Dodaj do ulubionych

dobry bioenergoterapeuta w Krakowie

31.05.08, 18:37
Szukam dobrego bioenergoterapeuty w Krakowie lub okolicach. Chodzi o
problemy z kregoslupem, trawieniem i stresem. Z gory bede wdzieczna
za odpowiedz.
Edytor zaawansowany
  • 3-ewelina 02.06.08, 16:44
    Moja znajoma do niego chodziła i była bardzo zadowolona.
    Widziałam księgę podziękowań.
    Henryk Kwiecień Mistrz Radiestezji i Bioenergoterapii. Kraków, ul. Łąkowa 10
    /44, tel. 012 4124326.
  • bioenergo-terapeuta 13.09.09, 16:30
    b]Witam,
    jeśli pytanie jest jeszcze aktualne to bardzo proszę przemyśleć oferowane przeze
    mnie usługi bioenergoterapii:
    Jestem dyplomowanym b i o e n e r g o t e r a p e u t a
    (Poczet healerów Polskich Nieznanego Świata)
    Wykonuje profesjonalne zabiegi wypracowaną metodą, której skuteczność
    niejednokrotnie została potwierdzona przez moich pacjentów.

Gabinet medycyny niekonwencjonalnej BIORYTM - KRAKÓW STARE MIASTO
    Zabiegi bezpośrednie oraz zabiegi na odległość
    Tel. 0-608-182-587, 022 723 89 27
    e-mail: biorytm@biorytm.lbn.pl
    www.biorytm.lbn.pl[/b]

• dede28.02 18.01.12, 10:54
    A ile kosztuje cena wizyty u H. Kwiecien ????
  • etienee 05.01.13, 11:02
    Korzystałam z pomocy tego Pana,ale bez skutku. U niego raczej trzeba wierzyc cuda. niz w jego zdolnośći. Modlitwy gdyby miały mi pomóc to do tego nie potrzebuje bioenergii,której on nie posiada. Chodziłam w pazdzierniku po 3x w tygodniu w listopadzie po 2x i do polowy grudnia.
    Jednak mimo to guz mi nie zniknął i musiałam sie poddac radioterapii. Straciłam jedynie pieniadze ale poprawy nie było. Nawet nie postawil zadnej diagnozy,nic.
    Pomożcie mi bo potrzebuje pomocy, mam gruczolaka w korze nadnerczy i lekarze widzieli na TK nie zrobili nic, mam wirusa HCV. Miałam raka szyjki macicy. Chodziłam do lekarzy mówiłam o problemach zdrowotnych.Wyniki badań nie byly jednoznaczne,ale nie robili nic.
  • mag401 11.03.13, 16:43
    Koniecznie niech Ci ktoś sprawdzi miejsce spania / radiesteta z uprawnieniami /. Piszesz o sprawach najważniejszych z Twojego punktu widzenia ale nie zapominaj o kłopotach stawowo mięśniowych!
  • etie 12.07.14, 12:07
    Mag 401 napisałas o sprawdzeniu miejscu do spania.To znaczy co? Fakt mam ustawione łózko na scianie dzialowej z lazienka kierunek zachodni. Czy to zle czy dobrze IIp.
  • zonatyfacet 06.07.08, 20:41
    Od września organizowany jest kurs przygotowujący do egzaminów na
    dyplomowanego czeladnika lub mistrza w zawodzie bioenergoterapeuty.
    Kurs będzie odbywał się w Krakowie przez 10 m-cy (jedno spotkanie
    weekendowe w miesiącu). Kurs organizuje POLSKIE CENTRUM USTAWICZNEGO
    KSZTAŁCENIA DOROSŁYCH „RADIUS”.
    Może znasz kogoś co chciałby w tym kursie uczestniczyć.
    Chętnych zapraszam –informacja i zapisy tel.0607 703 581.
    Pozdrawiam ciepło
    Leszek

--
    www.wosp.org.pl/
  • annglo0383 26.03.09, 14:51
    Czy znalazłaś dobrego bioenergoterapeutę dla siebie ? Jeśli tak podaj mi namiary
    , bo ja też szukam kogoś takiego dla mojej żony , która ma problemy z
    kręgosłupem. Pozdrawiam.
  • bioenergo-terapeuta 13.09.09, 16:29
    Witam,
    jeśli pytanie jest jeszcze aktualne to bardzo proszę przemyśleć oferowane przeze mnie usługi bioenergoterapii:
    Wykonuje profesjonalne zabiegi wypracowaną metodą, której skuteczność niejednokrotnie została potwierdzona przez moich pacjentów.

www.biorytm.lbn.pl

• etie 12.07.14, 12:09
    Drogi Panie.O dobrym sie wypowiadaja pacjenci którym pomogl Dobry bio jest zrzeszony w Cechu lub stowarzyszeniu
  • casablanka11 17.02.14, 15:13
    Witam. Czy możecie coś powiedzieć o osobie z portalu www.baszaalbion.pl/przekaz-energii.html Znajoma korzystała z dwa, trzy lata do tyłu i mi go poleciła. Jednak na necie nie widzę żadnych informacji

annglo0383 napisał:

> Czy znalazłaś dobrego bioenergoterapeutę dla siebie ? Jeśli tak podaj mi namiar
    > y
    > , bo ja też szukam kogoś takiego dla mojej żony , która ma problemy z
    > kręgosłupem. Pozdrawiam.

