Dodaj do ulubionych

Ugryzienie

23.06.19, 02:26
Witam ,jakieś trzy tygodnie temu gdy byłam w parku cos mnie ugryzlo na łydce, nie widziałam co ,dopiero wieczorem zobaczylam czerwona plamke ,z biala kropka w środku,pomyslalam ze to jakis komar.Nastepnego dnia na tej samej nodze pojawiły mi się siniaki na tej nodze jakby po jakichś ugryzieniach ,jednak ta czerwona plamka z białą kropka zaczela mnie bolec ,noga duzo mi spuchła ,w miejacu tego ugryzienia zrobil mi sie twardy obrzęk na okolo 10 cm ,i cale to miejsce zrobiło sie czerwone ,tzn.zrobil sie taki rumien mniej więcej na 8/9 cm ,smarowalam to różnymi masciami ,nie pomagalo ,noga zaczela mnie bolec ,kości, miesnie ,tak ze zaczęłam kulec , po 4/5 dniach do tego spuchla i zaczerwienila mi sie cała kostka ,rumień czerwony mniej wiecej na 6 cm ,kostka zeszla po 2 dniach ,natomiast slad po "ugryzieniu" zaczal mnie swedziec,obrzęk ciagle byl twardy ,po dwoch tygodniach obrzęk i rumien zszedł, jednak minelo kilka dni ,i teraz.znowu pojawil mi sie wokol tego ugryzienia rumien ,zaczerwienienie ,a od tego "ugryzienia'' mija 3 tygodnie, co moglo mnie ugryzc ,czy to klesz ? Jednak nie zauwazylam go wbitego w to miejsce ,co to mogło byc ?
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.