś ze wróciła , jak to wyglądało ? Ona poprostu sie odezwała sama z siebie , czy jakos przypadkowo sie spotkaliście i dalej sie potoczyło . Prosze napisz .
  • areczekkkkk 20.03.17, 12:52
    tak na szybko bo w pracy jestem. robiłem ćwiczenia i pod koniec lutego ona napisała do mnie. spotkaliśmy się na początku marca (dzień po rytuale). powiedziała mi, że cały czas o mnie myśli i śnię jej się. widać te ćwiczenia już przyniosły efekt co mnie zdziwiło. po około 2 tygodniach od rytuału ona powiedziała mi, że jej na mnie zależy i tęskni za mną i czy się spróbujemy pospotykać i zobaczymy co z tego będzie. nie jesteśmy w związku jeszcze ale widujemy się codziennie, sypiamy ze sobą, itp. po rozmowie z wróżką i jej zaleceniach kontynuuję ćwiczenia jeszcze, dostałem kilka nowych do wyboru. dam wam znać jak sytuacja sie rozwinie ale to już chyba kwestia dni żebyśmy ze sobą znów byli.
  • monika.wyszynska 31.03.17, 11:21
    areczekkkkk jak u Ciebie ? Mozesz cos więcej napisac jak u Ciebie?
  • areczekkkkk 31.03.17, 20:29
    póki co to niewiele się zmieniło ale nie narzekam :)
  • animondaa 19.03.17, 19:35
    jak samemu się robi?
  • bdb33 22.03.17, 09:54
    Hej, podasz mi maila do Ciebie?
  • aniaframuga 30.03.17, 15:00
    Aktualizacja

Rozmawiam z moim ukochanym prawie codziennie, on nadal jest w związku z tym pustakiem ale coraz częściej pisze mi, że o mnie myśli, że mu się śnię, wspomina nasz seks.

To trochę trwa ale widzę zmiany i to ogromne.

Mam nadzieję, że u wszystkich idzie dobrze, trzymajmy za siebie kciuki.
  • monika.wyszynska 07.04.17, 10:12
    jak tam Aniu u Ciebie , mozesz cos napisac .
  • aniaframuga 10.04.17, 00:23
    Hej Monika,

