Dodaj do ulubionych

Moja historia (skorzystałam z pomocy szeptunki)

23.04.19, 18:16
Witajcie, chciałabym podzielić się z Wami moją historią. Prawie rok temu rozstałam się z facetem którego kochałam, on odszedł ode mnie.
Nie mogłam zapomnieć o nim, nie mogłam żyć bez niego, nie wyobrażałam sobie życia bez niego. Po tygodniach namysłu zgłosiłam się do osoby którą ktoś polecił mi na forum internetowym. Była to rytualistka, szeptunka która leczy za pomocą (aż ciężko uwierzyć) modliitwy i czegoś co nazywane jest "czarami". Nie wierzyłam w to, ale cena nie była wysoka więc postanowiłam zaryzykować (byłam gotowa chwytać się wszystkiego byle by tylko udało mi się go odzyskać) i zgłosiłam się do kobiety o imieniu Zofia (e-mail: zofia-rytualy@wp.pl). Wysłałam do tej kobiety e-maila z opisem swojej sytuacji, odpowiedziała mi dość konkretnie, napisała ile to będzie kosztować, kazała mi wysłać jej drogą pocztową moją krew (w postaci płynnej lub zasuszonej), moje włosy, paznokieć/paznokcie, zdjęcie oraz coś z rzeczy mojego partnera (jego zdjęcie, włosy, paznokieć, ubranie które nosił na sobie lub inną rzecz której używał), wysłałam jej te rzeczy, zrobiła coś (napisała, że będzie wykonywać jakieś rytuały przez tydzień), po wykonaniu rytuałów wysłała mi drogą pocztową pozostałości z wykonanych rytuałów oraz przygotowany dla mnie podczas wykonywania rytuałów (jak twierdziła) talizman, który kazała mi nosić cały czas przy sobie (np. w kieszeni) po wykonaniu rytuałów (do czasu aż partner do mnie wróci).
Zrobiłam tak jak mi kazała, nosiłam to przy sobie przez ponad miesiąc i partner wrócił do mnie (niecałe dwa miesiące po zrobieniu przez nią tego czegoś).
Nie obiecywała mi efektów, powiedziała, że nie mogę być pewna na 100% i robić sobie nadziei, ale że spróbuje mi pomóc i udało się a to najważniejsze. Wiem, że do wykonania rytuałów używała mojej krwi (i trochę bałam się tego na początku) ale najważniejsze jest to, że się udało, że On wrócił do mnie.
Edytor zaawansowany
  • olek13 24.04.19, 07:26
    Marketing swoją historyjkę opublikował, teraz klienci mogą się ustawiać w kolejce.
  • camaretto 24.04.19, 12:27
    Brawo - Królowa Pieniędzy :D

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu :-)
    stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
  • jhet 27.04.19, 23:56
    Ta, a świstak siedzi... A swoją drogą, to jakim trzeba być podłym człowiekiem, by za sprawą magii (czy czegokolwiek) próbować zmusić kogoś, kto NIE CHCE z nami być, kto jest z nami NIESZCZĘŚLIWY, by do nas wrócił. Samolubstwo na najwyższym poziomie.

--
    Ankieta dla wegetarian! Pomóż mi w badaniach :) A tutaj dla nie-wegetarian Dziękuję!
  • yahozna_85 04.05.19, 22:03
    To prawda. Potwierdzam. Sama korzystałam z pomocy pani Zofii, uratowała moje życie po tym jak matka mnie przeklnęła - nic w życiu nie układało mi się. Dzięki niej jestem teraz jaka jestem - żyję normalnie, nic nie psuje mojego życia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.