--
    spetanie.pl/
  • j-kozicka 04.02.19, 01:38
    UZDROWICIEL TERAPEUTA MARIUSZ BRYK
    www.uzdrowiciel-terapie-naturalne.com
    tel 881-000-330
  • bioenergo-terapeuta 13.09.09, 16:31
    b]Witam,
    jeśli pytanie jest jeszcze aktualne to bardzo proszę przemyśleć oferowane przeze
    mnie usługi bioenergoterapii:
    Wykonuje profesjonalne zabiegi wypracowaną metodą, której skuteczność
    niejednokrotnie została potwierdzona przez moich pacjentów.

www.biorytm.lbn.pl[/b]

Pozdrawiam,
    Krzysztof Świecak
  • sonja12 13.09.09, 21:44
    ja tez byłam u bioen, który obiecał ,że moje mięsniaki się wchłoną ,
    ale niestety ten DYPLOMOWANY BIOEN. wchłonął tylko dużo pieniędzy
  • jasno-ciemno 06.03.13, 12:57
    Byłam jakiś czas temu u pani Lidii Miron (ma swoją stronę). Najpierw chodziłam do niej na zajęcia, później postanowiłam skorzystać z bioterapii w jej gabinecie.
    Ja jestem zadowolona. Pomogła mi. Problem polega na tym, że pani Lidia wydaje się "ostra", no i może to osobiste odczucie, ale trochę się jej boję ;) Moje seanse polegały mniej więcej na pozbyciu się pewnych larw astralnych, co wymagało też (niestety) mojej pracy... (a jak chodzi o "pracę nad sobą", no to tak średnio) i bioterapii (pani Lidia "ściągała" to ze mnie i mnie "podładowywała"). Nie było łatwo, ale faktycznie pomogło. No i dało mi wiedzę na temat siebie i tej sytuacji, co uważam też jest bardzo ważne.
    Wysłałam do niej kolegę, któremu znowuż ustawiła dietę i zastosowała zioła. Kolega też marudzi, że czasami ciężko się z nią (p. Lidią) "dogadać", ale mu pomaga, więc dalej do niej chodzi.
    Z mojego doświadczenia z tą panią wynika, że jest to osoba kompetentna i profesjonalna, z ogromną wiedzą ezoteryczną. Ma tylko czasami problem z przekazaniem jej, albo może się wydawać "ostra". No ale... tak jak to z wróżką, tak i z psychologiem, czy bioterapeutom - każdy musi trafić na swojego.
  • mrslim 26.07.13, 07:41
    to niech kolega slucha swojej intuicji i poszuka kogos innego zanim straci dusze, niech bierze nogi za pas i ucieka jak najszybciej i niech nie slucha podszeptow tej pani kiedy pojawi sie ona w jego glowie w ramach mentalnej opieki 'terapeutycznej', bo ta pani bez pardonu poradzi, by podpisac cyrograf, nie kazdy bioenergoterapeuta jest godny zaufania, uwazajcie komu sie na oczy pokazujecie, mnie nie tylko nie pomogli, ale wrecz zaszkodzili i to swiadomie...chrapka na dobra energie...mniam...po co sie powietrzem zywic, jak mozna z klienta wyssac

strach sie bac co niektorzy oczyszczajacy aure wyprowadzaja z ciala i dokad to wysylaja
  • edgarka 15.10.09, 09:51
    Witaj,
    Nie będę się wiele rozpisywała, rzeknę jedynie, iż pracuję w zawodzie
    bioterapeuty jak również uzdrowiciela pranicznego. Służę pomocą.
    Kontakt: siemens3000@op.pl

Pozdrawiam
    Kinga

emigrantka34 napisała:

> Szukam dobrego bioenergoterapeuty w Krakowie lub okolicach. Chodzi o
    > problemy z kregoslupem, trawieniem i stresem. Z gory bede wdzieczna
    > za odpowiedz.
  • gosc11112 30.07.10, 23:17
    Polecam pojechac do Bielska-Białej to niedaleko w sumie od Krakowa, a naprawde warto:

Maria Kerth www.dobryogien.pl
    bioterapia, medytacja, relaksacja, chirurgia fantomowa,
  • tenia42 25.02.11, 21:57
    Stenia kwapiszewska krakow Lubomirskiego 37
    Radek Pocha lubostron 12
    Ponadto raz w miesiacu.teraz bedzie 5.03. bioenregoterapeuci z Cechu spotykaja sie w szkole postawowej bronowice Ul.Na Blonie i biora taniej.
  • icegirl 07.03.11, 13:02
    www.angita.pl
    Bioenergoterapia, terapia manualna oraz dobieranie diet.