Przespał się ze mną dwa razy i zdradził pustaka. Jestem bardzo szczęśliwa, bo uważam, że to super znak!
  • olek13 10.04.17, 08:55
    Normalnie jest się o co bić! Facet niesamowicie wartościowy, nie można sobie pozwolić na jego utratę...
    A jakiej wstydliwej choroby nie złapał..?
    Boshe...
  • endzi8899 21.04.17, 22:00
    Fajnie jeśli to działa i życze Ci powodzenia:) Ale pamiętajcie dziewczyny uroki urokami ale nigdy nie zapominajcie o swojej godności.Nie można godzić się na bycie tą drugą i czyjąś zabawką.Powinnaś poczekać aż on z nią zerwie i wybierze Ciebie i dopiero zdecydować sie na taki krok. W ten sposb sprawiasz że on pragnalby Cie tesknil coraz bardziej aż w końcu by odszedł od niej.Dzięki magii my chcemy sobie pomoc ale facet nie może tego odczuwac gdy ta magia juz zacznie dzialac, ze za wszelką cene chcemy go odzyskać i robimy wszystko ,ma byc odwrotnie on ma zacząć sie z nami kontaktować i zabiegać o nas...
  • endzi8899 21.04.17, 22:07
    Chodzi w końcu by mieć kogoś na stałe a nie na raz czy dwa ;) wiadomo gdy dziewczyna jest atrakcyjna to nie problem jest zaciągnac do łozka typa a jemu co szkodzi nie skorzystac ..teraz juz nie zgadzaj sie na to dopóki nie będzie tak ja Ty chcesz.To ze ktos sie tylko z Toba przespi to daleko do sukcesu jeszcze ..ale skoro zdradził pustaka tzn ze nie kocha jej naprawde inaczej by nie zdradzal wiec idzie w dobrym kierunku tylko badz silna.wiecej nie ulegaj a osiagniesz swój cel :)
  • animondaa 18.04.17, 23:36
    miałem rytuał na początku miesiąca i mam pierwsze efekty!!! szok!!! wszyscy macie też efekty? jak ta pani scali moje małżeństwo to będę jej do końca żywota wdzięczny!!!
  • monika.wyszynska 19.04.17, 00:39
    animondaa a jak one się objawiają u ciebie jak możesz napisać
  • martulka2506 20.04.17, 11:58
    Hej mozesz sie do mnie odezwac martulka2506@gmail.com
  • animondaa 20.04.17, 12:58
    objawiaja się tak że odezwała się do mnie moja małżonka kilka razy i zapytała co u mnie!!! wcześniej nawet W ogóle nie chciała ze mną nawet rozmawiać.
  • endzi8899 21.04.17, 14:20
    a na czym polegają te ćwiczenia co Pani zaleca? długo się je wykonuje w ciągu dnia
  • animondaa 22.04.17, 21:02
    trzeba energię odpowiednią wytworzyć żeby nie zaburzyć działań miłosnych co ta rytualistka robi!!!
  • endzi8899 23.04.17, 14:03
    a nie ma czegoś takiego jak zapłata na rytuał? czytałam sporo o tym i oglądałam filmiki .że podobno za każdy urok trzeba będzie zapłacic ,oczywiście o ile wykona go ktoś kto się na tym zna a nie jakiś oszust..nie chodzi tu o pieniądze,może to być strata reki nogi,choroba kogoś z rodziny lub nawet smierć,bo działamy przeciwko przeznaczeniu...Tez zastanawiałam się nad urokiem czy nie napisac do kogoś.. ale jak zagłębiłam się w to ,to się trochę przeraziłam czy za taką cenę warto ..Pewna wrózka sie wypowiadała ,że zapłata czasami moze być tak cięzka ze nawet ,,5 takich ukochanych by nas nie cieszyło "
  • olek13 23.04.17, 20:11
    Szkoda, że głupota nie jest opodatkowana. Proponowałbym stawkę 100%, całość posiadanego majątku. Może mniej takich bzdur ludzie by wypisywali.
  • endzi8899 23.04.17, 23:00
    uważasz ,że to nie działa takie uroki?
  • olek13 24.04.17, 23:08
    To nie jest kwestia mojego uważania, tylko faktów. Dziwi mnie, że ludzie bezkrytycznie wierzą w takie bajki.
  • danah86 22.05.17, 19:21
    Zmieniło sie coś u Ciebie animodaa?
    Pozdrawiam serdecznie
  • animondaa 23.05.17, 19:38
    Cześć danka! Tak! U mnie zmiany są całkiem spore! Nie miałem kontaktu z małżonką i od dawna szukałem kogoś kto scali mi związek. Oszukiwali mnie i było tylko gorzej i gorzej. Teraz moja małzonka odnowiła ze mną kontakt i z dziećmi. Jest coraz lepiej ale jeszcze nie powróciła na stałe i nie udało się scalić małżeństwa ale mam zmiany duże.
  • aniaframuga 25.04.17, 14:52
    Nie traćcie wiary! U mnie przełom, zerwał z nią wczoraj! Od razu po tym jak ją wyrzucił zadzwonił do mnie i pytał czy może wpaść porozmawiać ale niestety jestem w delegacji, więc to niemożliwe i zobaczymy się dopiero w weekend. Jestem taka szczęśliwa, że nie potrafię tego opisać.
  • martulka2506 25.04.17, 15:19
    Myslisz ze to zasluga czarownczy przypadek?
  • olek13 25.04.17, 19:59
    W takich wypadkach to zawsze zasługa Dobrego Mzimu.
  • mama24nadobe 27.04.17, 14:13
    Czy osoby którym pomogła Pani Leszczynska mogłyby zostawić do siebie adres e-mail. Mam kilka pytań gdyż mam problem ale chciałabym porozmawiać z wami.
  • lunaa33 28.04.17, 17:48
    odezwij sie do mnie, mam pytanie do ciebie mama24nadobe moj e-mail ann-ben-81@wp.pl
  • endzi8899 02.05.17, 19:25
    a mi udaje się odzyskac chłopaka moimi sposobami,na szczęście obyło się bez uroku :) pewnie gdybym go zrobila uwazałabym ,że to jego zasługa a tak naprawde wszystko zależy od nas i naszych działań..oraz tego czy osoba nadal cos czuje do nas jesli tak to bez uroku mozna sobie dac rade
  • kassik8888 29.05.17, 18:30
    Jakie te sposoby? :)
  • laskabezpaska 15.05.17, 16:35
    jak dlugo czekaliście na odpowiedź od pani Iriny?
    wysłałam do niej @ 26 kwietnia, odpisała ,że prosi o daty urodzenia , zdjęcia ... itd i od tamtej pory cisza
    nie wiem co mam mysleć
  • animondaa 19.05.17, 18:25
    może nie ma dla ciebie nadziei więc nie odpisała?????????????? mi szybko odpowiada
  • laskabezpaska 20.05.17, 15:35
    Nadzieja zawsze jest ................ ponoć umiera ostatnia ;)
  • juliamarczewska123 17.05.17, 17:54
    U mnie rytuał zawalił na całej linii. Dopiero z pomocą przyszła Pani Emilia Angel (wrozbyemiliiangel@gmail.com), która uratowała całą sytuację.
  • animondaa 19.05.17, 18:24
    weź już skończ z tą marną reklamą!!! w każdym temacie to samo!!!
  • olek13 19.05.17, 20:07
    Pani Emilia doskonale wie, że bez reklamy nie zarobi, to się reklamuje. Naiwniacy się znajdą, co widać na tym forum.
  • danah86 20.05.17, 23:49
    Kto ma efekty u pani Leszczyńskiej?
  • olek13 21.05.17, 22:03
    Efekty ma ta pani. Finansowe.
  • danah86 28.05.17, 00:29
    Na to Wyglada, że masz racje :-). Pozdrawiam
  • aguspie74 11.06.17, 22:38
    Ja również jestem ciekawa czy urok działa. Proszę o odpowiedź
  • danah86 12.06.17, 01:42
    Nikt nie chce napisać. Szkoda. Ja rozmawiałam z jedna dziewczyna, która miała rytuał w kwietniu i nic. Owszem ma kontakt z ta Pania - niby karty dobrze mówia, ale mimo to nie poskutkowało. Wrecz przeciwnie ten ex ma teraz inna kobiete.
  • aguspie74 12.06.17, 09:08
    Bo pewnie nic nie zadziałało. Wierzylam w magię, ale już przestałam.
  • danah86 12.06.17, 21:16
    Ja cały czas sie wahałam, szukalam ale nie zdecydowałam sie ani razu, bo było mi w to wszystko trudno uwierzyć i miałam racje.
    Pozdrawiam serdecznie
  • frezjaa74 17.06.17, 08:27
    I słusznie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.