Dodaj do ulubionych

Bioenergoterapeuta Andrzej Lewandowski

27.09.07, 04:12
Witam
Czy ktoś może był lub słyszał opinie o P.Andrzeju Lewandowskim -
bioenergoterapeucie, kolezanka mi go poleciła ponieważ wykonuje on
jakies zabiegi na kregosłup.Ciekawa jestem jakie sa Wasze o nim
opinie
Obserwuj wątek
    • snicerss Re: Bioenergoterapeuta Andrzej Lewandowski 01.10.07, 13:24
      Bioteraputa znany, wyszokolił wiele innych osób w tym fachu.
      Mozna go polecić. Tylko nie zdziw się, jeżeli na zabieg umówiłaś się
      o konkretnej godznie a on się zancznie spóźnia. Tak było kiedyś może
      teraz zmienił swój stosunek do pascjenta.
      • magdabach Re: Bioenergoterapeuta Andrzej Lewandowski 10.05.08, 20:25
        p.Andrzej Lewandowski jest wspaniałym człowiekiem, który pomógł niejednemu
        człowiekowi. Sama korzystałam z jego pomocy w trudnych dla mnie sytuacjach,
        m.in. zadbał o to aby nie doszło do przedwczesnego porodu mojej córeczki.
        Lekarze kazali mi leżeć, oszczędzać się, itp.,a dzięki p.Andrzejowi mogłam żyć
        normalnie - chodzić, jeździć, tańczyć na weselu kuzynki. Pomógł moim rodzicom, a
        teraz pod jego opieką jest znowu moja córcia. 2 i pół tyg. temu wylała na siebie
        wrzątek, lekarze powiedzieli,że będzie się długo goić i zostaną blizny.
        Aktualnie wszystko jest wygojone, a powstałe blizny znikają. Z dnia na dzień
        jest coraz lepiej. Poza tym człowiek ten ma niesamowite poczucie humoru, jest
        sympatyczny, a przede wszystkim szczery i uczciwy. Pozwoliłam sobie na tą
        wypowiedź, ponieważ znam Go od dziecka (teraz mam 32 lata). Możecie mi wierzyć,
        naprawdę jest wspaniałym człowiekiem.
      • piontka13 Re: Bioenergoterapeuta Andrzej Lewandowski 10.02.08, 12:44
        zazwyczaj pozory mylą.to,ze Andrzej nie nosi 'społecznej maski'usmiechnietego pana doktora,który dba o ego pacjenta witając sie z nim,pytając co dolega itd..nie znaczy,ze jest zły.nie oczekuj by ktos byl taki jak chcesz go widziec,poprostu go zaakceptuj.andrzej przeprowadzil mnie przez żar,dzieki niemu uczestniczylam w rytuale łamania strzal..i poznaje go patrzac troche głebiej,moze w serce,w dusze,nie oceniem go po zewnetrznym zachowaniu-choc na poczatku myslalam tak jak wy.andrzej jest prawdziwy,taki jaki jest-nie taki jak chca by byl inni.
    • ewajanson-on-line Re: Bioenergoterapeuta Andrzej Lewandowski 11.05.08, 13:17
      Ewcik, Ty się nie przejmuj, masz iść, to idź.
      Mrugała jest też wspaniały, znam od 14 lat - ma niesamowitą energię.
      Tu chyba niektórzy zapominają, ze nikt nie musi opowiadać o sobie, kadzić
      Klientom - ma robotę do zrobienia, to ją robi.
      W tego rodzaju wymianie energii jest pewna zasada: jeśli ktoś idzie "otwarty",
      wtedy ta wymiana energii działa.
      Jeśli ktoś idzie z wewnętrznym nastawienie - a bo oszust, to niestety nie działa.
      Prześledź wątki - ci, którzy mu zaufali, są w dużo lepszym stanie.
      --
      Ewa Janson
    • wiesia0205 Re: Bioenergoterapeuta Andrzej Lewandowski 24.10.16, 15:23
      Andrzej Lewandowski to energoterapeuta o niezwykłych zdolnościach i fascunującej filozofii.
      Wielki człowiek obawiam się że nie ma lepszego w Polsce ani też na świecie.
      Może i wizyta nie jest tania ale jakie efekty co z tego że ja dam 20 czy 30 zł u Pana X jak to nic nie daje tylko słowa. Polecam bioenergoterapeutę Andrzeja Lewandowskiego ponieważ skuteczność jego zabiegów jest zdumiewająca. Zabiegi na kręgosłup rewelacyjne. Polecam skorzystać z zabiegów.
      Pozdrawiam
      Wiesława
    • camaretto Re: Bioenergoterapeuta Andrzej Lewandowski 03.11.16, 04:22
      Uważaj, bo praca bioenergoterapeuty to nie masaże kręgosłupa. Energia bioenergoterapeuty POWINNA poprawić twój stan po 1-2 zabiegach, inaczej męczykicha to raczej wyciągacz kasy. No i NIGDY nie powinien "zalecać" rezygnacji z opieki lekarskiej.
      Do masażysty lepiej rehabilitanta, jeśli masz poważne problemy z kręgosłupem, byle kto ci może jeszcze spaprać, sama mam po "pseudoterapii" jaką odwalił na mnie "ćwiczący kolega - chiropraktyk" . Nota bene robiący na Kruczej w Wawie cały czas to samo.
      Pamiętam jakiegoś Lewandowskiego z Warszawy, ale w tym mieście Lewandowskich jak grzybów po deszczu. Tu nawet dzielnica nazywa się Lewandów
      :(
      Za TO JA MIAŁAM ZDROWY KRĘGOSŁUP WCZEŚNIEJ!

--
      To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu :-)
      stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
      • camaretto Re: Bioenergoterapeuta Andrzej Lewandowski 10.02.19, 05:32
        To nie ten z Wawy mąż Elki L.? Tego to znam... cała rodzina jeździ na spotkania czy coś. Tata... raczej bierze niż daje, ogólnie ..sympatyczni. Jak "uzdrawiają" - każde z osobna? Nie wiem, sama jestem bioenergo - rzemieślnikiem z dyplomem, wolę polecić siebie. Nie korzystam, po latach zainteresowania popularnymi nazwiskami i wydawaniu kasy na "sprawdzenie" kim i kto jest przestalam się interesować.
        Jeśli jest ktoś zainteresowany Tarotem czy innymi usługami ezo i szuka osoby z certyfikatem MEN - do usług. Mail - ten sam.

--
        To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu :-)
        stare przysłowie Starożytnych Rzymian
        Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka