Dodaj do ulubionych

Rytuał na pozbycie się kogoś z życia

28.04.19, 16:23
Hej. Wszędzie są rytuały na uroki miłosne a ja chce aby mój mąż zniknął z mojego życia raz na zawsze. Ja wiem są rozwody ale to jest człowiek msciwy itd i on nie da mi nigdy spokoju. Proszę o konkretne porady nie mam pieniędzy mimo, ze mam wlasne dochody bo takie życie mi zgotował. Dziękuje ja się już chwytam wszystkich możliwości bo taka ćma energetyczna, wstrętny egoista i psychofag o reszcie nie wspomne. Ja odejde a on i tak mi nie da zyc.
Edytor zaawansowany
  • olek13 28.04.19, 16:28
    Rytuały to wierutne bzdury. No ale jeśli chcesz się pozbyć nadwyżki pieniędzy, to mogę podać nr konta. Chcesz?
  • kontroler0 28.04.19, 21:10
    Ja Ci pomogę, już kiedyś taką radę tu na forum podawalem. Weź do ręki starą patelnię tą z rzeliwa i przy..b mu raz (tylko raz) z całej siły. Jak dobrze wykonasz swoje zadanie to daje Ci gwarancję - ulga od razu.
  • menago_bb 30.04.19, 06:08
    Ooo, widzisz przyszłość? Zarabiaj na tym.
  • sevrena 02.05.19, 22:27
    Nie poddawaj się, odetnij się od negatywnych energii, bo tego nikt za ciebie nie zrobi, jeśli kogoś zatrudnisz, on będzie z tobą w kole magicznym. Białą kredą namaluj regularne koło i pentagram dookoła siebie , albo heksagram; - istnieje też tzw. Tarcza Energii , dostępna np. w książkach radiestety prof. Królickiego trzeba włożyć świadka i postępować wg. instrukcji. Białe świece w pentagramie w kręgu dookoła nakreślonym pomogą ci się odciąć od negatywnych energii . Równiez metalnie oczyścić. Rytuał odcięcia można powtórzyć, a;e odcinianie w środku nici aka powinno pomoc ewidentnie, jeśli zaplanujesz to na tydzień, bo ci się spodoba, to bez sensu. Powinno podzialać szybko. Mogą być z początki natłokiem myśli typu "co bez niego/niej zrobię", dlatego przewiduje się oczyszczenie umysłu z tej osoby. Powodzenia.
  • olek13 02.05.19, 23:03
    A gdzie wywar z ropuchy i sześciu pająków???!!!
    Od razu widać brak profesjonalizmu.
  • camaretto 02.05.19, 23:09
    Tomek, jużstarczy,za duża ta skrucha ducha. Podrap się proszę po levym jaju!!!

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu :-)
    stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
  • olek13 02.05.19, 23:20
    Znowu jakieś wizje i majaczenia?
    Smutne to...
  • kontroler0 02.05.19, 23:30
    Flaki z olejem to mogą być pyszne ale z granatem raczej nie.
  • camaretto 05.05.19, 13:59
    No co, z indygo to pasować powinny!
    Zresztą, olej można sobie wlać do głowy. A flaczki (znaczy,żołądki i inne podroby) to bardzolubię, mniam, pycha!

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu :-)
    stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
  • nereus1 13.05.19, 09:44
    www.terapiesercem,pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.