--
    icegirl
    www.sakura.getphoto.pl
  • oszukanaprzez 17.06.11, 20:51
    nie ma tzw. dobrych bioenergoterapeutów...
  • susa-66 23.06.11, 17:26
    dobry terapeuta się nie zareklamuje...
    --
    kolczyki ręcznie robione
  • andrzej11170 01.02.12, 00:04
    Ja polecam Radka Pochę, najlepiej skontaktować się z nim przez jego stronę internetową www.radekpocha.pl

Pozdrawiam!
  • etienee 09.09.12, 09:16
    Dobry sie nie reklamuje,bo ma zapewnioną wdzieczność ludzi,którzy nie omieszkaja wspomnieć.
    Co do P.Kwietnia Henryka.Czy taki dobry chyba nie skoro zdiagnozowano u mnie raka i guza duzego.Chodzilam do niego od X do XII Najpierw byly po dwie trzy wizyty w tygodniu.
    I nic guz troche zmalał ale usunela go radioterapia.
  • replika78 11.09.12, 15:43
    może nie do końca odpowiem na Twoje poszukiwania, ale znam w Krakowie specjalistę od chińskiej medycyny tradycyjnej. Leczy on ziołami (chińskimi), akupunktura i akupresurą. Jest doktorem nauk medycznych konwencjonalnych, wiec nie jest żadnym szarlatanem. Nazywa się Wiesław Nowak, a wiadomości o nim możesz szukać na stornie zlotymost .pl
  • uzdrowicielkrakow 20.01.13, 13:21
    Jestem dyplomowanym energoterapeuta z Krakowa. Moj tel 508 945 317- Krzysztof
    Prowadze terapie Reiki wg systemu Mikao Usui i jestem w tej dziedzinie Miatrzem Praktyk Reiki.
    Zapraszam rowniez na swoja strone;
    www.uzdrowicielreiki24krakow.hpu.pl
    Pozdrawiam
    K.KTekst linka
  • vaanilia 30.01.13, 11:56
    Sytuacja zrobiła sie naprawdę żenująca! Osoby które się tu reklamują naprawdę nie widzą nic nie stosownego w swoim zachowaniu?
  • jasno-ciemno 02.05.13, 09:59
    Przepraszam, czy ktoś kiedyś korzystał może z usług pani Niny Emmerle? I jeśli tak, to z jakim skutkiem?
  • bialy-kruk02 19.07.13, 09:49
    Ja miałem problemy ze stresem, problemy ze snem oraz z zatokami. Zacząłem chodzić do Jurimo na zabiegi, bardzo mi pomogły. Polecam
  • 11lilianna11 10.09.13, 11:24
    również chodzę do Jurija i jestem bardzo zadowolona :) polecam wszystkim!
  • jasno-ciemno 21.08.13, 10:49
    Lidia Miron. Od lat działa na krakowskim rynku. Jest bioenergoterapeutką, egzorcystką i tarocistką.
    Jeśli ktoś chciałby ją poznać, to ma wykłady w każdą trzecią i czwartą środę miesiąca w AstroVicie. Prowadzi też warsztaty.

Najbliższe zajęcia dzisiaj o 18.30, na Zaciszu 14. Wykład: "Odcięcie się od starych związków".

Osobiście polecam - korzystałam z jej usług i jako bioenergoterapeutki i jako wykładowczyni z dobrym rezultatem.
    --
    www.astrovita.pl
  • elizabelll 12.09.13, 15:44
    Moja cała rodzina chodzi do Pana Stanisława Kramarczyk z Krzeszowic. Mnie pomógł żebym mogła mieć dziecko,mamie w raku piersi. Ostatnio tato był z oczami. Jest wspaniałym człowiekiem o potężnej mocy pomocy bliżnim. Dlatego bez żadnego zastanowienia mogę Go polecić wszystkim,którzy chcą pomocy od ludzi, którym dano by pomagali nam potrzebującym.
  • margaretka006 15.02.14, 23:33
    Witaj, możesz podac namiary do tego pana Stanisława Kaczmarka z Krzeszowic
    ile kosztuje u niego jedna wizyta
    i w jakie dni przyjmuje i w jakich godzinach

