Dodaj do ulubionych

minerały z morza martwego

26.08.08, 14:35
Choruję od 15 lat na łuszczycę... :(
Czy ktoś z Was orientuje się, jaką skuteczność mają lekarstwa wyrabiane na
bazie minerałów z morza martwwego?? Używaliście kiedyś jakichś?
Edytor zaawansowany
  • wesoly_romek55 26.08.08, 14:51
    Nie mam wlasnych doswiadczen z tymi specyfikami, ale slyszalem, ze mineraly sa w
    skladzie preparatow firmowanych przez on-clinic... moze wejdz na ich strone i
    tam poczytaj. swoja droga slyszalem, ze te mineraly maja naprawde wlasciwosci
    lecznicze i sa uzywane w innych dolegliwoasciach dermatologicznych, z dobrym
    skutkiem
  • dzidek_live 28.08.08, 14:02
    Karolinko, fakt, kuracja jest dosyć droga. Moja znajoma chce wyjechac na kuracje
    nad morze martwe, na dwa tygodnie. Też kodzty spore a efekt ???? Mam nadaieje,
    ze jej to cos pomoze.
  • jasiek88_pl 01.09.08, 11:54
    Ja leczę się preparatmi z On Clinic i jestem zadowolony. Jestem po drugiej
    wizycie (bezpłatnej, pierwsza wizyta + leki= 500), jest lekka poprawa. Te leki
    bazują na składnikach z morza martwego.
  • rg.mixer 05.09.08, 11:49
    mamy tu dwie możliwości: kuracja na d morzem martwym oraz w kraju w onclinik.
    Która lepsza, która tańsza?
  • grandfather 06.09.08, 10:00
    Zacząłem kuracje w on-clinic. Jestem po pierwszej wizycie. Wizyta + masci
    =400zł. Po miesiącu smarowania, mycia i znowu smarowania i mycia widze poprawę.
    Jest lepiej, nie wiem na jak długo?
  • jasiek88_pl 01.10.08, 13:32
    Minął miesiąc od mojego wpisu, obserwuje u siebie dalszą poprawe, skóra mniej
    swędzi i wyglada lepiej.
    Czy ktos słyszal o szczepionkach na luszczycę?
    Pozdrawiam.
  • grandfather 01.05.09, 13:36
    Minelo pół roku od mojego ostatniego wpisu. Jest dobrze, duża poprawa, nareszcie
    mogę w miare normalnie żyć. Kuracja w On-clinik w moim przypadku dała
    zadowalający efekt. Czego życzę Wam również !!!
  • magmiki85 14.05.09, 11:07
    Witam! Mój tata ma łuszczycę, próbował już chyba prawie wszystkiego co możliwe (sterydy, homeopatia, milion maści, kremów, nawet okłady z zielonej herbaty itd.). Znajoma pielęgniarka poradziła mu kąpiele lub moczenie w roztworze z soli z morza martwego. Tata zabieg stosował dopiero raz, więc nic nie mogę powiedzieć o efektach.
  • magmiki85 26.06.09, 14:15
    Nic to nie pomogło.
  • jasiek88_pl 30.06.09, 13:25
    Może jeszcze za wcześnie na efekty?
  • magmiki85 01.07.09, 21:23
    Nie wiem, możliwe. Tata powrócił jednak do maści, po tej "terapii solą" chore miejsca wyglądały bardzo kiepsko z dnia na dzień. Najgorsze jest to, że (jak pewnie większość z tym problemem) pracuje wśród ludzi, ciągle ma kontakt z nowymi i każdy oczy wytrzeszcza co mu to się dzieje, bo oczywiście pewnie myślą, że ich zarazi. Standard.
  • grandfather 24.08.09, 15:12
    Jak widać, nie każdemu pomaga ta kuracja. Mnie akurat pomogła. Co cikawe, jak komus pomogło, to zadowolony przestaje biegać po internecie w poszukiwaniu ratunku, a na forum piszą przeważnie ci, co się rozczarowali. Pozdrawiam wszystkich!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka