Dodaj do ulubionych

Nużeniec. porzebny dermatolog w Krakowie

11.02.18, 16:21
Witam. Czy to nużeniec to ja nie wiem ale wszystkie objawy o których czytam bardzo pasuja. Szukam jakiegoś sensownego dermatologa który bedzie wiedział jak zdiagnozować i cos poradzi. yłam u jednego ale to porażka. swiecił po głowie lampka i z bezradności dał claritine. zadnej zeskrobiny, zadnych mozliwych badań diagnostycznych. Poradzcie .
Edytor zaawansowany
  • joleczka744 02.07.18, 12:00
    Na stronie nuzeniec.com.pl/ można wyczytać, że na nużycę robi się odpowiednie testy na obecność pasożyta - nużeńca. Moja koleżanka niestety cierpiała na nużyce, ale dzięki tej stronie (a właściwie kosmetykom, które na niej kupiła) szybko ją wyleczyła.
  • joleczka744 04.07.18, 14:49
    Jeśli nie jesteś pewna, najlepiej wykonać test na obecność tego pasożyta. Jeśli wyjdzie pozytywny polecam zacząć używać kosmetyków ze strony Centrum Walki z Nużeńcem. U mnie przyniosły efekt bardzo szybko.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.