Pozdrawiam

Margaret
  • kinga_anna 17.09.13, 15:20
    Pragnę zaoferować Państwu wykonanie bezpłatnej analizy zmian energetycznych oraz usługę oczyszczania energetycznego.
    Witam moi Mili 
    Dziś chciałabym Wam przybliżyć temat oczyszczania energetycznego:
    Kiedy w Waszym życiu dzieją się różne dziwne rzeczy i niewytłumaczalne sytuacje (ludzie się od Nas odwracają, nic nam nie wychodzi nie ważne, czego się dotkniemy, chcemy usunąć niewytłumaczalne przeszkody, które stają nam na drodze) powinniśmy poddać się analizie i być może oczyszczeniu energetycznemu...
    Co co mogę Wam zaoferować?
    • Oczyszczanie z klątw, złorzeczeń i uroków oraz skutków czarnej magii,
    • Uwalnianie od obciążających powiązań z innymi osobami,
    • Odprowadzanie zagubionych dusz do światła,
    • Oczyszczanie z negatywnych programów, barier i ograniczeń,
    • Uwalnianie od złej energii, sił i różnych typów istot bezcielesnych,
    • Oczyszczenie obiektów mieszkalnych,
    • Oczyszczanie osób,
    • Oczyszczanie rzeczy.
    Zabiegi oczyszczania energetycznego są wykonywane przeze mnie na odległość, w miejscu Waszego zamieszkania bądź też u mnie w gabinecie (podział ze względu na specyfikę zabiegu oraz jego czasochłonność)

Dzięki silnemu oczyszczeniu energetycznemu i odblokowaniu przepływu naturalnej energii życiowej odczuwamy natychmiastowe zmiany np.: mamy i czujemy więcej sił, zwiększa się Nasza witalność, widzimy poprawę samopoczucia a świat staje się jakby kolorowym, ładniejszym i co najważniejsze bardziej nam przychylnym.
    Wykonanie oczyszczenia energetycznego gwarantuje poprawę komfortu życia przede wszystkim osobie poddanej oczyszczeniu, ale bardzo często efekt zbiegu oczyszczającego widoczny jest wśród najbliższych domowników, na których również oddziałuje dobra siła.

Bezpłatną analizę można zamówić tutaj : ckkosmoenergetyka.pl/index.php/kontakt
    Po więcej informacji czym jeszcze się zajmujemy zapraszam tutaj: www.ckkosmoenergetyka.pl

Serdecznie zapraszamy
    Centrum Kosmoenergetyki AJNA
    biuro@ckkosmoenergetyka.pl
    Tel: 661 949 909

• j-kozicka 04.02.19, 01:42
    TEL 881-000-330
  • stefaniamonika 20.11.13, 21:10
    emigrantka34 napisała:

> za odpowiedz.

Ja Ci polecam Pana Ezoteryk Kosma z Krakowa, ale wiem, ze dziala poprzez skype... Mi w kazdym razie pomogl ponad tego co mozna nazwac pomoca:)
  • kolumb213 24.01.14, 11:25
    emigrantka34 napisała:

> za odpowiedz.

Ja korzystałem tutaj www.astro-tarot.pl/psychoenergoterapia.php

Polecam, pełna profeska i duża skutecznosć.
  • stefaniamonika 25.01.14, 00:20
    hej,
    ja mam namiary do bardzo dobrego bioenergoterapeuty z Krakowa.
    Chcesz to napisz mi maila to podam Ci namiary:
    stefaniamonika@gazeta.pl

kolumb213 napisał:

> emigrantka34 napisała:
    >
    > > Szukam dobrego bioenergoterapeuty w Krakowie lub okolicach. Chodzi o
    > > problemy z kregoslupem, trawieniem i stresem. Z gory bede wdzieczna
    > > za odpowiedz.
    >
    > Ja korzystałem tutaj www.astro-tarot.pl/psychoenergoterapia.php
    >
    > Polecam, pełna profeska i duża skutecznosć.
  • l.george.l 17.02.14, 13:20
    Na szczęście jest film, który pokazuje najlepszych z najlepszych
    tvnplayer.pl/programy-online/usterka-odcinki,928/odcinek-12,bioenergoterapeuci,S02E12,14084.html
  • stefaniamonika 02.10.14, 19:14
    hej,

ja CI polecam Ezoteryk Kosma z Krakowa. Jak potrzebujesz wiecej danych to napisze Ci na maila :)
  • wibronika 23.10.18, 15:16
    www.wibronika.pl
  • j-kozicka 04.02.19, 00:06
    Czasem bywa w Krakowie Uzdrowiciel z Opola Mariusz Bryk Pomaga też na odległość.
    Potrafi pomóc fachowo.
    UZDROWICIEL Mariusz Bryk
    ul. Heleny Modrzejewskiej 2c
    45-522 Opole
    tel. 77 438 73 57
    tel. 881 000 330
    tel. 602 658 223
    www.uzdrowiciel-terapie-naturalne.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.