Dodaj do ulubionych

acne-stop opinie

15.08.11, 19:59
Witam, dotarłem ostatnio do strony nowego produktu na trądzik acne-stop.pl. czy macie z tym preparatem jakieś doświadczenia?
Obserwuj wątek
    • maciek2010.pl Re: acne-stop opinie 15.08.11, 20:03
      podoba mi się opcja kontaktu z ich konsultantem naukowym i otwarta komunikacja z uzytkownikami na ich forum.

widzę również że jest sporo dobrych opinii od użytkowników i dermatologów. te opinie nie są chyba z kosmosu, bo na ich francuskiej stronie www.acne-stop.eu jest równiez sporo dobrych opinii (znam francuski;) i troche tych pozytywnych opinii jest równiez na innych francuskich i belgijskich forach.

czekam na jakieś wieści od Was.

• alerty Re: acne-stop opinie 16.08.11, 10:54
        Myślę, że jest całkiem ok;) Mam problemy z trądzikiem od dawna, miałem do czynienia z różnymi preparatami, więc mam porównanie. Acne-stop dopiero zaczynam stosować, zobaczymy, co będzie później, ale jak na razie poprawa jest widoczna.
    • masia.wawa Re: acne-stop opinie 16.08.11, 16:16
      zbyt wielkiego doświadczenia jeszcze nie mam;) na razie wpadła mi w ręce próbka, potem poszperałam trochę w necie i są pozytywne opinie, więc myślę, że warto spróbować. Pozdr!
    • okm789 Re: acne-stop opinie 26.08.11, 01:56
      wrzucam opinie o Acne-Stop na trądzik - bo jestem miło zaskoczona na plus. On działa - superowo znikają moje znienawidzone syfki. 

Dostałam ich próbkę i myślę sobie, że skoro już tyle rożnych środków na trądzik próbowałam (np. acne drem, efeclar) i tak sobie pomagały, to mogę spróbować i ten - naturalny więc nie powinien uczulić ani mi krzywdy zrobić. 

Sceptyczna jak zwykle, bardzo mile się zaskoczyłam bo: 
      -przestałam w końcu się świecić jak żarówa 
      - mam konkretnie nawilżoną twarz i nic mi nowego, niechcianego nie wychodzi 
      -syfki powolusieńko wyłażą same na wierzch, albo po prostu znikają - ale to jest jeszcze mała poprawa - cóż w końcu to tylko tydzień stosowania 
      - kremiku jakby wcale nie ubywało - jest total wydajny - smaruję całą twarz dwa razy dziennie 

tylko ten zapach nie bardzo mi pasi - taki apteczny -ale już się przyzwyczaiłam 

i piekło trochę na początku - tak przez 3 dni - ale teraz już nie 

Więc polecam - spróbujcie. 
      To nie chemia, tylko sama natura – a to mi się baaardzo podoba, bo już od jakiegoś czasu używam kosmetyków ekologicznych i chciałabym wszystkie wymienić na takie. Po co faszerować się chemią skoro są inne rozwiązania na trądzik.
    • paula16051994 Re: acne-stop opinie 04.09.11, 19:51
      Witam. Ostatnio dostałam od nich próbkę i choć myślałam że zapewne na mnie nie podziała jak przeróżne kosmetyki które próbowałam byłam pod wielkim zdziwieniem. Już po pierwszym użyciu widziałam poprawę no i co najważniejsze nie wysusza skóry jak większość kosmetyków na trądzik. Więc naprawdę polecam :)
    • okm789 Re: acne-stop opinie 12.10.11, 12:36
      Stosuję Acne-Stop dość długo i już wiem, że to moje zbawienie. Cera w końcu gładka - teraz stosuję głównie punktowo - choć zalecają 3- 6 miesięcy by efekt był trwały - więc co dwa, trzy dni wklepuję w całą buźkę.
    • marcine3ek Re: acne-stop opinie 29.11.11, 22:52
      Witam.
      Ja zetknąłem się z Acne-stopem i postaram sie przybliżyć trochę wiedzy na ten temat.
      Stosuję preparat od 3 miesięcy. Na poczatku cięzko się przyzwyczaić bo krem ma mocny zapach, do tego trochę natłuszcza skórę ale po paru dniach cera już się wygładza, matowieje a wypryski się zmniejszają, podobnie jak zaczerwienienia. Zaletą na pewno jest fakt, że jest w 100 % naturalny, nie podowuje pieczenia, świądu ani tego typu podobnych reakcji.
      Polecam dla ludzi z lekkim trądzikiem, bo ten specyfik radzi sobie z nim dobrze. Przy cięzszych przypadkach to leczenie trwa dosyć długo ( ok pół roku) ale systematyczne stosowanie daje efekty (chyba ;p).
    • karlan-88 Re: acne-stop opinie 07.12.11, 09:23
      Tak, ja od niedawna stosuję ten produkt:) Jestem z niego bardzo zadowolona - polecam! Co prawda na początku trochę bardziej mnie wysypało, ale teraz jest już coraz lepiej:D Nie wysusza skóry, a przy tym twarz się nie świeci:D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka